ברוכים הבאים, אורח

חלאס די מספיק !!
(0 צופה) 

נושא: חלאס די מספיק !! 9264 צפיות

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126635

• mitmoded
  • דירוג זהב

בס"ד

היום יום שלישי, למעט אתמול שהייתה מעידה קלה על כה לא היה קשה במיוחד, התקנתי פלאקי עם דילאי של שש שעות (מעבר מבשר לחלב - מדין לרחמים), בעזרת ה אני צופה שהולך להיות קשה אפילו קשה מאוד..
אסור לי לשכוח ש:
כל יום הוא יום בפני עצמו, אני לאמ מפסיק כם התאווה לכל החיים אלא רק להיום.
אני לא נלחם אני מוותר, בחשבון הסופי אני מוותר, התאווה זה כיף זה מרגיע זה מספק אבל בסופו של דבר זה מחליש אותי ומעציב אותי ופוגע בי וביאשתי אז אני מוותר על זה, כמו גלידה בדיאטה - צריך לוותר...

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126636

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על הנחישות והרצון
לא מובן מאליו
ממליץ לך בחום לכתוב את קורות חייך בהיבט השימושים, ולהתחיל להבין את שורש הבעיה.
בהצלחה רבה

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126639

איזה מדהים איך שאתה מוצא תחבולות כנגד היצר! להתקין פלאקי לדעתי זה פשוט ענק!
תמשיך כך אחינו ותמשיך לשתף:)

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126654

• mitmoded
  • דירוג זהב

אני כרגע במצב של קריז קל,
אתמול התקנתי את הפלאקי ואני עדיין בודק אותו,
נחשפתי היום לתמונות לא צנועות אבל סגרתי מהר, לאחר מכן נחשפתי לתחום שלא הכרתי (אני לא רוצה לציין אותו בשביל לא להביא לכם רעיונות לראש), והתחום הזה מאוד עושה לי את זה וקשה לחסום אותו, 
קשה לי לוותר על ההנאה שבזה באלי ! כל כך באלי!
וקשה לי לחשוב על לחסום אותו, אין לי כוחות אנא ה עזור לי תן לי רצון ויכולת להתמודד מול זה בשבילי ובשביל אישתי בבקשה, זה ממש חזק אני מרגיש כאילו גילתי את הפורנו בפעם הראשונה בחיים אנא ה תן לי יד.

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126658

תחזיק חזק אחי היקר!! אתה יכול לצלוח את 'זה' (אגב, ממש מוערך שלא שיתפת. לא פעם שאני קורא שיתופים ונחשף לרעיונות יצרתיים כמובן ללא הכוונה של המשתף שזה יקרה, אבל רעיונות שלא הכרתי הגורמים לי למחשבות לפעול באותה צורה חלילה).
תחזיק חזק. הקריז בסוך יעבור, עוד מעט..
ה', תן כוחות ל'מתמודד' לצלוח את הניסיון ולא ליפול!!

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126659

• mitmoded
  • דירוג זהב

תודה רבה לך "לשוב" היקר !

מכירים את זה שאתם בלו"ז של תאווה אבל בלי תאווה ממש? אני רודף אחרי התאווה אף על פי שאני לא מוצא אותה ועצם זה זה התאווה,
החיפוש האינטנסבי אאחרי כל טיפת מידע פורנוגרפי זה כמו לאונן ממש רח"ל,
בכל מקרה הייתי במוד כזה ותמיד ידעתי שיש לי פירצה בנטספארק וניצלתי אותה ונפלתי לחלוטין, (הפירצה לא לפורנו אלא רק לתמונות וגיפים לא צנועים), נפלתי קרסתי לגמרי אחרי בסך הכל 3 יום! אני חושב שזה בעקבות הנפילה הקודמת...

בנוסף היחס שלי לשמירת עיניים ולכל העניין הזה מזולזל ביומיים האחרןנים אז כנראה שזה גם הוביל אותי ליפול,

בכל מקרה אין לי רצון וכוחות ובנוסף אישתי ביקשה שאני אספר לה ולא באלי זה יהרוס אותה,

רק הידיעה שיש פה חברה שהתחילו את האתגר מאה פעמים מחזקת אותי.
 מתחיל שוב לספור מרגע זה ממש !

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126662

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד אחי!!!
החוכמה היא ברגע של שפיות לקבל את ההחלטות הנכונות כמו לחסום את כל מה שאתה רוצה גם אם אחר כך כשאתה לא בשפיות אתה תתחרט על זה...
בהצלחה!!!

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126798

• mitmoded
  • דירוג זהב

בס"ד

יום שלישי היום, יום שלישי ללא אוננות, אני חייב לציין שהספירה שלי היא לאוננות כרגע בגלל שנפלתי היום בפורנו, 
מי שעוקב אחרי השירשור ראה שבפעם הקודמת שזה קרה (דרך אגב גם ביום השלישי) איפסתי את הספירה וזה פירק אותי לגמרי, לכן אני מעדיף להגדיר לעצמי שנפילה זה אוננות ממש,
בכל מקרה היום יום שלישי וזה עבר לא בקלות, יש לי קושי עצום בשמירת עיניים ואני חושב שהז המפתח שמוביל אותי לנפילות יותר קשות, בנוסף בגלל ששיתפתי את אישתי בנושא אני מרגיש שהיא מונעת ממני להתקדם בתיקון שלי,
אישתי ביקשה ממני לספר לה אחרי כל פעם שאני נופל בפורנו/אוננות,
 ומה שקורה כשיש לי קריז אני ישר מתחיל להריץ את האפשורויות של מה יקרה אם אני אספר לה הפעם וכמה חמור זה יהיה ובסוף אני נופל...

כידוע לכם ולי אין שום דבר בעולם שימנע מאיתנו ליפול חוץ מאיתנו ואני מרגיש שכשאשר אישתי נכנסת לתמונה אני מתרכז בפחד מלספר לה מאשר בהחלמה שלי.

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126804

• mitmoded
  • דירוג זהב
המשתוקק כתב on 17 אוג' 2020 19:13:

בהצלחה רבה אחינו היקר!

תהיה חזק - אתה בגל וזה קשה מאוד.

ה' יעזור

חחח אח יקר לא יןדע אם הבנת אותי נכון, אני סתם שיתפתי כרגע ברוך ה אני לא בקריז או משהו כזה

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126873

• mitmoded
  • דירוג זהב

בס"ד

נפלתי, לא עם פורנו אבל נפלתי,

מאז שסיפרתי לאישתי היא הרגישה צורך שאני אספר לה בכל פעם שאני נופל ואני התחלתי להרגיש שבמקום להתמודד עם התאווה ולוותר עליה אני עושה חשבון איך אישתי תגיב וכו 

ממש הרגשתי שהשיתוף והמעקב שלה אחרי ההפילות הופך להיות המלחמה שלה יותר מאשר המלחמה שלי,
היום הסברתי לה את העניין שאני חייב ללכת על זה לבד, אני לא יכול שעוד מישהו מחליט לי, היא הבינה וסיכמנו שאני יעדכן אותה פעם בתקופה מה הלוז..

ונפלתי, הרגשתי צורך להתחיל מההתחלה אני לבד בלי התערבות של מישהו אחר, בהתחלה חשבתי שזה היה טוב ליפול ועכשיו אני מתחיל לחשוב שזה סתם היה תירוץ, בכל מקרה בעזרת ה היום מתחילים שוב (פעם שלישית), אשמח לשמוע את דעתכם בעניין! כמובן גם חיזוקים ובשפע, אשריכם!!

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126879

• mitmoded
  • דירוג זהב

איפסתי,
לא ידעתי שאפשר לאפס כל כך מהר, עברו בקושי 8 שעות מהפעם הקודמת, אני מתחיל לחשוב שה18 יום שהיה בהתחלה זה היה פשוט נס, מה קורה מה הולך.????
אני יכול להפסיק בכלל ???

אויי כמה אני מתבייש ובז לעצמי, בבקשה ה' יתברך תעזור לי!!!

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126880

• mitmoded
  • דירוג זהב

בס"ד  

נשארתי בלי כלום, 
ריק
חלול

הייתי בטוח שאם אני אפול אני ארגיש משוחרר יותר, רענן יותר, 

הייתי בטוח שאני יקבל כוחות חדשים ואחרי הנפילה אני כבר יהיה יותר חזק.
ספויילר:
לא 
לא
לא
יש חוק אחד מאד ברור:
מי שנופל היום נופל  מחר, מי שלא נופל היום לא נופל מחר.

אבל המוח ששוחה בים של תאווה נכנע לכל השקרים שהיא מציעה לו,

"אם תיפול עכשיו תרגיש שמח יותר"
"אם תיפול עכשיו תצליח להוציא ממך את התאווה לגמרי"

טעות
חרטא
שקר

קשה לי לוותר ולשחרר ממנה, כמה כוחות יש בה, הלוואי והפעם אצליח,

הלוואי שבסיבוב הזה יקרה מה שהכי רציתי בעולם: לזכור כל הזמן שזה רק היום הזה, לוותר על התאווה ולצאת לחופשי.

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126882

• פלימו

אח יקר!
המצב שלך נשמע לא פשוט. אני ודאי לא האדם להתייעץ איתו כי אני גם לא מנוסה מספיק אבל האנשים המנוסים פה אומרים שלכתוב פה באופן קבוע עוזר להחלמה, אז אולי כדאי לנסות לשתף יותר! באופן קבוע יום יום.
בכל מקרה מתפלל בשבילך שתמצא את הדרך ותעלה עליה. שה' יעזור לך

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126883

• עמוס24
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • חבר קבוע

בע''ה ה' מתמודד יקר!
העיקר שאתה קם מהנפילה הזאת ושאתה מתחיל שוב סיבוב חדש!
תזכור גם לראות התקדמות באיך שאתה קם מהנפילה, אפילו בתוך הנפילה בזה שהצלחת ליפול ללא פוי' זה גם התקדמות אחי!
צריך הרבה רצון ואומץ ותפילות אבל גם צריך תוכנית עבודה!
אל תרגיש ריק אחי אתה בדרך הנכונה ואתה עושה עבודת קודש !
אנחנו איתך אחי מאמינים בך ואוהבים!!!

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 שנים, 8 חודשים #126886

כאב לי לקרוא את השיתוף שלך...מהנקודת מבט שלי, קראתי את התסכול והאכזבה מהעצמי..
בתור קורא מהצד(אתה יכול גם לנסות לקרוא ברפרוף מהצד), ראיתי בן של הקב"ה שזועק ומבקש מאבא לעזור לו לקום, לראות את האור, לעשות את רצונו וחשבתי לעצמי 'איזו מתיקות של יהודי שרוצה להתקרב לאבא שלו בשמיים. לא הגיוני שכל התפילות הולכות ריקם. אין מצב!'
התמלאתי רגש שקראתי את מה ששיתפת, ואני בטוח, שהקב"ה שהוא קל מלא רחמים אוהב אותך בצורה שקשה לתאר ויפעל כדי להוציא אותך (ובע"ה את כולנו) מהבור. פעם שמעתי בשיעור מרב חשוב שאמר בשם הזוהר הקדוש שאילו היינו יודעים כמה ה' אוהב אותנו, היינו יוצאים לרחובות ורוקדים כל היום בשמחה על כך שזכינו באבא/מלך שככה אוהב אותנו.
אז נפלת נכון לא כיף בלשון המעטה, אבל תדע שמי שמסתכל על הנפילה שלך זה אותו אבא שאוהב אותך בצורה שקשה לבטא במילים ובמושגים שלנו.
מקווה 'מתמודד' שמנקודת מבט כזאת ההתמודדות תהיה יותר קלה ותדע שהוא יעזור ועוזר כדי שתצלח את המסע. המון תפילות והשתדלות וזה יהיה בע"ה מאחוריך!
מאחוריך אח יקר, ובהצלחה:)

זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן