ברוכים הבאים, אורח

גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון
(0 צופה) 

נושא: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון 2978 צפיות

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 חודש, 3 שבועות #139016

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 113 ימים
  • דירוג זהב

שלום חברים יקרים ואהובים מאוד!!!!
בחסדי שמיים לא מובנים מאליהם בכלל,
כל יום כמו נס!

ברוך השם אני מבין בדיוק מה הם המקומות שבהם אני יכול ליפול ושם אני נזהר כפול מיליון ופתיחת מעגלים, חוץ מזה חסומה לי כל גישה לאינטרנט חוץ מהנטפרי שיש לי והוא מוגן היטב!

כעת עיקר הניסיון שלי הוא בגעגועים לפורנו מדי פעם, כשבעצם אני גם זוכר כמה הוא רע לי! כמה דיכאון וחוסר זרימה יהיה לי אם אצפה...
והמבטים ברחוב! אוי הנשים של הרחוב... ברחמי שמיים עצומים, משתדל לשמור על חיבור, להתמיד בשיחות עם חברים ולהיות ערני לכך שהרחוב הוא בעייתי.
משתדל ללכת מרחובות צדדים ולא עמוסים וראשיים,

רק להיום מתפלל להיום מפוכח, יום שאהיה שמח בחלקי ואזכה להתחבר באמונה לבורא העולם באהבה.

אוהב אתכם מאוד.
חיזקו ואימצו
שמח

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 חודש, 3 שבועות #139021

• שמח בחלקי
  • דירוג זהב
גם ברגע זה יש מישהו שצופה בפורנו, יכול להיות שהוא צופה כבר כמה שעות, אתמול הוא גם צפה ואולי גם מחר, יקח הפסקה ואח"כ יחזור ויצפה שוב בעוד פורנו, ואני לא ראיתי 62 יום.

לפעמים אני חושב לי, האם כל הסרטונים שאהבתי עדיין שם? הם עדיין במרחק הקלקה או מאז שעזבתי את הפורנו  הכל נעלם? כנראה שהכל עוד שם.

לא רוצה להתקרב לזה יותר בחיים שלי אבל הכי חשוב, רק להיום.
היום אני הייתי נקי וכך אני רוצה לסיים את היום.
עוד מעט אצא לרחוב בין הקשים בארץ לדעתי, רבי עקיבא בבני ברק.
90% נשים, צעירות, נשואות, הכל.

ה', הקב"ה, אבא שלי היקר, תודה רבה על היום הזה, תודה על מאור עיניים,
אני יודע שהמון אנשים לא התעוררו בבוקר לעוד יום של חיים בעולמך הטוב.
תודה על הזכות.
עזור לי לעשות ולקבל את רצונך עבורי.
תודה על השיעורים שאתה מעביר אותי באהבה

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 חודש, 3 שבועות #139023

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • דירוג פלטיניום
יישר כח על הדברים המחזקים. הכן הרצון לחטוא קיים, וגם (כמה מפדח...) הגעגוע לפורנו.

אשריך שאתה מוצא את הדרך להתמודד בגבורה.

חזק ואמץ בעז"ה! אוהבים אותך!

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 חודש, 2 שבועות #139081

• שמח בחלקי
  • דירוג זהב
בימים האחרונים אני שם לב כמה הרחוב כל כך משגע אותי, כבר לא יודע כמה זמן שלא ראיתי פורנו שהיה עיקר מקור צריכת התאווה שלי ופתאום אין פורנו, והנחל רוצה להמשיך לזרום ומחפש כיווני זרמה חדשים כמו מבטים ברחוב.

מודה שברגעי משבר, ברגעים בהם אשתי מתלוננת, אפילו שהיא לא מאשימה אותי, רק משדרת את העצבות, אני נזכר בפורנו ואיך כולן שם רק מחייכות ותמיד רוצות "הכי טוב בשבילי".

מספקות לי מקור לאהבה, ביטחון עצמי, שליטה, מגע, רוגע, כל תשומת הלב נתונה לצרכים שלי בהתאם לאיזה סרטון שארצה לראות ואיזה סגנון בחורה שארצה לראות מכל הסוגים. רק תבחר.

מתפלל מאוד, רק להיום, לחיות במציאות, לזכור שגם לאבות אבותינו לא היה קל בכלל.

אברהם הלך נגד כולם, יעקב עשיו רצה להרוג אותו ואז יוסף... יוסף ואחיו, דוד המלך הבן שלו רצה להרוג אותו ומה לא... בסוף הדרך הם כולם כוכבים.

רק להיום.

היום אני רוצה להיות נקי, היום להיות שמח על באמת מתוך חיבור לחיים, מקור החיים, אבא שלי שאוהב אותי ותמיד איתי וגאה בי.

תודה שאתם איתי.

אוהב

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 2 שבועות, 5 ימים #139352

• שמח בחלקי
  • דירוג זהב
הגעתי ל94 וימי נקיות מכל צפייה פורנוגרפית כלשהי! אולי בהזדמנות אכתוב באריכות על הדרך התלולה המלאה בנפילות ושוב לקום ושוב ליפול.

אין ספק שבזכות המקום המדהים הזה, האתר הזה ממש הציל לי את החיים בזכות החברים שנמצאים פה.

רק ביחד, לא לבד.

כל יום בפני עצמו, מייחל ליותר שלווה, ליותר החלמה מאשר מלחמה.

יודע שלבד אני לא יכול.

מתפלל כל יום רק להיום!

גם היום הזה, לא יודע מה היה אתמול ולא יודע מה יהיה מחר. היום אני רוצה להיות נקי בעזרת השם.

בגדול מה שעזר לי: טלפונים לחברים להשתדל כל יום. ברגעים יפים וברגעים קשים. להיות בנתינה וגם לשתף את שעובר עלי.

לכתוב 5 פחדים ו10 הכרת תודה כל יום (בלי נדר)

לקחת ספונסר עם נקיות ארוכה וחיבור נכון עבורנו ולעבור דרך משותפת עם רצון משותף לחיים נקיים ומאושרים.

להתפלל ולייחל להתחנן לעצמי, רק להיום!!!! תן לי להיכנס למיטה מתוך נקיות. היום אוותר ואכנע ואשמר נקי

זה אפשרי.

אוהב 
נערך לאחרונה: לפני 2 שבועות, 5 ימים על ידי שמח בחלקי.
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן