ברוכים הבאים, אורח

מתחיל מסע.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתחיל מסע. 721 צפיות

מתחיל מסע. לפני 3 שנים, 8 חודשים #126128

• אבי1234
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

טוב אז ככה,פחות מעניין אותי מישהו יקרא את זה, אני יותר צריך את זה בשבילי, תקופה שלא הייתי בתוכנית והחלטתי לחזור כי אני לא יכול בלי התוכנית.
חשוב לי לתעד את המסע הזה, להעלות מחשבות על הכתב, לסדר אותם.
אשתדל להגיע  לפה כל יום ולכתוב פשוט כל מה שעולה לי לראש וכל מה שאני מרגיש.
מקווה שהמסע הזה יהיה יותר מוצלח מהקודמים.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 8 חודשים על ידי אבי1234.

תגובה: מתחיל מסע. לפני 3 שנים, 8 חודשים #126135

נשמח מאוד להיות חלק אחינו:)
בהצלחה רבה!!

תגובה: מתחיל מסע. לפני 3 שנים, 8 חודשים #126160

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מחכה לך פה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתחיל מסע. לפני 3 שנים, 8 חודשים #126163

• אבי1234
  • דירוג כסף

אז ככה, קודם כל אני צריך להתקשר לספונסר שהיה לי, לבקש ממנו לחזור, אני מניח שיהיה קצת מביך לחזור אל האנשים שהייתי בקשר אתם אחרי שנעלמתי פתאום לאיזה שלוש חודש.
האמת שמה שגרם לי להיעלם ולהפסיק את התוכנית, זה עניין מסויים שמבחינתי הוא אחד הכי הקשים להתמודדות איתו כשאתה מתעסק עם התאווה, וזה שכמה שלא שיתפתי אותו  עם חברים וכמות הפעמים  שהוא הפיל אותי, לא הצלחתי למצוא לו תשובה.
ומה זה הדבר הזה שמפיל אותי כל פעם? זאת תחושת השאננות ותחושת "הנרפאתי", וזה בדרך כלל מתחיל ככה: אני נמצא במצב של שרשרת נפילות בלתי פוסקת (ולא משקיע בתוכנית) התאווה לוקחת יותר ממה שהגוף יכול לתת, הרבה יותר, המצב שלי נהיה על הפנים, ואז אני מחליט ומבטיח לעצמי שהפעם אני עושה את התוכנית בצורה הכי טובה שיכול להיות, מתחיל להשקיע והופ אני מתחיל לקבל רצף של נקיונות לא טבעי בעליל , ואז, אז תחושת "הנרפאתי" והשאננות מגיעה.
מתחיל לי רצף של מחשבות של וואי אני בסדר אני כבר לא צריך את התוכנית, או מחשבה כזאת: אין קשר בין הנקיון שלי לעבודה בתוכנית, אחרי חודשיים שאתה נקי אתה כבר לא זוכר את הכאב שהיה לך, את הרצון והכמיהה העזה לטיפה של שפיות ולאט ולאט אתה משחרר מהגז, מהדבקות שהייתה לך בתוכנית,עד שחרור מוחלט מהקשר לתוכנית.
והנה אני בדיוק באותה נקודה התחלה מנסה שוב לחזור, האם מישהו יכול להבטיח לי שזה לא יקרה לי עוד פעם? לא נראה לי, ובכל זאת מנסים, עושים את שלנו ואת השאר משאירים לאלוקים.
זהו להיום..

תגובה: מתחיל מסע. לפני 3 שנים, 8 חודשים #126164

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 21 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאד מזדהה עם השאננות שדיברת עליה..
אני חושב שהפיתרון הוא לקבל על עצמך לאחר נפילה לעשות את הפעולות שאתה נוהג לעשות למשך תקופה מסוימת בלי קשר לאם תיפול או לא..
אני לדוגמה אחרי הנפילה האחרונה קיבלתי על עצמי בלי נדר לכתוב כל יומיים בפורום למשך תשעים יום לפחות גם אם אין לי מה לכתוב סתם לעדכן שאני נקי..
תבחר לעצמך את הפעולות ואת התקופה שאתה מתחייב עליה ולך על זה...
בהצלחה רבה אחי!!!

תגובה: מתחיל מסע. לפני 3 שנים, 8 חודשים #126171

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאוד מאוד מזדהה עם זה! מאוד!
אצלי זה בא לידי ביטוי בעיקר ברמת החיבור, רמת הפעולות תכנית שלי.

אמנם אני לא נוטש את התכנית אבל אני מוריד רגל מהגז ואצלי זה בא לידי ביטוי בפחות שיחות, פחות שיחות לספונסר, פתאום מבטל קבוצה פה קבוצה שם.. מפסיק לכתוב מפסיק לעשות צעדים...

ואז הגל חוזר..

מתפלל בדיוק כמוך רק להתמדה.

אוהבים

תגובה: מתחיל מסע. לפני 3 שנים, 8 חודשים #126194

ממש דייקת בכתיבה אחי!
חלק ממש שעוזר לי לשמור על הדריכות זה להיות מחובר לאתר ולראות תגובות כאלו שמעוררות אותך מחלילה להירדם בשמירה!
המון הצלחה בע"ה:)

תגובה: מתחיל מסע. לפני 3 שנים, 8 חודשים #126215

• אבי1234
  • דירוג כסף

עבר עליי יום על הפנים, לא התקשרתי לא אתמול ולא היום לספונסר, פשוט דחיתי את זה מרגע לרגע.
דבר שני,  קניתי לא מזמן מחשב נייד, וכשקיבלתי אותו התבאסתי עליו ממש בגלל איזה שהוא עניין, הרגשתי אכזבה מאוד גדולה, שהפנטזיה שלי לא מתממשת בדיוק כמו שרציתי, זה כל כך ניהל אותי שפשוט נפלתי, הייתי צריך להזריק קצת מהסם שישכיח לי את את תחושת האכזבה, כי הרי זה הבעיה שלנו אנחנו המכורים לא יודעים להתמודד עם הרגשות שלנו(לפחות אני ככה).
את היום הזה העברתי בעיקר באינטרנט בנסיון לחפש מחשב כמו שאני רוצה, ובתכלס אין לי תקציב למחשב כמו שאני רוצה, ניסיתי עוד כמה דרכים והבנתי שאין לי מה לעשות, ואצלי אין פרופורציות, לא קיבלתי את זה שהמציאות לא עובדת לפי הרצונות שלי, ועוד הפעם נפלתי.... ואז עוד הפעם.
תוך כדי שאני כותב אני מבין כמה זה לא הגיוני איך שהראש שלי עובד וכמה הייתי חסר פרפורציות.
מחר יום חדש מקווה שיהיה יותר טוב.

תגובה: מתחיל מסע. לפני 3 שנים, 8 חודשים #126217

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

תודה אבי שאתה כותב כאן. אני ממש מדהה עם כל הדברים שאני כותב. בעיקר עם זה שאני כל פעם "מתעורר" מחדש לעשות את התכנית ואחרי זמן קצר חוזר לשאננות, וגם עם זה שכשמשהו לא קורה כמו שאני רוצה, ובמיוחד במה שקשור לרכישות חפצים, אני נהיה מתוסכל ומדוכדך ושוקע בביצה הדביקה והמוכרת. שיקפת לי. חיברת אותי. תודה רבה.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: מתחיל מסע. לפני 3 שנים, 8 חודשים #126222

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאוד מאוד מזדהה איתך.. אחד הפגמי אופי שחוזר אצלי הכי הרבה בצעדי 4 זה חוסר קבלת המציאות.. מה שאתה קורא לזה שהמציאות לא קורית לפי הרצונות שלי.. מתעקש ומסרב לקבל שדברים יקרו אחרת מאיך שאני תכננתי או איך שאני רוצה..

וזה מוביל אותי לטינות לתסכולים לעצב.. ומשם הדרך קצרה לרצון לברוח מהתחושות האלה..

מצאתי שכתיבת צעדי 4 ואז 5-6-7 על כל דבר שכזה באמת עוזרת..

ממליץ לך בסיבוב הזה של החזרה לתכנית להקפיד לבצע את כל הוראות הספונסר ויותר מכל לבצע את הצעדים בהתמדה יום יומית- מבטיח לך שאתה תראה ניסים בכל מה שקשור לנושא הזה.

אוהבים!

תגובה: מתחיל מסע. לפני 3 שנים, 8 חודשים #126289

• אבי1234
  • דירוג כסף

הסיבה שאתמול לא כתבתי פה היא כי הייתי עסוק בלצפות בפורנו,
אבל מה שכן עשיתי אתמול זה להתקשר לספונסר שלי אחרי שלוש חודש שלא דיברתי אותו ולבקש ממנו לחזור,הוא כמובן הסכים, ונשאר להמשיך את המטלה שעצרתי בה בסיבוב הקודם - הצעד הראשון.
1.האמת היא שיש לי בעייתיות עם הצעד הראשון, הוא תוקע אותי, ואף פעם אני לא מצליח לעשות אותו, משהו עוצר אותי, לא יודע בדיוק למה, אולי בגלל הצורך לחזור לכל מה שעשיתי, אולי בגלל הפחד שזה לא יצא כמו שצריך,או מהסיבה שאני לא אוהב לכתוב..
2. תמיד שהייתי הולך לקבוצות או מקשיב למסרים הטלפוניים,והייתי שומע איזה מישהו שהוא בצעד נגיד 1, והוא מספר איך הספונסר שלו ביקש ממנו לעשות  דבר מסוים(שהוא כנראה חלק מצעד 1), והספונסר שלי לא אמר לי לעשות את אותו עניין, מרגיש לי שאני מפספס משהו, כאילו לא אומרים לי הכול, הרי זה תוכנית אחת לא עשר, משהו מוזר לי פה.

תגובה: מתחיל מסע. לפני 3 שנים, 8 חודשים #126317

• אבי1234
  • דירוג כסף

גם היום נפלתי, לוקח לי זמן להתניע..איך אני מוציא את עצמי מהבוץ הזה?????
מסקנות מהיום - אני חייב להיות יותר קשוח עם עצמי.

תגובה: מתחיל מסע. לפני 3 שנים, 8 חודשים #126457

מצטרף למשתוקק, לי זה רק הזיק להיות קשוח עם עצמי. תנסה לדבר עם עצמך ולהבין מה קורה? שב לבד, אפילו עם מחברת ותכתוב מה שעובר עליך. זה יכול להועיל לך פלאים ולמצוא את המקום הכואב שבך שממנו מגיעות הנפילות!
בהצלחה אח יקר:)

תגובה: מתחיל מסע. לפני 3 שנים, 8 חודשים #126767

• אבי1234
  • דירוג כסף

האמת היא שכתבתי פה כמה פעמים,וכשלחצתי סנד זה פשוט נמחק, ועכשיו אני מבין שזה בגלל שלא הייתי מחובר, חבל.
היה לי שבוע נקי, עשיתי פעולות, באיזה שלב התעצלתי,וכמובן שהגיע הנפילה אחרי זה,הייתי מתוסכל נורא, כי קשה להתמיד, הרבה יותר נוח לשבת לראות איזה סדרה מלעשות פעולות,הרגשתי מן תחושה כזאת שאני בעצם מסתובב סביב הזנב של עצמי,לא מתקדם.
ונזכרתי.
נזכרתי שהייתי בדיוק באותו מצב בתחילת הסיבוב הקודם שלי בתוכנית (שהיה מאוד מוצלח),ואני זוכר שכתבתי פה פוסט באתר ומישהו נתן לי עצה שממש עזרה לי,  שהובילה אותי לתקופה הכי טובה שהייתה לי מאז התחילה ההתמכרות.
אני מניח שזה לא חידוש גדול אבל לי זה כן היה.
אני זוכר שהעניין היה - שתפסיק לספור את הימי נקיון שלך, אלא את הימים שאתה עושה פעולות, ובשיחה אחרת שהייתה לי הספונסר, קיבלתי ממנו תוספת לעניין, שבתכלס אני, האחריות שלי היא לעשות את הפעולות  וכל השאר זה בעצם אלוקים אחראי. אם הוא ירצה הוא ישאיר אותי נקי, ואם לא, אז אני לא יהיה נקי.
וכל זה בעצם, זה מה שחיזק לי את העניין של ה"רק להיום", שפעם ראשונה באמת לקחתי אותו ברצינות, זאת אומרת אני לא סופר את הימי נקיון שלי, זה באמת לא מעניין אותי, לא המחר ולא האתמול,אלא התמקדות בעכשיו, כי בעמם אני לא סופר ימי הנקיון שלי.
ואני חושב שהגישה הזאת מאוד עזרה לי להתמיד, כי שאתה בגישה של אני רוצה להיות חודשיים נקי הראש שלך הוא תמיד בחודשיים. אתה לא מתמקד בפעולות ,אלא במטרה שהיא הנקיון,ובעצם הפעולות הם הדבר המשני, אבל נראה שהגישה הנכונה(לפחות לעצמי) היא  להציב בעצם את את הפעולות בתור מטרה, והנקיון? זה כבר תלוי באלוקים.
בנוסף כשאתה לא הולך בגישה של ה"רק להיום",  יש פחות משמעות ליום הספציפי, והתמקדות ביום הספציפי, כי כשאתה מציב יעד של חודשיים אתה מסתכל רחב, אתה לא באמת יודע איך לעשות את זה, זה מרגיש כמו משהו לא אפשרי, אבל כשאתה מסתכל על כול יום בפני עצמו ומבודד אותו, זה כבר הרבה יותר קל.
אני חושב שהדברים האלה נצרכים,כי חשוב לבוא בגישה נכונה.
 וחשוב לי לכתוב את הדברים האלה, כדי להזכיר לי במהלך המסע הזה את הדברים שעזרו לי
מקווה שהיום הזה יעבור בצורה נקייה.

תגובה: מתחיל מסע. לפני 3 שנים, 8 חודשים #126770

יפה מאוד! אהבתי.
תודה רבה! ובהצלחה אח יקר!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.73 שניות

Are you sure?

כן