ברוכים הבאים, אורח

אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף
(0 צופה) 

נושא: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף 3174 צפיות

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127653

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק

גוד בוקר

first thing first - מזל טוב גידי, היום זה היומהולדת שלך לא? (לפחות לפי מה שרשמת בפוסט ממוצאי שבת).
רובין הוד - הבעיה הייתה חבויה מתחת להרבה צרות אחרות שיש לי, ולא זו לא בעיה בילדות כי גדלתי בבית מאוד אוהב (גם במבט לאחור), אני פשוט לא יודע לקבל אהבה זה שורש הבעיה שלי.
במקרה שלי ידע הוא כח כי כשאני יודע את זה אני יכול לפצות על העיוות שאני רואה במציאות כדי לראות מציאות אמיתית יותר.
טוב הבוקר מיהרתי, הייתי צריך לקחת את ילדים וקמתי מאוחר והייתי חבב להלביש את המתקן מהר כי בלילה החלטתי שלא ללבוש אותו ואז צבטתי את עצמי, לא משהו רציני, פצע קטן, אבל עכשיו אני נאלץ להפסיק את הניסוי כי אני לא רוצה להחמיר את המצב, מה שאומר שבזמן הקרות אני לבד עם עצמי.
אז לכל אלו שחוששים שאני אפגע בעצמי אני ממש לא בעניין, מצד שני אני מקווה שאני אשרוד את הכמה ימים האלו בלי לאונן.
משתדל להשאר נקי ושפוי, מקווה שאיכשהו בחסד השם הכמה ימים של "שבט ברזל" יעזרו לגבי הכמה ימים הבאים עד שאחלים.

יום מחובר לכולם.

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127654

• gidi
  • דירוג פלטיניום

כן תודה רבה אחיי!
מאחל לך שאלוקים ישחרר אותך מכבלי התאווה ותמצא את השיחרור והמילוי הבריא והנכון, אוהבים.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127655

ניובאדי - אתה אחד מהאנשים הכי מוזרים (בקטע טוב!) טמשעשעים שנתקלתי בהם. בטח פה בפורום..
אני יודע שאצלך כל הסיפור הזה לא משעשע אלא כואב ועצוב. אני איתך.
בהצלחה ענקית איש יקר! 

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127659

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
newbody כתב on 07 ספט' 2020 07:42:

גוד בוקר

first thing first - מזל טוב גידי, היום זה היומהולדת שלך לא? (לפחות לפי מה שרשמת בפוסט ממוצאי שבת).
רובין הוד - הבעיה הייתה חבויה מתחת להרבה צרות אחרות שיש לי, ולא זו לא בעיה בילדות כי גדלתי בבית מאוד אוהב (גם במבט לאחור), אני פשוט לא יודע לקבל אהבה זה שורש הבעיה שלי.
במקרה שלי ידע הוא כח כי כשאני יודע את זה אני יכול לפצות על העיוות שאני רואה במציאות כדי לראות מציאות אמיתית יותר.
טוב הבוקר מיהרתי, הייתי צריך לקחת את ילדים וקמתי מאוחר והייתי חבב להלביש את המתקן מהר כי בלילה החלטתי שלא ללבוש אותו ואז צבטתי את עצמי, לא משהו רציני, פצע קטן, אבל עכשיו אני נאלץ להפסיק את הניסוי כי אני לא רוצה להחמיר את המצב, מה שאומר שבזמן הקרות אני לבד עם עצמי.
אז לכל אלו שחוששים שאני אפגע בעצמי אני ממש לא בעניין, מצד שני אני מקווה שאני אשרוד את הכמה ימים האלו בלי לאונן.
משתדל להשאר נקי ושפוי, מקווה שאיכשהו בחסד השם הכמה ימים של "שבט ברזל" יעזרו לגבי הכמה ימים הבאים עד שאחלים.

יום מחובר לכולם.

