ברוכים הבאים, אורח

מסע 90 היום
(0 צופה) 

נושא: מסע 90 היום 2316 צפיות

תגובה: מסע 90 היום לפני 3 שנים, 2 חודשים #133269

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

תמשיך לשתף חבר,
רק ב​יחד ננצח.
אני חושב שלשתף,
זה לא חייב להיות דווקא קבוצות חיות,
אתה יכול להתחיל מהמייל או טלפונים,
לאט לאט להיפתח לאחרים ולעצמך.
אוהבים.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 2 חודשים על ידי קדימה.

תגובה: מסע 90 היום לפני 3 שנים, 2 חודשים #133273

lamedmoti היקר, 
אני קורא את הדברים שלך וממש מתחזק, 
אני לא יודע אם לי יהיה את הכוחות ככה לקום מחדש ולהתחיל ספירה חדשה.
אבל אני יודע שזה הדבר הנכון לעשות.
אם תחשוב על זה וראיתי שכתבת משהו בסגנון בהודעה האחרונה שלך,
יש לך 70 יום נקיים ובסה"כ כמה שעות של נפילה.
זה מדהים. מאדם (אני מדבר על עצמי כרגע) שהיה נופל כמעט כל היום וגם בלילה הפכנו לאנשים שמתוך 50\60\70\90 יום אנחנו נופלים רק שעה שעתיים.
זה משהו לא נורמאלי.
אם תשווה את זה לדיאטה זה הצלחה מסחררת.
לכן תרים את הראש ותמשיך ככה, אנחנו איתך, 
ובאופן כנה אני אומר לך, אתה נותן לי את הכוח להמשיך, כי אני מאוד מפחד ליצור רצף ארוך ואז לקלקל אותו. ולפעמים נכנסת לי מחשבה אולי מספיק, אח"כ תתרסק יותר חזק ולא תצליח לקום, אולי עדיף לפול עכשיו וככה הנפילה תיהיה פחות כואבת. 
אבל ברור לי שזה מחשבה של שטות. הנה אתה ההוכחה שאפשר לקום וצריך לקום.

במקום שבעלי תשובה עומדים אפילו צדיקים גמורים לא עומדים- הפשט של זה הוא שהמקום שבו בעל התשובה עומד עם כל התאוות עם כל מה שהוא ראה ועדיין הוא מצליח להתגבר, הוא מקום הרבה יותר גבוה מצדיק גמור שמעולם לא שמע על פגם הברית ועל הסתכלות על נשים ופורנו.
בהצלחה חבר,
המתגבר

נקי רק להיום

מה עם מחר? נדבר על זה מחר...

תגובה: מסע 90 היום לפני 3 שנים, 2 חודשים #133289

• lamedmoti
  • דירוג כסף

שלום חברים תומכים!
היום יום 4 לנקיות לספירה הנוכחית, שהם סה"כ 71 ימי נקיות במצטבר מכ' כסלו.
התעוררתי היום בבוקר מחומם בטירוף, אחרי שעה ויותר של מאבקים (המאבק שלי הוא שכלי, לא כ"כ רגשי), הגוף שלי כנראה הבין שהוא לא הולך לקבל את מה שהוא רוצה, וקצת נרגע (רק קצת...). קמתי - מאוחר מעט - והתפללתי בבית.
שאר היום עבר יותר טוב, מעט רעב, אבל עדיין סביל.
תודה רבה "המתגבר100" על התמיכה החשובה.
בעניין קשר טלפוני, אני רוב הזמן נמצא בבית עם עוד אנשים; וכן כן, אני מסוגל ליפול כשאשתי בחדר השני, כשהילדים משחקים בלגו. קשר טלפוני במצב כזה הוא קצת לא מעשי. במייל, אני לא יודע כמה אנשים זמינים אונ-ליין במייל, ככה שאני לא יודע כמה זה אפקטיוי.

תגובה: מסע 90 היום לפני 3 שנים, 2 חודשים #133336

שלום לך ידידי,

אם אתה חושב שזה יכול להיות לך יעיל וזה יכול לעזור לך, אתה יכול לשלוח לי הודעה פרטית ואני אתחבר לאתר ונוכל להמשיך לדבר בצאט.

ככה אתה לא צריך לדבר פיזית, ואתה גם לא חושף את עצמך.

לי לפחות זה יותר קל ונוח.

כאשר אתה שולח לי הודעה פרטית זה אמור להגיע אליי ישירות למייל, ואני רואה את זה די מהר. עניין של עשר דקות.

בינתים אם אתה ממש מרגיש קושי אז בזמן ההמתנה תכתוב בשרשור שלך את ההודעה הכי אורכה שאתה יכול. תספר לנו מה אתה מרגיש באותו רגע, תספר על מה אתה חושב (כמובן שתנסה לא לפרט יותר מדי ולא לכתוב דברים שחלילה עלולים לגרום לנו ליפול- בקיצור תרשום אבל בלי הפרטים) תכתוב לה' שיעזור לך ואני מקווה שאני או מישהו אחר כבר יהיה מחובר לדבר איתך. אני די זמין רוב היום. ואני יכול לעשות את המאמץ בתקופה הקרובה כדי להיות שם בשבילך.

אני מראש אומר שאני יעשה מאמץ גדול כי אני מפחד שתפנה אליי ואני לא אהיה זמין ותתיאש מזה.

אז אל, אל תתיאש, אנחנו כאן בשבילך.

המתגבר.

נקי רק להיום

תגובה: מסע 90 היום לפני 3 שנים, 2 חודשים #133341

• lamedmoti
  • דירוג כסף
שלום חברים!
היום יום 5 של נקיות, לספירה הנוכחית.
היום עבר די בקלות חוץ ממה שלקראת ערב פתחתי איזה אתר עם תמונות לא הכי צנועות, רק שזה לא היה בכלל למטרות תאווה, אלא רק בדקתי מידע מתוך סקרנות. וזה גם לא הוביל לשום מקום; מיד אח"כ סגרתי את האתר. זה ודאי לא "מהדרין" זה אפי' לא "כשרות רגילה".
תודה רבה "המתגבר" על ה"גלגל הצלה", אולי אני אשתמש בו בשעת הצורך.

תגובה: מסע 90 היום לפני 3 שנים, 2 חודשים #133354

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
lamedmoti כתב on 16 פבר' 2021 13:12:

שלום חברים תומכים!
התעוררתי היום בבוקר מחומם בטירוף, אחרי שעה ויותר של מאבקים (המאבק שלי הוא שכלי, לא כ"כ רגשי), הגוף שלי כנראה הבין שהוא לא הולך לקבל את מה שהוא רוצה, וקצת נרגע (רק קצת...). קמתי - מאוחר מעט - והתפללתי בבית.
בעניין קשר טלפוני, אני רוב הזמן נמצא בבית עם עוד אנשים; וכן כן, אני מסוגל ליפול כשאשתי בחדר השני, כשהילדים משחקים בלגו. קשר טלפוני במצב כזה הוא קצת לא מעשי. במייל, אני לא יודע כמה אנשים זמינים אונ-ליין במייל, ככה שאני לא יודע כמה זה אפקטיוי.

אתה יכול להוריד גוגל האנגאואטס וכך תוכל לכתוב לי בלייב כל פעם שתרצה.

תוכל גם להצטרף לקבוצת החלמה שם עם עוד חבר'ה מהפורום ולצ'וטט במהלך היום.

דבר איתי בפרטי אם תרצה.

אוהבים!

תגובה: מסע 90 היום לפני 3 שנים, 2 חודשים #133395

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

ממליץ לך לפנות למתרפא שיעזור לך בשקר למייל
שאתה לא לבד
אתה יכול להחלים
שאתה לבד עם התאוה וחושב שאתה מסוגל מולה 
אז כאן ממשיך הסטסוס הרגיל של...

תגובה: מסע 90 היום לפני 3 שנים, 1 חודש #133407

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 18 פבר' 2021 05:01:
lamedmoti כתב on 16 פבר' 2021 13:12:

שלום חברים תומכים!

אתה יכול להוריד גוגל האנגאואטס וכך תוכל לכתוב לי בלייב כל פעם שתרצה.

תוכל גם להצטרף לקבוצת החלמה שם עם עוד חבר'ה מהפורום ולצ'וטט במהלך היום.

דבר איתי בפרטי אם תרצה.

אוהבים!

ממליץ בחום , הקבוצה הזאת הצליחה להציל אותי כמה פעמים !!!.

תגובה: מסע 90 היום לפני 3 שנים, 1 חודש #133484

• lamedmoti
  • דירוג כסף

שלום חברים!
היום יום 9 של נקיות (האמת היא ש8 וחצי, 9 יהיה בהמשך היום) שהם שבוע ושני ימים, שהם סה"כ 75 ימי נקיות במצטבר מכ כסלו תשפא.
קמתי בבוקר די מוקדם ב"ה אבל בהמשך היום דברים לא כ"כ הסתדרו, ממש בא לי לראות משהו קטן, לא משהו נוראי ח"ו, רק לפתוח ויקיפדיה ב"ערכים מלוכלכים", סתם טעימה קטנה מהעולם הזה.
הסתכלתי בויקיפדיה רק לכמה דקות. סגרתי. הכנתי לעצמי קפה עם דבש, אחרי תקופה ארוכה שלא שתיתי קפה (על סוכר אין בכלל על מה לדבר). בהנחה שעדיף להתמכר לקפה ולא למין.
מקווה להמשך יום מוצלח.

