ברוכים הבאים, אורח

כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך 750 צפיות

כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך לפני 3 שנים, 1 חודש #132945

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 623 ימים
  • דירוג פלטיניום

מעקה לגגך! אתה בונה את עצמך? אתה חייב לשים גדר. בלי גדר הנפילה היא כמעט וודאית. זה מתחיל קודם כל בסינון לאינטרנט, בלי זה ברור שהייתי נופל ללא סוף. גדר לעיניים, להיות ערני ברחוב למראה נשים שהעיניים נמשכות אליהן, להיות במודעות, לחשוב כל הזמן על שמירת העיניים, להיות ערני!
לשים לב לפעולות, באיזה מצבים אני מרגיש שפתאום אני רוצה לראות פ'?? למה דווקא בימי ראשון מגיע צורך גדול בנפילה.... אחרי קדושה עצומה משבת, חייב להיות כח נגדי של טומאה לאיזון.
האתר הזה עוזר לי מעצם היותי תחרותי ואוהב לנצח - יצאתי לדרך לאתגר ה90 יום אחרי שניםםםםם של נפילות ללא כל הצלחה להתגבר! תסכול וייאוש עצמי, הגיע הזמן לחזיר את הכבוד הביתה.
הבית הולך ונבנה לגובה והגדר גם היא למנוע נפילה.
בשם ה' נעשה ונצליח. מסיים יום 8.
יומני היקר, בא נצא דרך

תגובה: כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך לפני 3 שנים, 1 חודש #132946

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד חבר,
אוהבים,
תמשיך לשתף.

תגובה: כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך לפני 3 שנים, 1 חודש #132948

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום
הולך במדבר דרך לא זרועה אף פעם אל תפסיק לנסות אורות האין סוף מקיפים אותך רגשות
ועוד מחפש את האמונה שלך ולא של מישהו אחר זוכר מה הדליק ת'ניצוץ שהבעיר את הלב ואיך אתה אוהב
זה אתה, הרבה יותר לבן ממלאך כל יום אתה יותר מבורך ואי אפשר אותך לכבות אז אל תשכח להודות, על רגע שקיבלת לחיות על משהו ששייך רק לך בעולם שרק אתה יודע, שרק אתה יכול
ושוב מתפזר מאבד כוון ולא יודע איך לחזור פתאום שיר ברדיו מתחיל -גם זה יעבור
וכמה שלא תעבור וגם אם תיפול או כשתרגיש משוגע מים רבים לא יוכלו לכבות אהבה * מילים ולחן: יוסף נטיב

תגובה: כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך לפני 3 שנים, 1 חודש #132967

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

אני נשוי וברוך ה' מפנים היטב את הנזק שצפייה פורנוגרפית עושה לי באופן אישי ובטח בבניין הבית של חיי הנישואין. ככל שהמודעות מתחזקת וההרגשה שאני נשמר ומחזיק מעמד טוב, גם לעשות קניות נהיה דבר קשה בשמירת העיניים, נשים יפות בכל מקום והניסיון הוא גדול, מחזיק חזק רק לראות את אשתי לא להסתכל לצדדים, כמה ניסיונות...
הפורום פה מאוד עוזר להחזיק חזק ולדעת שאני לא לבד ויש עוד מתמודדים כמוני. חשבתי על כמה אנשים שם בחוץ שלא שמעו וראו את המקום הזה ומתמודדים עם התאווה, ממש כמו שאני הייתי לפני שהגעתי לפה. בעזרת ה' נעשה ונצליח

תגובה: כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך לפני 3 שנים, 1 חודש #132968

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

אני שם לב שאולי אני גם איזה מקום מתמכר לאתר הזה... מסתכל כמה צפיות וכמה תגובות, נכנס לפה ובודק מה חדש...
מצד שני זה שווה לי עזרה מול התאווה וההתחזקות

תגובה: כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך לפני 3 שנים, 1 חודש #132970

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך,  זה נורמלי לגמרי ... תסתכל בדרשור שלי,  תראה שבחודשים הראשונים הייתי עסוק עם זה כל הזמן,  כמה מגיבים לי... וכו' 
זה נורמלי,  גם ההתמכרות לאתר... כמעט כל חבר חדש מדבר על זה בהתחלה... מחכה לשמוע ממך. תוכל ליצור 4יתי קשר גם באישי,  
בהצלחה! 

תגובה: כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך לפני 3 שנים, 1 חודש #132973

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתחבר לגמרי להרגשה שלך,
מצטרף לעשר שמעון,
גם אני הרגשתי כך בהתחלה,
ההחלמה זה תהליך,
לאט אבל בטוח,
אני ממש מסכים איתך בנוגע למחשבה כמה אנשים מתמודדים,
ולא יודעים על שמור עינך,
אדרבה אולי באמת צריך לפרסם על זה,
נו, אולי מישהו ירים את הכפפה.

תגובה: כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך לפני 3 שנים, 1 חודש #132976

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על התגובות זה מחזק מאוד!!!
האתר הזה הוא אור בקצה המנהרה, כמה פעמים כבר אמרתי "הנה זו הפעם האחרונה!!!" כמה בטחון היה לי שהנה זהו נגמר, אין יותר צפיות וכו'... והתרסקות.
כבר הפסקתי לסמוך על עצמי, עשיתי הכל כדי לצאת מהצפייה הפורנוגרפית אבל ברגעי חולשה זה תמיד היה חזק ממני... כמו נישואין מזיקים הייתי צריך להתגרש מהפורנו ששימשה בתור אישה פיקטיבית המזייפת אהבה ומשתלטת עלי, כמה אבא מרחם עלי ונותן לי כוחות כל פעם מחדש. אבא יודע שעמוק בלב זה רצון עמוק לי להשתחרר ולנשום.
הייתי עושה שבועות ונודר נדרים בתוך המקווה ושוב נופל.
לאחרונה אני מרגיש שכוחות חדשים נכנסו לתוכי והאתר הזה והתגובות  והסיפורים נותנים לי דלק לקושי, אני הולך ועולה בסולם הימים בדרך ל90, אני מאוד רוצה להצליח.
אתמול הייתה לי מחשבה כנה עם עצמי שאם זה לא היה מזיק ועושה רע או שגם אסור בטח הייתי שמח לראות כל הזמן פורנו אך אני מונע מעצמי מידיעת הנזק, ומקבל עונג של הצלחה, של ריפוי.
אני שמח על ההזדמנות לכתוב פה בצורה אנונימית, זה מחזק את האוטנטיות, במקום מסוים אני מרגיש שאני כותב לעצמי ויש אנשים נוספים שרואים את זה ומגיבים וזה כיף.

בֶּן אָדָם, עֲלֵה לְמַעְלָה עֲלֵה.

כִּי כֹּחַ עַז לְךָ יֵשׁ לְךָ כַּנְפֵי רוּחַ, כַּנְפֵי נְשָׁרִים אַבִּירִים.

אַל תְּכַחֵשׁ בָּם פֶּן יְכָחַשׁוּ לְךָ.

דּרושׁ אוֹתָם – וְיִמָּצְאוּ לְךָ מִיָד.

יוצא לדרך ליום חדש, יום נקי, רק להיום! 
תודה רבה שמח בחלקי שאתה משקיע בטיפוח העצמי שלך

תגובה: כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך לפני 3 שנים, 1 חודש #132977

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשריך אחי!
חיזקת אותי
בהצלחה רבה אוהבים

תגובה: כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך לפני 3 שנים, 1 חודש #132997

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

שוכב במיטה עוצם עיניים וסדרת כוכבות פורנו עוברות לי במחשבה, נזכר בסרטונים בכל מיני קטעים...  איך מתנקים? איך מנקים את התת מודע איך מפסיקים להיזכר בסצנות מיניות מהסרטונים? איך שוכחים את כל אותן כוכבות פורנו...
אני ממהר להסית את המחשבה למשניות בעל פה, מקווה שעם הזמן של הניקיון גם הזכרונות האלה יתנקו

תגובה: כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך לפני 3 שנים, 1 חודש #132998

• shomerbrit38
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • חבר ותיק

אשריך שאתה שומר כבר 9 ימים. ושאתה נלחם עם היצר.

תגובה: כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך לפני 3 שנים, 1 חודש #133000

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

היצר הרע אומר לי "תיכנס רק קצת, תראה רק תמונות, אל תאונן רק תראה" איזו מלחמה!!! סוגר את המחשב ויוצא מהבית.
אני במלחמה הזאת הולך לנצח למען חיים שפויים וטובים יותר. הנאה רגעית לא שווה התרסקות של בניה של 9 ימים.
אבא תן לי כוח!
תודה על הכוח!
תודה על האתגר
המלחמה על השפיות, חוזרים לחיים, נושמים אוויר נקי

תגובה: כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך לפני 3 שנים, 1 חודש #133002

• בדרך אליך
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר קבוע

אתר הזה עוזר לי מעצם היותי תחרותי ואוהב לנצח

שמח בחלקי מה אומר על תחרות?

תגובה: כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך לפני 3 שנים, 1 חודש #133031

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

חחחח אהבתי את האתגר! בא נצא לדרך. כנות ואמת, הראשון שנופל, מודה. הראשון שמרגיש שהולך ליפול ממש על קצות האצבעות, יבוא לפה מהר ויתחזק. או משהו אחר, רק לא ליפול. להחזיק חזק

תגובה: כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך לפני 3 שנים, 1 חודש #133032

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב! הנקיות פשוט עושה לי טוב! מסתבר שהפורנו הוא כיף רגעי שמלכלך את הנשמה ומסתיר את אור השמש. עד כדי כך אני כבר מרגיש את הנקיות שעולות לי מחשבות על עצם היותי פה, ברוך ה' אני מתמודד יפה, אני לא נופל, וואו זה מדהים. אך אני נזכר כמה פעמים בחיים כבר הייתי בטוח שהנה אני על הגל, זהו זה מאחורי, הפעם אני מרגיש שאני חייב לעשות את זה. אתגר ה90 יום הוא פשוט מעולה ונותן יעד לשאוף אליו. השיפור בחיי הוא בכל תחום, חברתי, נישואין, צלילות מחשבה, אהבת החיים והנאה מהרגע. אני מקבל פה תמיכה מדהימה מאנשים מדהימים, האתר הזה הוא תרופה למי שרוצה לצאת מהתאווה ומבין שלבד בכוחות עצמו זה כנראה שלא אפשרי. תודה רבה אנשים מדהימים על אור גדול ומחזק, תודה על נחמדות בצאט ויחס ותגובות, תודה על שיתוף מהידע שלכם. מרגש. האתגר הגדול מבחינתי זה מחוץ לאינטרנט וקורה ברחוב, ברוך ה' אני מצליח לשמור את העיניים, אך שם בשונה מהאינטרנט זה פשוט בכל מקום! איזה עבודה........

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.70 שניות

Are you sure?

כן