ברוכים הבאים, אורח

נושא: יכול להצליח ב"ה 1859 צפיות

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 1 חודש, 3 שבועות #134333

• המתגבר100
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג כסף

יכול להצליח היקר,
הצטערתי נורא לקרוא את דבריך ואת הצער שאתה נמצא בו.
שמחתי מאוד על ההצלחה שלך שממש לא  מובנת מאליה לאנשים במצבינו.
המשנה אומרת אל תאמר לכשאפנה אשנה שמא לא תפנה.
ובהקשר אלינו אל תחשוב שאם אתה נשוי הבעיה נפתרת או יורדת במקצת.
ניתן להיות עם האישה באהבה גדולה ובנתינה ענקית, ועשר דקות אח"כ לראות משהו שמעורר אותך ואתה רק רוצה לאונן ולצפות עוד ועוד.
אני לא בא לבאס אותך חלילה אלא רק לתת פרופורציה לנסיונות שלך.
אתה נשמע בחור שממש מבין את מצבו מבחינה שכלית ויודע איך להתמודד עם זה, אבל כמו שנכתב כאן פעמים רבות בעבר, לא ניתן לעשות את אותן פעולות ולצפות לתוצאה שונה.
אם עד עכשיו רק שיתפת בפורום ואתה רואה שזה לא עוזר לך באופן מלא ומוחלט תצטרך להוסיף עוד מרכיבים בהחלמה כדי להתגבר על זה,
ובעזרת ה' מתוך נקיות אמיתית תגיע לקשר עם אשתך ותיהיה שלם עם מי שאתה.
אני נשוי כבר קרוב לעשר שנים, ונקי בסה"כ 76 יום, העלבון והבושה ותחושת הבגידה שלי מאוד גדולה ואני כל הזמן מנסה לכפר ולתקן את זה.
אתה רוך ה' עומד רגע לפני זה, תקן עצמך במותר לך, תשקיע את כולך בתהליך, וכאשר תמצא את אשתך תגיע לשם טהור עם לב שלם.
בהצלחה רבה, מחכים לך פה בפורום
המתגבר

בעקבות חבר שהכרתי כאן החלטתי לקחת שם קצת יותר מתאים למקום בו אני נמצא..תודה לך צורצור על העצה שלא הצעת מעולם אבל הייתה לי להשראה...
אני לא מנצח ולא אלוף אני פשוט מתגבר...מתגבר100 כי מתגבר היה תפוס..

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 1 חודש, 3 שבועות #134365

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

מה עם הסינון חבר?

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 1 חודש, 2 שבועות #134468

• יכול להצליח
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר ותיק

נפלתיי היום שוב לאחר 3 ימים.
איפסתי

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 1 חודש, 2 שבועות #134469

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 165 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך חבר! 

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 1 חודש, 2 שבועות #134477

• המתגבר100
  • דירוג כסף
יכול להצליח היקר,
יום שישי היום לאנשים עסוקים בהכנות לשבת.
לכן היה חשוב לי ליצור הכל ולהיות כאן איתך, לפחות בתמיכה אם הלווי אני לא יכול עכשיו.
בעזרת ה' ביום ראשון נדבר באריכות על הנפילה הנוכחית ועל מה שהוביל אליה..
השבת נקרא פרשת ויקרא.
משה רבינו לא יכול להיכנס אל אוהל מועד עד שה קורא אליו. כן כן משה הגדול בחיר הנביאים נשאר לפעמים בחוץ ולא נכנס.
גם אל הארץ המובטחת הוא לא נכנס.
אבל אתה זכית להיכנס ולהיות כאן בארץ המובטחת.
קח את השבת הזאת ואת כל המעלות שלה ותכנס לעולם של טהרה, לא כי אתה רוצה, לא כי זה יעשה טוב לקשר שלכם, אלא כי זה מה שה אמר..הוא קרא ואתה נכנס.
שיהיה שבת שלום ובהצלחה גדולה.
מצטער על הקיצור,
המתגבר..
בעקבות חבר שהכרתי כאן החלטתי לקחת שם קצת יותר מתאים למקום בו אני נמצא..תודה לך צורצור על העצה שלא הצעת מעולם אבל הייתה לי להשראה...

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 1 חודש, 2 שבועות #134505

כל כך מזדהה עם התחושות ועם המחשבות שהעלית יכול להצליח אחי היקר.
אני גם כרגע רווק, ואני מודה שהמחשבות האלה בהחלט עולות גם אצלי מידי פעם.
מבקש ממך בקשה קטנה, כרווק לרווק בינתיים, שנחזק אחד את השני במסע הזה בעז"ה.
חוץ מן הדגש הרב שמופנה אל הנפילות תנסה להפנות את הזרקור אל עבר ההתקדמות שלך ועל ההצלחות שלך בתהליך, ובהחלט יש להם נוכחות במסע שלך.
מתפלל, מאמין ומקווה להצלחתך אחי היקר.
אני איתך ממש חבר.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 1 חודש, 2 שבועות #134611

• יכול להצליח
  • חבר ותיק

תודה רבה למגיבים, חיזקתם אותי.

משישי עד היום אני סופר 4 ימים נקיים.
אבל אני נמצא תחת גלים של מתקפה של תאווה. הבוקר כמעט נפלתי בהוז"ל, הייתי קרוב ל95 אחוז והפסקתי.

גם עכשיו אני רוצה אז במקום זה אני בא וכותב.

לא פשוט.
שנזכה לבחור ב"ה בטוב.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 1 חודש, 2 שבועות #134613

• יכול להצליח
  • חבר ותיק

כתבתי את ההודעה הקודמת וחזרתי לעשות את מה שעשיתי מהבוקר..

נפלתי שוב.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 1 חודש, 2 שבועות #134618

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

קודם כל אוהבים אותך אחי!
קוראים לך "יכול להצליח" 
חבר יקר, למה נראה לך שתצליח? 
האם יש סיבה כלשהי שלא תמשיך ליפול ? 
האם אתהצעושה משהו בעקבות הנפילות שיכול לשנות את המאבק ?

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 1 חודש, 2 שבועות #134620

• יכול להצליח
  • חבר ותיק

לא הבנתי את כל השאלות - כי הרי כולם כאן יכולים ליפול גם אם יאזקו לעצמם את הידיים וישימו מטפחת על העיניים, הם כבר ימצאו דרך... אז ברור שאולי לא אצליח וברור שאולי אמשיך ליפול.

מבחינת סינון - אני לא יכול להתקין על המחשב בעבודה דברים. ולהכניס אינטרנט מסונן אני פחות מעוניין מנסיון עבר(האמת שהיה די מזמן, אולי דברים השתנו), כי הכל היה יותר איטי ונחסמו לי עוד דברים שלא ציפיתי שיחסמו..

אני משתדל לשתף כאן ומשתדל לעשות עבודה ולנסות להפסיק. זה מבחינת מה שאני עושה..

הנפילות יקרו לי(כנראה שפחות, אבל עדיין יקרו בוודאות מוחלטת) גם אם אסנן את כל המכשירים ברשותי, כי אני פשוט אעשה דברים עם עצמי...

הבעיה מתחילה כשאני רואה טריגרים ברחוב או בסרטון תמים ביוטיוב או בפייסבוק(למשל אני יכול להימצא בקבוצה אינפורמטיבית וסופר לגיטימית בפייסבוק ואם אכתוב משהו ואקבל לייק - אני בודק מי נותן את הלייק וכשזו בחורה עם פרופיל מושך במיוחד זה פשוט נהיה טריגר גדול עבורי ואז אני נכנס לסרטים אם עברתי כמה ימים בלי ליפול..)

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 1 חודש, 2 שבועות #134621

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום
אני יודע שכל אחד יכול ליפול,
גם אני יכול ליפול,
אבל אחרי נפילה אם אני לא משנה משהו מהותי זה כמו אותו אחד שעושה את אותו דבר ומצפה לתוצאה אחרת,
אם נפלת היום למה שלא תיפול מחר?
הרי כח הרצון לבד לא מספיק?

אני לא שואל לקנטר או לעצבן.. אני אוהב את הכנות שלך, השירות שלך, אני רק מנסה להבין מה גורם לך לחשוב שפתאום יקרה לך נס ותצליח להפסיק אחרי שנים שלא המלחת?

אלוקים הוא לא קריזונר שמחליף מצבי רוח... אם היום הוא לא הציל אותך, למה שמחר פתאום יהיה בא לו להציל?
אוהב אותך אחי!