תגובה: מסע 90 היום לפני 3 שנים, 1 חודש #133508

• lamedmoti
  • דירוג כסף

יום מאתגר היום.
הראש הכחול לא מפסיק לעבוד, בצהריים התחלתי להסתכל בבנות, רק הצצה משהו רך, לא פורנוגרפיה ח"ו, פתאום אני כבר מתחיל לגעת, כבר חשבתי שאני גומר, בסוף עברנו את זה.
אחרי צהריים אני יושב ולומד, והראש מלא בפנטזיות.
מעניין שכל הפנטזיות אותו דבר מדמיינים איזה מושא תאווה, מדמיינים שעושים מה שעושים, מדמיינים שגומרים ואז... חושך... אין המשך לפנטזיה מהמקום הזה, או שהיא חוזרת על עצמה, או שעוברים לפנטזיה הבאה.
כמו אדם מכור לעישון שמפנטז על סיגריה, הוא לא מפנטז את הרגע שאחרי שהסיגריה/ות נגמרות, אלא בפנטזיה הוא מרגיש שהוא הולך לעשן עכשיו לכל החיים.
ככה גם בפנטזיה המינית, התחושה היא שהולכים עכשיו לקבל עונג מתמשך שלא יפסיק לעולם; בדמיון לא קיים בכלל היום שאחרי.
באיזשהו שלב כבר מתחילים לחשוב, "מי אמר בכלל שאני אתחרט על זה, אולי פשוט אני אחיה אם זה סבבה". יהיה פעם אחת, אח"כ עוד פעם, עד האין סוף.
ב"ה בזכות השיתוף יש קצת הפוגה, יש לי עוד כמה שעות לסוף היום, מקווה ללכת לישון מוקדם, מחר זו כבר התמודדות חדשה, בעז"ה שלא תגיע.

אני לא בונה על להיות עם אשתי הלילה, אני פשוט לא חושב שזה כדאי, זה מרגיש לי כמו מכור ל"סמים כבדים" שלוקח "סמים קלים". ברור שמכל הבחינות זה עדיף על פני כל דבר אחר. אבל אני מעדיף להיות עם אשתי כמו "גבר" לא כמו "סמרטוט", תלוי באשתי כ"עני בפתח". כמובן שאם זה יבוא ממנה ח"ו אני לא אמנע ממנה. אני מעדיף לקבוע כמה ימים מראש, ולא להיות איתה רק בספונטניות.

מתפלל לסוף יום מוצלח.

תגובה: מסע 90 היום לפני 3 שנים, 1 חודש #133529

למד אותי היקר, אני קורא על המלחמות שלך ומתמלא גאווה.
הגאווה שלי זה על האנשים שמוכנים לוותר על התאוות שלהם כדי לשמח את ריבונו של עולם. הם מוכנים לעשות הכל כדי להיות אנשים שיצרם בידם. הם מוכנים לעשות הכל כדי להיות במקום יותר טוב ובריא.
אני שמח להיות חלק מקבוצה כל כך גדולה של אנשים שאומרים עד כאן, אנחנו לא מוכנים להמשיך עם זה יותר.
כיף לי להיות איתכם ואתה הכוח שמניע אותי להמשיך.
ראיתי בשני ההודעות האחרונות שלך מעין הלקאה עצמית.
גם בעניין הסוכר והקפה וגם בעניין אשתך.
אני חשוב שכאשר נמצאים במסע הזה צריך לדעת איפה לשחרר ואיפה לאפשר לפעמיים לעצמנו לפרוק.
אני לא מתכוון שחלילה תפרוק את התאווה אלא את עניין הסוכר, לפעמיים מותר להינות מהסוכר בקפה כדי להרגיש נינוח. (כל מה שאני כותב הוא רק מעצמי, ולא מאיזה חוכמה בדוקה ששייכת לכולם.)
אותו דבר עם אשתך, אני יודע שאחרי צפיה בפורנו אתה מרגיש לא ראוי לחיבור הקדוש הזה עם אשתך.
קודם כל אני מבין אותך, גם אני מרגיש ככה, אבל עכשיו שאני לא בתוך זה ממש אני יכול להגיד לך שזה לא נראה לי נכון.
העצה לאדם שנופל היא לראות אותיות של ספר תורה וזה מתקן את העיניים.
ולכאורה איך ניתן לעיניים שראו כל כך הרבה זימה ותועבה להסתכל על אותיות קדושות? איך ניתן למוח שניתח את כל הזוויות וכל הדברים שראינו ללמוד תורה, הרי הוא טמא..
אלא שזה בדיוק התיקון. עד עכשיו הייתי משוקץ ורואה פורנו. עכשיו אני רוצה לתקן.
תתמסר לאשתך תאהב אותה תיתן לה נחת ומחמאות עד אין סוף, דווקא מהמקום הזה.
ועל ידי זה גם תצליח להרבות אהבה בינכם, וגם תצליח לתקן את הפגם שנפלת בו.
תמשיך לעדכן, כיף לקרוא את הדברים שלך.
מעריך אותך מאוד,
המתגבר

נקי רק להיום

תגובה: מסע 90 היום לפני 3 שנים, 1 חודש #133555

• lamedmoti
  • דירוג כסף

תודה רבה מתגבר, הלואי שאני אגיע למספר ימי נקיון כמו שלך.