אני חושב שיש לי משהו קצת דומה,
למשל, בפנטזיות המיניות שלי (וכתבתי את זה כבר פעם), אין מצב כמעט בו אני שוכב עם מישהי, כי היא ואני נדלקנו על השני, סתם ככה.

זה תמיד סיפור בו אני (או מישהו בפנטזיה שלי) מתחמן, מרמה או משתמש במניפולציות כדי להשיג מישהי למיטה. ורק סיפור כזה מעורר אותי מינית.
פנטזיה בו אני נפגש עם מישהי (נניח) בבר, אנחנו מוצאים חן בעיני השני והולכים לשכב - זה בחיים לא היה לי, כי מבחינתי זה כל כך לא מציאותי, כל כך לא מתחבר למה שאני ולמה שאני חושב על עצמי, עד שזה לא "אמיתי מספיק", ואם זה לא אמיתי מספיק, אז זה כמובן לא מעורר מינית מספיק.

וזה לא אמיתי בשבילי - לא כי אני נראה לא טוב או משהו דומה, אלא כי אני לא משוכנע מספיק שיש משהו בי שאפשר באמת ובתמים לחבב מספיק כדי להגיע לרמה כזאת של אינטימיות. כי יש בי משהו במוח כזה שמבקר ללא הרף כל חלק קטן שיש בי (ואכן, יש בי הרבה דברים לשפר, חלקם מהותיים מאוד), ומוריד את ערכי מתחת לאיזה "רמת סף" שמתחת לה אף אחד לא רוצה להיות איתי כי אני-אני, אלא בגלל שרוצים ממני איזה טובה וזהו.

אני חושב שזה מתרפא בי לאט לאט, בזכות המודעות שיש לי, אבל יש לי עוד הרבה לעשות.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 7 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127684

• newbody
  • דירוג פלטיניום

הי

עברתי יום ללא המכשיר וזה מפחיד, כל הישארות לבד כל כניסה לשרותים, כל נסיעה היא פוטנציאל לאוננות, לפני המכשיר לא ידעתי כמה אני מגורה כל היום רק כמה אני מאונן, אבל עכשיו כשאני יודע העולם נראה מפחיד, אז עכשיו אני לבד ונכנסתי לפה לעדכן וכדי לא להכנס לאתרי פורנו שאני כבר שם בראש שלי.
בדר"כ כשהייתי קורא משהו כמו שאני רשמתי עכשיו המחשבה הראשונה שלי הייתה "הוא עומד ליפול, זה עניין של זמן" וזה נכון, אף אחד לא יכול להילחם לנצח, למדתי את זה בצעד הראשון והשני של התוכנית אבל . . . אני צריך להחזיק מעמד רק עד שאני אוכל להשתמש במכשיר שוב, אז בחריקת שיניים, נעמד על הרגליים האחוריות ועושה כל מה שאני מסוגל לחשוב עליו כדי לא ליפול.
אני זוכר מסר ששמעתי בקבוצות שהביא משמו של איז מחלים גדול שבר 13 שנה נקי והמסר היה שהוא מבקש בכל פעם רק 5 דקות להיות נקי, ככה אני מרגיש ביום האחרון, מבוהל מעולם מבקש בכל פעם רק 5 דק' של חיים, זה לא אומר שאני אקבל, זה לא אומר שאני לא אפול, זה אומר שזה הרצון שלי.
עדיין בקרב תחת אש, נכנסתי לאתר על אוטומט שני לפני כניסה לאתר פורנו, כבר בלי בגדים, התלבשתי תוך כי, הציל אותי חבר שנמצא פה באתר ודיבר איתי, הוא הזכיר לי שצריך למלא את החלל בזמן שלי עם פעולות ש"לא יהיה לי זמן" לאונן, מנסה לתכנן את היום שלי עמוס, מתפתה לבטלה "מה יש? תנו קצת לנוח" אבל המנוחה הזו לא טובה כי מנוח מביאה לבטלה ובטלה לשעמום ושעמום לידי דבר שטות והופ אני שוב באתרים לא רלוונטים.
המכונת כביסה סיימה אז אני הול לתלות את התינוק ולהאכיל את הכביסה
מאחל יום מחובר לעצמי ולכם
ביי בינתיים

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127695

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
newbody כתב on 08 ספט' 2020 08:08:

הי

עברתי יום ללא המכשיר וזה מפחיד, כל הישארות לבד כל כניסה לשרותים, כל נסיעה היא פוטנציאל לאוננות, לפני המכשיר לא ידעתי כמה אני מגורה כל היום רק כמה אני מאונן, אבל עכשיו כשאני יודע העולם נראה מפחיד, אז עכשיו אני לבד ונכנסתי לפה לעדכן וכדי לא להכנס לאתרי פורנו שאני כבר שם בראש שלי.
בדר"כ כשהייתי קורא משהו כמו שאני רשמתי עכשיו המחשבה הראשונה שלי הייתה "הוא עומד ליפול, זה עניין של זמן" וזה נכון, אף אחד לא יכול להילחם לנצח, למדתי את זה בצעד הראשון והשני של התוכנית אבל . . . אני צריך להחזיק מעמד רק עד שאני אוכל להשתמש במכשיר שוב, אז בחריקת שיניים, נעמד על הרגליים האחוריות ועושה כל מה שאני מסוגל לחשוב עליו כדי לא ליפול.
אני זוכר מסר ששמעתי בקבוצות שהביא משמו של איז מחלים גדול שבר 13 שנה נקי והמסר היה שהוא מבקש בכל פעם רק 5 דקות להיות נקי, ככה אני מרגיש ביום האחרון, מבוהל מעולם מבקש בכל פעם רק 5 דק' של חיים, זה לא אומר שאני אקבל, זה לא אומר שאני לא אפול, זה אומר שזה הרצון שלי.
עדיין בקרב תחת אש, נכנסתי לאתר על אוטומט שני לפני כניסה לאתר פורנו, כבר בלי בגדים, התלבשתי תוך כי, הציל אותי חבר שנמצא פה באתר ודיבר איתי, הוא הזכיר לי שצריך למלא את החלל בזמן שלי עם פעולות ש"לא יהיה לי זמן" לאונן, מנסה לתכנן את היום שלי עמוס, מתפתה לבטלה "מה יש? תנו קצת לנוח" אבל המנוחה הזו לא טובה כי מנוח מביאה לבטלה ובטלה לשעמום ושעמום לידי דבר שטות והופ אני שוב באתרים לא רלוונטים.
המכונת כביסה סיימה אז אני הול לתלות את התינוק ולהאכיל את הכביסה
מאחל יום מחובר לעצמי ולכם
ביי בינתיים

כמה זמן אתה צריך להישאר בלי המכשיר עד שתחלים מהחתך?

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127741

• newbody
  • דירוג פלטיניום

היי

מנסה למסור לכם את התאווה שלי כי לי היא לא טובה, קשה לי, לא הולך לשרותים בעבודה רק בבית ועם דלת פתוחה (שיחנקו מהריח) כי אני לא יכול לסמוך על עצמי.
רובין הוד, לא יודע כמה זמן זה יקח אבל אם כל פעם שנהיית קליפה פתאום עומד לי והפצע גדל אז זה יכול לקחת זמן מה :-( מנסה לזרז את ההחלמה עם בפנטן, אני כמו שאני מנסה לדלג על שלבים כדי להגיע לתוצאה.
היום הייתי ואני עדיין עכבר חבל על הזמן, לא ישנתי טוב כי התינוק מוציא שיניים, ולא אכלתי כי לא היה לי זמן, ובגלל החוסר באוכל אני גם כועס בלי סיבה ועם טריגר מאוד נמוך, אז אשתי שתהייה בריאה זיהתה את זה מיד שלחה אותי להתקלח והכינה לי לאכול, אז אני עדיין עייף אבל לא רעב ולא כועס, ועכשיו בעבודה מרגיש בודד, ויש לי עוד שעות למזוג לתוך המשרד הזה.
נכנס בכל הזדמנות לאתר וקורא כי אם לא אז המוח שלי יודע להכניס אותי למקומות אחרים, לא טובים.
שיהיה ערב מחובר.

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127744

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

טוב זה מבאס, לדעת שיש לך משהו שעובד, אבל אתה לא יכול לעשות עם זה כלום בינתיים.
אתה יכול אולי לשים תחבושת סטרילית על החלק הפצוע, ועל זה את המכשיר, ככה לא יהיה בעיה.

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127748

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי היקר,
לא מבין גדול אך זה נשמע כמו פצע לחץ. קראתי את כל הפוסט באמת כל הכבוד על המאמצים שאתה עושה זה מעורר השראה. בקשר למכשיר אם זה באמת פצע לחץ כנראה שזה יכול לקרות שוב תקח את זה בחשבון.

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127794

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

עבר זמן מה מאז newbody עדכן, הניחוש שלי - נשר לו המה-שמו, חהחהחה

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127795

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

האמת שהשרשור הזה הפך להיות להכי מרתק ומעניין עבורי... ממש מחכה בקוצר רוח לשמוע את ההתקדמות ואיך הולך.

נשמח לעדכון newbody

מקווה שהכל בסדר איתך.

אוהבים

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127808

• newbody
  • דירוג פלטיניום

הי לכולם

מרגש לראות שאנשים ממש מתעניינים, הייתי בטוח כשפתחתי את הפוסט הזה שהוא יהיה פוסט צדדי כזה.
בכל מרקה, לא נשר, להיפך, היה איפוס בכ' באלול (ג עד כ זה דיי מכובד עבורי יחסית לכמה פעמים ביום לפני המכשיר).
כמו שעדכנתי בגלל שהאיבר שלי מתכווץ ונמתך בגלל שאני לא מכיר משחה מעולה לפצעים אני משתמש ב"בפנטן" של התינוק על הפצע ומשתדל לשמור אותו נקי (מצחיק בהקשר שלנו לנקיון).
בכל מקרה נתתי לאשתי לקרוא את הפוסט שרשמתי על איך אני אגיד לה, היא צחקה קצת אבל כשהיא הרצינה היא אמרה לי שהיא אף פעם לא ידעה להעריך כמה המאבק שלי מתמשך ומתיש, בקשר לפצע היא צחקה עלי ואמרה שני נפצע מכל שטות, היא לא מוכנה בינתיים להחזיק את המפתח אבל מאוד מוחמאת שאני שומר אותו נעול רק בשבילה זה גורם לה להרגיש מיוחדת.
אז עברנו את זה, אני לא כל כך יודע איך מרגיש פצע לחץ אבל לדעתי זה מאיזה קצה חד (נו לא כל כך חד אבל בלחץ שיש לי למטה זה מספיק) אז עטפתי את הקצה הזה בפלסטר, למרות זאת אני עדיין מחכה להחלמה הפיזית של האיבר.
אז מהחזית הזו אין לי כל כך מה לחדש.
אשתי בבידוד אז יש מי שישמור עלי שלא אפול (למרות שאני יודע ליפול גם תחת עינה הפקוחה).
שיהיה יום מחובר,
ביי בינתיים

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127813

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים! מאוד משמח לשמוע שעברת בצורה כזאת חיובית את החלק של לשתף את האישה, ממה ששמעתי מאחרים זה נשמע דיי מפחיד ואני שמח שזה עבר בשלום.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 3 שנים, 6 חודשים #129272

• newbody
  • דירוג פלטיניום

נו טוב, החגים עברו
פורננתי רוב הזמן, הצלחתי לא לאונן בסוכה (מתנות קטנות).
במהלך הסוכות התרפאתי (מהפצע) ואז המשכתי להשתמש בהתקן, ניסיתי לרפד קצת את הפינות הבעייתיות (אני לא יכול להגיד חדות כי אין כאלו במתקן כזה אלא אם כן מזמינים אותו כך מראש).
התפללתי בכיפור לבד בגלל הסגר ובגלל פחד להידבק במגיפה (אני מנסה לתאר לעצמי אותי מאונן עם מכשיר הנשמה, לא מושך במיוחד). 
בשמחת תורה הגעתי, והצטערתי על הרגע, נשארתי את המינימום וחזרתי הבייתה.
אבל למה אני מספר את זה כאן, זה לא אתר תמיכה למפחדים מקורונה או אתר לשיתוף הרגלי מניין, הסיבה שאני משתף כי בשתי נקודות הזמן האלו, גם בכיפור וגם בשמחת תורה (כשאני רוקד עם הספר תורה) יצא לי להתפלל מהלב על העניין שאני יפסיק לאונן.
פעם חשבתי שאני מאונן כי אני צעיר ויש לי הרבה הורמונים, אבל כשאני אתבגר, נגיד אחרי גיל 40, אז רמת ההורמונים תרד ואני אמצא שמין פחות מושך אותי, היום ממרומי גילי המופלג אני יכול להגיד שהדחף המיני שלי לא פחות חזק מאשר בגיל 20 (ואולי גם יותר כי הנסיון שלי עשיר יותר).
כמו שרשום בספר, במקרה שלנו ידע זה לא כוח אלא הפוך.
אני משתמש במכשיר, אם הוא מכאיב לי אני מוריד אותו גם במחיר שאני יאונן, למרות שזה לא קורה וזה משהו שאני רוצה לשתף, אחרי שאני מוציא את המכשיר אז לא רק שלא עומד לי אלא שאם אני רוצה לגרות את עצמי לוקח זמן עד שהאיבר עומד שוב, זה דורש "עבודה" מסויימת וזה נפלא, כי זה אומר שיש עוד כמה שניות או דקות להתבונן במה שאני עושה ואולי לעצור, היום "לא היה לי זמן" ללבוש את המתקן ואני מרגיש חשוף, ואני ממש נלחם בעצמי לא לאונן (וכניסה לאתר הזה היא חלק מהמלחמה).
בגלל שאני יודע איזה נזק שימוש לא מושכל במתקן כזה יכול לעשות אני לא ממליץ למישהו שלא חקר את הנושא לעומק (ולא, לראות כמה סרטי פורנו של גברים שלובשים מתקן כזה לא נחשב למחקר!) אלא ממש לקרוא, מה שאנשים שהתנסו בזה בעבר ובהווה כותבים, וגם אז לעקוב אחרי עצמך מאוד בזהירות כי בינינו, אף אחד פה לא היה רוצה לא להיות מסוגל לעשות את זה לעולם יותר, אז כדאי לנסות הרבה דברים אחרים לפני משגיעים לפתרון קיצוני כמו זה.
אחרי שאמרנו את זה זה מרגיש ממש משחרר ללבוש את המתקן הזה יום שלם ולדעת שגם אם אתה רוצה אין אופציה בכלל לעשות משהו בכיוון של לאונן, זה מפנה את הראש לכל כך הרבה דברים אחרים, "מה הייתי עושה בשעות האלו אם לא הייתי מאונן?", "על מה הייתי חושב אם לא היו רצים לי סרטי פורנו באמצע 18?", "כמה הייתי מקבל את עצמי יותר אם לא הייתי מגזים עם הפורנו אפילו בעיני עצמי?"
אז "הפסקות השרותים" שלי התקצרו פלאים וגם התמעטו, אני הולך לישון יותר מוקדם (בדר"כ) ואז בבוקר שלמחרת מתפקד יותר טוב, מאכזב את עצמי פחות, ורוצה פחות לאונן (כי אני לא מרגיש כלוא באיזו פינה חשוכה לבד).
בקיצור זו הרגשה שלא הרגשתי מאז שלמדתי לאונן איפהשהוא בגיל 10, מעל 30 שנה!!! מטורף, עם כמות הזרע שהוצאתי בכל הזמן הזה היה אפשר למלא אגם קטן, מטורף לחלוטין.

אגב אני לא שולל את האבחנה של <אחת שאלתי> שזה פצעי לחץ, כי כשהאיבר מנסה לעמוד הלחץ שם די גדול ובגלל המבנה של המכשיר הוא גם לא משתחרר במהירות.

לא עדכנתי הרבה זמן כי לא היה לי מה לעדכן ובמקביל הייתה דרמה משפחתית שאני מקווה שתיעלם עד חנוכה, אבל זה משהו שאני לא מעוניין לשתף (לפחות לא עכשיו).

בהצלחה לכל הלוחמים האמיצים פה באתר וחודש טוב (ונקי)

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 3 שנים, 6 חודשים #129276

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
newbody כתב on 18 אוק' 2020 17:06:

נו טוב, החגים עברו
פורננתי רוב הזמן, הצלחתי לא לאונן בסוכה (מתנות קטנות).
במהלך הסוכות התרפאתי (מהפצע) ואז המשכתי להשתמש בהתקן, ניסיתי לרפד קצת את הפינות הבעייתיות (אני לא יכול להגיד חדות כי אין כאלו במתקן כזה אלא אם כן מזמינים אותו כך מראש).
התפללתי בכיפור לבד בגלל הסגר ובגלל פחד להידבק במגיפה (אני מנסה לתאר לעצמי אותי מאונן עם מכשיר הנשמה, לא מושך במיוחד). 
בשמחת תורה הגעתי, והצטערתי על הרגע, נשארתי את המינימום וחזרתי הבייתה.
אבל למה אני מספר את זה כאן, זה לא אתר תמיכה למפחדים מקורונה או אתר לשיתוף הרגלי מניין, הסיבה שאני משתף כי בשתי נקודות הזמן האלו, גם בכיפור וגם בשמחת תורה (כשאני רוקד עם הספר תורה) יצא לי להתפלל מהלב על העניין שאני יפסיק לאונן.
פעם חשבתי שאני מאונן כי אני צעיר ויש לי הרבה הורמונים, אבל כשאני אתבגר, נגיד אחרי גיל 40, אז רמת ההורמונים תרד ואני אמצא שמין פחות מושך אותי, היום ממרומי גילי המופלג אני יכול להגיד שהדחף המיני שלי לא פחות חזק מאשר בגיל 20 (ואולי גם יותר כי הנסיון שלי עשיר יותר).
כמו שרשום בספר, במקרה שלנו ידע זה לא כוח אלא הפוך.
אני משתמש במכשיר, אם הוא מכאיב לי אני מוריד אותו גם במחיר שאני יאונן, למרות שזה לא קורה וזה משהו שאני רוצה לשתף, אחרי שאני מוציא את המכשיר אז לא רק שלא עומד לי אלא שאם אני רוצה לגרות את עצמי לוקח זמן עד שהאיבר עומד שוב, זה דורש "עבודה" מסויימת וזה נפלא, כי זה אומר שיש עוד כמה שניות או דקות להתבונן במה שאני עושה ואולי לעצור, היום "לא היה לי זמן" ללבוש את המתקן ואני מרגיש חשוף, ואני ממש נלחם בעצמי לא לאונן (וכניסה לאתר הזה היא חלק מהמלחמה).
בגלל שאני יודע איזה נזק שימוש לא מושכל במתקן כזה יכול לעשות אני לא ממליץ למישהו שלא חקר את הנושא לעומק (ולא, לראות כמה סרטי פורנו של גברים שלובשים מתקן כזה לא נחשב למחקר!) אלא ממש לקרוא, מה שאנשים שהתנסו בזה בעבר ובהווה כותבים, וגם אז לעקוב אחרי עצמך מאוד בזהירות כי בינינו, אף אחד פה לא היה רוצה לא להיות מסוגל לעשות את זה לעולם יותר, אז כדאי לנסות הרבה דברים אחרים לפני משגיעים לפתרון קיצוני כמו זה.
אחרי שאמרנו את זה זה מרגיש ממש משחרר ללבוש את המתקן הזה יום שלם ולדעת שגם אם אתה רוצה אין אופציה בכלל לעשות משהו בכיוון של לאונן, זה מפנה את הראש לכל כך הרבה דברים אחרים, "מה הייתי עושה בשעות האלו אם לא הייתי מאונן?", "על מה הייתי חושב אם לא היו רצים לי סרטי פורנו באמצע 18?", "כמה הייתי מקבל את עצמי יותר אם לא הייתי מגזים עם הפורנו אפילו בעיני עצמי?"
אז "הפסקות השרותים" שלי התקצרו פלאים וגם התמעטו, אני הולך לישון יותר מוקדם (בדר"כ) ואז בבוקר שלמחרת מתפקד יותר טוב, מאכזב את עצמי פחות, ורוצה פחות לאונן (כי אני לא מרגיש כלוא באיזו פינה חשוכה לבד).
בקיצור זו הרגשה שלא הרגשתי מאז שלמדתי לאונן איפהשהוא בגיל 10, מעל 30 שנה!!! מטורף, עם כמות הזרע שהוצאתי בכל הזמן הזה היה אפשר למלא אגם קטן, מטורף לחלוטין.

