ברוכים הבאים, אורח

התפקיד שלי בעולם...
(0 צופה) 

נושא: התפקיד שלי בעולם... 3048 צפיות

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שנים, 4 חודשים #130003

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

לייק.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שנים, 4 חודשים #130041

תודה רבה על העידוד וההבנה, אני חושב שבאמת בזכות האתר היה לי את הכוח לדבר איתו על הקושי שלי, מצפה ומתפלל שה' יעזור לי וישמור עלי יותר ויותר

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שנים, 4 חודשים #130042

אני חושב שהוא לא מכור כמוני ויש לי סימוכין לכך, אך בכל אופן ברור שזה יעזור לי להתמודד ובכוח התפילות ובזכות השיתוף באתר בעזהי"ת יהיה לי הכוח להתמיד.

מקווה שיום אחד (שלא נצטרך) אהיה מספיק חזק בשביל להיכנס לקבוצה של 12 צעדים.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שנים, 4 חודשים #130043

בוקר טוב, באמת לא נעים לי, ואני יודע שתתקיפו אותי על כך, אך אם אני רוצה לעזור לעצמי אני חייב לשתף אתכם, רק שלשה ימים אחרי הנפילה שכתבתי עליה עם העובד שלי וכו', הייתי בטוח שיהיה לי שקט לפחות ל90 יום, והנה ביום חמישי שוב פחז עלי יצרי וביקש לטורדני מן העולם והשתמשתי בעצמי, לא התגברתי.

אני לא מצפה להבנה אלא אני מאמין שבכוח השיתוף יהיה לי כוח להצליח יותר.
תודה לכם שאתם מסכימים לקרוא את שעובר עלי ומצפה ומתפלל תמיד לישועת ה' ושאזכה להיות כלי מוכן להשראת השכינה ולקבלת משיח בן דוד במהרה בימינו. אמן.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שנים, 4 חודשים #130045

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

חלילה להתקיף אותך!
חס ושלום, כל מי שנמצא כאן נפל והרבה... 
כל מי שנמצא כאן שיקר לעצמו והרבה... שיקר לאחרים ןהרבה... 
כל מיש שנמצא כאן נמצא מאותה סיבה, 
לפעמים יש חברים שמאוד להוטים לשכנע אחרים להתקין חסימה, או שממש חייבים לערב את הדעות שלהם, לחשוב שהם מינימום המטפלים שלך.... או הרב שלך, 
במקום להביע הזדהות פשוטה, הכלה קבלה וכל הדברים שאנחנו רוצים לשמוע כשאנחנו נופלים, 
ה יסלח להם כי כוונתם לשמים, אבל אתה ידידי חלילה לך להרגיש מותקף או להרגיש נלחץ ע'י אי מי מהמגיבים כאן בפורום, 
חזק ואמץ! אוהבים אותך מזדהים איתך, כולנו כאן נפלנו ומתמודדים עם קשיים וניסיונות,
אין בעולם מי שיבין אותך כמונו רעיך הנופלים, 
תשאר חזר אל תלחץ מכל ה"יועצים" למחניהם, 
אוהבים!!! 

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שנים, 4 חודשים #130052

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

באמת לא נעים לי, ואני יודע שתתקיפו אותי על כך... אני לא מצפה להבנה

למה אתה לא מצפה להבנה, ועוד יודע שיתקיפו אותך? במקום הזה מצויים אנשים כמוך, שכל פעם בטוחים שהם לא ייפלו וכל פעם מגלים שהמציאות היא אחרת לחלוטין ממה שתכננו - בתדירות הנפילות, בסוג הנפילות וחציית קווים אדומים.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שנים, 4 חודשים #130054

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
ריין און גאנצען כתב on 10 נוב' 2020 06:39:

בוקר טוב, באמת לא נעים לי, ואני יודע שתתקיפו אותי על כך, אך אם אני רוצה לעזור לעצמי אני חייב לשתף אתכם, רק שלשה ימים אחרי הנפילה שכתבתי עליה עם העובד שלי וכו', הייתי בטוח שיהיה לי שקט לפחות ל90 יום, והנה ביום חמישי שוב פחז עלי יצרי וביקש לטורדני מן העולם והשתמשתי בעצמי, לא התגברתי.

אני לא מצפה להבנה אלא אני מאמין שבכוח השיתוף יהיה לי כוח להצליח יותר.
תודה לכם שאתם מסכימים לקרוא את שעובר עלי ומצפה ומתפלל תמיד לישועת ה' ושאזכה להיות כלי מוכן להשראת השכינה ולקבלת משיח בן דוד במהרה בימינו. אמן.

אוהבים אותך חבר יקר ! אוהבים אותך מאוד !!!

על מה אפשר להתקיף אותך חבר יקר אח שלי??
כולנו היינו בדיוק באותה נקודה.... מאות... אלפי.... עשרות אלפי פעמים.... 

לא רק שאני לא רואה מקום לתקוף אותך.. אלא אני רואה מקום לחבק אותך באהבה אחי! אתה חווה ועובר וסובל בדיוק מאותם דברים שאני סובל מהם! 
ואלוקים זיכה אותי בנס גמור לא מכוחי לא ליפול בדברים האלה במשך 453 ימים האחרונים אבל אני זוכר בדיוק מאיפה הגעתי והאובססיה והטירוף שלי נמצאים שם כל רגע ורגע ואם אני רק אפעל על זה, לשנייה אחת.... אם רק לשנייה אחת אני פתאום אתקשר למישהי מהעבר שהכרתי ושהייתי איתה לפני 15 שנה..... 
אני אשכח שאני נשוי חרדי עם 4 ילדים ואפול חזרה לתוך אותו הבור שאין לי סיכוי לצאת ממנו לבד...

אני חסר אונים מול התאווה ואני לא יכול לנצח אותה בכוחי והיא תמשיך להפיל אותי עוד מליון פעם!!! 
עד שאני אבין שאני לא יכול לבד .
ואני אשחרר. 
ואפסיק להיאבק. אפסיק להיאבק בתאווה..
ואתחיל להיאבק בעצמי, בפחדים שלי, בדאגות שלי, בפגמי האופי שלי, ובכבדות או העצלנות או הפחדנות או הדחיינות או מה שזה לא יהיה שגורם לי לא לקחת את הפתרון שמוצע ועובד עבור אחרים.

אוהבים אותך אחי ותמשיך לבוא ולשתף חופשי!! נפילות הן חלק מהתהליך.

בלי להכיר אותך אני אומר לך שאני נפלתי הרבה יותר פעמים ממך בחיים... הרבה הרבה יותר...

אם הייתי כותב על כל הנפילות שלי מגיל 7.... כל הפוסטים ביחד שיש בכל הפורום הזה לא היו משתווים לכמות הפוסטים שלי....

אוהבים!!

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שנים, 4 חודשים #130055

תודה רבה על העידוד והחיזוק
אני לא כועס על אלה שמשכנעים לחסימה, מה גם שרוב הנפילות שלי לא קשורים כלל למחשב כמו אלה האחרונים.
ושוב תודה ענקית ל"עשר שמעון" היקר על הכל!!!! 

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שנים, 4 חודשים #130137

ערב טוב
רציתי לשתף אתכם שב"ה עבר עלי שבוע שלם לא נפילות
תמשיכו להתפלל עלי 

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שנים, 4 חודשים #130179

אשריך על הגבורה ועל הנקיות אח יקר!

שמח מאוד בהצלחתך חבר.
ממשיכים להתפלל עליך ולהאמין בהצלחתך בעז"ה.

תמשיך לעדכן אותנו.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שנים, 4 חודשים #130189

שלום וחודש טוב
אני בוש ונכלם ומתוסכל ברמות אש!!!!!
למה.????????
סתאם, בא אלי היצר היום בבוקר וסתם פשוט סתם חטאתי...
אבא דייייי, אין לי כוח.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שנים, 4 חודשים #130190

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך!
באמת, זה לא סתם ביטוי כזה, באמת ובתמים אני אוהב אותך, ואחרים כאן גם אוהבים אותך.
מזדהה מאוד עם היאוש עם התחושה למה סתם נפלתי... לפעמים הנפילות שלי באים בצורה אפילו לא שווה, סתאם נפילה.
זה מאוד קשה ואני מזדהה איתך מאוד!
אני מנסה תמיד אחרי נפילות לעשות שינוי מסוים, גם אם לא דרסטי, גם אם לא מדובר על ללכת היום לקבוצה ולקחת ספונסר, אבל פעולות קטנות אחרי נפילות הם דברים שעוזרים לי, וגם עוזרים להרגשה המסרילה שכאילו שום דבר לא זז,
אוהבים!!

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שנים, 4 חודשים #130195

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי! אל תתייאש. זה רק עוד מהמורה בדרך. עוד ניסיון עוד למידה. 

העיקר תמשיך לבוא ולשתף.

אוהבים אותך!

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שנים, 4 חודשים #130335

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה מאוד, לפני לא חושבים, ואחרי זה מרגישים למה היית צריך את זה,
אבל זה נקרא מכור, משתמש סתם כי....
אוהב אח.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 3 שנים, 3 חודשים #130487

צודק מאוד
ב"ה כבר למעלה משבועיים אני נקי, ולכן חשתי באי צורך להיכנס לאתר
אשתדל מאוד לשתף גם ביום טוב, אני מאמין שזה עוזר מאוד
תודה רבה על ההתעניינות, עצם זה מחזק מאוד.

זמן ליצירת דף: 0.81 שניות

Are you sure?

כן