ברוכים הבאים, אורח

חלאס די מספיק !!
(0 צופה) 

נושא: חלאס די מספיק !! 9260 צפיות

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126900

• mitmoded
  • דירוג זהב
'פלימו' 'עמוס' ו'לשוב הביתהב תודה רבה לכל על החיזוקים אתם מרימים אותי ונותנים לי הרגשה שאני לא לבד ויש תקווה, תודה ענקית!

אני באמת צריך לשתף יותר כמו שפלימו אמר אני צריך לשתף יותר, וגם אני חושב שחלה התקדמות מסוימת שלא נפלתי עם פורנו,

ובאמת רני צריך להבין שזו התמודדות וה' אוהב אותי ועוזר לי ואני יצא מזה, אני צריך להשתמש בכלים שמתאימים לי ולהיות עקבי ולא לוותר לעצמי, להמשיך לשתף ולהתקדם ובעזרת ה יהיה יותר טוב !

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126907

• mitmoded
  • דירוג זהב

בס"ד

סיכום קצרצר של היום

בבוקר קמתי יחסית מוקדם ונפלתי, יש לי איזה קטע עם נפילות על הבוקר אולי באסה של עייפות, אולי חוסר יכולת להתרכז ולהתמודד עם תאווה,

לאחר מכן במשך היום יצאנו עם חברים לעל האש בחוץ והיה ממש כיף, לא היה לי קריז בכלל במשך היום ולא היה פריצות, ברוך ה היה טוב!

חזרנו יחסית מאוחר בערב והיית קצת עייף ותשוש והצעות מפתות התחילו לזרום מהמוח לכיוון הגוף אבל ברוך ה זה הפסיק בזמן.

נקודות חשובות:
אני חושב שהעשייה שהייתה לי היום בטיול וכו לא נתנה מקום לתאווה 
בנוסף אני צריך לחשוב לעומק על הנפילות של הבוקר, מה הגורם שלהם ואיך להימנע.

ה' יתברך הלוואי ואצליח לעשות סיכום כזה בכל יום,
תודה רבה על השעות מהבוקר שאני נקי !!

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126957

• mitmoded
  • דירוג זהב

בס"ד

אהלן חבר'ה,
אתמול לא עשיתי כלום, לא עמדתי במטרות שלי,בערב נסחפתי  קצת לתכנים מיניים, ואחרי זה צפיתי בפורנו

זה דופק לי תראש המצב הזה, חלאס באלי להפסיק למה אני  לא מצליח???
תאמת אני חושב שאני לא  מתאמץ מספיק, לא משתמש בכלים שנתנו לי כאן, 

לדוג'  עכשיו יש לי  דחף עז לקחת  את הפלאפון של אישתי ולהמשיך מאיפה שהפסקתי אתמול בלילה ואני אפילו לא מתאמץ למנוע את זה ע"יל וויתור על התאווה ושיתוף עם חברים וכו'
זפשוט קשה לי לוותר עליה היא כייפית ונעימה ומספקת, מדליקה לי את כל התאים במוח, ממלא אותי,אעעעעעעע

אנא ה קח אותה ממני רק להיום בבקשה, רק להיום שאזכה לוותר עליה.

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126959

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים!

אני יכול להעיד רק על עצמי.. אני מאוד מזדהה עם מה שכתבת. זה קרה לי בלי הפסקה כל החיים וכן גם כשבאתי לSA וקיבלתי הוראות מהספונסר והיה לי קשה לעמוד בהן.

עד היום קשה לי לעמוד בהן... ולא תמיד אני מצליח.

צריך לזכור שזה בסדר.. לקבל גם את זה. אין מה לעשות.

אני צריך להפוך את החיים שלי שיהיה לי הרגל ושגרה של החלמה. כדי שיהיה לי את הכוח להרים טלפון ברגעי המבעסים בלי חשק לחבר ולשתף שאני רוצה לצפות בפורנו עכשיו אני צריך לתרגל הרבה שיחות קודם.. לפני שהגעתי לשם. כדי שהדבר יהיה לי כהרגל.

וגם אז זה לא תמיד מצליח.. אתמול הייתי מרחק של עשירית השנייה מלהשתמש בפלאפון של אישתי ובסוף הרמתי טלפון.. 
אני מאמין שזה באמת לא מכוחי.. אלוקים עשה לי את הנס הזה בגלל שהתקשרתי 11 פעם במהלך היום לחברים לשתף. אז הוא איפשר לי להתקשר גם בלילה במצב הקשה.

זה לא תמיד עובד ואני לא תמיד מצליח לוותר גם אחרי שהתקשרתי, אבל אני שם לב ככל שאני ממשיך להגיע לקבוצות וממשיך לעשות פעולות שהפעמים שאני כן מצליח הולכות ועולות.
בפעם האחרונה זה הצליח לי במשך 44 ימים.. ואז נכנעתי אחרי שבוע שלם של ניתוק והרגשה מבעסת ודכאון.
ואז נכנסתי לעוד רצף שהיום אני ביום ה-28 שזה עובד לי.

כמעט שנפלתי אתמול.. אבל ברגע האחרון אלוקים עשה לי נס.

צריך לקבל את זה ולהזכיר לעצמי כמה דברים:

1. זה לא מכוחי. הכל זה חסדו של בורא עולם.
2. לי אין שליטה על התוצאו אלא רק על הפעולות ועליי לקבל את זה.
3. ככל שהזמן עובר ואני לא משתמש וממשיך לעשות פעולות של החלמה פעולות תכנית המצבים האלה הולכים ומתמעטים 
4. יהיו מעידות מידי פעם. יהיו פעמים שאני לא אצליח. אסור לי לתת להם למוטט אותי. זה בסה"כ יום שאלוקים לא עשה את הנס עבורי והשאיר אותי בכוחות עצמי. לפעמים הצלחתי ולפעמים לא. אוהבים. העיקר שאני ממשיך לבוא ולנסות ולא להישבר לא משנה מה עובר עליי ולא משנה מה התוצאות.

אוהבים!

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126961

• mitmoded
  • דירוג זהב

בס"ד

מתרפא היקר תודה רבה על התגובה, אני קורא את ההתמודדות שלך,
ברוך ה שהצלחת לצאת מזה, אתה תצליח בעזרת ה' אתה לוחם אמיתי.

הבעיה אצלי שאין לי חברים לשתף, אישתי לא מרגישה בנוח שאני ישתף חברים שלי שהיא מכירה זה מבייש אותה, אז אני יכול לשתף רק כאן בפורום או בצאטים...

בכל מקרה נפלתי עכשיו עם פורנו ממש צפייה ממושכת וצפייה גם אחרי הנפילה, בקיצור מצב בטטה אין לי מושג איך אני מביא את עצמי ל18 יום כמו פעם קודמת...

איך אני יכול לחלק הוראות לעצמי כשאני בקריז??? אני פשוט שוכח מהכל ורץ.ליפול..

המצב שאני נמצא בו כרגע לא נחמד במיוחד, אני בחופשת מחלה ארוכה מאוד בבית (עוד שבועיים נשאר לי) ,

אין לוז אין סדר הכל מבולגן = מתכון מצויין ליפול, 
בנוסף אני מתיר לעצמי לפעמים כל מיני דברים כמו שמירת עיניים, שמירת נגיעה מעצמי וכו...
אני חייב לשנות את האווירה הזאת למשהו חיובי יותר, דיי נמאס לי חלאס!!!!

בבקשה טעטע תן לי להתחיל עכשיו מחדש אנא תן לי יד אני כבר משתגע.

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126962

• mitmoded
  • דירוג זהב

מתסכל אותי המעבר החד הזה, בהתחלה כל הדמויות מסתכלות אלי מהמסך בחיוך,
מעניקות לי אהבה ושמחה,

ורגע אחרי זה גיהנום עלי אדמות, רוצה לשרוף את כולנו ביחד, רוצה לקפוץ מהגג לשכוח שזה קרה, דיי נמאס לי כבר מהבלבול הזה.

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126964

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה איתך מאוד אח יקר!!
גם עלי עובר שבוע נוראי של נפילות...
כמו שמתרפא אמר התוצאות לאלוקים ולנו המעשים תשתדל לעשות מה שאתה יכול תתחיל מלשים סינון אם עדיין אין לך ואם הבעיה ביצירת קשר עם חברים היא רק אשתך אז אתה יכול ליצור קשר טלפוני עם חברים פה מהפורום באנונימיות מאמין ששתי הדברים יעזרו לך...
אוהבים אותך!!!

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126965

• mitmoded
  • דירוג זהב
יהודי מתוק כתב on 21 אוג' 2020 07:20:

מזדהה איתך מאוד אח יקר!!
גם עלי עובר שבוע נוראי של נפילות...
כמו שמתרפא אמר התוצאות לאלוקים ולנו המעשים תשתדל לעשות מה שאתה יכול תתחיל מלשים סינון אם עדיין אין לך ואם הבעיה ביצירת קשר עם חברים היא רק אשתך אז אתה יכול ליצור קשר טלפוני עם חברים פה מהפורום באנונימיות מאמין ששתי הדברים יעזרו לך...
אוהבים אותך!!!

תודה לך על התגובה וההזדהות, 
לגבי חסימה אני לא יחסום לאישתי את הפלאפון, אני מבקש ממנה לשים סיסמא פשוט היא עוד לא שמה, ולגבי החברים
מה לעשות?
פשוט לשלוח לאנשים הודעה שהייתי רוצה לדבר איתם ושישלחו את המספר שלהם??

חח קצת מטריד לא ?

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126967

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

אהיה כנה איתך אני עדיין לא עשיתי את זה...
 לפחות קבעתי למוצ"ש שיחה על ההתמודדות עם אחי..
וואלה לא מטריד אחי זה נראה לי חלק מהרעיון של הפורום תמצא מישהו שנראה לך שאתה מתחבר אליו ושלח לו הודעה מקסימום יגיד שהוא פחות בעניין הכל טוב..

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126972

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

כמו שיהודי יקר כתב.. זה מה שרציתי לכתוב לך.

לא חשבתי לרגע שתדבר על זה עם אנשים שאתה מכיר שלא סובלים מזה...

קודם כל יש קבוצה טלפונית כל בוקר בעשר ורבע שאתה מוזמן לעלות אליה ולקבל החלמה לשתף ולהכיר חברים חדשים שם.

ודבר שני יש את הפורום, פשוט תכתוב הודעה כאן שמי שיכול לתת לך את המספר שלו כדי לשתף אתה תתפלא כשתראה את ההיענות.

בשבילי זה מה שמביא לי החלמה יותר מהכל.. העזרה לחבר חדש. להעביר לו הלאה את מה שאני קיבלתי.

אז קודם כל אתה מוזמן לקבל את מספר הטלפון שלי וליצור קשר באהבה! שלח לי הודעה פרטית ונתגלגל משם.

דבר שני תכתוב פוסט שמי שיכול לתת לך את המספר כדי שתוכל לשתף שיגיב או שישלח לך הודעה פרטית, וכן זה גם לא בושה לבקש מחברים כאן בפורום אנשים שאתה מתחבר אליהם וכו'..

מי שאתה שומע או קורא שהוא בSA בוודאות ייתן לך את המספר שלו..
כי זה מה שאנחנו עושים כל היום.. מתקשרים אחד לשני כדי לשתף ולהתחזק.

אוהבים אחי ובהצלחה !

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126978

• mitmoded
  • דירוג זהב
'יהודי מתוק' ו'מתרפא' תודה רבה לכם על התגובות בעזרת ה אני אנסה לברר קצת על הקבוצות בטלפון ואתחיל לשתף חברים,

דרך אגב מתרפא אמר שלא כדאי לשתף חברים שלא נופלים בזה, 

יש לי חברים שנופלים בזה(ואחד מהם עומד להתחתן) אני מת לדבר איתם על זה אבל זה מאוד יפגע באישתי אז אני מעדיף שלא..

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126999

• mitmoded
  • דירוג זהב

בס"ד
שבוע טוב וחודש טוב!

ב"ה בשבת היו לי שיחות עם אישתי על הנושא והגעתי עם עצמי לכמה תובנות:
1. אני (ואני מאמין שגם אתם) יוצא מנקודת הנחה שאני לא רוצה ליפול ואני מוכן לוותר על התאווה ולהיות נקי,

האם אני באמת מוכן לוותר על התאווה ? לצערי ולשמחתי גילתי שזה לא מדוייק, אני לא באמת מוכן לוותר על התאווה, צריך הרבה לדבר עם עצמי והזכיר לעצמי שאני באמת לא רוצה את התאווה ומוכן וותר עליה.

2. אני צריך להתחיל לדבר עם עצמי הרבה לפני שאני נכנס לקריז רציני, עוד בזמן שאתה רואה חצי תמונה ששל משהו לא צנע ברחוב אתה חייב להזכיר לעצמך "אני מוותר על זה, אני רוצה להסתכל אבל אני נמנע" אם לא זה רק יחמיר..

3. שמתי לב שאני כבר יותר שלם עם התאווה, אני מודע אליה, אני פחות מתבייש, אני מוכן להסתכל לה בעיניים ולדעת שהקריז יעבור והכל יהיה בסדר. 

ה יתברך תודה רבה שהבאת אותי למחשבות הללו בבקשה תעזור לי ליישם אותם בפעם הבאה שהתאווה תתקוף אותי, 
אני רוצה לעשות את רצונך בעולם אנא תזכה אותי !

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #127002

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

מה שעוזר לי הוא דווקא לדעת בבירור שאני כן רוצה את התאווה ולא מוכן לוותר עליה בשום אופן. לפחות לפעמים זה ככה. כשאני יודע בבהירות שזה המצב, זה עוזר לי לעשות פעולות שמתאימות למצב כזה, ולפנות בזמן אמת למישהו חיצוני שיכול לעזור לי להיחלץ מן המצב הזה.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #127009

• mitmoded
  • דירוג זהב
טהרני כתב on 22 אוג' 2020 23:22:

מה שעוזר לי הוא דווקא לדעת בבירור שאני כן רוצה את התאווה ולא מוכן לוותר עליה בשום אופן. לפחות לפעמים זה ככה. כשאני יודע בבהירות שזה המצב, זה עוזר לי לעשות פעולות שמתאימות למצב כזה, ולפנות בזמן אמת למישהו חיצוני שיכול לעזור לי להיחלץ מן המצב הזה.

אני חושב שאנחנו מדברים על אותו דבר, אני מגלה שאני פשוט לא מוכן לוותר על התאווה ואז אחרי שהבנתי את זה אני מתחיל לנסות לוותר עליה ובנוסף אני עושה פעולות שימנעו אותי מליפול...

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #127010

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

אוהבים אותך מתמודד !

בהצלחה !!

אולי מה שטהרני התכוון הוא לומר שאם אני אדע שאני אפילו לא מצליח להיות מוכן לוותר אז אני באמת מבין כמה אני חסר אונים מוחלט !! ואז אני פונה להשם ומבקש ממנו שיחלץ אותי מהטירוף שלי.

אוהב אותכם !!

זמן ליצירת דף: 0.63 שניות

Are you sure?

כן