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 1 חודש, 2 שבועות #134625

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

יכול להצליח היקר, מצטרף לקודמי. גם אני לא רוצה לקנטר, אבל דבריך רחוקים מהחלמה.
לא שאלו אותך רק על סינון, שאלו אותך על כל מה שאתה מוכן להקריב/לעשות לצורך ההחלמה, וזה נשמע שלא הרבה.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 1 חודש, 2 שבועות #134631

• המתגבר100
  • דירוג כסף

יכול להצליח,
הצטערתי נורא לראות ששוב אחרי העליה מגיעה נפילה.
אני מאמין שנפילה ועוד אחת ועוד אחת מקשה מאוד על הרצון לקום ולהמשיך, אבל זהו דרכו של עולם. נופל וקם. שבע יפול צדיק וקם.  לא כתוב שבע יפול רשע וקם ואז הפך לצדיק, אלא גם הצדיק נופל ונופל. היתרון שלו זה שהוא קם.
אז קודם כל אני מאחל לך לקום מהמצב הלא נעים שאתה נמצא בו כרגע.

דבר נוסף, חשוב לי להבהיר לך שכל החברים כאן רוצים בטובתך ואכפת להם ממך. אולי לפעמים הגישה קצת תוקפנית וגם אני נעלבתי בעבר מאנשים מסויימים אבל תדע לך שהם רוצים בטובתך.

דבר נוסף ואחרון להיום. (מצטער על הקיצור אבל עדיין לא אכלתי ארוחת צהרים ואנחנו כבר ב11 וחצי בלילה ואשתי מחכה לי)
כמו שחברי אמרו צריך לעשות כל נפילה עוד שינוי קטן. דיברו המון על סינון אבל זה לא העניין. כי אם אין לך אפשרות לסנן אז לא רלוונטי להגיד לך כל פעם תסנן.
מה כן? אני יודע על עצמי שיש לי דברים שלי שאם אני רואה אותם או חשוב עליהם אני מיד נדלק והדרך לנפילה קצרה מאוד. אז מה עושים? פשוט מאוד לא מתקרבים לדברים הללו. אני מדבר על דברים שבפני עצמם אין בהם שום בעיה. אבל לי אישית הם מעוררים דברים מסויימים.
אם אני רואה את ההודעה האחרונה שלך אני מבין שיש לך מושג מה הטריגרים או לפחות חלק מהם. קח את עצמך בידיים ותחליט שאתה מתרחק לפחות ממשהו אחד. לדוג תחליט שאתה לא נכנס לראות מי עשה לך לייק וכך לא תגיע למצב שאתה רואה שבחורה עשתה לך לייק ואז אתה נכנס לראות איך היא נראית וכו'...תשים לב כמה שלבים יש בדרך. אני אפרט לך כדי שתבין כמה זה רחוק  וכמה זה אפשרי:
1. כניסה לפייסבוק לצורך שוטטות.
2. מעקב אחרי לייקים לעצמך.
3. בדיקה מי נתן לייק- כלומר לא מספיק שנתנו לך גם חשוב מי המלקק (ככה אומרים את זה?)
4. גילוי שבחרוה נתנה לך.
5. בדיקה האם האישה הזאת נראית טוב.
6. אם היא נראית טוב התאווה עולה ועולה.
7. כניסה לאתר פורנוגרפי או לסרטונים שיש לך בהישג יד.
8. צפייה ממושכת בפורנוגרפיה.
9. נפילה.

ארוך מאוד הדרך לנפילה וניתן למנוע אותה בהמון שלבים באמצע.
אני לא אגיד לך תוותר על הפייסבוק תמנע מכניסה אליו למשך חודש, כי אני יודע שזה יהיה לך קשה עד בלתי אפשרי. אני יכול להגיד לך על עצמי שאין לי פסייבוק למרות שלכל החברים שלי יש וכולם משגעים אותי שאני לא נורמאלי. אבל לא אכפת לי, אני יודע מה יש שם ואני מעדיף לא לצרוך את זה.
אבל היות ואתה כבר שם, אז לפחות תחליט שאתה לא בודק מי נתן לך לייק. אם עצרת שם הרוות עוד כמה ימים בלי נפילה. וכמובן זה רק דוגמא אחת. תמצא כמה דברים כאלה שאם אתה נמנע מהם זה מקל עליך את המאבק הראשוני...
בהצלחה חבר.
אם אתה מתחבר לדברים תעדכן, כדי שאוכל להוסיף עוד.
המתגבר

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 1 חודש, 2 שבועות #134639

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 626 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך חבר יקר !

בתחילת הדרך, כבר במפגש הראשון עם הספונסר, הוא הנחה אותי לקחת דף ועט, ולרשום את מה שנקרא רשימת "מקומות אנשים חפצים"

ברשימה הזאת נצרכתי לרשום את כל מה שאני יודע שבוא טריגר עבורי. קרי- בקבוק.

רשמתי רשימה בה היו הרבה מאוד דברים. פייסבוק וואצפ אינסטגרם המוכרת במכולת למטה רחובות מסויימים בתל אביב סכום כסף מסויים בארנק ועוד ועוד דברים שהיוו עבורי טריגר והדליקו לי את התאווה.

הצעד הראשון היה "לנטרל" את כל אותם הטריגרים. להוציא את הבקבוקים מהבית שלי. ועשיתי ויתורים כואבים מאוד (ואני עד היום בלי וואצפ.. וזה קשה! במיוחד באופי החיים שלי ואופי העבודה שלי וכו') אבל אין מה לעשות.. זה בקבוק אלכוהול בשבילי ואם הוא לידי במיוחד בתחילת הדרך האובססיה באיזשהו שלב תידלק ואני אשתה..

היה עליי לפעול בכל המקומות שביכולתי כדי לנטרל את התאווה ממני ולהרחיק אותה, ואיפה שזה לא ביכולתי את זה משאירים בידי אלוקים ושם יש גם כן דרכים להתמודד והוראות פשוטות.. אבל אני חייב לעשות את מה שביכולתי ולהעיף את הבקבוקים האלה מהבית..
אחרת פשוט אין סיכוי שזה יעבוד.

מהיום שהעפתי את הוואצפ, שמתי סינון חזק במחשב הביתי, שמתי תוכנת הגנה(פלאקי) על המחשב בעבודה, הגדרתי רחובות מסויימים בת"א וצמתים מסויימים שאני לא עובר בהם בלי חבר על הקו, שעות מסויימות בלילה שבהן אם אני יוצא עם רכב מהבית אני לא יוצא בלי פתיחת מעגל עם חבר תכנית, והגבלה על הסכום כסף שיהיה לי בארנק בכל רגע נתון ועוד מלא פעולות פשוטות כאלו, מאותו יום אני בחסדי השם נקי.

הדרך לנקיות כוללת בתוכה ויתורים.

זה לא מספיק... וזה לא היה מציל אותי מליפול אם לא התכנית והקבוצות והצעדים וההתמסרות לספונסר והשמיעת מסרים והקריאה בספרות ועוד מלא מלא פעולוץ נוספות, אבל בלי השלב הזה בכלל לא היה לי סיכוי זה אפילו לא היה מתחיל...

אני הגעתי לנקודה בחיים שכבר חשבתי על סירוס.. או על מוות... אז היה לי קל יותר לעשות את כל הויתורים האלה שכן הם פחות קיצוניים..

ובינינו?? אני בטוח שכל אחד מהם הוא גם רצון השם בעצמו מבלי קשר להתמכרות...

אוהבים ומתפלל עבורך שתמצא את הדרך הנכונה עבורך שתעבוד !

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 1 חודש, 2 שבועות #134642

• יכול להצליח
  • חבר ותיק

תודה רבה לכולם, יודע שהכל מכוונה טובה גם אם לפעמים לא מתחבר לסגנון.

כנראה שיש ביכולתי לעשות עוד דברים, מצד שני אני לא מסכים לאמירה שאני עושה מעט וכו'.

אני חושב שסינון הוא דבר מאוד חשוב כדי לצאת מהמעגל הזה, לא חולק על כך. יכול להיות שאראה מה זה פלאקי ואשתמש בו אבל יכול להיות שזה לא יהיה אפשרי.

לגבי הטריגרים של המתרפא והמתגבר - אז אני מסכים ומכיר את זה ותודה על הפירוט והחשיבה.
הבעיה היא שאני לא יכול ולא רוצה לרדת ממאה לאפס. אני לא אסגור את הוואטסאפ למשל ובפייסבוק - אז גם אם לא אראה מי עשה לי לייק אז כן אראה מי כתב פוסט כזה או אחר..

אני לגמרי מסכים שמה שיכול לגרום לטריגר - צריך להימנע ממנו.
אני כנראה צריך למצוא את הדרך שלי בכל הסיפור..  ושלא ישמע שאני לא נמנע מטריגרים כי אני לפעמים מאוד מאוד רוצה משהו ואני נמנע מזה או מרחיק עצמי מזה אבל זה פשוט מקרים כאלו ואחרים ולא באופן גורף (ולא - לא לייקים או לא וואטסאפ)

זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן