ברוכים הבאים, אורח

המסע הפסטורלי של דייב 2
(0 צופה) 

נושא: המסע הפסטורלי של דייב 2 12845 צפיות

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 6 חודשים, 1 שבוע #136787

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים שמי דייב ואני סקסוהוליסט

הכל טוב ואני משתמש – אז אין תקווה...

שוב נפלתי אחרי 4 ימים – אני נופל במקלחת...

בכנות אני לא מוכן לוותר על העונג של לגעת בעצמי.

אני מוכן לוותר על פורנו ואפילו על מבטים ופנטזיות, אבל לחוש את עצמי אני חייב... קצת להתפרק...

למרות שאחרי זה אני סובל, אני עם רגשות אשם וכו'... למה אני כזה פושע, על מי אני עובד, אבל לא מוכן לוותר

נוגע, נוגע...

וכאילו מנסה לבודק את עצמי...

כאילו הפעם זה לא יעבוד ואני לא ישפריץ...

אגב זה לא קרה מעולם...

היה לי פגישת עבודה טובה, אני מתקדם בלימודי פסיכולוגיה ובפרויקט שאני עכשיו מתעסק.

אבל 'התאוה' עדיין חוגגת, הנה גם שטוב לי אני מאונן...

אני לא מוכן לשחרר, תאמת אין לי נכונות...

אני בתקופה שאומרים לי ה'רחמים עצמיים' - מגיע לך התחושה הטובה – מותר לך המגע הזה, זה לא אסור... אתה לא הולך לזונות אתה לא... אתה רק עם עצמך...

אבל זה הקונפליקט

שלפני... הכל מותר...

ואחרי... הכל אסור ובאסה...

אני באמצע לכתוב את הפוסט ואוננתי שוב כי אני חולה...

מאד קשה לי עם עצמי, עם המצב, עם המחלה, עם ההתנהגות שלי...

אני חסר אונים, פשוט חסר אונים, רואה עד כמה אני צריך תוכנית ממש כמו שאני שותה מים, ואני אסירות תודה שותה...

מתפלל לאלוהים למרות שקשה לי לפנות אליו, אבל כעת אני פונה עם ידים מלוכלכות ב... ואומר לו; אלי תן בי את השלוה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם, אומץ לשנות את הדברים אשר ביכולתי, ואת התבונה להבחין בין השניים, אמן. רצונך יעשה ולא רצוני.

רפאל מלול - מה הסיפור הקליפ הרשמי

מילים:

יש סיפור שלא נגמר

ומי ידע מה יהיה מחר

כל החיים סיפור בהמשכים

והוא כתוב בידי האלוקים

וגם וגם אני וגם וגם אתה

עוד לא ראינו את הסוף

וגם וגם אני וגם וגם אתה

תמיד מתפללים לטוב

מה הסיפור הוא תפור בדיוק עליך

מבראשית עד אחרית סיפור חייך

מה הסיפור תירגע למה לחיות בדאגה

קח הכול באהבה הכול זה הטובה שלך

אם תקרא בין השורות

את יד ה' אולי תזכה לראות

אם רגע קט הסתיר הוא את פניו

היה זה רק עוד פרק שנכתב

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 6 חודשים, 1 שבוע #136794

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שלום שמי דייב ואני סקסוהוליסט

מצהיר על שלושה נפילות אתמול בלילה

[אחד במקלחת ושניים בחדר שלי]

במשך השנים האחרונות יש ימים שאני מרגיש גוסס מהתאווה. אולי כלפי חוץ - לא רואים בכלל שאני חולה ומרגיש את מה שאני מרגיש [פיזי נפשי ורוחני], אבל בפנים יש ימים [כמו עכשיו] שאני ממש גוסס. חולה במחלת הבדידות, אני באמת הרבה שעות לבד... כמובן שיש עוד כמה מרכיבים של המחלה, כמו; פחד[1], בושה[2], אשמה[3], שנאה עצמית[4], חוסר בהערכה עצמית[5], חוסר שלווה[6] ועוד (על כך אני כעת עובד בצעד 4 להכיר את עצמי). כל מרכיב של המחלה הוא מסוכן בפני עצמו, וכולם ביחד - סיכון קטלני. אבל הבדידות - הייתה הנוראה מכל, היא זו שהיא קוברת ומכסה אותי מתחת לאדמה.