אגב אני לא שולל את האבחנה של <אחת שאלתי> שזה פצעי לחץ, כי כשהאיבר מנסה לעמוד הלחץ שם די גדול ובגלל המבנה של המכשיר הוא גם לא משתחרר במהירות.

לא עדכנתי הרבה זמן כי לא היה לי מה לעדכן ובמקביל הייתה דרמה משפחתית שאני מקווה שתיעלם עד חנוכה, אבל זה משהו שאני לא מעוניין לשתף (לפחות לא עכשיו).

בהצלחה לכל הלוחמים האמיצים פה באתר וחודש טוב (ונקי)

לא רע בכלל, זה תמיד ככה שהמכור יש לו גרף של עלייה, ואז אחר כך גרף של ירידה, חלק מהחיים - מתנסים, לומדים מה טעינו, ומשתפרים, ככה אותו דבר בהתמודדות הטכנולוגית של חוסמי התאווה. היה לי אפילו יותר בעיות בנושא ממך, כי אצלך זה יחסית פשוט: יש לך איבר אחד, ומכשיר אחד, ואתה מחבר אותם וגמרנו. ואצלי יש כמה מכשירים אלקטרוניים עם מערכות הפעלה שונות, וניהול מאות אתרים ברשימה לבנה, וכמה אפליקציות, ומספיק אחד מהם שכחתי להדליק את הסינון הלך עליי, אז אצלי זה יותר מסובך מאצלך. ובכל זאת, שעובר מספיק זמן מתרגלים וזה נהיה קל לתפעל את זה.

מה שאתה מתאר - על התחושה הנפלאה של שחרור, של "אני סוף סוף מסוגל לחשוב על דברים אחרים", קיים אצלי ואני מזדהה ב-100 אחוז, בהקשר לטכנולוגיות החסימה באינטרנט שאני משתמש בהם, סוף סוף אפשר לנשום, סוף סוף אפשר להירגע, סוף סוף אפשר לשלוט על הסיפור הזה בעזרת כמה כפתורים במחשב.

אם כי הפתרון הזה קיים כרגע ודי עובד עבורך, אני ממליץ לך לחשוב כבר קדימה, ולתכנן איך אתה יכול אולי ליצור קשר עם החברה הזאת ולהציע להם עיצוב טוב יותר, כזה שיעזור יותר למכור ופחות מכוון לאנשים קינקים.
זה פתרון כזה טוב, שלדעתי אם ישלבו בו מנגנון אלקטרוני לפתיחה בשלט, ואולי עיצוב יותר טוב להימנע מפציעות, אז יש לנו פתרון למכורים קשים שחזק ממש כמו 12 הצעדים ! הרבה פוטנציאל.

שתמשיך להצליח, וכמו תמיד, עוקב ומפרגן ! 

זמן ליצירת דף: 1.09 שניות

Are you sure?

כן