קודם כל, מה שאני לא צורך סוכר, הוא ממש לא מטעמי תאווה. אלא מטעמי אורח חיים בריא. אני לא נוגע בשום סוג של שתיה ממותקת, ושום סוג של חטיף, סוכריה, מסטיק, ארטיק, קרטיב. אני ממש לא מרגיש כמו "נזיר". אפשר לומר אפי' שאני אדם סופר נהנתן. פשוט ההנאה שלי מעט יותר מאוזנת.

סתם חשבתי, אני כבר כמה שנים לא נוגע בשתיה ממותקת, למרות שאני נמצא במקומות/אירועים וכדו' שמגישים שם שתיה ממותקת באופן חפשי. אני רואה, וזה אפי' לא מזיז לי. מעניין אם גם בתאוות המין יש כזה דבר שאני אסתובב במועדון/אינטרנט וכדו' כשאני מוקף כולי מושאי תאווה, וזה אפי' לא יזיז לי. (הרי הרצון למתוק גם הוא מונח בצורך גופני/נפשי בטבע האדם כמו המין.)

עוד נקודה, מה שכתבתי לגבי אשתי. אני לא מרגיש "לא ראוי לחיבור קדוש". זה פשוט אני לא רוצה להפוך את אשתי ל"מושא תאווה" אלא ל"מושא אהבה".

אולי כדאי לכתוב על זה פוסט מיוחד. יש לי כמה וכמה דברים לכתוב. רק שיהיה לי זמן.

תגובה: מסע 90 היום לפני 3 שנים, 1 חודש #133556

לילה טוב, 
אני ממש אשמח אם תוכל לכתוב על זה את מה שיש לך לכתוב.
נחכה בסבלנות עד שיתפנה לך זמן ונגיב על הדברים ובכך כולנו נרוויח.
כיף לך 'אתה מצליח להתמיד בשמירה על הבריאות, הלואי עליי..
לגבי הרצף שלי הוא בידים של  ה' ברצונו נתנה לנו וברצונו לקחו מאיתנו ונתנו לאדם אחר.
לילה טוב 
המתגבר

נקי רק להיום

תגובה: מסע 90 היום לפני 3 שנים, 1 חודש #133580

• lamedmoti
  • דירוג כסף

וואו
לא נעים. 
איזה נפילה היתה לי הבוקר, אחרי שכבר התקנתי פלאקי על המחשב.
טוב ב"ה עכשיו עובדים לשקם הריסות.

תגובה: מסע 90 היום לפני 3 שנים, 1 חודש #133581

חבר יקר, 
אני לא יודע מה קרה ואיך קרה, אשמח מאוד אם תשתף אותנו,
גם בשביל הניקוי שלך וגם בשביל שנדע להיזהר ממלכודות כאלה.
קודם כל זה לא מובן מאליו שרגע אחרי אתה כבר כאן וכותב, זאת מעלה מאוד גדולה,
שאני לא יודע אם אני הייתי מצליח לעמוד בה.
לחזור לכאן אחרי הנפילה משמעותה אני מבין שהתהליך הזה ארוך, מה שהרווחתי הוא הרוויח האישי שלי, ואם יש נפילה בדרך אז מתייחסים אליה כנפילה ופעם הבאה מוצאים את מה שיעזור להתמיד יותר.
אני מבואס בשבילך כי באמת שעשית תהליך גדול, אבל תזכור שהתהליך לא נעצר או נגמר או מתחיל מחדש הוא פשוט נמשך.
הדבר היחיד שמתחיל מחדש הוא האתגר, אבל אתגר זה רק כלי לעודד ולדחוף הוא לא הפתרון.
לגבי הפלאקי, לפעמים אנחנו שמים חסימות או שיטות אחרות ובטוחים שבזה נגמר התהליך, עכשיו אנחנו מוגנים, ושם בשחרור הקטן הזה היצר חודר ומניח את המוקשים שלו.
כל הכלים נועדו רק לתת לנו מעטפת הגנה אבל הן לא הפתרון והם לא במקום התהליך.
ההחלמה היא תמידית והישועה קרובה לבוא.
אל תתיאש תרים את הראש ותשתף אותנו כשיתאפשר לך..
כאן איתך, מחזק אותך,
המתגבר

נקי רק להיום

זמן ליצירת דף: 0.84 שניות

Are you sure?

כן