ברוכים הבאים, אורח

גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון
(0 צופה) 

נושא: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון 11074 צפיות

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 10 חודשים, 1 שבוע #146646

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב חברים אהובים!
מסתבר שחלק מהחיים זה כולל התמודדויות שונות, בין השאר התאווה!
נראה לפעמים שהתאווה משפיעה על עוד התמודדויות, לדוגמה - אווירה לא טובה עם אשתי, מי באה לעזור? התאווה! אומרת לי "בא תברח אלי, אצלי תקבל יחס מדהים וכו'..."

כמויות הפורנו שראיתי בחיי לא יעזבו את המוח שלי כל כך מהר. מודע לזה שפעמים שאשכב במיטה פתאום יצוף זכרון של איזה סרטון ועל במקום לשכב על הגב שזה מעורר מחשבות תאווה מהר אשכב על הצד כמו שצריך בהלכה.

שמח מאוד על המתנה שהקב"ה נותן לי, כל יום מחדש שעובר בנקיות הוא לא מובן מאליו. הסיפוק הוא עצום.
מתפלל להצלחה לקחת את ההצלחה של הנקיות ולרומם את עצמי בשאר תחומי החיים דרך ההתעלות הזאת.

אוהב אתכם וגאה בכם

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 10 חודשים #146853

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

רוצה לשתף שנראה שאהיה בקרוב בסביבה שאולי אם ארצה יהיה לי אפשרות להיות בהתייחדות עם סמארטפון ללא שום סינון! ! !
כביכול, חלום. אבל לא.
רוצה להתפלל ולזעוק ולבכות את נשמתי שהכל יעבור בשלום, שאני לא חייב ליפול ובעזרת הנותן לאדם דעת אצליח גם לא ליפול לשם.
ועוד לא דיברתי על זה שהנה מתחיל ראש חודש לחודש בו אני סוגר שנה. הכי מתאים ליפול רגע לפני סגירת שנה... מעין משחק החיים של הנפילות.
אבל לא.
אני רוצה לסגור שנה. רוצה להיות נקי, להתמודד ולהתעלות.
לא קלה היא דרכנו, ברוך השם, איזה כיף לחיות. תודה על כל רגע ורגע בעולמו יתברך.
יום טוב, חודש טוב ונקי!
יום הולדת שנה, הנה אני מתקרב.
רק להיום.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 10 חודשים #146854

תודה על השיתוף זה בהחלט מפחיד שיש כזה סיטואציה

מה שעוזר לי זה להגיד:

אלוקים אני מוכן לוותר לגמרי על התאווה 

אבל אם רצונך שאני יתאווה 

אני מוסר לך את חיי אין לי שליטה על זה

אבל אני מבקש ממך ומתחנן כבן אהוב אנא,

אתה לא חייב אבל אין מישהו אחר שיכול לעזור לי בבקשה תשאיר אותי נקי

בהצלחה אוהבים אותך

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 10 חודשים #146855

אלוקים יכול לעשות הכל בשבילנו, אנחנו רק צריכים לעשות את הפעולות הנכונות.
הייתי אינספור פעמים בסיטואציות כאלו ואלוקים שמר אותי נקי ושפוי כשעשיתי את הפעולות הנכונות והייתי על קרקע רוחנית, ואילו כשאני לא על קרקע רוחנית אני יכול לפעול על תאווה גם בלי אינטרנט בכלל ובלי מחשב ובלי כלום כלום כלום.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 10 חודשים #146856

תודה רבה מתחיל!
תוכל להסביר מה הכוונה קרקע רוחנית?
מתי אני יודע שאני על קרקע ומתי אני רק על רבסודה?

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 10 חודשים #146857

קשה לי להגדיר את זה, לאט לאט עם הדרך מבינים מה זה ומרגישים את זה. וישנם פעמים שהמחלה מבלבלת אותי ואני טועה בזה.
אני גם רוצה להבהיר, שלא נכנסתי כאן לנושא האם אני יכול להרשות לעצמי להיות במקום שיש לי בו תאווה או לא, רק באתי להביע תקווה מהניסים הגדולים שאבא אוהב עושה איתי.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים #148120

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב לכל החברים היקרים שלי! התגעגעתי אליכם מאוד!
החיים האמיתים מחוץ למסך ממשיכים להתקדם שכמובן תמיד ברקע ההתמודדות הזו שגדלתי עליה מגיל כל כך צעיר. איך לא אתעסק עם זה כל כך הרבה? המוח שלי פ י ר ה ! ראיתי כל כך הרבה פורנו בחיים שאיך אצפה פתאום למוח חדש?
בכל מקרה, אלו הנתונים ועובדים עם מה שיש
ברוך השם בוחר בחיים כל יום מחדש, רק להיום שומר על נקיות ואני הראשון שמרוויח וכמובן שהרווח הזה מקרין גם מעבר אלי.
ממש האתגר של החיים.

גם היום מבקש על היום הזה.
ראיתי פירוש יפה - ראה אנכי נותן לפניכם היום. אני נותן לכם את "היום". יש את היום הזה.
היום זה יום יפה לחיות ולהיות הגרסה הכי טובה של עצמי בעזרת השם!

אוהב אתכם! 

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים #148125

תודה לך !
נערך לאחרונה: לפני 7 חודשים, 3 שבועות על ידי neveragain1. סיבה: סתם כך

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 8 חודשים #148129

הי שמח התגעגענו!!
אני שמח ששלומך טוב
תמשיך לחזק אותנו
משה

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 7 חודשים, 3 שבועות #148315

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום
הייתי במקום עם מחשב וסינון והייתי ל ב ד . טוב ואז מתחיל השיח "בא רק נבדוק אם הסינון עובד"

ואני שואל, בשביל מה לבדוק???????? האמת שהקלדת המילים שכתבתי כדי לראות אם הסינון עובד היו קשורות לפורנו מפורש. תודה לה' שהסינון באמת עבד.

חייב ללמוד מהמקרה הזה. 

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 7 חודשים, 3 שבועות #148321

מחלת ה"רק"
אני כ"כ מזדהה איתך 
תודה על הכנות!
משה

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 6 חודשים, 2 שבועות #148915

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

זכרון לטווח קצר משכיח ממני את הסבל, את התחושה של אחרי, כמה אני מתחרט.
מוצא את עצמי מתעסק במחשבה בפורנו, מייחל להתייחדות מחודשת עם המסך, זוכר את הסרטונים, זוכר את השמות.
כל יום שעובר נס בפני עצמו, תודה לאבא טוב ששומר עלי מפני

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 6 חודשים #149025

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

כל העניין הזה שיש חטופות בעזה יש מציף לי המון תוכן של פורנו קשה, מה הם עושים להן, כל מיני תיאורים פורנוגרפים מציקים.
לפעמים המחשבות האלה מביאות אותי לקצה ואני ממש רוצה לצפות וליפול, ולפעמים אין לי כח להחזיק מעמד עוד וכביכול רוצה לוותר על ההצלחה הארוכה הזאת ולחזור לאהבה שלי, לפורנו. פשוט לשקוע בתוך ים של ג'ורה שאני אתחרט על זה מאוד אחר כך, אבל נתינת הסיפוק, איחוי הפצע כביכול, הרגיעה שזה נותן לגוף, החום ואהבה הדימיוני ששם, בימים כאלה יכול להיות דבר ממש נצרך.
ליבי עם החטופות והחטופים, אני מקווה מאוד שהם ישתחררו במהרה מאוד ללא שום פגע בריאים ושלמים בגוף ונפש,
רק לראות את המחשבות שעולות לי עם סיפור החטופות הזה, קל לראות את הנזק שעשה לי הפורנו. ברוך השם נקיות ארוכה מחזירה לי את השפיות במשהו שמדובר שם בבני אדם שרוצים את החופש שלהם לחיות את חייהם ולא בחפצי פורנו

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 6 חודשים #149028

• mose
  • חבר קבוע
וואו אחי ממש אותה התמודדות שלי בעניין החטופות…
רק שאני לצערי נפלתי, וכן אחי זה התמודדות קשה מאוד
ומה שאמרתי לעצמי זה להמשיך להיצמד לתוכנית ולדחות מחשבות במשך היום
מאחל לנו ולכל עם ישראל בהצלחה בהכל

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 4 חודשים, 3 שבועות #149244

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

איך אומרים "תלוי מתי תופסים אותך"
ימים שבהם אני משתוקק לצפייה פורנוגרפית ו"יאללה אני כל כך רוצה לראות שוב את הסרטונים המרגיעים האלה"
וימים שאני נגעל מהמחשבה על זה. גם אם תשלם לי לא אעיף מבט!
ככה זה...
המוח מדי פעם מעלה זכרונות, קשה אולי בלתי אפשרי לשכוח מראות שהיו חלק משגרה יומיומית! 
בסייעתא דשמייא מצליח להסית את המחשבות ולא ליפול.

עדכנתי את הימים וראיתי שהגעתי ל499 ימי נקיות!!! יכול להגיד שתמיד חלמתי על היום הזה שהצפייה האחרונה שתהיה אי שם מאחורי בהיסטוריה, הבעיה שתמיד דאגתי להתרחק משהו ואז להחזיר את הצפיה האחרונה קרוב אלי שוב.

דבר אחד אני בטוח לגבי המסע שלי, אם הייתה לי את הגישה הנוחה ליפול, אם היה לי סמארטפון פתוח או מסונן חלקית, אם היה לי מחשב עם אינטרנט פתוח וכו' ובזמן השלב פנוי מן החכמה והתגברות החשק, הייתי נופל כמויות ולא היה לי את מי להאשים חוץ מאת עצמי. 
הכל אפשרי.

נכון שאני לא בריא ונכון שאם עדיין אהיה בסביבת פלאפון פתוח אין אפוטרופוטס שלא אפול, כן, גם חז"ל קבעו גדרות ולא סתם. מה יעשה הנער ולא יחטא.

תודה לה' יתברך על כך יום של ברכה ללא קישוי מדעת דרך המחשבה, על כך שלא ראיתי פורנוגרפיה המון זמן יחסית בשביל מישהו כמוני שזה היה חלק מהסדר יום.
כי לעולם חסדו.
כל יום מתנה.

שבת שלום ומבורך!

זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן