ברוכים הבאים, אורח

נושא: חלאס די מספיק !! 1459 צפיות

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 5 ימים, 2 שעות #127893

• זקוק למחילה
  • רצף ניקיון נוכחי: 31 ימים
  • חבר חדש

אחינו היקרר!
מרגש לשמוע שאתה מנצח,וכל יום זה ניצחון מחדש,ששווה המון.

צריך לזכור שלעיתים אנחנו מפסידים בקרב אבל מנצחים במערכה. ההתמודדות מול התאווה היא רצף של קרבות,אבל באסטרטגיה יש פה מערכה אימתנית.

ואנחנו מסתכלים במאקרו המערכתי,ושם אנחנו נצליח להביס את היצר.
מאחל לך שזכותך כחייל צה"ל תשמור עליך מכל רגע ומכל פגע רע,ותזכו אתה ואשתך לזוגיות מלאת קדושה ואושר.
אוהב,זקוק למחילה

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 4 ימים, 4 שעות #127919

• mitmoded
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • דירוג כסף

בס"ד 12 ימים נקי (לפי האתר 13 אבל זה נראלי טעות)

בכל מקרה עברנו את אתמול, ברוך ה ברוך ה עבר טוב, היה לי קצת נסיונות אתמול בערב בהצעת נישואים של חבר כולן התלבשו כאילו הן הכלה בעצמה, ברוך ה עבר טוב,
אני שם לב שכשאני דואג לעצמי לאוכל/ללכת לשירותים בזמן/תפילות מסודרות וכו אני בהרבה יותר משוחרר מהתאווה, בנוסף אני מגלה המון פגמי אופי בעצמי בעיקר ביחס שלי לאישתי, קשה לי לומר את זה קשה לי לגלות שהבעיה אצלי ולא אצלה (או גם אצלה) 
אני צריך להבין שיש לי שליטה על עצמי ואני יכול לטפל בעצמי, גם אם לה יש פגמי אופי זה לא מעניין בגלל שאין לי שליטה עליה (ב"ה), 
אחד מהפגמי אופי שפחות קשורים אליה זה תאוות אכילה, אני לא שמן חיצונית אבל אני אוכל המון, המון המון עד שאני מצטער כבר שאכלתי אני מת להפסיק עם זה ולמסור את זה לה יתברך שיעזור לי.

מתפלל לעוד יום של נקיות, לי ולכם.

נערך לאחרונה: לפני 4 ימים, 4 שעות על ידי mitmoded.

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 ימים, 21 שעות #127932

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 2410 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

שמח בשבילך שיש לך שליטה על עצמך. לי אין שליטה על עצמי, ורק כוח עליון יכול לעזור לי. וגם זה רק כולי האי ואולי...

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: חלאס די מספיק !! לפני 3 ימים, 6 שעות #127950

• mitmoded
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • דירוג כסף

השליטה שלי בעצמי זה על ידי השתדלות עצומה מצד עצמי וברגע שאני כבר חסר אונים אני זועק לה' שיעזור לי

זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן