ברוכים הבאים, אורח

יכול להצליח ב"ה
(0 צופה) 

נושא: יכול להצליח ב"ה 5052 צפיות

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128885

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואוו "יכול להצליח" - אנחנו אחים לצרה, אני ברוך ה' כבר 40 יום לא רואה פורנו, אבל הנה נפלתי בשבת האחרונה ואתמול שוב ושנופלים נפילה גוררת נפילה, ממש לא פשוט, אבל סינון זה א' ב'...

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128908

תודה למגיבים.

בדקתי עכשיו ומאז שכתבתי את ההודעה הראשונה שלי בפורום לנרשמים חדשים ועד כה עברו 36 ימים כשמתוכם הייתי נקי לפי מה שהאתר אומר 22 ימים(התחלתי את ה90 יום ביום שכתבתי את ההודעה הראשונה שלי)

ז"א שב"ה קרוב ל2/3 מהימים הייתי נקי. שזה מעודד.

התקופה שאחרי נפילות היא הכי מאתגרת ומסוכנת..שרק בגלל זה כדאי לא ליפול כי אז הכל תוקף כפל כפליים + הרגשה שגם ככה נפלתי אז...

נקווה לטוב:)

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128910

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שמחים לשמוע תהיה חזק, אוהבים מוכרים ונהנים - אתה עוד תגיע רחוק, עם התמדה רצון ושיתוף.

המשך ערב נקי ושפוי.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128914

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים חבר יקר ! 

נפילות הן חלק מהדרך. בסוך תמצא את הנוסחא שעובדת עבורך.

יש הרבה הרבה מה לעשות כמו שאמר כאן החבר משתוקק..

תתחיל מהתקנת סינון טוב ובלתי עביר. גם על הסמארטפון..

מעבר לזה יש קבוצות יש SA, יש הרבה מה לעשות..

אוהבים

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129407

מעדכן שוב אחרי כמה זמן שלא עדכנתי שהיו לי עוד שימושים.
חצי מהם בערך ללא מחשב/טלפון בכלל..

איפסתי שוב פעם היום את אתגר ה90 יום.(סה"כ 31 ימים נקיים, מניח שגם זה משהו)
מתחילים שוב ב"ה.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129409

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אתה יכול להצליח בעזרת ה' תהיה חזק, אל תתפעל, הכל יעבור, צריך להחיות את עצמנו בימים שאנחנו מתגברים ולא נופלים.
אוהבים יום טוב ושפוי

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129469

תודה למגיבים.

המשתוקק לשאלתך  - מתחילים שוב את הספירה.. ב"ה בשביל להגיע ל90 יום.
קמים, מנסים שוב. מבינים שזה לא רק עניין של תאווה אלא עסקת חבילה שהתאווה חלק ממנה וצריך לעבוד על עוד דברים... גם ע"י תפילות ועזרה של החברים.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129478

יכול להצליח אחי היקר!

כשמך כן אתה, יכול להצליח. בעז"ה.
יחד איתך אחי מאמין בך ומקווה להצלחתך.

שיהיה בהצלחה בהמשך המסע חבר יקר!

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 5 חודשים #129528

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אוהבים...
תמשיך לשתף מחכים...
אתה באמת יכול להצליח...

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 5 חודשים #129741

שלום,

תודה רבה לכל המגיבים!
 בכל רחבי האתר יש מגיבים שעושים עבודת קודש ומחזקים ומעודדים. מרגיש צורך להתנצל שאני לא פועל כמוכם:)

אני ב"ה עוד מחזיק מעמד.
אני מנסה להזכיר לעצמי שאני רוצה להפסיק עם זה ולהשתנות מדי יום ביומו ולהתפלל ולהודות על כל יום של נקיות. מפחד שאפסיק להזכיר את זה לעצמי ואז התאווה תזדחל מהחלון.. 
יש סיטואציות שמתחיל להיות קשה, זה לא פשוט. מתפלל שב"ה יהיו לי הכוחות להתמיד ולהתמודד. אני מפחד מנפילה וחזרה לשגרה הרעה, אבל אומר לעצמי שגם אם חלילה זה יקרה אז אני מיד חוזר לעוד נסיון חדש להצליח. אחרת פשוט אשקע במצולות(התאווה) והשקיעה הזאת והדכדוך הזה וההישארות במצב הזה לאורך זמן(כמובן מנסיון רב..) זה בעצם הכי נורא.

משתף גם, שהתחלתי לצאת לפני כמה זמן עם מישהי(עוד רווק), ולצערי לא תמיד שומר נגיעה - מה שמעלה את רמת התאווה ואח"כ קשה לי יותר לפעמים ביני לבין עצמי להתמודד. ב"ה שהיא יותר צדיקה ממני ולכן זה לא מגיע רחוק מדי ועדיין זה בעייתי. זה גם מכניס אותי קצת לבלבולים מבחינת הקשר כי כביכול יש פה אלמנט שעשוי לקרב(מבלי להתייחס כרגע לעניין הדתי) אבל הוא גורם לי אח"כ לחששות וקשיים עם התאווה וזה מין הסתם הופך את העניין לקצת פחות מקרב וזה מבאס אות קצת.

במאמר מוסגר - אני בעד שמי שמתמודד עם התאווה ייצא ויכיר, כי אחרת לא נצא עוד 40 שנה.. תמיד נתמודד הרי. 

תוך כדי כתיבת הפוסט הזה מרגיש איך ההרגל של לקום מוקדם בבוקר(כשיוצא שמתעורר מוקדם ויש לי עוד כמה שעות לעבודה כמו עכשיו כשכותב את זה ב05:30) ולרצות להיות בתאווה ובשימוש קורא לי.. פשוט לחזור למיטה אבל הפעם למטרה מאוד מסויימת.
מאוד קשה לשנות הרגלים ורצונות והתמכרויות של המון שנים. לעשות את הסוויץ' הזה זה מאוד לא פשוט. שהשם יעזור לי ולכולם! גם על היום הזה וגם על כל יום ויום להבא עד 120 להיות נקי מתאווה.

שיהיה לנו יום טוב ונקי.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 5 חודשים #129742

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים בהצלחה

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 5 חודשים #129747

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי תודה על השיתוף! 

שמעתי מחבר מאוד ותיק בתכנית בשם נחמן ג במסר מוקלט שלו שהספונסר שלו הורה לו להתחיל לקום מוקדם בבוקר על אף שלא הייתה לו שום סיבה לעשות זאת..

הרבה פעמים אנחנו צריכים ליצור הרגלים חדשים כגון זה, שלפעמים לא ברור מה הקשר בינם לבין התאווה אבל קניית הרגלים בריאים (כל אחד במקום שזה נוגע אצלו) היא דרך עקיפה נוספת להיכנס למוד טוב יותר והחלמה.

אוהבים אותך ומאחל לך המון הצלחה בדרך !!

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 5 חודשים #129748

איפסתי:( נפלתי פעמיים האחרונה.

אז מהבוקר הייתי חסר מנוחה... גם בשעת כתיבת הפוסט הראשון הבוקר, רציתי שזה יהיה לי לעזר להימנע.
לא הצלחתי להתרכז בעבודה(עובד מהבית). זה לא שהייתי חסר מנוחה כי חשבתי רק על התאווה או בגלל התאווה - לפחות לא ברובד הגלוי כי זה לא מה שעבר לי בראש כמה זה חסר..., פשוט הייתי חסר מנוחה וריכוז לא יודע למה. מאמין שזה כן אבל הסיבה מאחורי הקלעים - משהו שהשתמשתי והפסקתיב7 ימים שעברתי בלי.
בכל מקרה.. מהחוסר מנוחה הזה הגעתי לתאווה בתור מפלט...

חבל לי שאני צריך לאפס הכל שוב בגלל טיפשות שכזאת.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 5 חודשים #129749

בשעה האחרונה*

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 5 חודשים #129761

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים.

זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן