ברוכים הבאים, אורח

המסע הפסטורלי של דייב 2
(0 צופה) 

נושא: המסע הפסטורלי של דייב 2 12841 צפיות

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 4 חודשים, 4 שבועות #138018

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב חברים

שמי דייב ואני סקסוהוליסט

נפלתי בשבת 4 פעמים

אני משומש חסר אונים מול התאוה אבדתי שליטה על חיי

אני חולה, מכור ברמה קשה, 'אוננות ריגשית-כפייתית' – זה מה ששולט בי בתקופה הזאת.

הכרת מצב ברורה חולה פעיל.

בליל שבת האחרון אני חולם שמי שעזבה אותי פוגשת אותי וצועקת ובוכה; "מה אתה חושב שלי - זה לא כואב, שלי - זה לא קשה..." אני ברחתי כי לא יכולתי להקשיב לזה, והיא עם חברות מחפשת אותי ואני מתחמק... ובסוף עשתה לי תרגיל ותפסה אותי ואז התעוררתי...

אסירות תודה - היה דברים נפלאים השבת.

אבל לא יעזור אני לא יכול להכיל את כל האשמה, הבושה, האכזבה, הפנטזיה, הבריחה ושוב זה קורה...

מתפלל לנכונות ליישם כל מה שהספונסר אומר לי...

ולחיות בשמחה ובשלוה:

"כל נפילה, היא מכשרת עליה כפולה" (שמונה קבצים א, תתנט).

ב"סיפורי מעשיות" (מעשה א') מספר רבי נחמן מברסלב על הנסיכה שנמצאת במקום שנקרא "לא  טוב". היא אומרת למשנה למלך שמחפש אחריה שאין לו דרך להציל אותה כי אם כשיתגעגע להוציאה במשך שנה שלמה. רצון עמוק יוצר געגוע לדבר שאותו אני רוצה, שייצא לפועל. כך שאם רצונות אינם מתגשמים, אין לראות בכך ראיה לאי חשיבותו של הרצון, אלא צריך פשוט לרצות אותם ולהתגעגע למימושם יותר ויותר.

"הצלחה מורכבת מאחוז אחד של השראה ותשעים ותשעה אחוזים של הזעה." (תומס אדיסון)

'רק עוד רגע': דניאל ישי ונתנאל בקאבר ווקאלי מרגש

הי זה  אני כאן שר אליך מחפש מילים יפות

להאיר בי את הלילה לסדר קצת מחשבות

מרגיש שקצת איבדתי את הדרך

החיים שלי קצרים מידי בשביל לחיות אותם בערך

אבל באמת

שמתחת אלף מסיכות

אני עוד ילד עם עיניים בורקות

בא אליך בידיים ריקות

מחפש אותך בכל העיר

רץ במעגל כבר אין לי אוויר

רק עוד רגע והבוקר יאיר

הי זה אני כאן שר אליך

וצריך מילה טובה

שתמיס בי את הפחד

שארגיש מעט קרבה

כמו שדה שמתרגש לגשם

גם המבול הזה שבי עוד יכנע לקשת

אבל באמת

שמתחת אלף מסיכות

אני עוד ילד עם עיניים בורקות

בא אליך בידיים ריקות

מחפש אותך בכל העיר

רץ במעגל כבר אין לי אוויר

רק עוד רגע והבוקר יאיר

לסיום אצרף:

אדם אחד בא לסוקרטס ושאל אותו: “שמעת מה אומרים על הידיד שלך?"

“לא”, ענה סוקרטס, “אבל לפני שאתה מספר, תגיד לי, האם העברת את השמועה על ידידי דרך שלוש המסננות?"

“אילו מסננות?”, שאל האורח.

“הראשונה, מסננת האמת – האם אתה בטוח שהדבר שאתה עומד לספר לי על ידידי הוא אמת?"

האורח היסס: “בעצם אני לא בטוח. אני רק שמעתי את הסיפור מפי אחר… ומהי המסננת השניה?"

“המסננת השניה”, אמר סוקרטס, “היא מסננת הטוב. האם הדבר שאתה עומד לספר לי על ידידי הוא דבר טוב?"

“להיפך”, אמר האורח, “זהו משהו איום ונורא. והשלישית?"

“המסננת השלישית היא מסננת הנחוץ”, המשיך סוקרטס, “האם זה נחוץ לספר לי את הדבר הנורא על ידידי, שספק אם הוא אמת?"

אחרי הפסקה אמר האורח: “לא, אין זה נחוץ כל כך”.

“אז תשתוק!” אמר לו סוקרטס.

(מקור לא ידוע)

**

שלוש המסננות של סוקרטס מזכירות לנו לקחת אחריות על המילים שלנו.

למילים יש אנרגיה והשפעה, הן יוצרות מציאות ויכולות לשנות עולמות.

בדומה לאבן הנזרקת לאגם שקט ומייצרת גלים לכיוונים שונים, כך המילים שלנו משפיעות גם על האדם שאיתו אנו מדברים, גם על האדם שעליו אנו מדברים וגם עלינו.

בדומה לשלוש המסננות, "לשון הרע" ביהדות אינה מתייחסת רק לדברי שקר פוגעניים אלא גם לרכילות ולדיבור "מיותר" שאינו מוסיף דבר.

החשיבות של שלוש המסננות אינה רק בתשובות שהן מייצרות.

לעיתים קשה לדעת האם משהו הוא נכון, טוב ונחוץ. לא תמיד זה ברור או חד-משמעי.

חשיבותם העיקרית של שלוש המסננות היא בעצם העצירה והבדיקה.

במעבר מדיבור "אוטומטי" לדיבור מודע מתוך בחירה ובלקיחת אחריות על המילים שלנו.

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 4 חודשים, 4 שבועות #138042

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים

שמי דייב ואני סקסוהוליסט

עבר יום נקי מחובר ומפוכח

עם הרבה התקדמויות

אבל עכשיו אני נכנס למקלחת קצת מתחיל ואני חסר אונים...

יצאתי מלוכלך, אני רוצה לצאת עכשיו מהמחשבות ומאשמות זה לא מבין אותי לשום מקום אולי להשתמש עוד הפעם...

אני חולה וחייב עזרה מבחוץ כמו שהספונסר אמר לי.

עכשיו לקחתי מספר של איזה פסיכולוג שכמה המליצו ואני בכל מחיר מוכן להיפגש איתו – מחר אני אתקשר [אדווח שעשיתי זאת] אליו ואראה איך אני נפגש איתו הכי מהר...

היה לי כאבי ראש ובטן היום ולא חלמתי שיהיה לי כח להשתמש, אני אחרי נסיעות ומאמצים אבל אין שום דבר שמעניין אותי, אני חסר אונים איבדתי שליטה על החיים, אני חייב עזרה...

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 4 חודשים, 3 שבועות #138054

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב חברים

שמי דייב ואני סקסוהוליסט

נפלתי אתמול בלילה – פעמיים.

שיתפתי אתמול על הנפילה הראשונה, וכבר הגעתי למסקנה שאלוהים החליט שלא אוהבים אותי, ועל הבוקר - שואל אותי חבר: "איך הגעת להבנה הזאת שאלוקים החליט"?

קודם כל, שאלה חזקה... כבר דיברו בזה הראשונים...

שנית, אני עובר טלטלה קשה בנפש ולא מצליח להישאר נקי, ואני מרגיש שאלוהים בא לדפוק אותי, בזה שאני לא נקי וכואב לי הראש הבטן והרגלים...

כפי ששיתפתי שאני יפנה לאיזה פסיכולוג, ניסתי להתקשר אליו הבוקר, והוא לא ענה... כמובן שאנסה עוד כמה פעמיים היום עד שהוא יענה ואעדכן...

הבעיה שחסר לי בכניעה, אני לא מוכן להוציא את הראש מהמים ולהמשיך לשחות, אני מנסה להשאיר את הראש בתוך המים אבל אני נחנק.

במשך כל השנים לא באמת הרגשתי שאמות אם לא אשתמש בתאווה, אבל בפועל אני מוכרח לפעול וליפול.

כאשר אני חושב על זה טיפה יותר, יש לי פנטזיות שחשבתי שאין חיים בלי לממש אותן. הסכמתי לסכן את כל העולם שלי כדי לממש אותן ולגלות שהן לא התממשו אלא ילדו פנטזיות חדשות.

אצלי דווקא יש התחושה של סוף העולם, לא בזמן השימוש אבל אחרי השימוש ובשלבים היותר המאוחרים - תחושת המחנק שאני חש אחרי שהשתמשתי, היתה ממש 'למה לי חיים'...

התאווה אף פעם לא איימה עלי שאם לא אצרוך אותה אמות. היא פשוט לא העמידה לי ברירות - כי כאשר היא מעמידה אותי במצב כזה של הנה אני  - צרוך אותי, ואין לי שום ברירות אחרות חוץ מלצרוך את התאווה. וזאת מהסיבה הפשוטה שלא היתה לי שליטה ברגעים אלו.

היום אני יודע שאם אתפתה ללגום [אפילו מגע פשוט] - אני אמות!!!

אז מה עושים? – נכנעים [לא נוגעים!]. כל פעם שבאה התאוה צריך כניעה ואז אפשר לגלות שהאובססיה מתה במקום שאני אמות - בכניעה הכללית של חיי.

אחד הסיפורים הקולעים על  הכניעה, הוא הסיפור שכתב אדם ביסודו בפוסט "מה שלא הורג אותך, מחשל אותך": על אותו אדם שצנח בחושך לתהום. הוא נאחז בענף תוך כדי נפילה, כאשר הוא תלוי בין שמים וארץ, ואובד עצות. אז שומע הוא את קולו של אלוקים קורא לו: "האם אתה רוצה שאציל אותך"? הוא עונה "בוודאי", אומר לו אלוקים "עזוב את הענף שאתה מחזיק בו" מתוך חוסר ברירה מידיעה שבכל מקרה אם הוא נשאר תלוי הוא מת, הוא עוזב את הענף, ומגלה שהקרקע הייתה 30 סנטימטר מתחת לרגליו...

כוחה הגדול של אובססיית התאווה עלינו, הוא בתחושה הדמיונית שאם לא נצרוך אותה, פשוט נמות. אנחנו יודעים שהצלחנו די והותר פעמים לא לצרוך אותה ולמרות כן להישאר עדיין בחיים. אבל בכל פעם התחושה היא כאילו עדיין לא למדנו כלום. כמה נפלא ומרגש לגלות בכל פעם את צלליה המאיימים של התאווה נעלמים באור ההתגברות. כמו אותו שודד המגיע לסניף בנק חמוש באקדח, וגורם לפחד משתק אצל כולם. עד לרגע שמתברר כי הוא מחזיק באקדח מפלסטיק...

במסכת דרך ארץ נאמר: "רצונך שלא תמות? מות עד שלא תמות" הגדרה מדהימה למצבנו מול התאווה. אני יודע  שדווקא צריכת התאווה היא זו שתביא עלי את המוות הרוחני, ואולי גם הגשמי, ולא ההימנעות ממנה. כדי להימנע מהתאווה עלי פשוט להיות מוכן למות ולא לצרוך אותה. דווקא ה"מוות" הדמיוני הזה הוא זה שיציל אותי מהמוות שיגרם עם השימוש בתאווה. כמובן שרגע אחרי ההתגברות אני מגלה תמיד את הקרקע ממש מתחת לרגלי, בדרך כלל קרוב  יותר מ 30 סנטימטר...

לכן חשוב לי כל כך ברגע של התמודדות עם "לגימה ראשונה" או עם "הסתכלות שניה" לזכור תמיד שלא מדובר כאן בגינוני פרישות יתירים, אלא ברעל אכזרי וממית. ושתמיד עדיף הקושי שלפני, עשרות מונים מהקושי שיהיה לי אחר כך. כך גם בכל מה שקשור בניצחון גובר והולך על התאווה. לפעמים נדמה שזהו "רק" משהו פעוט שלא ישפיע על שום דבר ובעצם גם "מותר", אז ממש לא! אם הוא כל כך פעוט מה הבעיה אם כן להתגבר עליו? ואם הוא קשה יותר, כנראה שכדאי יותר לוותר עכשיו כדי לא להגיע לתוצאה שתהיה אכזרית יותר.

הביטוי "מה שלא הורג אותך, מחשל אותך" מקבל משמעות. אחרי כמה פעמים בהם לא קרה שום דבר מיוחד ללא התאווה. מסתבר מאד שכניעה לא רק שאינה מזיקה, אלא גם מחשלת ונותנת כח להתמודדות בפעם הבאה שתגיע. כל התמודדות ראויה נוספת מחזקת את האומץ להיכנע שוב. מתוך הבנה נוספת כי באמת לא נמות מהימנעות.

יש לי הרבה חברים ואנשים שאני איתם בקשר כולל; רבנים ואנשים חשובים, אבל אף אחד לא יכול להזדהות איתי בכאב הזה...

קשה לי שאין לי הזדהות על המקרה ועל כל התופעות לוואי שאני עובר... מחשבות, חלומות, פנטזיות, פחדים...

הפגמי אופי - מנהלים אותי, בפרט שאני בזמן משומש [חודשיים מחורבנים], הכאב צף ולא נותן מנוח, אני פתאום נזכר בעוד סיטואציות, ואז עולה 'אשמה', 'ביקורת', 'אכזבה', 'נקמה', 'הכחשה', ועוד.

על ענין של הזדהות מצאתי שני מקורות בדברי רש"י והרמב"ם ואצטט כאן:

רש"י (איכה ב' י"ג)

"מָה אֲעִידֵךְ מָה אֲדַמֶּה לָּךְ. לומר לך מה תתמה על שברך הלא אף לאומה פלונית אירע כמותך: מָה אַשְׁוֶה לָּךְ וַאֲנַחֲמֵךְ. כשבאה צרה על אדם אומר לו אף בפלוני עלתה כך תנחומים הם לו":

לשון הרמב"ם במורה (ג, מ, בביאור יציאת רוצח בשגגה מעיר מקלטו במיתת כה"ג):

"שזה עניין טבעי לאדם, כל מי שתקרהו צרה, כשתבוא גם כן לזולתו כיוצא בה, או גדולה ממנה, ימצא נחמה בזה על מקרהו".

על 'צרת רבים חצי נחמה' אומרים דרך צחות, כי תמיד חלק מהצרה היא שלשני אין את זה, וכשיש גם לשני, הרי שכבר חצי נחמה יש כאן.

באמת נאמר: צרת רבים - נחמת טיפשים.

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 4 חודשים, 3 שבועות #138100

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

בס"ד

שלום חברים

שמי דייב ואני סקסוהוליסט

מצהיר על היום השני לנקיות

אסירות תודה לאבא אוהב

על נסיעה למרכז

על משקה חלבון וקרקרים

על ארוחת בוקר טובה

על חברותא ללימוד פסיכולוגיה

על ארוחת צהרים

על כסף

על פרויקטים

על התקדמות

על למידה של דברים חדשים

על טילונים, גלידות, וכו'.

אני מפחד – רשימה:

מלהתקדם בלעשות רישיון

מכישלונות בעבודה, בחיים, ביחסים - עם חברים עם המשפחה

עבודה, התחייבות

ריצוי – שאנשים יהיו מרוצים 100%.

אני חסר אונים

מול מבטים

מול בחורות חשופות ויפות

מול פנטזיות

מול אלימות

מול אשמה עצמית

מול לחץ חברתי

מול לחץ מהחיים

אני בימים מעניינים, הרבה תובנות, הרבה שיחות עם חברים, כל מיני התבוננויות חדשות על החיים, על דברים שקורים סביבי, אני באמת חסר אונים, אני שונה מכולם, לי לא טוב הסתכלות על הנשים לא מבחינה דתית אלא מבחינה פיזיולוגית, לראות נשים – עושה לי לא טוב...

מלונות, הנאות, מרחצאות, מקלחות – לא עושים טוב, אסור לי.

משתף מה שכתב חבר:

מסטיק התאווה, נחמד ללעוס עד שעובר הטעם, ואז כשאתה זורק את המסטיק, אתה פתאום קולט שהוא נדבק לך למכנסיים.

רגע אחרי, התאווה הכי מתוקה נמאסת. רגע לפני, התאווה הכי מסריחה קורצת.

אני מזכיר לעצמי את דברי הספונסר שלי: להביא יום נקי – זה המצוה הכי חשובה שלי...

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 4 חודשים, 3 שבועות #138105

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

מסטיק התאווה, נחמד ללעוס עד שעובר הטעם, ואז כשאתה זורק את המסטיק, אתה פתאום קולט שהוא נדבק לך למכנסיים.

רגע אחרי, התאווה הכי מתוקה נמאסת. רגע לפני, התאווה הכי מסריחה קורצת.

אהבתי. חזק..

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 4 חודשים, 3 שבועות #138132

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים

שמי דייב ואני סקסוהוליסט

ביום השלישי לנקיות

אסירות תודה:

על אוכל, על מים מינרלים, על חדר, על חברים, על תוכנית, על לימודים, על עבודה, על כסף, על נכונות לוותר רק להיום.

פחדים:

מפחד מהמעסיקים שלי, מהלקוחות שלי, ממי תתחתן איתי, מהתאווה והשלכותיה, מהאובססיה למין, שאני לא ידוע לאהוב רק להתאוות...

חוסר אונים:

מול התאוה, מול פנטזיות, מול מבטים, מול הורים, מול עבודות מסויומות...  

אני צריך לעשו כמה דברים כמו ללכת לטיפול בדחיפות, כבר ניסתי להתקשר לפסיכולוג אחד - איזה 6 פעמים והוא לא עונה, אני הולך לטמטם את הפלאפון שלו, עד שהוא ייענה...

אני בימים נחמדים מצד אחד וריקים מצד שני, מתחיל עוד כמה ימים בין הזמנים, לא שזה כל כך רלוונטי בשבילי – אני כל החודשים האלה בבין הזמנים וזה חלק מהבעיה...

אצלי 'בין הזמנים' - זה זמן טוב, כי יש לי יותר 'סדר יום', יש ישיבת בין הזמנים, יש עבודה, יש טיולים, יש נסיעות...

בבקשה אבא, תן לי נכונות לעשות דברים ולהשלים אותם ולא להיתקע באמצע, אני רוצה שיהיה לי רישיון ושיהיה לי רכב טוב ושאני אסע בדרכים טובות [ושלא יבלבלו לי את השכל] תזכה אותי לעבור את מבחן התאוריה ולעשות עוד עשרה שיעורים ולעבור בטסט ראשון...

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 4 חודשים, 3 שבועות #138169

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שלום 1:00 בלילה אני קצת מבולבל מזה שאני כותב לאנשים ולא לעצמי, וזה דורש שיבינו אותי, אבל אני ינסה לכתוב - רק להירגע לפי מה שאני מרגיש ולא כדי לקבל תוצאות אלא כדי להיות עסוק בעשייה רק לעכשיו, ולקחת אחריות, ומתפלל לאלוקים בענווה, שייתן לי שלווה, מבלי שאני ייקח לשליטה עצמית, ואוכל למסור את חיי מכל הכיוונים לאלוקים (הצלחות וכישלונות).

אני יושב בבית - אחרי כמה ימים של רוגע בתאווה, מוצא את עצמי עם פחדים/לחוץ/ ריק לגמריייייייייי, לא מכיל את הריקנות, וזה מוציא אותי מדעתי, אני יושב בחדר לבד עם 4 קירות מול מחשב, ואין לי לאן לברוח, ואני מנסה להשתמש בדברים אחרים, אמנם אס"ת - לא פורנו, אלא התכתבות עם חבר מפורום שמור עיניך...

אני מתכוון לראיין אותו עם הוא מכור אבל זה גלש להתכתבות של מילים גסות מה שמוביל לפנטזיות, ובסוף לגעת בעצמי ולאונן... אין לי כח לכלום, וואוווו איזה הרגשה נוראית, אני חסר אונים מול כל החיים אין לי הגדרה אחרת לא מצליח להיות מרוכז בעבודה, ויש לי הרבה עבודה, הריקנות הורגת אותי ולא נותנת לי מנוח אויי אבא תן לי את הכח לקבל את המצב ולא להילחם בו, מה עוד אני יכתוב?

כמה שאני יכתוב אני לא יצליח להוציא את מה שאני מרגיש.

תן לי את הכח לקבל גם את זה, אבא אני רוצה אותך ולא מרגיש אותך.

אני מרגיש תלוש ולא יודע מה אני עושה בעולם שלך ככה הולך כמו הומלס בלי בית מקום ומצב..

בראת אותי וכנראה שיש משמעות ושום דבר לא קורה סתם, אבל תדריך אותי, תראה לי - מה אתה רוצה ממני, אני לא יודע כלום, לא מבין מי אני? למה אני עובד? ומה אני רוצה מעצמי? לא יודע כלום, לא מבין מה אתה רוצה ממני, באיזה סטאטוס אתה? בקבוצות [הייתי אגב הערב בקבוצה]? או לא? ועוד הרבה שאלות.

אבל חברים אין לי כח לכלוםםםםםםםםםםם, אני מרגיש דפוק ואבודדדדדדדדדדדדד, לא מסוגל להכיל רגע אחד של הריקנות הזאת והצימאון האדיר הזה, ורק כותב כי אני משתדל להיות עסוק בעשייה ותו לו...

אני רוצה לדלג על התקופה המחורבנת הזאת.

אני רוצה להביא יום נקי...

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 4 חודשים, 3 שבועות #138174

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

התחרבנתי/התחרפנתי על כל המוח: מחלת ה'אוננות הכפייתית' הולכת ומחמירה

בוקר טוב חברים

שמי דייב ואני סקסוהוליסט

יש יותר מדאי דברים שמנהלים אותי, פחדים, חוסר אונים, עומס יתר, הכחשה, בריחה...

על רקע זה אני נופל באוננות כפייתית, אני מתכוון לאוננות שגורמת כמה נפילות אחריה...

אבדתי שליטה על החיים, אני רוצה ללכת לישון, אבל אני מפנטז נוגע בעצמי ומאונן ומספר לעצמי שזה טוב לי זה משחרר...

לספונסר - כבר נמאס ממני, ולי - נמאס מאותם משפטים שהוא אומר לי 'אוהבים', 'תשתף לפני'...

אני פשוט מרגיש שנתקעתי בפקק ונעמדתי בצד לעשן, ומאז אני לא זז גם כאשר הפקק המשיך לזוז - אני עומד בשוליים...

אני חסר אונים - מה טוב לי, מה כדאי לי.

החיים שלי הלחץ ובחוסר ערך עצמי - מלווים ברחמים עצמיים והרס עצמי...

אני מלא בטינות, בכאב, בחוסר אונים מול התאווה, מול החיים, מול הפנטזיות...

אני מפחד ממה יהיה בחודש אלול – אם אלוהים ירצה אני חוזר לישיבה לא טוב לי להישאר בבית...

אני מפחד - איזה בחורה תרצה אותי ואני ירצה מפחד לטעות שוב...

אני מאמין שהמחלה - זה לא הבעיה שלי, אלא הבעיה שלי - שאני מאמין – שהמחלה היא בעיה שאין לה פתרון, והיא הורסת לי את החיים. אבל זה לא נכון, יש פתרון, אני שונה, ואני צריך לפעול - לא כמו אדם רגיל בחיים שלי, אני צריך תוכנית, פעולות, צעדים, ספונסר, חברים....

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 4 חודשים, 3 שבועות #138184

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום
קצת על 'תלות'

אני צריך להשתחרר מתלות, תלות בהורים, תלות ברב שלי, תלות בחברים, תלות בקהילה, תלות בהתנדבות, בעבודה, בכסף, תלות אחד להישאר זה תלות באלוקים אוהב כפי שאני מבין אותו, הוא היחיד שיכול להשאיר אותי ברגע שאני יחליט באמת, ברגע שאני אתמסר להחלמה ואפסיק עם פעולות על התאוה, ברגע שאני יפנים שאני צריך לוותר על האוננות - כמו שוויתרתי על הפורנו ל8 חודשים וזה אפשרי...

שאי הזנת הרעב – לא הרגה אותנו...

שאני יקבל את זה שזה בסדר לחיות ב'חוסר אונים'...

כן, זה בסדר...

אלוהים עושה איתי עבודה...

מטפל בי באופן אישי – ניתוח לב פתוח...

אסור לי להתנגד לריב אתו ולא לסמוך עליו, הוא לא יכול ככה לעבוד...

אני חייב להאמין בו לתת בו אמון ולהיתלות בו...

אצטט מהספר 12 ו12 על צעד 3:

אנו מבינים שהמילה ’תלות’, אינה נעימה לרבים מהפסיכיאטרים והפסיכולוגים - כפי שאינה נעימה לאלכוהוליסטים. בדומה לידידינו המקצועיים, גם אנו מודעים לכך שקיימות צורות לא־רצויות של תלות. אנו מכירים רבות מהן. למשל; התלות בהורים אינה יאה לגבר או אשה מבוגרים. אלה היו צריכים להיגמל מהוריהם לפני שנים; אם לא נגמלו, עליהם להבין את הצורך בגמילתם. דווקא תלות לא־רצויה זו גרמה לאלכוהוליסטים רבים להסיק שכל תלות היא מזיקה ובלתי־רצויה. אך עד כה, לא הניבה התלות בקבוצת .A.A, או בכח עליון, תוצאות שליליות כלשהן.

עקרון רוחני זה עבר את טבילת־האש שלו במלחמת העולם השניה. אז גויסו חברי .A.A רבים ופוזרו ברחבי תבל. האם יצליחו אלה לעמוד במשמעת, להילחם תחת אש, ולשאת את החד־גוניות והסבל של המלחמה? האם התלות - מהסוג שלמדו בארגונם - תעמוד להם בשעת משבר? ובכן, היא עמדה בכך. אנשים אלה סבלו ממשברים אלכוהוליים ורגשיים אפילו פחות מחברי .A.A שנשארו בעורף; יתרה מכך, מגוייסי .A.A הפגינו סיבולת וגבורה ככל החיילים. בכל מקום בו נלחמו, עזרה להם תלותם בכח עליון. למעשה, תלות זו לא היתה להם לחולשה, אלא למקור כח עיקרי.

אנחנו בעיצומה של מלחמה - מלחמת העולם השלישית – מלחמה לא של טנקים, מלחמת קיום, מלחמת אחים, מלחמה שותת דם משנאה קנאה ותאוה.

אבל הדרך הנכונה להילחם במלחמה הזאת - זה לא להיחלם, זה לשחרר, להרפות, לתת לאלוהים לעשות הכל - לבטוח בו.

אני מוסר את החיים שלי את כל הרצונות שלי את הכל לאלוהים, אני איבדתי שליטה...

אני מאמין שכמו שהוא ברא ים - אין סופי ויבשה - אין סופית, הוא יכול לרפות אותי מכל הדברים האין סופיים שאני חווה [דברים שאני לא רואה את הסוף ולא את ההתחלה].

אוהב אותך - אלוהים גדול
נערך לאחרונה: לפני 4 חודשים, 3 שבועות על ידי דייב 2.

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 4 חודשים, 3 שבועות #138221

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים

שמי דייב ואני סקסוהוליסט

אסירות תודה על יום נקי

על נסיעה בכותל ועל דיבור עם אלוהים אוהב שכואב שאין בית המקדש

על יציאה עם הספונסר לערב עם חברי תוכנית

על אוכל נחמד

על שחרור וסוף שבוע נפלא

על זה שאני רווק

על זה שיש לי נכונות לצאת מעצמי

אני חסר אונים ואבדתי שליטה על החיים - אני רוצה מפוכחות מינית

אני חסר אונים

מול עבודה

מול חברים

מול מושאות תאוה

מול פנטזיות

אני מפחד מכל העולם – אין לי אמון באף אחד

רוצה למסור את זה לאלוהים אוהב שהוא יכול באמת לשחרר אותי מכבלי...

הוא יודע ומבין יותר טוב ממני...

הוא כח גדול, כי אני לעומתו אפילו לא ג'וק...

תראו איך העולם גדול ואני כזה קטן...

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 4 חודשים, 2 שבועות #138341

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים

שמי דייב ואני סקסוהוליסט

מעדכן על נקיות של 36 שעות

אסירות תודה

על שקבעו לי פגישה לאבחון

על לימוד וחיבור ללימוד בבוקר

על שמיעת ניגונים שאני אוהב

על אוכל טוב ארוחת בוקר וצהרים – מתפלל שהשמן לא יציק לי

על פגישה עם חבר ועל שאני ודאג לו

על כסף

חסר אונים

מול ההורים שמתערבים לי ולא מוכנים לשמוע, להכיל, להבין...

מול התאוה הקייצית – פשוט כולם חשופים...

מול לקוח שנותן לי לקבוע את המחיר [כדי לעורר לי את המצפון] במקום לעמוד בהסכם שקבענו...

מול לוקח אחר שרוצה שאני ינהל הכל למרות שהוא משלם רק על חלק...

פחדים

מאיזה פרויקט שאני מפחד שהלוקח הולך לטמטם אותי

מהתחייבות, מלטייל, מליפול באוננות, מאוננות כפייתית

מזה שאני תלותי בהורים – שזה הורס לי את החיים

אני מעתיק כאן קטע מהשיר הבא שצירפתי

"בוא נדבר על התחלות חדשות,

על הסתכלות במשקפיים ורודות ,

על פרידות ואהבות,

כישלונות והצלחות,

על שנאה ותחרות ששברו את החומות".

חיים וענאל - יש בו טוב

וכמה זה קשה לשמוח , בזמן שכולם עצובים

וכמה זה קשה לצרוח , בדור שכולם ישנים

ולמה לא קשה לנשום , למרות שכולם מעשנים

את האמת לפני שנה הפסקתי , ועוד חנוק לי מבפנים

ואיך עוד לא קלטו שאין קליטה

ושהלב סובל אז הוא עוצר ת'הקלטה

חוזר עליה שוב ושוב מתחיל מההתחלה

רוצה לחזור לחיות אבל לא באותה שגרה

תלמד אותי שכל הרע בעולם הזה יש בו טוב , יש בו טוב

גם אם כולם יתרחקו אני תמיד ירצה להיות יותר קרוב , יותר קרוב

כמה זמן אפשר לשמוע חדשות , על כמה רע העולם הזה עוד יכול להיות , להסתגר , לפחד , לנעול את הדלתות , לאגור מזון לאלף מלחמות.

אף אחד כבר לא שומע אמונה , את העובדה שקיבלנו חיים במתנה , בלבולים , סיבוכים , אשליות , תן לו יד והוא פותר את כל הבעיות.

בוא נדבר על התחלות חדשות , על הסתכלות במשקפיים ורודות , על פרידות ואהבות , כישלונות והצלחות , על שנאה ותחרות ששברו את החומות.

בוא נדבר על מותר על אסור , על ספק על ברור , על שלם על שבור , על מוסר ועל השכל , על קל וגם על חומר.

תלמד אותי שכל הרע בעולם הזה יש בו טוב , יש בו טוב

גם אם כולם יתרחקו אני תמיד ירצה להיות יותר קרוב , יותר קרוב

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 4 חודשים, 2 שבועות #138342

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 152 ימים
  • דירוג זהב

תודה דייב על השיתוף! אוהבים אותך מאוד.
החיים לפנייך בגדול, אתה עובר תהליך חישול ומודעות עצמית גבוהה שרק בורא העולם יודע לסדר לנו.
אנחנו לא יודעים למה אנחנו עוברים מה שעוברים, בהמשך הדרך לפעמים אנחנו מבינים איך מה שחשבנו שלא טוב עבורנו זה בעצם הכי מצוין.
מאמינים בך, אתה יכול. בעזרת השם.
אוהבים אותך חזק ואמץ בהצלחה בהכל

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 4 חודשים, 2 שבועות #138390

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

זהירות חופש: אין התקדמות בלי התמדה בתוכנית

שלום חברים

שמי דייב ואני סקסוהוליסט

בין הזמנים שפוי ומוצלח!

הסקסהוליסטים שלי – לא יצא לחופשה.

אצלי - זה הפוך, בחופשה התאוה עובדת בלי סוף...

חוף ים ביום, מלון - אצלי רשום ברשימה השחורה.

"השיעמום מביא לידי חטא", קבעו חז"ל לפני אלפי שנים, וזה נכון גם ביולי־אוגוסט 2021

אני לא יכול בתקופה הזאת להיות במלון בלי ליפול במלון...

עובר תקופה מבולבלת מאד, אלוהים מראה לי שאני חסר אונים, מראה לי שאני לא שולט על כלום הכל בידיים שלו...

לא הכל זורם לי, לא הכל מוצא חן בעיני, לא רוצה כלום ורוצה הכל...

פתאום בא לי לסדר הכל - כדי שאני יוכל להתקדם הלאה...

לדאוג למלא את הזמן בפעילות, יוזמות ועשייה חיובית.

הרבי מקוצק אמר פעם לתלמידים שלו: "אני רוצה שלא תחטאו לא כי אסור לחטוא, אלא כי לא יהיה לכם זמן לחטוא...".

לא שאני מתייחס לנפילה כחטא, אבל אצלי - זה נכון, שאני ממלא את הזמן ואני בסיפוק וחיבור רוחני - אז קל להיות נקי...

אני והתמדה - לא הולכים ביחד. מעולם לא היינו חברים טובים, והעדפתי שלום קר ומרוחק על פני יחסי אהבה-שנאה שרק מכאיבים יותר. לכן, במקום לנסות להתמיד ואז להתאכזב מכך שאני לא מצליח, פשוט לא ניסיתי להתמיד וזהו.

וכמו הרבה מאוד דברים בחיים, היה לזה קשר ישיר להתמודדות המרכזית שלי - ההתמודדות עם התאווה. לא משנה האם חוסר היכולת להתמיד - היווה גורם שעזר להתמכרות, או שמא להיפך, דוקא ההתמכרות הפכה אותי לאחד שקשה לו להתמיד, כך או כך, חוסר היכולת שלי להתמיד, התבטא בצורה החזקה ביותר בניסיון שלי להתמיד בנקיות. כל פעם ניסיתי וכל פעם נכשלתי, וכל פעם היתה הפעם האחרונה, ותמיד זה לא הצליח, עד שהתייאשתי.

בשורה התחתונה, אין שום חשיבות אמיתית למספר הימים שאני נקי בהם, כיון שאם לא אשאר נקי היום - כל הימים מהעבר לא יבואו לעזרתי, אז למה אני סופר?

להביא יום נקי זה הצוואה של הספונסר שלי, וזה לא רלוונטי ומעניין אותי איך אני מביא אותו אבל זה מה שאני צריך להביא... לעשות פעולות ולהשאיר את התוצאה לאלוקים. ועל זה אני אומר ברכה בשם ומלכות, ומודה לאלוקים על 3 וחצי ימים, שכל רגע ורגע - זה ברכה בפני עצמה ונס בפני עצמו.

אוהב צריך ומעריך

תהנו בכל מקום שאתם נמצאים

נהוראי אריאלי - דף חדש הקליפ הרשמי

מילים:

אם, שוב ניסתה להתחיל היום

דף חדש אבל פתאום

מרגיש.. זה לא היום שלך,

קשה לך, תנשום!

לא, לא אל תתבלבל מזה,

פשוט..

תמשיך עוד יום ותנסה,

לשוט,

על זה..

בלי לחשוב הרבה,

תזכור!

שאין יאוש בעולם אחי

תמיד אתה יכול,

ואי אפשר להתקדם בלי

לקום ושוב ליפול, ב..

סוף כל יום לא מסתכלים

על כמה פעמים נפלת,

פה סופרים את הימים ומסתכלים

כמה פעמים התחלת,

אז בוא איתי אחי קדימה,

נתארגן על עט ודף כי אנו מתחילים שוב..

דף חדש עם ראש למעלה,

דף חדש עם ראש למעלה.

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 4 חודשים, 2 שבועות #138416

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים

שמי דייב ואני סקסוהוליסט

מצהיר על נפילה אחת - אתמול בלילה מאוחר

נקי מפורנו - למעלה מ8 חודשים

השבוע היה לי פלאפון פרוץ כמה שעות וכבר בדקתי אם יש בו אתרי סקס והיה לי אפשרות לגלוש ולעשות חיים, וויתרתי – אסירות תודה[1].

בעקבות כעס ועייפות, למרות שהיה לי יום מחובר ונקי מאד

לקראת סוף השבוע – שבוע עם הרבה חיבור... הרבה שמחה... הרבה לימוד... הרבה כתיבה (הרבה בכתב יד... התחלתי לכתוב בדפדפות – זה עולם אחר...)

אסירות תודה לאבא אוהב - חזרתי לשבת ללמוד כמה שעות ביום - כמו שהציע לי חבר תוכנית ותיק – לחזור ללימוד בבוקר... זה נותן לי הרבה סיפוק, התחלתי גם למסור איזה שיעור קטן לכמה חברים [לא מהתוכנית] וזה נותן לי הרבה כח והכל...

אני פחות עובד, עכשיו חופש קצת אז אני לומד ומשלב עבודה פה ושם...

בעקבות שיחה ארוכה עם חבר נפלא מהתוכנית – אני יוצא למסע בעקבות 'יחסים תקינים עם אנשים', אני לא חשבתי שיש לי בעיה עם יחסים, עם קשרים, וגם אם יש משהו איך זה קשור למחלה, לתאווה, להתמכרות, לבריחה...

זה נושא מורכב, ואם ירצה האל – אני לאט לאט ייכנס לעניינים...

קודם כל אני לא יודע לנהל יחסים תקינים; בין אם זה יחסים עם חברים, עם הורים, עם רבנים, לא משנה עם מה, אני רגיש והתרגלתי לברוח ולא להתמודד, אני לא מבין...

אצטט קודם על המונח "קשרים פנימיים".

"בפסיכולוגיה הבודהיסטית, אנו מוצאים את המונח 'תצורות פנימיות' או 'קשרים פנימיים'.

כאשר מישהו אומר לנו משהו לא נעים ואיננו מבינים את הסיבה לכך, אנו עלולים להתרגז.

קשר נוצר בתוכנו.

חוסר הבנה - הוא הבסיס לכל קשר פנימי.

קשה לנו לקבל את העובדה שיש לנו רגשות שליליים כמו כעס, פחד וחרטה.

אנו יוצרים מנגנוני הגנה משוכללים כדי להכחיש את קיומם, אבל הרגשות האלה מנסים תמיד לעלות על פני השטח.

אנו יכולים ללמוד את המיומנות של זיהוי קשר ברגע שהוא נוצר בתוכנו, ואנחנו יכולים למצוא דרכים להתיר אותו.

אם נקדיש לקשר את מלוא תשומת לבנו ברגע שהוא נוצר, כשהוא עדיין רפוי, יהיה קל יותר להתיר אותו.

אחרת, עם הזמן, הוא מתהדק ומתחזק וקשה יותר לשחרר אותו."

~ הציטוט מתוך "איך לריב" מאת טיך טהאת האן (תרגום חופשי – רוני ויינברגר).

בתחילתה של כל מערכת יחסים, ובפרט כאשר בני הזוג עדיין נלהבים ואין ביניהם משקעים, יש להם מעט קשרים פנימיים. אי-הבנות ניתן להאיר ולהבהיר בקלות יחסית.

אבל כאשר נותנים לדברים להצטבר, הקשרים הפנימיים - מתגבשים ומתהדקים ואז הרבה יותר קשה להתירם[2].

אני יש לי ערמות של טינות ודברים ששמרתי על ההורים שלי, מה שהיום גורם לי להיות בתקשורת ויחסים הרסניים...

אנו יכולים ללמוד את המיומנות של זיהוי קשר ברגע שהוא נקשר בנו, ואנו יכולים ללמוד דרכים להתיר אותו... ללמוד לשחרר...

אם נעניק לקשר את מלוא תשומת הלב ברגע שהוא מתחיל להתהוות בתוכנו ועדיין רופף, ההתרה תהיה קלה יותר. אחרת, הוא ילך ויתהדק עם הזמן ויהיה קשה להתירו.

כדי לשמור על האושר המשותף ועל מערכת היחסים, חשוב להיות מודעים ולתקשר בנוגע לקשרים הפנימיים שלנו כשהם נוצרים.

תקשורת אותנטית ופתוחה היא מפתח חשוב לחיים מאושרים.

כאשר אנחנו מתקשרים ופועלים מתוך חוסר מודעות בחיי היומיום שלנו, אנו יכולים לנטוע זרעי סבל גם אצל האדם שאנחנו הכי אוהבים – אתם שומעים!!!

נחזור לעניין, המופנמות שלי, החוסר כנות שלי בחיים – זה תחילת המערה החשוכה, ממנה אני חייב לברוח להשתמש, כי אני התרגלתי לברוח,  לא להתמודד...

ביום ראשון אני אמור לעשות בדיקת אינתק – כדי שיתאימו לי פסיכולוג... אני מנוהל מזה שאני צריך להגיד את האמת ורק את האמת ולא לטייח דברים ולהגיד את הדברים הנכונים שיעזרו לי ויתאימו לי טיפול שיעזור לי...

[1] אגב ראיתי שמביאים שאיזה ד"ר בשם גארי ווילסון לא חושב שפורנו זה דבר רע! ד"ר גארי ווילסון הוא אתאיסט מוחלט, שאדיש לחלוטין למוסריות של הצפייה בפורנו, כל מה שמעניין אותו זה נתונים מדעיים יבשים.

מדע לא יכול לענות להגדיר מה זה טוב או רע. אבל הוא יכול להגדיר אם משהו בגוף לא עובד תקין - אם מישהו נמצא ליד אישה אמיתית וערומה ואין לו זקפה, אז כנראה יש פה בעיה. והבעיה היא הפורנו.

ארי ווילסון נתן דוגמא בהרצאה שנתן - שמספר לדוגמא שהיה מחקר שטען שפורנו הוא חיובי, ומה התברר ? ששאלו את הנבדקים במחקר "האם גילית דרכים חדשות לעשות מין ?" "האם גילית תנוחות חדשות ?" "האם נחשפת לביטויים חדשים של נטיות מיניות ?" ובגלל שהנשאלים ענו כן, המחקר הסיק שפורנו זה חיובי. כי הוא לימד את הנבדקים ידע חדש. זה הרמה של המחקרים שחושבים שאין שום דבר רע בפורנו.

אולי ד"ר גארי הוא לא מכור... מכור ופורנו – זה נרקומן עם מזרקת הרואין שמזריק לעצמו בוריד...

[2] בספר How To Fight מזכיר אישה אחת ששלושה ימים בלבד לאחר חתונתה כבר התהוו בתוכה מספר קשרים פנימיים, אך היא שמרה אותם מבן זוגה במשך שלושים שנה. היא חששה לשתף אותו בהם ופחדה שאם היא תגיד לו, זה יוביל לעימות ביניהם.

נערך לאחרונה: לפני 4 חודשים, 2 שבועות על ידי דייב 2.

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 4 חודשים, 2 שבועות #138437

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים

שמי דייב סקסוהוליסט

נפלתי בליל שבת פעמיים ומאז אני נקי

הייתי בקבוצה אתמול בלילה שמעתי מסר מיוסף חיים... על הקשר עם אלוהים מאד התחברתי...

שבת מטורפת הייתה לי, מריבות עם אמא על ימין ועל שמאל – לא התאים לה הכובע החדש שקניתי... אמרתי לה דוגרי; שכל מטרת קניית הכובע זה שהוא לא יימצא חן בעינייך...

זה מקום חולה, מקום שרוצה שחרור מהשליטה, מהניהול של אמא שלי...

לא מסוגל כבר, לא מסוגל שיש איזה דּוֹד של מי שעזבה אותי שחופר להורים שלי - לדבר ולנסות לעגל ולסגור את הפינות... לא יכול לחשוב על זה עושה לי רע מתסכל...

אני לא יכול לסבול - שאמא אומרת לאבא שלי - שיבוא יום ותהיה חייב למחול, ואחרי זה היא מפנה את הדיבורים גם אלי... אתה תהיה חייב לסלוח ולמחול... זה עושה לי רע שהיא אומרת לי את זה...

רוצה לדעת שרק כח גדול יכול להחזיר אותי לשפיות, עכשיו אני מבין את הספונסר...

לא נשאר לי הרבה זמן בבית עם אמא

הם יוצאים לנופש אני נשאר כאן לבד ושבוע הבא אני יוצא...

ואחרי זה אלול....   

רוצה למסור את החיים שלי לאלוהים...

אוהב צריך מעריך

אסירות תודה:

על אוכל טוב

על סעודת שבת עם חבר תוכנית

על לשבת על נדנדה בשבת מול הנוף של כל ערי ירושלים...

על כסף

על קבוצה מוצ"ש

על יום ולילה נקיים

פחדים:

מה ההשלכות מזה שאני מאונן כפייתי

מה יהיה בסוף... מתי אני יפסיק...

מאיך הם יסבנו אותי ויוציאו ממני כתב מחילה

דאגות:

איך אני ירוויח הרבה כסף קל

איך אני יתחתן עם מי שמתאימה ויהיה לנו זוגיות אמיתית טובה ונכונה

איך אני ישתחרר מהתלות בהורים שלי

איך אני יהיה חופשי ממין

אני חסר אונים

מול החיים שזה כולל אי אפשרות נהל לו"ז ולעמוד בזה...

מול התאוה שזה כולל פנטזיות, נגיעה בעצמי, אוננות, שוטטות, הסתכלות...

זמן ליצירת דף: 1.67 שניות

Are you sure?

כן