ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: התפקיד שלי בעולם... 358 צפיות

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שבועות, 6 ימים #129763

אני עדיין לא מבושל מספיק בשביל להיחשף .קבוצות

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שבועות, 1 יום #129928

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שבועות, 1 יום #129930

שלום חברים.
אני חייב לשתף אתכם קורות אותי אמש.

סיפרתי לכם על העובד שלי שאני להוט עליו ולפעמים אנו חוטאים, אז אתמול יצאתי איתו ליער בערב והשתמשנו לצערי, לא התגברתי, כל היום היה בראש שלי ונפלתי בסוף.

בעקבות כמה חברים צדיקים באתר דנן שנתנו לי עידוד בתקופה האחרונה, אזרתי אומץ ואחרי הנפילה נפתחתי לעובד שלי, וממש התחננתי אליו שיעזור לי, שאני לא מעוניין לעשות את הדברים האלו ואני לא מצליח לשלוט בזה, על אף שאני אדם שמאוד שולט בעצמי בכל, והוא מכיר אותי,בקשתי ממנו שפעם אחרת שאני מתחיל לדבר איתו או להתכתב איתו מעניינים כאלה שיזכיר לי מיד שאני לא רוצה ושיסרב לי.
אני מרגיש סיפוק עצום שהעזתי לעשות את זה ולדבר איתו וממשיך להתפלל לה' שלא ישלוט בי יצר הרע וחבר רע.

תודה רבה לכולכם על כל העידוד, ממתין לעידוד הלאה.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שבועות, 1 יום #129932

• עמוס24
  • רצף ניקיון נוכחי: 108 ימים
  • חבר קבוע

אשריך אחינו היקר! עשית צעד גדול וחשוב מאוד!
מקווים שהמסר עבר ושהבחור לא ישתף פעולה יותר!
אני מאמין שעידון הנפילות זאת התקדמות גדולה מאוד, אמנם נפלת אבל זו כבר הייתה נפילה יותר מודעת, יותר הבנת שזה לא שייך אליך. יותר היה י'ה בנפילה הזו.
תאחז בשמחה שהגעת לאתר הקדוש הזה ועל ההתקדמות!
אוהבים!!!!

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שבועות, 1 יום #129933

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 47 ימים
  • דירוג פלטיניום

אל תסמוך עליו... הוא מכור כמוך...
אל תשכח שכתבת בסיפור שלך - שכבר ביקשת מחבר שיפסיק ואחרי חצי שנה זה חזר...

אתה צריך לחשוב על התחלה של תהליך החלמה עמוק...
תשתדל לעדכן אותנו כל יום.
אני מאמין בך ובכוחותך לעלות על המסלול!  
בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 2 שבועות, 3 ימים #130003

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

לייק.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 2 שבועות, 1 יום #130041

תודה רבה על העידוד וההבנה, אני חושב שבאמת בזכות האתר היה לי את הכוח לדבר איתו על הקושי שלי, מצפה ומתפלל שה' יעזור לי וישמור עלי יותר ויותר

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 2 שבועות, 1 יום #130042

אני חושב שהוא לא מכור כמוני ויש לי סימוכין לכך, אך בכל אופן ברור שזה יעזור לי להתמודד ובכוח התפילות ובזכות השיתוף באתר בעזהי"ת יהיה לי הכוח להתמיד.

מקווה שיום אחד (שלא נצטרך) אהיה מספיק חזק בשביל להיכנס לקבוצה של 12 צעדים.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 2 שבועות, 1 יום #130043

בוקר טוב, באמת לא נעים לי, ואני יודע שתתקיפו אותי על כך, אך אם אני רוצה לעזור לעצמי אני חייב לשתף אתכם, רק שלשה ימים אחרי הנפילה שכתבתי עליה עם העובד שלי וכו', הייתי בטוח שיהיה לי שקט לפחות ל90 יום, והנה ביום חמישי שוב פחז עלי יצרי וביקש לטורדני מן העולם והשתמשתי בעצמי, לא התגברתי.

אני לא מצפה להבנה אלא אני מאמין שבכוח השיתוף יהיה לי כוח להצליח יותר.
תודה לכם שאתם מסכימים לקרוא את שעובר עלי ומצפה ומתפלל תמיד לישועת ה' ושאזכה להיות כלי מוכן להשראת השכינה ולקבלת משיח בן דוד במהרה בימינו. אמן.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 2 שבועות, 1 יום #130045

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג זהב

חלילה להתקיף אותך!
חס ושלום, כל מי שנמצא כאן נפל והרבה... 
כל מי שנמצא כאן שיקר לעצמו והרבה... שיקר לאחרים ןהרבה... 
כל מיש שנמצא כאן נמצא מאותה סיבה, 
לפעמים יש חברים שמאוד להוטים לשכנע אחרים להתקין חסימה, או שממש חייבים לערב את הדעות שלהם, לחשוב שהם מינימום המטפלים שלך.... או הרב שלך, 
במקום להביע הזדהות פשוטה, הכלה קבלה וכל הדברים שאנחנו רוצים לשמוע כשאנחנו נופלים, 
ה יסלח להם כי כוונתם לשמים, אבל אתה ידידי חלילה לך להרגיש מותקף או להרגיש נלחץ ע'י אי מי מהמגיבים כאן בפורום, 
חזק ואמץ! אוהבים אותך מזדהים איתך, כולנו כאן נפלנו ומתמודדים עם קשיים וניסיונות,
אין בעולם מי שיבין אותך כמונו רעיך הנופלים, 
תשאר חזר אל תלחץ מכל ה"יועצים" למחניהם, 
אוהבים!!! 

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 2 שבועות, 1 יום #130048

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 47 ימים
  • דירוג פלטיניום
היי חבר יקר - כולנו באותה סירה. כולנו עברנו הרבה השתמשויות כאלה ואחרות, מכירים את הדחף הזה מתוך עצמנו.

תהיה חזק ותבוא לשתף עוד ועוד - לי זה מאוד עזר.

(עשר שמעון היקר - אני ועוד כמה כן נוהגים לשכנע לשים חסימה, אך כשמבינים את המציאות המדוברת...  ופה מדובר על מחשב בעבודה המשותף ל2 אנשים ולכן אין לי מה להציע...  אני כלל לא בטוח שהחבר היקר מתכוון למה שאתה מדבר עליו, לדעתי כדאי לכתוב ביקורת כזו - בנושא חדש או ביומן שלך). 
נערך לאחרונה: לפני 2 שבועות, 1 יום על ידי המשתוקק.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 2 שבועות, 1 יום #130052

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 2480 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

באמת לא נעים לי, ואני יודע שתתקיפו אותי על כך... אני לא מצפה להבנה

למה אתה לא מצפה להבנה, ועוד יודע שיתקיפו אותך? במקום הזה מצויים אנשים כמוך, שכל פעם בטוחים שהם לא ייפלו וכל פעם מגלים שהמציאות היא אחרת לחלוטין ממה שתכננו - בתדירות הנפילות, בסוג הנפילות וחציית קווים אדומים.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 2 שבועות, 1 יום #130054

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 468 ימים
  • דירוג פלטיניום
ריין און גאנצען כתב on 10 נוב' 2020 06:39:

בוקר טוב, באמת לא נעים לי, ואני יודע שתתקיפו אותי על כך, אך אם אני רוצה לעזור לעצמי אני חייב לשתף אתכם, רק שלשה ימים אחרי הנפילה שכתבתי עליה עם העובד שלי וכו', הייתי בטוח שיהיה לי שקט לפחות ל90 יום, והנה ביום חמישי שוב פחז עלי יצרי וביקש לטורדני מן העולם והשתמשתי בעצמי, לא התגברתי.

אני לא מצפה להבנה אלא אני מאמין שבכוח השיתוף יהיה לי כוח להצליח יותר.
תודה לכם שאתם מסכימים לקרוא את שעובר עלי ומצפה ומתפלל תמיד לישועת ה' ושאזכה להיות כלי מוכן להשראת השכינה ולקבלת משיח בן דוד במהרה בימינו. אמן.

אוהבים אותך חבר יקר ! אוהבים אותך מאוד !!!

על מה אפשר להתקיף אותך חבר יקר אח שלי??
כולנו היינו בדיוק באותה נקודה.... מאות... אלפי.... עשרות אלפי פעמים.... 

לא רק שאני לא רואה מקום לתקוף אותך.. אלא אני רואה מקום לחבק אותך באהבה אחי! אתה חווה ועובר וסובל בדיוק מאותם דברים שאני סובל מהם! 
ואלוקים זיכה אותי בנס גמור לא מכוחי לא ליפול בדברים האלה במשך 453 ימים האחרונים אבל אני זוכר בדיוק מאיפה הגעתי והאובססיה והטירוף שלי נמצאים שם כל רגע ורגע ואם אני רק אפעל על זה, לשנייה אחת.... אם רק לשנייה אחת אני פתאום אתקשר למישהי מהעבר שהכרתי ושהייתי איתה לפני 15 שנה..... 
אני אשכח שאני נשוי חרדי עם 4 ילדים ואפול חזרה לתוך אותו הבור שאין לי סיכוי לצאת ממנו לבד...

אני חסר אונים מול התאווה ואני לא יכול לנצח אותה בכוחי והיא תמשיך להפיל אותי עוד מליון פעם!!! 
עד שאני אבין שאני לא יכול לבד .
ואני אשחרר. 
ואפסיק להיאבק. אפסיק להיאבק בתאווה..
ואתחיל להיאבק בעצמי, בפחדים שלי, בדאגות שלי, בפגמי האופי שלי, ובכבדות או העצלנות או הפחדנות או הדחיינות או מה שזה לא יהיה שגורם לי לא לקחת את הפתרון שמוצע ועובד עבור אחרים.

אוהבים אותך אחי ותמשיך לבוא ולשתף חופשי!! נפילות הן חלק מהתהליך.

בלי להכיר אותך אני אומר לך שאני נפלתי הרבה יותר פעמים ממך בחיים... הרבה הרבה יותר...

אם הייתי כותב על כל הנפילות שלי מגיל 7.... כל הפוסטים ביחד שיש בכל הפורום הזה לא היו משתווים לכמות הפוסטים שלי....

אוהבים!!

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 2 שבועות, 1 יום #130055

תודה רבה על העידוד והחיזוק
אני לא כועס על אלה שמשכנעים לחסימה, מה גם שרוב הנפילות שלי לא קשורים כלל למחשב כמו אלה האחרונים.
ושוב תודה ענקית ל"עשר שמעון" היקר על הכל!!!! 

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 1 שבוע, 3 ימים #130137

ערב טוב
רציתי לשתף אתכם שב"ה עבר עלי שבוע שלם לא נפילות
תמשיכו להתפלל עלי 

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן