ברוכים הבאים, אורח

אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף 503 צפיות

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 2 שבועות, 5 ימים #127653

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק

גוד בוקר

first thing first - מזל טוב גידי, היום זה היומהולדת שלך לא? (לפחות לפי מה שרשמת בפוסט ממוצאי שבת).
רובין הוד - הבעיה הייתה חבויה מתחת להרבה צרות אחרות שיש לי, ולא זו לא בעיה בילדות כי גדלתי בבית מאוד אוהב (גם במבט לאחור), אני פשוט לא יודע לקבל אהבה זה שורש הבעיה שלי.
במקרה שלי ידע הוא כח כי כשאני יודע את זה אני יכול לפצות על העיוות שאני רואה במציאות כדי לראות מציאות אמיתית יותר.
טוב הבוקר מיהרתי, הייתי צריך לקחת את ילדים וקמתי מאוחר והייתי חבב להלביש את המתקן מהר כי בלילה החלטתי שלא ללבוש אותו ואז צבטתי את עצמי, לא משהו רציני, פצע קטן, אבל עכשיו אני נאלץ להפסיק את הניסוי כי אני לא רוצה להחמיר את המצב, מה שאומר שבזמן הקרות אני לבד עם עצמי.
אז לכל אלו שחוששים שאני אפגע בעצמי אני ממש לא בעניין, מצד שני אני מקווה שאני אשרוד את הכמה ימים האלו בלי לאונן.
משתדל להשאר נקי ושפוי, מקווה שאיכשהו בחסד השם הכמה ימים של "שבט ברזל" יעזרו לגבי הכמה ימים הבאים עד שאחלים.

יום מחובר לכולם.

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 2 שבועות, 5 ימים #127654

• gidi
  • דירוג פלטיניום

כן תודה רבה אחיי!
מאחל לך שאלוקים ישחרר אותך מכבלי התאווה ותמצא את השיחרור והמילוי הבריא והנכון, אוהבים.

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 2 שבועות, 5 ימים #127655

• מחושך לאור
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר חדש

ניובאדי - אתה אחד מהאנשים הכי מוזרים (בקטע טוב!) טמשעשעים שנתקלתי בהם. בטח פה בפורום..
אני יודע שאצלך כל הסיפור הזה לא משעשע אלא כואב ועצוב. אני איתך.
בהצלחה ענקית איש יקר! 

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 2 שבועות, 5 ימים #127659

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
newbody כתב on 07 ספט' 2020 07:42:

גוד בוקר

first thing first - מזל טוב גידי, היום זה היומהולדת שלך לא? (לפחות לפי מה שרשמת בפוסט ממוצאי שבת).
רובין הוד - הבעיה הייתה חבויה מתחת להרבה צרות אחרות שיש לי, ולא זו לא בעיה בילדות כי גדלתי בבית מאוד אוהב (גם במבט לאחור), אני פשוט לא יודע לקבל אהבה זה שורש הבעיה שלי.
במקרה שלי ידע הוא כח כי כשאני יודע את זה אני יכול לפצות על העיוות שאני רואה במציאות כדי לראות מציאות אמיתית יותר.
טוב הבוקר מיהרתי, הייתי צריך לקחת את ילדים וקמתי מאוחר והייתי חבב להלביש את המתקן מהר כי בלילה החלטתי שלא ללבוש אותו ואז צבטתי את עצמי, לא משהו רציני, פצע קטן, אבל עכשיו אני נאלץ להפסיק את הניסוי כי אני לא רוצה להחמיר את המצב, מה שאומר שבזמן הקרות אני לבד עם עצמי.
אז לכל אלו שחוששים שאני אפגע בעצמי אני ממש לא בעניין, מצד שני אני מקווה שאני אשרוד את הכמה ימים האלו בלי לאונן.
משתדל להשאר נקי ושפוי, מקווה שאיכשהו בחסד השם הכמה ימים של "שבט ברזל" יעזרו לגבי הכמה ימים הבאים עד שאחלים.

יום מחובר לכולם.

אני חושב שיש לי משהו קצת דומה,
למשל, בפנטזיות המיניות שלי (וכתבתי את זה כבר פעם), אין מצב כמעט בו אני שוכב עם מישהי, כי היא ואני נדלקנו על השני, סתם ככה.

זה תמיד סיפור בו אני (או מישהו בפנטזיה שלי) מתחמן, מרמה או משתמש במניפולציות כדי להשיג מישהי למיטה. ורק סיפור כזה מעורר אותי מינית.
פנטזיה בו אני נפגש עם מישהי (נניח) בבר, אנחנו מוצאים חן בעיני השני והולכים לשכב - זה בחיים לא היה לי, כי מבחינתי זה כל כך לא מציאותי, כל כך לא מתחבר למה שאני ולמה שאני חושב על עצמי, עד שזה לא "אמיתי מספיק", ואם זה לא אמיתי מספיק, אז זה כמובן לא מעורר מינית מספיק.

וזה לא אמיתי בשבילי - לא כי אני נראה לא טוב או משהו דומה, אלא כי אני לא משוכנע מספיק שיש משהו בי שאפשר באמת ובתמים לחבב מספיק כדי להגיע לרמה כזאת של אינטימיות. כי יש בי משהו במוח כזה שמבקר ללא הרף כל חלק קטן שיש בי (ואכן, יש בי הרבה דברים לשפר, חלקם מהותיים מאוד), ומוריד את ערכי מתחת לאיזה "רמת סף" שמתחת לה אף אחד לא רוצה להיות איתי כי אני-אני, אלא בגלל שרוצים ממני איזה טובה וזהו.

אני חושב שזה מתרפא בי לאט לאט, בזכות המודעות שיש לי, אבל יש לי עוד הרבה לעשות.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 2 שבועות, 5 ימים על ידי robinhood.

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 2 שבועות, 4 ימים #127684

• newbody
  • דירוג פלטיניום

הי

עברתי יום ללא המכשיר וזה מפחיד, כל הישארות לבד כל כניסה לשרותים, כל נסיעה היא פוטנציאל לאוננות, לפני המכשיר לא ידעתי כמה אני מגורה כל היום רק כמה אני מאונן, אבל עכשיו כשאני יודע העולם נראה מפחיד, אז עכשיו אני לבד ונכנסתי לפה לעדכן וכדי לא להכנס לאתרי פורנו שאני כבר שם בראש שלי.
בדר"כ כשהייתי קורא משהו כמו שאני רשמתי עכשיו המחשבה הראשונה שלי הייתה "הוא עומד ליפול, זה עניין של זמן" וזה נכון, אף אחד לא יכול להילחם לנצח, למדתי את זה בצעד הראשון והשני של התוכנית אבל . . . אני צריך להחזיק מעמד רק עד שאני אוכל להשתמש במכשיר שוב, אז בחריקת שיניים, נעמד על הרגליים האחוריות ועושה כל מה שאני מסוגל לחשוב עליו כדי לא ליפול.
אני זוכר מסר ששמעתי בקבוצות שהביא משמו של איז מחלים גדול שבר 13 שנה נקי והמסר היה שהוא מבקש בכל פעם רק 5 דקות להיות נקי, ככה אני מרגיש ביום האחרון, מבוהל מעולם מבקש בכל פעם רק 5 דק' של חיים, זה לא אומר שאני אקבל, זה לא אומר שאני לא אפול, זה אומר שזה הרצון שלי.
עדיין בקרב תחת אש, נכנסתי לאתר על אוטומט שני לפני כניסה לאתר פורנו, כבר בלי בגדים, התלבשתי תוך כי, הציל אותי חבר שנמצא פה באתר ודיבר איתי, הוא הזכיר לי שצריך למלא את החלל בזמן שלי עם פעולות ש"לא יהיה לי זמן" לאונן, מנסה לתכנן את היום שלי עמוס, מתפתה לבטלה "מה יש? תנו קצת לנוח" אבל המנוחה הזו לא טובה כי מנוח מביאה לבטלה ובטלה לשעמום ושעמום לידי דבר שטות והופ אני שוב באתרים לא רלוונטים.
המכונת כביסה סיימה אז אני הול לתלות את התינוק ולהאכיל את הכביסה
מאחל יום מחובר לעצמי ולכם
ביי בינתיים

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 2 שבועות, 4 ימים #127695

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
newbody כתב on 08 ספט' 2020 08:08:

הי

עברתי יום ללא המכשיר וזה מפחיד, כל הישארות לבד כל כניסה לשרותים, כל נסיעה היא פוטנציאל לאוננות, לפני המכשיר לא ידעתי כמה אני מגורה כל היום רק כמה אני מאונן, אבל עכשיו כשאני יודע העולם נראה מפחיד, אז עכשיו אני לבד ונכנסתי לפה לעדכן וכדי לא להכנס לאתרי פורנו שאני כבר שם בראש שלי.
בדר"כ כשהייתי קורא משהו כמו שאני רשמתי עכשיו המחשבה הראשונה שלי הייתה "הוא עומד ליפול, זה עניין של זמן" וזה נכון, אף אחד לא יכול להילחם לנצח, למדתי את זה בצעד הראשון והשני של התוכנית אבל . . . אני צריך להחזיק מעמד רק עד שאני אוכל להשתמש במכשיר שוב, אז בחריקת שיניים, נעמד על הרגליים האחוריות ועושה כל מה שאני מסוגל לחשוב עליו כדי לא ליפול.
אני זוכר מסר ששמעתי בקבוצות שהביא משמו של איז מחלים גדול שבר 13 שנה נקי והמסר היה שהוא מבקש בכל פעם רק 5 דקות להיות נקי, ככה אני מרגיש ביום האחרון, מבוהל מעולם מבקש בכל פעם רק 5 דק' של חיים, זה לא אומר שאני אקבל, זה לא אומר שאני לא אפול, זה אומר שזה הרצון שלי.
עדיין בקרב תחת אש, נכנסתי לאתר על אוטומט שני לפני כניסה לאתר פורנו, כבר בלי בגדים, התלבשתי תוך כי, הציל אותי חבר שנמצא פה באתר ודיבר איתי, הוא הזכיר לי שצריך למלא את החלל בזמן שלי עם פעולות ש"לא יהיה לי זמן" לאונן, מנסה לתכנן את היום שלי עמוס, מתפתה לבטלה "מה יש? תנו קצת לנוח" אבל המנוחה הזו לא טובה כי מנוח מביאה לבטלה ובטלה לשעמום ושעמום לידי דבר שטות והופ אני שוב באתרים לא רלוונטים.
המכונת כביסה סיימה אז אני הול לתלות את התינוק ולהאכיל את הכביסה
מאחל יום מחובר לעצמי ולכם
ביי בינתיים

כמה זמן אתה צריך להישאר בלי המכשיר עד שתחלים מהחתך?

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 2 שבועות, 3 ימים #127741

• newbody
  • דירוג פלטיניום

היי

מנסה למסור לכם את התאווה שלי כי לי היא לא טובה, קשה לי, לא הולך לשרותים בעבודה רק בבית ועם דלת פתוחה (שיחנקו מהריח) כי אני לא יכול לסמוך על עצמי.
רובין הוד, לא יודע כמה זמן זה יקח אבל אם כל פעם שנהיית קליפה פתאום עומד לי והפצע גדל אז זה יכול לקחת זמן מה :-( מנסה לזרז את ההחלמה עם בפנטן, אני כמו שאני מנסה לדלג על שלבים כדי להגיע לתוצאה.
היום הייתי ואני עדיין עכבר חבל על הזמן, לא ישנתי טוב כי התינוק מוציא שיניים, ולא אכלתי כי לא היה לי זמן, ובגלל החוסר באוכל אני גם כועס בלי סיבה ועם טריגר מאוד נמוך, אז אשתי שתהייה בריאה זיהתה את זה מיד שלחה אותי להתקלח והכינה לי לאכול, אז אני עדיין עייף אבל לא רעב ולא כועס, ועכשיו בעבודה מרגיש בודד, ויש לי עוד שעות למזוג לתוך המשרד הזה.
נכנס בכל הזדמנות לאתר וקורא כי אם לא אז המוח שלי יודע להכניס אותי למקומות אחרים, לא טובים.
שיהיה ערב מחובר.

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 2 שבועות, 3 ימים #127744

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

טוב זה מבאס, לדעת שיש לך משהו שעובד, אבל אתה לא יכול לעשות עם זה כלום בינתיים.
אתה יכול אולי לשים תחבושת סטרילית על החלק הפצוע, ועל זה את המכשיר, ככה לא יהיה בעיה.

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 2 שבועות, 3 ימים #127748

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 86 ימים
  • דירוג כסף

אוהבים אחי היקר,
לא מבין גדול אך זה נשמע כמו פצע לחץ. קראתי את כל הפוסט באמת כל הכבוד על המאמצים שאתה עושה זה מעורר השראה. בקשר למכשיר אם זה באמת פצע לחץ כנראה שזה יכול לקרות שוב תקח את זה בחשבון.

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 2 שבועות, 1 יום #127794

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

עבר זמן מה מאז newbody עדכן, הניחוש שלי - נשר לו המה-שמו, חהחהחה

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 2 שבועות, 1 יום #127795

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 398 ימים
  • דירוג פלטיניום

האמת שהשרשור הזה הפך להיות להכי מרתק ומעניין עבורי... ממש מחכה בקוצר רוח לשמוע את ההתקדמות ואיך הולך.

נשמח לעדכון newbody

מקווה שהכל בסדר איתך.

אוהבים

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 1 שבוע, 6 ימים #127808

• newbody
  • דירוג פלטיניום

הי לכולם

מרגש לראות שאנשים ממש מתעניינים, הייתי בטוח כשפתחתי את הפוסט הזה שהוא יהיה פוסט צדדי כזה.
בכל מרקה, לא נשר, להיפך, היה איפוס בכ' באלול (ג עד כ זה דיי מכובד עבורי יחסית לכמה פעמים ביום לפני המכשיר).
כמו שעדכנתי בגלל שהאיבר שלי מתכווץ ונמתך בגלל שאני לא מכיר משחה מעולה לפצעים אני משתמש ב"בפנטן" של התינוק על הפצע ומשתדל לשמור אותו נקי (מצחיק בהקשר שלנו לנקיון).
בכל מקרה נתתי לאשתי לקרוא את הפוסט שרשמתי על איך אני אגיד לה, היא צחקה קצת אבל כשהיא הרצינה היא אמרה לי שהיא אף פעם לא ידעה להעריך כמה המאבק שלי מתמשך ומתיש, בקשר לפצע היא צחקה עלי ואמרה שני נפצע מכל שטות, היא לא מוכנה בינתיים להחזיק את המפתח אבל מאוד מוחמאת שאני שומר אותו נעול רק בשבילה זה גורם לה להרגיש מיוחדת.
אז עברנו את זה, אני לא כל כך יודע איך מרגיש פצע לחץ אבל לדעתי זה מאיזה קצה חד (נו לא כל כך חד אבל בלחץ שיש לי למטה זה מספיק) אז עטפתי את הקצה הזה בפלסטר, למרות זאת אני עדיין מחכה להחלמה הפיזית של האיבר.
אז מהחזית הזו אין לי כל כך מה לחדש.
אשתי בבידוד אז יש מי שישמור עלי שלא אפול (למרות שאני יודע ליפול גם תחת עינה הפקוחה).
שיהיה יום מחובר,
ביי בינתיים

תגובה: אם נכשלת, נסה נסה נסה שנית... ושלישית, ואלף לפני 1 שבוע, 6 ימים #127813

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים! מאוד משמח לשמוע שעברת בצורה כזאת חיובית את החלק של לשתף את האישה, ממה ששמעתי מאחרים זה נשמע דיי מפחיד ואני שמח שזה עבר בשלום.

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.77 שניות

Are you sure?

כן