ברוכים הבאים, אורח

אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף
(0 צופה) 

נושא: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף 842 צפיות

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 3 שבועות, 2 ימים #129969

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
newbody כתב on 05 נוב' 2020 17:08:

הי רובינהוד
זה שאני יודע איך הרשת עובדת, ויודע לתחמן אותה זה לא אומר שאני יודע לבנות מסנן, כמו שאם אני יודע איך המנוע עובד, ויש לי סט מפתחות לא אומר שאני יכול לבנות מנוע, אבל אני כן יכול לחסום אתרים למשפחה שלי שלא יודעים איך לעקוף חסימות (אני פשוא מפנה את הכתובות שאני לא רוצה ל-home בקובץ hosts) אבל עליי זה לא יעבוד כי אני מכיר את זה, במקרה שלי ידע זה לא כח אלא הפוך.

בקשר ללאסוף רגעים, הלוואי, אם זה היה ככה אז לא היו מכורים בעולם, כי שניה אני יכול להשאר נקי, ואז 2 שניות וארבע וכו' עד חיים שלמים.

אחרי שאמרנו את זהאני כן מפעיל חסימות שלא בשליטתי כמו דרך החברת טלפונים, דברים שכדי לפתוח אותם אני אצטרך להתקשר ולדבר עם מישהו, הבעיה שהחסימות שלהם לא משהו.

לכן אני מעדיף לחסום את האיבר, ולשים את המפתח במקום שאני לא יכול להגיע אליו מכל הנקודות שאני "רגיל" לאונן בהן המטרה היא לשבור הרגלים, לתת למוח להתמודד בדרכים חדשות.
כשאתה עושה דיאטה אתה לא מפסיק לאכול, אתה ממלא את הבטן בדברים בעלי ערך קלורי נמוך ואוכל קצת מאכלים שאתה רגיל, ככה אתה יורד במשקל.
כשאתה עושה דיאטה ממין אתה צריך מצד אחד לעצור את המין ה"רע" זה שמניע את ההתמכרות (וזה לא משנה אם זה עם אישתך/זונה/עצמך) אבל מצד שני אתה צריך לתת פורקן לדברים שמצאו את הפורקן שלהם במין, אחרת אתה סוגר הכל בקופסה ויום אחד זה יתפוצץ לך בידיים (תרתי משמע).
אז אני לא רק סוגר את האיבר, זו פעולה אחת... אני גם יושב וחושב על מה שקורה לי בחיים ואיך אני מתמודד, איפה אני חלש ואיך אני מקבל את זה, לדוגמא השבוע הבוס שלי ירד עלי חזק בעבודה, הוא חשב שאני עובד לאט מידי או לא עובד בכלל וכעס עליי, זה גרר וואטסאפים רעילים, במקום להסתגר בתוך עצמי (ולאונן) ניגשתי לדבר איתו ממקום "תמים" של האם התכוונת לפגוע בי או שזה יצא בטעות? הסתבר שזה בכוונה, לקחתי צעד אחורה, ושאלתי למה, הוא הסביר לי, חזרתי לשולחן השרטוטים וחשבתי איך אני הופך את זה, בתור מכור התשובה הראשונה שלי הייתה "מבטיח לו לעשות משהו גדול שירגיע אותו" אבל אני כבר יודע שמפרוייקטים גדולים של רגע יוצאים אסונות גדולים של חודשים קדימה, אז התחלתי לסגור מטלות קטנות, אחת אחרי השניה, היום הבוס שלי ניסה להתבדח איתי בהודעה על ה"חוסר יכולת" שלי אז שוב ניגשתי אליו ושאלתי לפשר העניין, הפעם הוא אמר שניסה לרומם את האווירה לקראת הסופ"ש, הסברתי לו שאחרי שבוע כזה אני לא יכול להתמודד עם הודעה כזו אז אם הוא יכול אולי לשים איזה סמיילי בסוף שאדע שהוא צוחק, הוא הסכים.
במוד הקודם הייתי הולך לשרותים לאונן כמה שעות ולא עושה כלום, הפעם הלכתי לשרותים אבל המפתח נשאר באוטו, אז הייתי בשרותים עד שכאב לי הישבן (מחמת משקלי זה קורה דיי מהר) וחזרתי למשרד לעבוד, המוח שלי הביא אותי לשרותים, אבל מכיוון שבראש "צלול" (עד כמה שהראש לי יכול להיות צלול) תיכננתי מראש את הרגע הזה אז התוצאה הייתה שונה, ואז גם ההתמודדות שלי הייתה שונה, לא כי אני גאון, פשוט כי לא הייתה לי ברירה אחרת, אז מצאתי שלשמור על עוצי תקשורת פתוחים מוריד את הסטרס גם כשהמצב גרוע.
אם היית אומר לי להתנהג ככה במקום לאונן, הייתי אומר לך כן ובראש חושב לא.
מצפר את עצמי לצאת "מוקדם" (יחסית להשבוע) הבייתה.

גוט קלין שאבעס

יודע מה אני לא יחפור לך. אין לי מושג מה כל הקשקושים האלה שכתבת בהתחלה, אני יעשה את זה פשוט יותר.

הנה הדרך ליצירת קשר עם מייסד פלוקאי, מר ג'ון:
contact.pluckeye.net/

שלח לו הודעה (באנגלית כמובן ועם מייל אנונימי), תסביר לו מה הרקע שלך בתכנות, ואז תשאל אם פלוקאי יעזור לך.

יש מצב שהוא יגיד לך לא, יש מצב שהוא יגיד לך כן. מה שבטוח הוא יהיה כנה איתך במאה אחוז.
ומה שבטוח, הוא ייתן לך מידע שלא חשבת עליו וינסה לעזור לך מעבר. אתה בטוח תקבל משהו מכל האינטרקציה הזאת.

כל מה שאני יודע זה שמתרפא הוא מתכנת, ובשבילו פלוקאי עוזר מאוד.

אהבתי את הסיפור שלך בעבודה, זה מראה שאתה מתקדם. אני אישית הייתי ניגש לעניין מתוך אתגר אישי של להשיג מחדש את ה"מנה" של סם חברתי, שכולם מחבבים אותי ורואים בי עובד טוב, אז הייתי פותר את העניין בגישה שהיא סוג של הגישה של לאו' (לאונן) עד שפותרים את הבעיה, רק שאני "חכם" יותר ומשתמש בסם שישירות קשור לבעיה שלי - הסם החברתי, במקום סם שפחות קשור לבעיה שלי (הסם המיני).

זה אומר שאני מכור פרגמטי, אבל עדיין מכור.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שבועות, 2 ימים על ידי robinhood.
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן