ברוכים הבאים, אורח

צועד בשביל/ אבל צריך דחיפה מאחור
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: צועד בשביל/ אבל צריך דחיפה מאחור 808 צפיות

צועד בשביל/ אבל צריך דחיפה מאחור לפני 3 שנים, 7 חודשים #127120

שלום לכולם
 אני רוצה לספר לכם מה שמייק עליי כבר כמה ימים,
 אני קראתי הרבה סיפורים בפורום על אנשים שסיפרו את הסיפורים שלהם ואת הדברים שמאוד מעיקים עליהם, ואחרי כל מה שהם סיפרו הם מחכים מאנשים אחרים שיתנו להם רעיונות איך להתגבר על הדברים  שמעיקים עליהם, אבל הקטע הוא שבמקום שאנשים  יתנו להם רעיונות איך להתגבר על הקשיים שלהם הם מסתפקים בלאחל להם "בהצלחה" או כל מיני איחולים אחרים למיניהם. תבינו חברה לאחל למישהו דבר טוב נכון שזה מעודד אבל לא להרבה זמן אבל אם תתנו לו רעיון איך להתמודד עם הדברים האלה, או שתספרו לו איך שאתם עושים את זה תאמינו לי שזה יותר יעזור זה יתן לו תקווה והוא גם ישתמש עם הרעיון הזה וב"ה הוא יצליח, הכל תלוי בכם, אתם הגב שלו, אתם צריכים לתת לו את הדחיפה לקדימה עם הרעיונות שלכם ביום יום, זה אהבת ישראל אמיתית שאתם לא חושבים רק על עצמכם אלה משתפים את הרעיונות שלכם לאחרים גם אם לא בא לכם לספר את הרעיון הזה וגם אם זה נראה קצת מוגזם, אף על פי כן יכול להיות שבגלל שזה היה קצת מוגזם הוא בסוף הצליח.
חברה אני אומר את זה מתוך הלב שלי, כי אני כמו כל האנשים האחרים שמחכים לרעיונות שלכם כדי שנוכל להתגבר על הקשיים שלנו,
 מצפה לתגובות /ולרעיונות ממכם באהבה.

תגובה: צועד בשביל/ אבל צריך דחיפה מאחור לפני 3 שנים, 7 חודשים #127122

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני דווקא חושב שאנשים כן נותנים עצות מהניסיון שלהם.. כמעט תמיד אני רואה מישהו שנותן עיצה..

ובפעמים שלא, כנראה שאין כל כך מה להגיד.. אז רק אומרים אוהבים ובהצלחה ומתפללים עבורך וכו'..

אוהבים

תגובה: צועד בשביל/ אבל צריך דחיפה מאחור לפני 3 שנים, 7 חודשים #127124

מצטרף למתרפא, אני חושב שאנשים כן משתפים רעיונות מהניסיון האישי שלהם.
נכון, לא תמיד אנחנו עונים ולפעמים אין כל כך כח להגיב(לפחות אני ככה) אבל בגדול, כשאתה משתף את הסיפור שלך והלבטים, לדעתי יש יותר ממילות הצלחה ועידוד.

תשתף אותנו במסע שלך ותראה

תגובה: צועד בשביל/ אבל צריך דחיפה מאחור לפני 3 שנים, 7 חודשים #127127

אני לא מתכוון להגיד שבכלל אין אנשים שנותנים רעיונות, יש ב"ה,  אבל גם זה לא מספיק צריך שכל אחד יתן את הרעיונות שלו מהזווית שלו ככה זה יותר יעזור וכמובן  שיהיה יותר רעיונות,

תגובה: צועד בשביל/ אבל צריך דחיפה מאחור לפני 3 שנים, 7 חודשים #127136

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 242 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום אחי !
ביקשת עצה, אז אתן לך עצה.

קודם כל, יש כאן בפורום מלא חומר לקריאה של חברים שכתבו רעיונות עמוקים ומעשיים לפני 6 או 7 שנים כמו החבר הוותיק סוד הכניעה או אסירותודה. רק לקרוא יתן לך דחיפה.

חוץ מזה כשתתחיל להיצמד לספונסר ותכנית וכו' כבר תחיה את התכנית ותקבל הדרכה ממש מעשית, ותשמע המון מסרים מהמון חברים מחלימים שמשתפים איך אצלם קרה הנס ומה הם עושים ביומיום בשביל זה.

לי באופן אישי, זה מאד מוסיף שמיעת המסרים האלה.

בהצלחה אחי !!

תגובה: צועד בשביל/ אבל צריך דחיפה מאחור לפני 3 שנים, 7 חודשים #127137

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מרדכי 1 כתב on 24 אוג' 2020 17:49:
 אני לא מתכוון להגיד שבכלל אין אנשים שנותנים רעיונות, יש ב"ה,  אבל גם זה לא מספיק צריך שכל אחד יתן את הרעיונות שלו מהזווית שלו ככה זה יותר יעזור וכמובן  שיהיה יותר רעיונות,

החתימה שלי תתן לך הרבה מידע.

בכללי, מצופה ממך לחפש קצת באתר.

אבל האתר הזה חלקו נועד למידע וחלקו נועד לעידוד נפשי מאנשים שבאותו בעיה כמוך. לכן חלק פשוט אומרים בהצלחה וזהו, כדי לאותת לך שאתה תוכל תמיד לדבר איתם.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 7 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: צועד בשביל/ אבל צריך דחיפה מאחור לפני 3 שנים, 7 חודשים #127345

טוב חבר׳ה.
 המסע שלי הוא כמו אצל כולם,
 אבל מה שהכי קשה אצלי זה בקיץ, כשאתה הולך ברחוב והכל פרוץ סביבך אפילו כשאתה מנסה לא להסתכל במקומות שלא צריכים פתאום זה מגיע אליך משום מקום, וזה ממש לא עושה לי טוב, זה אחד, הדבר השני שמאוד מפריע לי זה שאחרי כמעט שבועיים שאתה נשאר נקי, התאווה יותר מתגבר עליך ומנסה להפיל אותך שוב וזה לא נותן לי מנוחה וכל הזמן זה אצלי בראש,
 אם תוכלו לתת לי רעיונות על זה איך אני מתגבר על הדברים האלה אני ממש אשמח, תודה.

תגובה: צועד בשביל/ אבל צריך דחיפה מאחור לפני 3 שנים, 7 חודשים #127353

הי אחינו היקר:)
לדבר הראשון ששיתפת, אספר מה שאני עושה עם עצמי - זאת שיטה של cbt ככה שזה גם יעיל;) וכמובן אני לא מטפל או משהו, אבל לי זה עוזר אז אשתף.
כשאני רואה מושא תאווה אני לא מנסה להעיף אותו, אני פשוט נותן לו לעבור. זה על אותו עיקרון להגיד לך לא לחשוב על פיל כחול(להילחם במחשבה - לא אפשרי), אלא יותר נכון להגיד לך מה כן(להמשיך הלאה מהפיל)..הצד השני.
אותו דבר אני עושה גם כאן: רואה מושא תאווה, נותן לו לעבור ומיד מתחיל לחשוב על משהו אחר. לא נתקע שם מאחורה.
השיטות שהcbt מציע זה לדמיין לעצמנו את המחשבות/הרהורים שבאים אחרי כמו עלים שזורמים בנהר, ואתה נמצא מעל הנהר הזה. אותם עלים חולפים מתחתיך ככה ללא יכולת לעצור אותם, וככה כל מחשבה הולכת לה ואתה לא נלחם בה. אוקיי, ראית לא טוב. מיד תחשוב על משהו אחר - סוגיה שלמדת, מבחן מבאס (חח בדרך כלל עובד). לא להיתקע ולהגיד וואי איך הסתכלתי - ממש עוזר לי. (מסייג שכמובן לץתשובה על מראות לא טובים צריך לעשות, הכוונה על המראה).

דבר שני אנשים משתפים פה באתר שישנם ימים בהחלמה שהם קשים, כי זה להפסיק הרגל אחינו. הגוף לא רגיל שאתה מונע את זה ממנו. וממה שאני זוכר יש דיבור על השבוע השלישי שהוא קשה, וגם באזור ה60..אבל את זה אני פחות מדוייק.

בקיצור אחי, זו דרך לא קלה, דורשת המון מאמץ אבל אפשרית ובעוד איך אפשרית. אני כרגע גם מנסה להילחם בתאווה, ובנס מחזיק, אבל אין ביטוח ואני משקש ליפול...אבל יהיה בסדר בע"ה;)

המון הצלחה אחי, מקווה שעזר:)

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 7 חודשים על ידי לשוב הביתה.

תגובה: צועד בשביל/ אבל צריך דחיפה מאחור לפני 3 שנים, 7 חודשים #127355

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

שיטה שנתקלתי בה לא פעם בתכנית וגם עובדת עבורי רוב הפעמים זה לברך את מושאי התאווה.

פשוט לברך כל פעם שאתה נתקל באחת כזאת, לברך אותה שיהיה לה שפע שתצליח כל מה שאתה מברך את עצמך. זה שם אותך במקום שאתה בנתינה במקום בלקיחה וגם עושה פעולה הפוכה. אם תצליח ליצור הרגל כזה- המבטים יהפכו ממשהו מאיים ומפחיד למשהו נחמד וקליל שלא משאיר יותר מידי רושם אח"כ.

אוהבים

תגובה: צועד בשביל/ אבל צריך דחיפה מאחור לפני 3 שנים, 7 חודשים #127360

וגם אם אני רואה אישה גויה ברחוב לברך גם אותה ?

תגובה: צועד בשביל/ אבל צריך דחיפה מאחור לפני 3 שנים, 7 חודשים #127367

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אם אין לך משיכה אליה בגלל שהיא גויה אז אותה אתה לא צריך לברך...

עבורי כשזה מגיע למחלה הראש שלי לא עושה חישובים אם זה גויה או לא...

תגובה: צועד בשביל/ אבל צריך דחיפה מאחור לפני 3 שנים, 7 חודשים #127412

לילה טוב חבר׳ה.
 מחר בעזרת השם אני מתחיל בפעם הראשונה אם הקבוצות,
 אתם מכירים את הקטע המוזר הזה שעובר לכם בראש שאתם לא יודעים מה הולך להיות בקבוצות  אם זה יהיה מעניין או לא, מה הולך להיות שמה, מה הולכים לדבר,  בקיצור  יש לך הרבה מחשבות,
 אני אשמח אם תוכלו לשתף אותי איך היה אצלכם בפעמים הראשונות  כשנכנסתם לקבוצה, שאני קצת ירגע.
 אוהב.

תגובה: צועד בשביל/ אבל צריך דחיפה מאחור לפני 3 שנים, 7 חודשים #127419

• gidi
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה חבר יקר! תהנה.
ממוזמן לקרוא בחתימה שלי איך חוויתי את המפגש הראשון.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: צועד בשביל/ אבל צריך דחיפה מאחור לפני 3 שנים, 7 חודשים #127470

שלום חברה.
 אני כמובן משתף איך היה היום הראשון אצלי בקבוצה.
 יחסית היה ממש ממש נחמד כל אחד   סיפר את הסיפור האישי שלו איך הוא התחיל עם הפורנוגרפיה  ואיך התוכנית עזרה לו לצאת מזה, אני הרגשתי מאוד מחובר היה לי קצת שאלות אבל דיברתי עם מישהו שהסביר לי את הדברים שלא היו כל כך מובנים אצלי, יחסית אני רק מתחיל אז אני לא יודע בדיוק מה הולך להיות הלאה אבל באמת היה ממש טוב.
 מה שקצת הפריע לי שיש הגבלת זמן לכל מי שרוצה לספר מה עבר עליו במשך השבוע  אני חושב שצריך קצת לתת יותר זמן לאנשים לדבר כי דבר ראשון הוא מספר על הדברים שהוא התגבר עליהם במשך השבוע זה גם מאוד משחרר אותו,
ודבר שני הוא רוצה גם שאנשים אחרים ישמעו את מה שהיה לו,
זה בעיקרון מה שקצת הפריע לי,
 אבל יחסית היה ממש זורם,
 אוהב אותכם.

תגובה: צועד בשביל/ אבל צריך דחיפה מאחור לפני 3 שנים, 7 חודשים #127476

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים!
יכול להיות שהיית איתי בקבוצה כי אצלי היו היום 2 חברים חדשים

מבין אותך ומזדהה, עם זאת צריך להבין שחייב לחלק את הזמן בין החברים כדי ליצור סדר והגינות, קבוצות שונות מתנהלות בצורות שונות במצבים שונים בהתאם לאורך זמן המפגש ומה שהוחלט לעשות בזמן אבל אני מכיר קבוצות טלפוניות או סתם חברים שאיתם נפגשים או מתקשרים רק לצורך שיתוף וחיבור וזה אכן נותן המון- אחד הכלים החשובים בתוכנית.

תצליח!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.70 שניות

Are you sure?

כן