ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: רחשי אלול 240 צפיות

תגובה: רחשי אלול לפני 2 שבועות, 6 ימים #127428

• זקוק למחילה
  • רצף ניקיון נוכחי: 31 ימים
  • חבר חדש
14 יום.
אני לרגעים מרגיש שזו רמאות,כי הרי ראיתי פעמים ספורות,נהנתי בזמן שאני שונא את עצמי ונכשל בהבנה של חמלה מהי.

אז רק כי לא הגעתי לשיא ולא עשיתי מעבר זה נחשב נקי?

אני יודע שאם אאפס זה ממש ישבור אותי,מתפלל לימים רגועים מעכשיו.. בבקשה הקב"ה שלח לי מרגוע למכאובי,כי גדול שברי.

תתפללו עליי בבקשה,תנו לי כוח.
תודה אחים

תגובה: רחשי אלול לפני 2 שבועות, 5 ימים #127448

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 99 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחינו היקר, תחזיק חזק.

מאפסים רק על הוז"ל...

אבל תשתדל לא להגיע לשם...  תעשה "פעולות" - איך שהחברים פה קוראים לדברים שמסיחים את הדעת...
חייבים לצאת מזה. אסור להתייאש!  גם לא מהספירה הנכחית שלך.

בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: רחשי אלול לפני 5 ימים, 3 שעות #127895

• זקוק למחילה
  • רצף ניקיון נוכחי: 31 ימים
  • חבר חדש
28 יום לנקיות 

ספירה משנית 10 ימים לנקיות מצפייה.

אני מסתכל על המספר ועדיין לא מאמין. לא חשבתי שאגיע לימים האלו,שככה אצלח את הגל שהיה לי,את התקופה הראשונית הלא פשוטה של הגמילה.
ואני לרגע לא מתבלבל,היצר והתאוה עדיין בתוכי,והם כאן כדי להישאר. הם ממש לא נעלמו,רק מחכים להזדמנות הקרובה.

לצערי בשבועיים האחרוניחם הייתי מאוד עסוק ולא היה לי זמן להיכנס ולשתף,ב"ה שהייסתי עסוק בעניינים משמחים,ולכן גם היה לי יותר קל לא לחשוב וולחשוק כל הזמן בתאוות.

אבל זה רק מתחדד לי מיום ליום,איך זו גמילה לכל דבר ועניין ואולי הקשות שעשיתי בחיי.
הרי חיינו מורכבים מהרגלים,החל מציחצוח שיניים ועד לקיפול תפילין לפני עלינו לשבח,ולהיפטר מהרגל של תאווה ופורקן,לדעתי קשה פי כמה וכמה.

אני מרגיש שיש ימים שאני כמו זומבי,פותח ספר ובוהה בו שעות,לא מצליח לשתף את האישה בשום רגש/מחשבה, ורק מתפלל לאלוקים ושם בו מבטחי וכוחי. מחכה שהיום יעבור ונקום ליום מחודש.

יש לי לא מעט ימים כאלו,ואני מקווה שזה חלק מהגמילה, גם החשקים שלי ירדו, הרבה דברים לא מתחקשים לי,כמו שאז הייתי חושק בעוד ועוד,להוציא ולשטוף את העיינים כמה שניתן.

מקווה שבעזה ימים טובים באים עלינו,וכל זה אינו אלא המסדרון בדרך אל הגאולה האישית..
אשמח לחיזוקים חברים,אתם חשובים לי כמו מים קרים לנפש עייפה..
אוהב את כולכם!

תגובה: רחשי אלול לפני 5 ימים, 3 שעות #127899

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אשריך!!
שאלוקים ישאיר אותך נקי עוד יום, עוד יומיים, בע"ה תגיע לראש השנה עם חודש נקיות עם חיבור רוחני טוב ויתקיים בך מה שרמוז בחודש אותו הצלחת לשמור- אני לדודי ודודי לי.
בהצלחה חבר יקר.

תגובה: רחשי אלול לפני 4 ימים, 22 שעות #127901

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 398 ימים
  • דירוג פלטיניום
זקוק למחילה כתב on 16 ספט' 2020 06:07:
28 יום לנקיות 

ספירה משנית 10 ימים לנקיות מצפייה.

אני מסתכל על המספר ועדיין לא מאמין. לא חשבתי שאגיע לימים האלו,שככה אצלח את הגל שהיה לי,את התקופה הראשונית הלא פשוטה של הגמילה.
ואני לרגע לא מתבלבל,היצר והתאוה עדיין בתוכי,והם כאן כדי להישאר. הם ממש לא נעלמו,רק מחכים להזדמנות הקרובה.

לצערי בשבועיים האחרוניחם הייתי מאוד עסוק ולא היה לי זמן להיכנס ולשתף,ב"ה שהייסתי עסוק בעניינים משמחים,ולכן גם היה לי יותר קל לא לחשוב וולחשוק כל הזמן בתאוות.

אבל זה רק מתחדד לי מיום ליום,איך זו גמילה לכל דבר ועניין ואולי הקשות שעשיתי בחיי.
הרי חיינו מורכבים מהרגלים,החל מציחצוח שיניים ועד לקיפול תפילין לפני עלינו לשבח,ולהיפטר מהרגל של תאווה ופורקן,לדעתי קשה פי כמה וכמה.

אני מרגיש שיש ימים שאני כמו זומבי,פותח ספר ובוהה בו שעות,לא מצליח לשתף את האישה בשום רגש/מחשבה, ורק מתפלל לאלוקים ושם בו מבטחי וכוחי. מחכה שהיום יעבור ונקום ליום מחודש.

יש לי לא מעט ימים כאלו,ואני מקווה שזה חלק מהגמילה, גם החשקים שלי ירדו, הרבה דברים לא מתחקשים לי,כמו שאז הייתי חושק בעוד ועוד,להוציא ולשטוף את העיינים כמה שניתן.

מקווה שבעזה ימים טובים באים עלינו,וכל זה אינו אלא המסדרון בדרך אל הגאולה האישית..
אשמח לחיזוקים חברים,אתם חשובים לי כמו מים קרים לנפש עייפה..
אוהב את כולכם!

אוהבים!!!
מאוד מאוד מזדהה עם זה.. מאוד! זה לגמרי תסמיני גמילה. אחד לאחד.
זה עובר. לאט לאט אבל זה עובר. 

אוהבים!!

תגובה: רחשי אלול לפני 4 ימים, 15 שעות #127907

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 99 ימים
  • דירוג פלטיניום

נכון, אלו סימני גמילה שיש לכולנו. אתה בדרך הנכונה.

תמשיך להתקדם ולהצליח בעז"ה

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן