ברוכים הבאים, אורח

חלאס די מספיק !!
(0 צופה) 

נושא: חלאס די מספיק !! 9262 צפיות

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 7 חודשים #127459

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

לגבי לאפס - אני גם חושב שכדאי שלא, אם כי יש צדדים לכאן ולכאן. מה שכדאי לדעתי לעשות הוא שתי ספירות נפרדות, אחת מפורנו ואחת מאוננות.

לגבי התמודדות עם אינטרנט פרוץ יש מה שנקרא "לפתוח מעגל". אתה מעדכן בזמן אמת חברים בזה שאתה עכשיו מול אינטרנט פרוץ, וממשיך כל הזמן - נניח כל שעה או כפי הצורך - לעדכן שאתה נקי. יש בכך שני יתרונות: א. אתה בעצם מודה בחוסר אונים, שבכוחות עצמך אתה לא יכול מול זה. ב. החברים כאילו ביחד איתך שם. זה נותן כוח ואולי גם גורם לך קצת לא לרצות לאכזב אותם...

אם גם תעשה פעולות נוספות של התכנית זה יכול ליצור עבורך מעטפת חזקה יותר. 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 7 חודשים #127462

• mitmoded
  • דירוג זהב
טהרני כתב on 01 ספט' 2020 12:24:

לגבי לאפס - אני גם חושב שכדאי שלא, אם כי יש צדדים לכאן ולכאן. מה שכדאי לדעתי לעשות הוא שתי ספירות נפרדות, אחת מפורנו ואחת מאוננות.

לגבי התמודדות עם אינטרנט פרוץ יש מה שנקרא "לפתוח מעגל". אתה מעדכן בזמן אמת חברים בזה שאתה עכשיו מול אינטרנט פרוץ, וממשיך כל הזמן - נניח כל שעה או כפי הצורך - לעדכן שאתה נקי. יש בכך שני יתרונות: א. אתה בעצם מודה בחוסר אונים, שבכוחות עצמך אתה לא יכול מול זה. ב. החברים כאילו ביחד איתך שם. זה נותן כוח ואולי גם גורם לך קצת לא לרצות לאכזב אותם...

אם גם תעשה פעולות נוספות של התכנית זה יכול ליצור עבורך מעטפת חזקה יותר.

ואוו נשמע רעיון מעולה, אבל הבעיה שאני יושב מול 2 מסכים אחד צהל ואחד רגיל ובכל רגע אני יכול לעבור למסך השני ויאאלה בלאגן, פשוט כל זמן שאני נמצא לבד להתקשר לחבר ולפתוח מעגל כמו שאמרת ?

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 7 חודשים #127471

• mitmoded
  • דירוג זהב

בס"ד 
כמובן שנפילה גוררת נפילה ונפלתי שוב אחר צהריים, 
באלי להתחיל מחר מחדש וזהו לא ליפול יותר לנצח, אני לא רוצה להיכנע ולהבין שיש דרך והכל עובד לאט ואם לא תסתכל על כל יום בפני עצמו זה יהיה יותר קשה, באלי פשוט להפסיק,

אין לי כוחות להשלים עם זה שאני מכור זה כל כך מחייב ודורש ממני, בעזרת ה רק למחר אהיה נקי.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 7 חודשים על ידי mitmoded.

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 7 חודשים #127537

• mitmoded
  • דירוג זהב

בס"ד יומיים נקי ב"ה

אני חושב שאני מתחיל להבין את העניין של הפעולות, 
היום הייתי צריך שהאחראי על הנטספרק יוריד לי את החסימה בנטספארק לגמרי למשך כמה דקות בשביל לטפל באיזה משהו,
כמובן שברגע שהסימון של ההגנה נעלם צפו ועלו בי מלא פנטזיות ורצונות לרוץ עם הפלאפון לשירותים ולהתפנק כמו מלך, 
במקום להתחיל לדבר עם עצמי ולהסביר לעצמי חמה כדאי לי לוותר על התאווה וכו פשוט עשיתי מה שהייתי צריך ושלחתי לאחראי הודעה שיחסום לי בחזרה וזהו זה נגמר, עבר, זהו,
זה היה קשה מאוד אבל גם פשוט מאוד, נקווה שזה יעזור לי גם בפעמים הבאות.

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 7 חודשים #127541

• gidi
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד, אוהבים!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 7 חודשים #127543

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

פעם הבאה ממליץ לך להתקשר לחבר לפני שאתה מוריד את הסינון, לפתוח איתו מעגל או אפילו להישאר איתו על הקו עד שאתה מחזיר.

מניסיון.

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 7 חודשים #127572

• mitmoded
  • דירוג זהב

בס"ד
נפלתי לגמרי 
פעמיים
פעם אחת הייתי קצת שיכור ומצאתי את הפירצה שיש לי בפלאקי=התרסקות טוטאלית עם כל המשתמע מכך, ואחרי זה עוד נפילה מתוך עצבות ודיכאון גם עם פורנו,
נגמרו לי הכלים והכוחות אני ממש צריך נס, אני נכנע די אין לי כוחות להתמודד עם זה, נמאס לי חלאס די מספיק!!
זה חותך אותי כל פעם, החלום של הנקיות רק מתרחק ממני, די די די די אין לי כוחות עוד, 

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 7 חודשים #127573

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

תרים טלפון ביום ראשון לבחור מSA שנתתי לך את המספר שלו. לך לקבוצה. יהיה בסדר. יש תקווה באופק, אבל זה מתחיל בצעד הזה.

אוהבים

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 7 חודשים #127574

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אח יקר אוהבים אותך.

ביאוש שלך יש משהו חיובי, ההבנה החשובה שחברים מגיעים בעקבותה לתוכנית שהם פשוט לא יכולים לבד, בלתי אפשרי להמשיך להתמודד עם זה לבד לאורך זמן. לכן צריך לפנות לכח גדול ממני לחברים ולתוכנית שיחד יעזרו לי להתחבר לאלוקים ולקבל עזרה עם מה שלא בכוחי.

אז אם התייאשת תזכור שיש עוד פיתרון שלא ניסית.

אוהבים.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 7 חודשים #127575

• mitmoded
  • דירוג זהב

תודה רבה לכם על התגובות אני באמת זקוק לזה
בעזרת ה אני אגיע שבוע הבא לקבוצה חיה ונראה מה יההיה

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 7 חודשים #127593

• mitmoded
  • דירוג זהב

בס"ד
גם עכשיו נפלתי, סך הכל לשבוע (עד כה לפחות):
3 פעמים פורנוגרפיה
פעם אחת ללא פורנוגרפיה

פעמיים מתוך השלוש פעמים שנפלתי עם פורנו היו שמצאתי פירצה והתרגשתי מאוד ולא יכולתי לעצור את עצמי, 
עוד פעם אחת הייתי קצת שיכור וכל המחסומים נעלמו
ועוד פעם אחת זה היה ללא פורנו ונפלתי בגלל עצבות נוראית מהנפילה שהייתה לפני

קראתי עכשיו על שיטת השבועות, משום מה זה נסך בי תקווה מסוימת, כבר די נסגרתי ששבוע הבא אני יתחיל ללכת לקבוצות אבל גם תוכנית השבועות הזאת נשמעת לי לא רעה בכלל,
בעזרת ה' שהקב"ה יכיוון שאותי לאן שמתאים לי
שיטת השבועות:
gye.org.il/tools/taphsic

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 7 חודשים #127599

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך!

לא סותר שאתה יכול לנסות את 2 השיטות במקביל.
כדאי לבדוק אם יש מישהו שעשה וזה בכלל עזר לו כי כמו שהספונסר שלי אמר "ידע זה לא כח, פעולות כן" לכן אני לא בטוח שבמקרה שלי כל מיני מדריכים היו עוזרים..
קצת לפני שאני התחלתי את הקבוצות ניסיתי שיטה שהייתה מפורסמת פה חזק באתר שנקראה "תוכנית פורטיפיי" היו סירטונים משימות והתכתבויות, זה נתן המון ידע והכוונה ועדיין בתקופה הקצרה שניסיתי עדיין הייתה לי נפילה, המשכתי את התוכנית הזאת תוך כדי שהגעתי לקבוצות ובשלב מסויים הפסקתי אותה ונשארתי רק עם sa וזה מה שעזר לי לשבור את השיא האישי שלי ולהגיע להישג יותר אמיתי למרות שאני עדיין לא שולל דרכים אחרות שתמיד שווה לנסות אם יש נכונות רצון והתמדה להשקיע.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 7 חודשים #127604

• mitmoded
  • דירוג זהב

תודה רבה גידי !
אולי באמת אני אנסה את שניהם במקביל ונראה מה יעזור לי 

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 7 חודשים #127627

• mitmoded
  • דירוג זהב

בס"ד יום שני לנקיות
אני מאוד מקווה שהעניין עם השבועות יעיל,
נשבעתי שלפני הנפילה אני חייב לחחסום כל אפשרות של אינטרנט ובנוסף שאני חייב להתקשר לחבר או התבודדות למשך 10 דקות,

ונשבעתי שלאחר הנפילה אני מונע מעצמי עיסקה מסויימת שאני ממש רוצה לקנות, משתף את אישתי באותו רגע, והולך יום שלם בלי משקפיים

המטרה של השבועה לפני זה למנוע את הנפילה והשבועה אחרי אמורה למנוע ממני ליפול בגלל שלא משתלם, ובמידה ונפלתי להרגיש את הכאב שבנפילה

אני לא חושש שאני יפר את השבועה של אחרי הנפילה כי תמיד אחרי הנפילה אני מוכן לעשות הכל בשביל להיות נקי,
אבל אני חושש שאני יפר את הנפילה שלפני, זה נראה לי מאוד קשה ברגע של קריז לחסום את האינטרנט ולהתשר לחבר,
בעזרת ה אני מקווה מאוד שאני יעמוד בשבועות שלי ובעזרת ה אצליח להישאר נקי.

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 7 חודשים #127680

• mitmoded
  • דירוג זהב

בס"ד יום רביעי
אתמול פעם ראשונה שהייתי בקבוצה חיה 
היה נחמד מאוד
יש הרבה דברים שאני לא מבין ולא מתחבר עדיין אבל רק האווירה והמתח שיש במפגש נותנים לך כוחות להמשיך ולהתמודד עם ההתמכרות,
אני עדיין במקביל גם בשיטת הנדרים,
אני מחפש כל מה שיעזור לי לצאת מזה 
בעזרת ה אני אצליח

הימים האחרוהים שקטים ורגועים במיוחד, אני חושב שזה בגלל שהגבלתי את הדפדפן שלי ל30 דקות ביום,
אני פחות מסתובב באתרי חדשות ופחות נסחף אחרי הכלום שבשוטטות באינטרנט - מה שגורם לפחות לחץ נפשי ויותר רוגע
בעזרת ה יהיה  יום נקי ורגוע לי ולכם ולכל העולם

זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן