ברוכים הבאים, אורח

טירונות והכשרה, הנה אני בא..
(0 צופה) 

נושא: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. 13816 צפיות

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 7 חודשים #127760

• אוהב ימים
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג זהב

מבין אותך לגמרי אחי, אני גם מתלבט אם לצאת עם משהי שפחות ברמה הרוחנית שלי...

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 7 חודשים #127767

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מבין אותך לגמרי.... 

אוהבים אחי שיהיה בהצלחה... לא יודע מה להגיד.

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 7 חודשים #127793

תודה אוהב חיים ומתרפא:)

באמת אשמח אם למישהו יש דרך להפוך את הבריחה הזאת - כי כביכול יש משהו שמסיח את הדעת מהתמודדות(הבחורה שאיתה אני נפגש) - להתמודדות פנים אל פנים אל מול התאווה וככה באמת להחלים..
המשך יום טוב:)

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 7 חודשים #127942

ברוך השם, לא מכוחי בכלל, 64 ימים!!
באמת שלא הייתי מאמין שאזכה למספר כזה!! איזה פורום מדהים!

ניסיתי לשבת עם עצמי ולהבין למה הספירה הנוכחית יותר קלה מהקודמות ויש פחות התמודדות. כרגע לדעתי התשובה שלי לעצמי לזה: עיניים! לפני הספירה הזאת קיבלתי על עצמי להימנע מלהסתכל בסרטים או סרטונים שמונכחות שם בנות על אף שהן בלבוש צנוע. לצערי כן לפעמים רואה אבל בתדירות מאוד נמוכה.

החלטתי בתחילת הספירה להתמקד על זה מכיוון שהבחנתי שהנפילות שלי יכולות להתחיל גם מסתם להסתכל על בחורה בסרטון על אף שהיא צנועה לחלוטין. זההיה עובד ככה: בלי משים היו לי הרהורים אבל לא הייתי שם לב מאיפה, ופתאום אחרי יום או כמה שעות אני הופך להיות חם מזג בתאווה ולא מצליח להבין למה? אך מסתבר לאחר ניטור עצמי שזה מגיע מאותה הסתכלות תמימה. מספיק שהייתה שם איזו תנועה לא במקום שה"צדיקה" עשתה וזה היה מספיק..

לא מחזיק לעצמי מאומה, הכל מאיתו יתברך ועדיין צריך להילחם, מקווה שלא לאכזב בע"ה.
לילה טוב.

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 7 חודשים #127963

שבוע טוב!
בחסדי ה', 67 ימים של נקיות השבח לבורא!
בימים האחרונים היה לי קרי לצערי אבל משתדל לא לייחס לזה חשיבות..

ויש לי משהו שאין לי כל כך את מי לשאול ואמנם זה קצת מפדח אבל אשאל - זה נורמאלי להרגיש צורך להתפנות כשיש עוררות מינית? כלומר לא תמיד, אבל ישנם פעמים שיש לי עוררות מינית ומתלווה התחושה של הצורך להתפנות..זה קורה?

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 7 חודשים על ידי לשוב הביתה.

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 7 חודשים #127964

• gidi
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד, אוהבים!

היה לי גם קרי רציני בחג הראשון, אין צורך להרגיש עם זה רע או אשמה, אצלי אני דיי בטוח שזה נגרם בגלל שהייתי מאוד עייף עם חוסר שינה ויחד עם זה שאכלתי ממש הרבה בערב חג אז יחד זה יצר לי את התופעה הטיבעית והלא נעימה הזאת.. אני שם לב לאחרונה שזה גם קורה לי הרבה בשבתות אחרי שאכלתי הרבה בערב שבת- אז לדעתי אין לזה ממש קשר לעשייה שלי..

לדבי הצורך להתפנות בעבר היה לי מן קשר מוזר בין השניים אבל לא ממש יודע מה זה ולמה וגם לא כל כך מבין את התיאור והשאלה שלך.

שנה מבורכת וכל טוב.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 7 חודשים #128062

תודה משתוקק על ההתעניינות;)
ב"ה הולך מדהים! 71 יום השבח לבורא:)
מנסה להיות על גל ההחלמה וה' עוזר מאוד...ממש חסדי ה'!!
בעזרתו יתברך וכן לכולנו:)

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 6 חודשים #128247

יא באבא...
בחסדי ה' 77 ימים של נקיות! לא מובן מאליו ומודה לה'!!
אבל פשוט בימים האחרונים מתחיל לטפס לו קריז קטן...אני הולך ברחוב וכל בחורה גורמת לי ללהט מטורף...אני פשוט נלחם לשמור את העיניים בקיצוניות.

ב"ה אם הסתכלתי בטעות על מישהי אני בסייעתא דשמייא מצליח לא להחזיר מבט, אבל כל מבט כזה גורם ליצר בתוכי לבעור...

לאחרונה יש לי גם מלא חלומות שאני נופל או נמצא בקריז מטורף ושניה מליפול ונמצא שניה מקרי...ופעם אחת אפילו יצא קרי...
אני קם מהחלומות עם סוג של כאב ראש מהתאווה...

אני מדמיין את התאווה ואומר לעצמי שזה כיף חיים...מתגעגע לתחושה לריגוש...לא עלינו...

אין ספק אני בקריז!!!! ה' יצילנו!!!

כבר מתחיל להריץ תסריט איך עוד כמה ימים רחמנא ליצלן אני נופל...

תעזור לי ה' בבקשה!!

אחים יקרים אשמח לעזרה!!!

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 6 חודשים על ידי לשוב הביתה.

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 6 חודשים #128253

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחי היקר אוהבים ,
כמה טוב לראות שהגעת ל70 ימים של נקיות ! מאוד שמחת אותי.
פעולות פעולות פעולות , אל תוותר כמו שזה מגיע כך זה גם הולך .
שהשם יהיה בעזרך ! עלה והצלח.

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 6 חודשים #128254

• פלימו

וואו קראתי את מה שכתבת בזמן האחרון ופשוט מזדהה עם כל מילה, אותן תחושות תופעות היו לי מראש השנה. כל שינה כמעט מלווה בחלומות, קרי לילה, מחשבות לא נשלטות. גם אצלי משום מה היה הצורך להתפנות כל הזמן. מה אומר לך? מאחל לך הרבה הצלחה בהתמודדות עם הקריז, ה' אוהב אותך, אל תשכח אותו

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 6 חודשים #128319

אחת שאלתי - ראיתי שהגעת ל90 ימים של נקיות. מזל טוב ענק אחי, ותודה על התגובה! ממש פעולות..משתדל...

פלימו - כיף לשמוע מישהו שמזדהה עם התחושות..זה מרגיע...התגובה שלך מאוד חיזקה אותי. תודה מקרב הלב.

המשתוקק - את הלב הפועם של הפורום הזה. אין לי ספק בכלל. קטונתי ורחוק מהתיאורים אח יקר...אבל חייב להגיד שהיה מאוד מחמם את הלב לראות את שכתבת. מודה מאוד על הנאמר אח יקר מאוד!

בינתיים הקריז בא והולך..אתמול זה היה מטורף! פשוט לי שאם לא הייתי ישן מוקדם הייתי מגיע למחוזות לא רצויים..פשוט ראיתי את התגובות שלכם, לא הגבתי כי הייתי בהיסח הדעת בגלל התאווה והקריז, אז עכשיו מצאתי את הזמן להוקיר תודה!! באמת חברים מעומקא דליבא!! אתמול זה לזכותם:)

כרגע מאוד משתדל להילחם ולא ליפול! בא והולך הקריז אבל בע"ה נצליח:)

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 6 חודשים #128340

הקריז חוגג..
מעדכן רק שהודות לה' יתברך עדכנתי ל78 ימי נקיות ואני עף לישון כדי להנצל מנפילה...
בע"ה מקווה לטוב..

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 6 חודשים #128349

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי! 

מאוד מזדהה... גם אצלי נמצא בקריז מתמשך שתחילתו איפשהו לפני ראש השנה אם אני עוד זוכר נכון... או אולי מיד אחרי..
קריז גל מטורף של תאווה שמסרב להירגע מזה כשבועיים כבר.. בא והולך בא והולך נרגע וחוזר במלוא בעוצמה...

ואני חסר אונים לחלוטין מולו...

מאוד מאוד מזדהה איתך! מתפלל שתעבור אותו בשלום! זה ייתן לי המון כוחות אולי לעבור את שלי..

אוהבים

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 6 חודשים #128351

מתרפא היקר! בפניך אין לי פה להשיב ולא מצח להרים ראש.. שבועיים אתה מתמודד.. אתה פשוט גיבור אין לי מה לומר..זה המון..אילו כפני רוח..
לי הקריז התחיל רק לפני יומיים ואני נאבק בשיניים...
ההודעה שלך, חוץ מזה שזה מרגש שאתם איתי, נותנת לי עכשיו כוח..
בע"ה אחי מאוד מאוד אשתדל לצלוח את זה בשביל לעזור איכשהו לאחרים להתגבר.
אבל זה הדדי;) ההתמודדות שלך נותנת לי כח! אני קורא המון מהתמודדות שלך ויש לך יכולות פשוט מדהימות!

אוהב ומעריך אח יקר!

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 6 חודשים #128374

תודה אחי על ההתעניינות!
אחרי שהלכתי לישון פשוט קמתי באמצע הלילה לבד בגלל התאווה (מישהו חווה דבר כזה?) פשוט קמתי כי הייתי בערפול וקריז וישר ניסיתי לצפות אבל ב"ה הייתה לי חסימה על המחשב אך לאחר זמן(ארוך חייב להגיד) שיחררתי את החסימה, אבל שכנעתי את עצמי שאני עייף ואיכשהו בנס הלכתי באמת לישון..

קמתי בבוקר ואמרתי זהו, אני כנראה נופל אבל אז איכשהו שכנעתי את עצמי שאני אלך לתפילה ואחרי זה..
כל הדרך בחזרה מהתפילה לבית אני מנסה לשכנע את עצמי שלא אעשה זאת מיד כשאגיע לבית אלא אחרי ארוחת בוקר..

ב"ה הטריק הכביכול זול עבד על היצר ונרגעתי קצת אחרי התפילה ובאמת אכלתי ונזהרתי מאוד שלא להיכנס לחדר שלי (שם זה הסתגרות וקל מאוד ליפול בקריז).

אחרי הארוחה בערך הקריזים קצת השתוללו, נכנסתי לאתר וראיתי את התגובה של מתרפא שבעצם קושר את ההתמודדות שלו בשלי - כאן הקריז שוב נדחק לפינה ב"ה (תודה מתרפא;))

בהמשך היום הקריז היה על אש קטנה אבל היה, ולכן במהלך היום נסיתי לשכנע את עצמי שאפול אחרי שאגיע ל90 יום..או לפחות אחרי החג...

במהלך היום קצת קישטנו את הסוכה והייתה תעסוקה ב"ה.

עכשיו נכנסתי לאתר שוב עם קריז קטן ואז ראיתי את התגובה של משתוקק ששוב נתנה לי כוחות.

זה בקיצור ובערך היה היום שלי.

חברים יקרים אין עליכם. רק עכשיו הבנתי עד כמה חשוב זה להגיב למישהו שנמצא בקריז. אתם פשוט הצלתם אותי! כפשוטו!
קיבלתי על עצמי בע"ה להתחזק בנושא! תודה תודה מעומק הלב.
ותודה משתוקק ששאלת, בזכותך הוצאתי חלק מהמשא לכאן וזה יקל עליי בע'ה.

שבת שלום חברים! 

זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן