ברוכים הבאים, אורח

נושא: יכול להצליח ב"ה 2311 צפיות

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים #133519

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה לך עשר שמעון על דברים יסודיים וחשובים ביותר!

בהצלחה רבה יכול להצליח,  ה' יהיה בעזרך

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים #133522

תודה רבה חברים.

היום עליתי לעוד יום נקיות ב"ה.

לא נעניתי בתשובות ישירות לשאלות שלי אבל הכל טוב ואני שמח במה שרשמתם :-)

העזרה ההדדית כאן באתר ובפורומים מצילה הרבה אנשים.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים #133525

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 86 ימים
  • דירוג פלטיניום
יכול להצליח כתב on 21 פבר' 2021 12:35:

תודה רבה לכל המגיבים ובמיוחד לך עשר שמעון והמתגבר100 על התשובות המושקעות זה לא דבר של מה בכך.

לגבי הסינון, אז אכתוב כמה דברים:

1) מסכים שצריך... על איזה סינון אתם ממליצים?

2) יש לי מחשב מהעבודה שאני לא חושב שאני יכול להתקין עליו דברים. ולגבי אינטרנט מסונן - מנסיון של אחת החברות המפורסמות שעבדתי מולן - הם מסננים 80 אחוז מהדברים שכן אפשרי לראות(הנסיון היה לפני הרבה שנים אולי השתפר מאז)

3) עוד נקודה חשובה - **לצערי ב95% מהפעמים זה לא מה שימנע ממני לחטוא בשז"ל** ,  למשל - בשעה האחרונה התעורר אצלי היצר.. ואני נלחם בו/מנסה להתעלם גם תוך כדי כתיבת השורות האלו.... אבל לא יודע כמה זמן זה יחזיק.
ואצלי ספציפית גם בלי פרצות באינטרנט הייתי עושה דברים עם עצמי או שרואה סרטונים תמימים לחלוטין ביוטיוב עם נשים יפות והייתי כנראה מגיע לאותה תוצאה..

לכן אני מנסה לפתור את זה מהשורש וכתבתי את זה כמה פעמים - ופה דווקא הייתי שמח לעזרה(יש בפורומים  קישור מפורסם על סוד הכניעה וקראתי אותו אבל לא הצלחתי להבין ולהפנים הכל)  -כי הרי להלחם בתאווה ראש בראש לא יעזור...אני אפסיד(שוב - גם עם הסינונים ונכון זה לא אומר שלא צריך סינון בכ"ז אבל תבינו את הפואנטה שלי) אז הפתרון הנכון הוא להכנע ולוותר לתאווה... אבל את זה אני לא באמת מצליח להבין איך עושים. אז אשמח לעזרה בנושא הזה.

אתה כותב מדהים ואני מתחבר לכל מילה...

אני באמת חושב שאתה בשלב שאתה צריך להגיע לקבוצות. להצטרף לSA. 

הרבה מהתשובות לשאלות האלה אני קיבלתי שם.

אתה צודק.. לפחות עבורי.. השורש של הבעיה שלי הוא אחר.. השימוש בתאווה הוא סימפטום ולא מחלה. חסימה לבדה לא תעזור לי כי אני יכול ליפול לבד עם עצמי.. או לשוטט ברחובות ולאונן מתוך האוטו תוך שאני מסתכל על מושאי תאווה.. או כל פעולה לא שפויה אחרת של תאווה שקיימת.. כשמגיע הקריז והרצון לברוח אני אברח למה שיש... 
ואם אין ואני נעול בתוך חדר סגור אני תמיד יכול לגלוש לאתרי תאווה בתוך הראש שלי, בדמיון... כמו שהייתי עושה כשהייתי ילד.. לפני עידן האינטרנט.

הבעיה היא אחרת וכשהגעתי לקבוצות אחרי כמה חודשים לאט לאט התחילו ליפול לי אסימונים.. דברים שלא קלטתי ולא הבנתי לפני כן ולמעשה לא היה סיכוי שאקלוט אותם בכלל.

גם כשהגעתי ושמעתי אותם בהתחלה לא התחברתי.. אמרתי לעצמי אההה זה פרטני ככה זה עבורו אצלי זה לא עובד ככה... אצלי יש גם צורך גופני ואישתי לא מספקת לי אותו והוא לא צריך להתמודד עם זה בכלל.. ועוד כהנה וכהנה הסתייגויות שהראש שלי יצר כדי לא לקבל את הדברים כדי שלא אצטרך להתמודד עם האמת ולטפל בבעיות האמיתיות שמהן בעצם אני בורח לתאווה מלכתחילה...

ממליץ לך בחום להגיע. לי זה שינה (ועדיין משנה) את החיים.

אוהבים

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים #133526

• המתגבר100
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג כסף

יכול להצליח היקר, בוקר טוב.
ראשית אני רוצה לברך אותך על היכולת לעצור הכל אחרי נפילה לא נעימה ולהרים את עצמך שוב, זה ממש כיף לראות.
דבר נוסף הוא עניין הסינון, אני ממש לא חושב שסינון נועד למנוע מאיתנו ליפול. הוא רק כלי שעוזר לנו להימנע מחשיפה ראשונית וסתמית לתכנים לא רצויים, זה אמור לעצור אותנו ברגע של שטות שמגיע הדגדוג הזה שבא לנו לראות משהו, אז החסימה נועדה למנוע מאיתנו את הכניסה בקלות והמדרון החלקלק.
זה נועד גם למנוע מאיתנו לעבור מסרטון לסרטון, אלא דורש חיפוש ארוך אחר תכנים בעיתיים מספיק שלא נמצאים בקריטריונים של החסימה. בזמן הזה יש לנו מרווח זמן להציל את עצמינו. זה לא קל אבל זה אפשרי.

עניין נוסף הוא עניין הויתור והכניעה. אני לא מכיר את הרעיון הזה ולא יצא לי לקרוא עליו. אני לא מבין את הצורך שלך דווקא במשהו שאתה לא מבין ולא מכיר. ישנם כלים רבים שיכולים לעזור לך וישנם דרכים רבות שאתה יכול לצעוד בהם לעבר ההצלחה ולכן אני לא מבין את ההתעקשות דווקא על הדרך הזו.
כניעה וויתור בעיניי הם שלבים שהאדם צריך להכיר לאחר החטא. לאחר שהוא נופל.
לכל אדם יש שלב בחיים שהוא נופל ובשלב הזה נכנס לו היצר הרע ואומר ראית אתה שפל אתה טמאה, אתה הטומאה בעצמך. ברגעים האלה המילים האלה נשמעות מאוד הגיוניות והאדם נופל לתחתית נמוכה יותר. הוא הופך להיות פחות סבלן ופחות מאושר, בעל פחות טוב ואבא פחות טוב ובעיקר עצוב.
בשלב הזה חשוב להכיר את הכניעה ואת הוויתור. את ההבנה שאני רק בן אדם שיש לי תאוות וגם אם נפלתי אני לא מוכן להתייאש מעצמי, אני קם וממשיך לעבוד ולהתקדם.
הזכרתי כבר כמה פעמים את רבי צדוק הכהן מלובלין שכותב שישנם נסיונות שבאים על האדם ואין לו סיכוי לעמוד בהם. נגזר עליו שהוא יחטא בחטא הזה. הדבר הזה הוא בעייתי מאוד. כי עכשיו כל מי שקורא את זה יגיע לפניו חטא ובמקום להתגבר עליו הוא יגיד לעצמו שזה החטא הזה שרב צדוק דיבר שאני לא יכול לעמוד בו.
ולכן תכף הסביר למה הייתה כוונתו לפני דעתי.
רבי צדוק אומר שכאשר מגיע נסיון כזה, הקב"ה לא מצפה ממך שתגבר עליו כי הוא לא בכוחותיך. הוא בכלל לא הנסיון שלך.
הנסיון האמיתי באותו מצב הוא לראות האם אתה נופל לעצבות לאחר החטא או שאתה יודע לקום ולהגיד מעכשיו אני צדיק וירא שמים ומה שהיה היה נפילה וזהו. 
הנסיון הוא האם השמחה שלך נפגעת מזה או שאתה ממשיך לשמוח- ומקיים מאמר התורה: "תחת אשר לא עבדת את ה' בשמחה"...
לכן לעניות דעתי, והיא אכן עניה. רבי צדוק לא בא לתת אישורים והיתרים לחוטאים לחטוא. הוא בא לתת קשר הצלה לחוטאים. הוא בא לומר שגם אם עשית מה שאתה יכול וניסית ונרשמת לפורום וכתבת כל יום ועשית סינון וניסית דברים שעזרו לאחרים, ולמרות הכל הגעת למצב שבו נפלת בכל זאת. הגעת למצב שלא היה לך שליטה על המעשים שלך. תדע לך שזה לא היה הנסיון שלך. 
הנסיון האמיתי שלך מתחיל עכשיו. שתי שניות לאחר החטא. האם נכנסים בך הרהורים של עצבות?, האם חודרים אליך מחשבות של ויתור על הדרך? האם אתה עסוק בהאשמה עצמית ומעניש את עצמך? או שאתה מרים את הראש שוטף פנים ומקבל על עצמך שמה שהיה היה, ועכשיו אני אדם חדש.
מקווה שעזרתי בקצת,
המתגבר

בעקבות חבר שהכרתי כאן החלטתי לקחת שם קצת יותר מתאים למקום בו אני נמצא..תודה לך צורצור על העצה שלא הצעת מעולם אבל הייתה לי להשראה...
אני לא מנצח ולא אלוף אני פשוט מתגבר...מתגבר100 כי מתגבר היה תפוס..

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים #133528

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתגבר, 
וויתור וכניעה הם כלים למי שמכור, 
מי שמכור כמוני לא יעזןר לו המלחמה,  לא יעזרו לו כל התורות של ר' צדוק שעסקתי בהם הרבה בשביל לצאת מהמחלה...
נחש אם הם עבדו.... 
נכון שאולי לא כל אחד צריך את זה ויש כאלו שיכולים דרך מלחמת היצר, אשריהם ,
אבל לא כדאי לזלזל, ומומלץ לנסות להבין כל דרך גם היא לא מתאימה דווקא לי, 
ישנם מאות אלפי מכורים שמספרים במאה האחרונה שלא עבד להם המלחמה אבל הכנעה אבדה.. זה שווה לתת עליו את הדעת. 

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים #133531

• המתגבר100
  • דירוג כסף
עשר שמעון כתב on 22 פבר' 2021 12:01:

מתגבר, 
וויתור וכניעה הם כלים למי שמכור, 
מי שמכור כמוני לא יעזןר לו המלחמה,  לא יעזרו לו כל התורות של ר' צדוק שעסקתי בהם הרבה בשביל לצאת מהמחלה...
נחש אם הם עבדו.... 
נכון שאולי לא כל אחד צריך את זה ויש כאלו שיכולים דרך מלחמת היצר, אשריהם ,
אבל לא כדאי לזלזל, ומומלץ לנסות להבין כל דרך גם היא לא מתאימה דווקא לי, 
ישנם מאות אלפי מכורים שמספרים במאה האחרונה שלא עבד להם המלחמה אבל הכנעה אבדה.. זה שווה לתת עליו את הדעת.

עשר שמעון היקר,
קודם כל ברכות על הגעתך ל90 יום. אשריך.
אתה נותן דוגמא חיה לכל אותם אנשים שלא מאמינים שזה אפשרי. תודה רבה.
לעניין הדברים שכתבת. אני מרגיש כבר בכמה הודעות שאתה מגיב אחריי, שאנחנו רואים את הדברים בצורה קצת שונה.
אני ממש לא פוסל או מייעץ עצה כזו או אחרת לאנשים שכאן. אני בסה"כ כותב את התחושות שלי ואת מה שעובד לי.
מדבריך יוצא כבר כמה פעמים שאני כנראה לא מכור, סתם אחד שראה 20 שנה פורנו כל יום, כל היום, וסתם אחד שאונן שלוש פעמים ביום. אבל ברוך ה' אני לא מכור. כנראה.
הדברים שעובדים לי הם הדברים שאתה טוען שלא יכולים לעבוד אצל מכור.
 אצלי הם עובדים.
 לעניין תוכן ההודעה שלך.
אני לא מזלזל או חושב שזה מיותר להשתמש בכלי שנקרא ויתור וכניעה.
כתבתי שאני פשוט לא מכיר, ואם גם הוא לא מכיר ולא מבין אז למה להתעקש על זה. מעולם לא כתבתי ולא אכתוב לעולם זה לא טוב. כי אני לא יודע מה יכול להיות טוב לאחר.
לכן לא הבנתי למה הגבתי לי בצורה כזאת.?
לגבי רבי צדוק, הבאתי אותו בתור משהו שעוזר לי להבין את הביטוי הכנעה וויתור, והסברתי את הנקודה החשובה של לאחר מעשה.
מקווה שדברי מובנים כעת.
המתגבר

בעקבות חבר שהכרתי כאן החלטתי לקחת שם קצת יותר מתאים למקום בו אני נמצא..תודה לך צורצור על העצה שלא הצעת מעולם אבל הייתה לי להשראה...

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 5 חודשים #133535

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

תודה על הברכות, 
חלילה לא מנסה לפגוע או לזלזל בך, 
ו
מצטער על הנימה התוקפנית שדברי.. 
מקבל את דבריך שהמלחמה עובדת לך! אני שמח בשבילך ומצפה לשמוע ממך על המשך הדרך! 
אוהב אותך 

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 4 חודשים, 3 שבועות #133839

שלום חברים וכמובן תודה לכל המעודדים והמחזקים.

תודה ל-ל אני נקי 10 ימים ומקווה להמשיך בדרך עוד קצת ועוד קצת ועוד קצת.

אני אכתוב לכם פה על התמודדות נוספת שיש לי - והיא המתוקים... מאוד אוהב שוקולדים ומתוקים וקצת מגזים עם זה.. גם כשאני רוצה עוד קוביה או מה שלא יהיה אני מנסה להתגבר ואומר לעצמי שלא ושאם אצליח להתגבר-  זה יחזק את כח הרצון שלי גם במישורים  שנוגעים לתאווה שאנחנו כאן בגללה...

בסופו של דבר הכל קשור בצורה זאת או אחרת.

נ.ב. גם מנסה להזכיר לעצמי שאנחנו עדיין בחודש אדר וצריך יותר לשמוח.. העצבות זה לא דבר בריא לשום דבר. אז המשך חודש אדר שמח עם הרבה ישועות ב"ה.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 4 חודשים, 3 שבועות #133840

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה עם ההגזמה עם המתוקים אני גם קצת מגזים עם זה..
למזלי כרגע הגוף שלי לא משמין לא משנה כמה אני אוכל אבל עדיין זה ממש לא בריא...
בהצלחה אחי!!

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 4 חודשים, 3 שבועות #133841

• המתגבר100
  • דירוג כסף

בוקר טוב, 
אני כותב בקצרה לצערי, כי הזמן קצת דוחק.
לפני שנה קיבלתי על עצמי להתחיל ללמוד דף יומי ורמבם יומי ותנך יומי- לימוד של סדר גודל של שעה בערך.
במקביל החלטתי שבגלל כל המתוקים וחוסר הספורט במשך שנים אני חייב לעשות ספורט 4 פעמים בשבוע בסדר גודל של שעה בערך. כמובן שבשביל עבודת המידות אני חייב גם ללמוד קצת מסילת ישרים בהתמדה, וכל זה בנוסף לשנים מקרא ואחד תרגום.
בנוסף אני חייב להפסיק לדחות דברים אז אני חייב גם לסיים מטלות של הלימודים ולא לדחות עוד. 
אני יכול להמשיך לכתוב עוד הרבה דברים שנמצאים בכמובן והם חייבים לבוא עכשיו.
והתחלתי, אחרי כמה ימים כבר היה לי פיגור בדף יומי, פתאום עשיתי רק פעמיים ספורט ולגבי המטלות רק התווספו לי עוד מטלות. ואז גם באה הקורונה וטרפה את הכל, ילדים בבית פתאום אין לימוד מסודר, פתאום אתה מוצא את עצמך עם חוסר אוויר בשמונה בערב ורק חושב על איך אני מגיע כבר לישון.
ברקע של הכל כמובן שהיה את התאווה שאכלה לי את כל השמחה.
במסקנה של דבריי, צריך מאוד להיזהר עם הקבלות ועם הדברים שאנחנו מצפים מעצמינו.
אתה נמצא כרגע במסע שדורש ממך המון כוחות נפש. אתה בבירורים עם עצמיך על מה שמפריע לך ומה גורם לך ליפול. אל תמנע מעצמך את המתוקים. תאפשר לעצמך, תשחרר קצת. זה לא עבירה.
אני מסכים שאם זה שולט בך זו הרגשה לא נעימה. אבל מצד שני מותר לך לפנק את עצמך על ההצלחה שלך.
לרוב מה שקורה, הוא שכאשר נופלים במקום אחד, מרגישים שהאחיזה מתרופפת גם בשני. הפחד שלי הוא שתציב לעצמך מטרה להפסיק עם המתוקים וכאשר חלילה לא תצליח זה ישבור אותך גם עם התאווה כי הרי לדבריך יש קשר בין הדברים.
לכן אל תפסיק, תציב לעצמך מטרה גבוה- כלומר תגדיר לעצמך שאתה אוכל משהו מתוק בבוקר עם הקפה ובערב, ובאמצע היום אתה מוצא תחליף שמתאים לך (עוגיות בלי הרבה סוכר וכדו'- אני התחלתי עם תמר ואגוזים..)
סתם לשתף איתך את התחושה, יש לי את אותה בעיה עם סדרות במחשב, אני צופה בהמון סדרות ברמת מכור, כל זמן פנוי אני רואה וגם כשאין זמן פנוי כי אני צריך לעשות דברים אז אני מפנה זמן... 
הדרך לדעתי להתמודד עם זה במקביל להכל היא להציב יעדים אפשריים..
בהצלחה חבר יקר
המתגבר

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 4 חודשים, 3 שבועות #133847

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

סתם לשתף איתך את התחושה, יש לי את אותה בעיה עם סדרות במחשב, אני צופה בהמון סדרות ברמת מכור, כל זמן פנוי אני רואה וגם כשאין זמן פנוי כי אני צריך לעשות דברים אז אני מפנה זמן... 
בהצלחה חבר יקר
המתגבר

מזדהה, אני  מכור לסדרות סרטים ספורט חדשות וכו' אסירות תודה שבחודשים האחרונים אני נקי מזה, לאחר שבמשך שנים לא היה מושג שאני הולך לישון בלי לראות משהו, 
דרך ההחלמה והצעד הראשון שלי התחוור לי שלא מדובר בשני דברים שונים, ההתמכרות שלי מתבטאת בכמה סימפטומים תאווה היא סימפטום והתמכרות לסדרות היא סימפטום אחר של אותה מחלה, 
אז נכון שיש סימפטומים חמורים ויש קלים יותר...
לקח לי זמן להבין שאם אני רוצה להיות מחובר לחיים להיות בפכחון ובחיובר לאלוקים ולמציאות אני חייב לוותר גם שם, כמו האלכוהוליסט שאסור לו לשתות גם בירה של 5 אחוז.... 
נכון שלא כולם אותו דבר, ויכול להיות שיש חברים שאצלם המצב שונה, ואפילו הספונסר שלהם ממליץ להם להשתמש במדיה ככלי להרגע ולשחרר,
אני כותב רק על עצמי ומה שקורה איתי. 
אוהבים!

נערך לאחרונה: לפני 4 חודשים, 3 שבועות על ידי עשר שמעון.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 4 חודשים, 3 שבועות #133853

המתגבר100 כתב on 04 מרץ 2021 09:05:

בוקר טוב, 
אני כותב בקצרה לצערי, כי הזמן קצת דוחק.
לפני שנה קיבלתי על עצמי להתחיל ללמוד דף יומי ורמבם יומי ותנך יומי- לימוד של סדר גודל של שעה בערך.
במקביל החלטתי שבגלל כל המתוקים וחוסר הספורט במשך שנים אני חייב לעשות ספורט 4 פעמים בשבוע בסדר גודל של שעה בערך. כמובן שבשביל עבודת המידות אני חייב גם ללמוד קצת מסילת ישרים בהתמדה, וכל זה בנוסף לשנים מקרא ואחד תרגום.
בנוסף אני חייב להפסיק לדחות דברים אז אני חייב גם לסיים מטלות של הלימודים ולא לדחות עוד. 
אני יכול להמשיך לכתוב עוד הרבה דברים שנמצאים בכמובן והם חייבים לבוא עכשיו.
והתחלתי, אחרי כמה ימים כבר היה לי פיגור בדף יומי, פתאום עשיתי רק פעמיים ספורט ולגבי המטלות רק התווספו לי עוד מטלות. ואז גם באה הקורונה וטרפה את הכל, ילדים בבית פתאום אין לימוד מסודר, פתאום אתה מוצא את עצמך עם חוסר אוויר בשמונה בערב ורק חושב על איך אני מגיע כבר לישון.
ברקע של הכל כמובן שהיה את התאווה שאכלה לי את כל השמחה.
במסקנה של דבריי, צריך מאוד להיזהר עם הקבלות ועם הדברים שאנחנו מצפים מעצמינו.
אתה נמצא כרגע במסע שדורש ממך המון כוחות נפש. אתה בבירורים עם עצמיך על מה שמפריע לך ומה גורם לך ליפול. אל תמנע מעצמך את המתוקים. תאפשר לעצמך, תשחרר קצת. זה לא עבירה.
אני מסכים שאם זה שולט בך זו הרגשה לא נעימה. אבל מצד שני מותר לך לפנק את עצמך על ההצלחה שלך.
לרוב מה שקורה, הוא שכאשר נופלים במקום אחד, מרגישים שהאחיזה מתרופפת גם בשני. הפחד שלי הוא שתציב לעצמך מטרה להפסיק עם המתוקים וכאשר חלילה לא תצליח זה ישבור אותך גם עם התאווה כי הרי לדבריך יש קשר בין הדברים.
לכן אל תפסיק, תציב לעצמך מטרה גבוה- כלומר תגדיר לעצמך שאתה אוכל משהו מתוק בבוקר עם הקפה ובערב, ובאמצע היום אתה מוצא תחליף שמתאים לך (עוגיות בלי הרבה סוכר וכדו'- אני התחלתי עם תמר ואגוזים..)
בהצלחה חבר יקר
המתגבר

------------------

וואו, תודה רבה.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 4 חודשים, 3 שבועות #133936

שבוע טוב,

ב"ה 13 ימים נקיים.
בימים האחרונים יצא לי לחלום קצת חלומות ארוטיים שעושים לי את החיים קשים יותר/
היום בבוקר קצת הרגשתי לחוץ לאחר שיחת הבוקר עם המנהל שלי(עובד מהבית) והרגיש לי קצת צורך ללכת ולהשתמש אחרי זה כדי להקל עליי את הלחץ שיהיה לי השבוע ואיך אני אתפקד בו.. קצת לברוח.

בנוסף גם קשיים אובייקטיביים פה ושם עם הרווקות וכדומה.

בקיצור - קצת פחדים, דאגות, יצר בריא(של רווקות) ויצר חולה(של תאווה), הרגלים לא טובים של שימוש וכו' - וזה מתחיל קצת להציף אותי במחשבות והבלחות לכיוון השימוש, הבריחה והפורקן בתאווה.

מרגיש שאני בתקופה מסוכנת עבורי מהבחינה הזאת.

שב"ה נחזיק מעמד עוד קצת ועוד קצת.

לצערי לא קורא מספיק כאן בפורום אבל ממה שאני כן קורא וממה שאני זוכר על המתמודדים שנלחמו ואיפסו כל שני וחמישי ופתאום הם ב50 או 70 יום - זה נותן לי כח.

ב"ה שנזכה.

נערך לאחרונה: לפני 4 חודשים, 3 שבועות על ידי יכול להצליח.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 4 חודשים, 3 שבועות #133960

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג זהב

תמשיך אתה וודאי יכול להצליח.
יצר שמגיע אחרי שיחה קשה עם המנהל, או בכל סיטואציה אחרת כשרע, הוא תמיד יצר חולה. יצר בריא, בעז''ה כשתנשא תראה, דווקא מגיע מתוך רוגע וזמן טוב. ובתור בחור, יצר בריא [שצריך לכבוש אותו] מגיע אחרי ארוחה טובה. 
תמשיך להלחם אף פעם לא להשתמש בתאווה כדי לברוח. אין לזה סוף. 
בהצלחה, אוהבים אותך סופרים איתך.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 4 חודשים, 3 שבועות #133998

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

בקיצור - קצת פחדים, דאגות, יצר בריא(של רווקות) ויצר חולה(של תאווה), הרגלים לא טובים של שימוש וכו' - וזה מתחיל קצת להציף אותי במחשבות והבלחות לכיוון השימוש, הבריחה והפורקן בתאווה.

מאד מזדהה, אוהבים אותך תמשיך בדרך למרות כל המכשולים והנחשולים, העולם הזה הוא גשר צר מאד, והעיקר לא לפחד כלל, אני לא חסיד ברסלב, אבל אני חושב שיש בזה סוד עמוק... 

זמן ליצירת דף: 0.69 שניות

Are you sure?

כן