ישנם אנשים רבים חולים בעולם שלנו, אבל בדרך כלל הם לא בודדים. הם נמצאים בין בני משפחה שמשתדלים להראות אמפתיה, והרבה פעמים הם נמצאים כמובן בין חולים כמוהם, שם הם יכולים להרגיש הזדהות ולקבל הבנה ותמיכה נפשית וכלכלית. הבעיה שלי היתה כפולה: מצד אחד אני חולה במחלת הבדידות, ומצד שני אסור שאף אחד יידע על כך. אז אני נמצא בין אנשים, לפעמים אפילו מסמר הערב/ הפרויקט/ הקהילה, אני עושה הרבה דברים, יש לי הרבה מאד חברים ואוהבים, אבל בעצם אני לבד...

ברור שאני בודד, כיון שרק אני יודע מי אני באמת. כל השאר? אם הם היו יודעים מי אני, הם לא היו מסתכלים לכיוון שלי. אז הם לא באמת חברים שלי, ואין לי איתם באמת שום דבר משותף. כן, ברור שגדלנו ביחד מכיתה א', אבל מה הוא באמת יודע עלי ועל מה שאני מתמודד איתו?

וזה כולל לא רק אנשים זרים, אלא גם כאלו שבאמת רוצים לעזור ואפילו אנשי מקצוע.

הנה הלכתי לפני כמה שנים למטפל שיושב על כסא משרדי והייתי צריך לספר לו על עצמי. הוא קיבל כסף בדיוק בשביל זה - כדי להבין אותי, אבל אני לא מרגיש שהוא יכול להבין אותי באמת. כן, הוא שמע על זה ממאות מטופלים וגם קרא המון על ההתמכרויות למין, אבל הוא לא היה שם. הוא אף פעם לא הרגיש את האש הזאת ששורפת אותי מבפנים אחרי הנפילה, ולא שמע את השקט הנורא שמגיע אחרי ההתנפצות, מיד אחרי שהנפילה מסתיימת ומגיעה עוד אחת.

והרבנים שדיברו איתי, וההורים שלי שניסו להבין מה עובר עליי. אין סיכוי שהם יבינו אותי. הרבנים שאמרו לי ללמוד דברים מסוימים כתשובה על מעשי, אבל אני לא צריך סדרי לימוד כתשובה, כי אני לא רוצה לעשות את מה שאני עושה. אני צריך שהוא יעזור לי - איך לא לחזור לשם. אבל כנראה שהוא לא יכול, כי הוא חושב שאם רק ארצה מספיק - אוכל להפסיק. ואני בתוכי יודע שזה לא נכון ושאין לי סיכוי [תאמת שלא בדקתי, אבל ככה היה עם הרבנים שלי עד עכשיו].

אבל החברים בקבוצה - זה כבר משהו אחר. הם לא קראו ספרים על התמכרויות, כיון שהם בעצמם מכורים. הם לא צריכים לשמוע הרצאות על הנושא כי הם מכירים את הכל מעצמם. כאשר אני מספר על ההרגשה של המוח שנכבה כאשר התאווה מגיעה לביקור - הם יודעים בדיוק על מה אני מדבר, וכאשר אני מספר להם כמה לא רציתי ליפול אבל פשוט לא יכולתי לעצור - הם מזדהים עם כל מילה שלי. כאשר אני שומע אותם מספרים את החוויות שלהם, גם אם הפרטים שונים, עדיין הסיפור הוא הסיפור האישי שלי.

רק מכאן אני יכול להחלים. רק כאשר יש מי שאני יכול להזדהות איתו ולהרגיש שהוא באמת מזדהה איתי. רק בחבר מכור כמוני אני יכול לתת אמון ולחשוף בפניו את מי שאני בלי להתבייש, ולדעת שזאת הדרך להחלמה.

דיברתי עם הספונסר היום והוא אמר לי זה אולי כואב לשמוע ומעצבן אבל אתה צריך לדעת שעיקר השיתוף הוא לפני הנפילה ולא אחרי... כמה שזה נכון, מתפלל לנכונות לשתף קודם.

[1] אני מפחד לפגוש אנשים מסוימים, כמו רבנים שלי לשעבר, לפגוש חברים, זה שאני לא נמצא בישיבה, פחד שאני לא אתחתן עם מישהי שמתאימה לי, פחד שעוד אחת תעזוב אותי, פחד לפגוש את אבא של מי שעזבה אותי (כל רכב סקודה מפחיד אותי)... פחד מלהתחתן בכלל... פחד מל  

[2] אני מתבייש שעזבו אותי, ואני לא מוצלח מתבייש מהכישלונות שלי, מהשקרים שלי, מעצמי...

[3] למה אני בורח למין, למה אני מאונן ושוב ושוב...

[4] שונא את ההתנהגות שלי ואת אובססיה שלי למין, לתאוה, לפנטזיה.

[5] אני לא מעריך את המעלות שלי, את הרצון שלי, את הכישרונות שלי.

[6] אני מבולבל קופץ מדבר לדבר נכנס הרבה פעמים לשוטט באינטרנט סתם...

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 6 חודשים, 1 שבוע #136820

אני בוכה יחד אתך , חושב עליך , מזדהה עם התחושות , כל הכבוד שאתה פונה לפורום אפי בזמנים הכי קשים שלך 
דייב היקר 
אתה תוכל "אתה תהיה איש מצליח"
הלוואי והייתי עומד לצדך ואומר לך "דייב אני אתך" תמשיך לצעוד ו"שבע יפול צדיק וקם" העיקר שבסוף אתה תמיד קם 
יש חשיבות גדולה לזה ובפרט שאתה כל הזמן חותר לאמת 
ו" אתה תגיע" אנחנו אתך 
ידידך מהפורום 
מאמין בישועה

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 6 חודשים, 1 שבוע #136832

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

לאחר טראומה קשה שעברה עלי וסבב נפילות שהמשיך כל עוד מקום העבודה שלי היה סגור - למדתי מכך 2 דברים
1 - אחרי טראומה שחווים - קל להיכנס לרצף נפילות
2- קשה לצאת ממנו ללא עבודה/סדר יום תובעני מחייב
אני חושב ששני הדברים הללו רלוונטים אליך במצבך כעת

חזק ואמץ בעז"ה!

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 6 חודשים #136904

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שלום

שמי דייב סקסוהוליסט

קודם כל מצהיר על 48 שעות נקיות מפוכחות ושפויות חיבור לעצמי ולכוח גדול – אסירות תודה.

הייתי עם חבר תוכנית, מיד אחרי הנפילה האחרונה כמה שעות, ואחרי זה נסעתי מחוץ לעיר וקצת השתחרר. בלילה הלכתי לאכול על אש עם כמה חברי תוכנית – הם ארגנו ערב נפלא, נהנתי מכל רגע, הרבה הומור...

[אגב, למדתי (בהומור) כמה דברים משותפים (תמיד חשבתי שזה סימפטומים שנמצאים רק אצלי...) על סקסוהוליסטים: 1. אוכלים ובולעים בעמידה. 2. יכולים לאכול הרבה (גם שכבר עמוס). ועוד...].

אתמול התחלתי 'קורס אנגלית' וכן הייתי במפגש ייעוץ תעסוקתי... עשה לי מאד טוב, קצת להכיר את עצמי, ולהכיר עוד אנשים – כל אחד שיתף שם את המקום שלו בחיים... אסירות תודה עושה לי הדברים הזה מאד טוב...

האמת שיש לי חזון להיות 'מטפל' [וכנראה בהמשך בכל מה שקשור לזוגיות – למרות שאני עדיין לא שם], התחלתי ללמוד את שיטת סיפור='נרטיב'.

אני מאד רוצה לעזור לבחורים ואנשים שמתמודדים בפרט בכל מה שקשור להתמכרויות, כמובן לדעת השיטה המרכזית – שיטת 12 צעדים.

אבל להתעשר מעוד שיטות וחכמות, וכמובן להיות מקובל בציבור החרדי – אפילו הפנימי [נשמע הזוי, אבל אני מאמין שאפשרי].

אני מחכה לפגישה אישית ביום שישי לראות איך אני לומד פסיכולוגיה בצורה שהכי תתאים לי.

כמו כן להמשיך בתחום שאני מתעסק, הכתיבה, העריכה, ההגהה וההוצאה לאור – שאני כבר מצליח שם... רק לפתח את זה בצורה יותר מקצועית – להגיע למקום שאני יהיה מספר 1 בכתיבה ובעריכה בציבור החרדי. [אני מאמין שאני יכול להגיע לזה].

יש לי חלום לעזור לאנשים שעברו מצבים דומים לשלי מתוך ניסיון כח ותקוה.

הדרך אליך - מוטי עויזר | Motty Oyzer - Haderech Elecha

כשהעולם כולו הוא גשר צר,

גם מתוך המיצר ממעמקים,

אתה איתי בכל מקום,

כל הזמן שומר עלי,

רק איתך לא אמעד לא אפול.

לכל אחד יש ניצוץ קטן בחשיכה,

שמאיר מתוך הנשמה,

והדרך ארוכה במכשולים היא רצופה,

לא מתייאש אני בדרך הנכונה.

ויש בי את הכח לא להרים ידיים,

להלחם על מה שיש להביט אל השמים,

כמו ים פתוח הכל גלוי לפניך,

גם אם נפלתי ושוב קמתי, זאת הדרך אליך.

לפעמים אתה ניצב מול עצמך,

לא מבין מה טמון בתוכך ושומע את הקול,

אל תדאג תמשיך לגדול,

מול כל דבר שבעולם אני איתך.

בחיים יש רגעים כל כך טובים אבל הזמן לא עוצר, כמו צל עובר,

ומתוך המנגינה בתוך הלב נושא תפילה,

שמע קולי טרם אקרא.

ויש בי את הכח להלחם להלחם על מה שיש...

נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים על ידי דייב 2.

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 6 חודשים #136917

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

מהסיפורים שלך זה נשמע שחברי התכנית עושים כל שני וחמשי על האש... שווה להיות חבר תכנית...   :-)  :-) :-)

נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים על ידי המשתוקק.

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 6 חודשים #136942

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום
ערב שבת קויידש
אֹהֵב כֶּסֶף – לֹא יִשְׂבַּע כֶּסֶף (קהלת ה, ט).

אני עכשיו שם לב שכסף - זה לא פתרון להתמכרות שלי.

אני חסר אונים מול החיים, מול התאוות, מול הפנטזיות, ומול לעשות כסף.

אין לי לאן לברוח, עבודה רוחנית – 12 צעדים - זה הברירה היחידה.

חיבור לאלוהים – שהוא באמת יכול להחזיר את השפיות.

צעד 4 = להכיר את עצמי, את האישיות שלי.  

אוהב, צריך, מעריך.

גוט שאבעס.

איז׳ביצא תורה׳לע לפרשת שלח - מענדל ראטה - עברית

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 6 חודשים #136980

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

בס"ד

מעדכן על יום החמישי הנקי

אתמול בלילה (מוצ"ש) הייתה לה מעידה במקלחת – נגעתי בעצמי, אך לבסוף ויתרתי- אסירות תודה שהצלחתי.

יצאתי התקשרתי לחבר ודיברתי אתו באיזה 1:30 בלילה - איזה רבע שעה, התחברתי ואסירות תודה נרדמתי נקי למרות הקושי הגדול.

לפני רגע היה לי פנטזיה לא שפויה, אני מקבל את עצמי, כי אני סקסוהוליסט – אסירות תודה שנגשתי מיד לשתף.

יום טוב ושבוע טוב

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 6 חודשים #137048

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

בס"ד

מצהיר על שתי נפילות אתמול בלילה

אחת במקלחת ואחת במיטה

אני חסר אונים; מול התאוה, מול החיים, מול לעשות תוכנית, מול לצאת מהריכוז העצמי.

לא בחרתי במחלה הזאת והיא לא הגיע בגללי[1], לא בגלל שוגג, ולא בגלל אונס. העובדה שיום בהיר אחד בגיל 11 אוננתי בלי שאף אחד יאמר לי מה לעשות, ומבלי שידעתי על ההבדלים בין זכר לנקבה (באמת!), לא התרחשה בגלל שגגה שלי ואפילו לא באונס. היא התרחשה כי כך אלוהים רצה. ישנם אנשים שחלו פיזית, ישנם אנשים שחלו נפשית וישנם אנשים שחלו רוחנית. אני חליתי בשלושתם.

אבל הפן הרוחני של המחלה אומר שבעצם חיפשתי את אלוהים באופן נואש. כן, באותו יום בגיל 11 חיפשתי את אלוהים. למרבה הצער, לקח לי כמעט 11 שנים עד שמצאתי אותו, אבל החיפוש היה אליו. לא ידעתי מה אני מחפש, היה חשוך וקר, אבל חיפשתי כל הזמן. כל פעם שלא מצאתי אותו במקום אחד, ירדתי קומה נמוך יותר, אולי אמצא אותו שם, והשברון לב והמפח נפש היו קשים יותר ויותר. חיפשתי אותו גם בבית הכנסת, בבית המדרש, בלימוד התורה, בספרים, בצומות, בסיגופים, במקווה, אצל הרבנים והיכן לא... אבל לא מצאתי אותו, אז חזרתי לחפש אותו בביוב. ולא מצאתי אותו.

אז נכון שהתלכלכתי מאוד בשנים שהייתי בביוב, אבל אלוהים אוהב אותי ואהב אותי גם כשהייתי שם. הוא רואה אותי עובר דרך הביוב בחיפושים אחרי אבא, והוא שמח.

נכון, כואב לו שאני לא מבין ולא שומע כאשר הוא מדבר אליי בצורה כל כך ברורה, אבל הוא גם שמח לראות אותי ממשיך בחיפושים.

בכנות אני יאמר; חסר לי בצעד 2 - שכח גדול יכול להחזיר אותי לשפיות, לא הגעתי לתחתית כזאת - שאני צועק לאבא; קח אותי או תחזיר אותי לשפיות. אני לא מוכן לוותר על התאווה באופן מוחלט וסופי.

אני מאמין באלוהים, אני אוהב את אלוהים ורוצה מאד להיות קרוב אליו, אבל קשה לי, משהו לא מסתדר לי.

כפירה באלוהים ובסקסוהוליזים שיש לי = זה הבעיה שלי.

אני רוצה לשלוט בתאווה ולהחליט מתי אני משתמש – זה לא בדיוק קורה...

מתפלל לנכונות להתקשר לספונסר ולהתקדם בצעדים

מוטי עויזר - אברכה

"אֲבָרְכָה אֶת אֲדֹנָי בְּכָל עֵת. תָּמִיד תְּהִלָּתוֹ בְּפִי

כִּי לְךָ טוֹב לְהוֹדוֹת, וּלְשִׁמְךָ נָעִים לְזַמֵּר, וּמֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם אַתָּה אֵל".

[1] אנשים רבים שותים אלכוהול אבל רק חלק קטן מהם הופכים לאלכוהוליסטים. אנשים רבים מאוננים וצופים בפורנו (כפי הידוע שתשעה מתוך עשרה גברים צופים בפורנו והעשירי הוא שקרן), אבל רק חלק קטן מהם הופכים למכורים. למה? התשובה היא שאנחנו לא בחרנו לחלות במחלה הזאת (סוד הכניעה).

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 6 חודשים #137050

• זעיר אנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 19 ימים
  • דירוג זהב

בס"ד

דייב יקר,
חיבוק גדול. אוהבים ממש. ה' רואה את הכאב והכנות שלך. אתה יהלום יקר.
התהומות עכשיו הם כאין וכאפס לעומת גובה הבניינים שתבנה בתיקון.
יש בך עומקי עומקים והמסע הקשה שאתה עובר הוא סיפור חייך. 

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 6 חודשים #137072

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אתם לא תאמינו לי ב28 שעות האחרונות אני רדוף [או שתמצאו לזה הגדרה אחרת] כל טלפון שני - זה להציע לי שידוך, והיה לפחות 5 אנשים כאלה, טלפון ראשון זה לבקש עזרה בכל מיני עניינים וכו', וטלפון שני - זה לשידוכים, וחלק גדול מתקשרים כבר כמה פעמים הכל בשביל שידוכים, ממש שיגעון...

מלבד מה שההורים עושים כל מיני 'השתדלות' לפי כל הדעות ביחד... שאלוהים יברך אותם...

בכנות בא לי לתת לכולם מכות, עזבו אותי אתם חושבים שזה מה שיעזור לי עכשיו...

להגיד שאני סקסוהוליסט – זה לא אופציה, אבל בא לי להשתיק אותם ככה, שיעזבו אותי....

ההורים מכאן, הרבנים משם, והחברים מכל הכיוונים.

עזבו אותי לנפשי, לא רוצה כלום, רוצה להיות נקי רק להיום להיות מחובר לאלוהים ולחוות חוויה רוחנית.

עם עצמי אני לא מסתדר, אז נראה למישהו שעם בחורה לידי שצריכה יחס, חום, אהבה, קירבה, תשומת לב, הכלה, ועוד ועוד – אני יצליח לספק את הסחורה.

אז תדעו שכעת ממש לא!

אני מתפלל לצאת מהריכוז העצמי – המפותח שרכשתי, רוצה להיות בנתינה ולהסתכל קדימה, לעשות צעדים.      

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 6 חודשים #137073

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

דווקא אולי כדאי לך כן לחזור לצאת, להכניס אותך לתלם מסויים... זה יכול להמעיט את הנפילות

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 6 חודשים #137080

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 57 ימים
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 08 יוני 2021 21:48:

דווקא אולי כדאי לך כן לחזור לצאת, להכניס אותך לתלם מסויים... זה יכול להמעיט את הנפילות

לענ"ד בנושא כזה עדיף להקשיב לספונסר/מטפל מקצועי, 
מזדהה איתך דייב מאוד! 
אכן קשה כשכל העולם לא מבין מה עובר עליך. 
בעזרת ה' אתה אוטוטו עולה על דרך !!!

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 6 חודשים #137083

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 191 ימים
  • דירוג פלטיניום

כמו שכתבתי לך בפרטי ממליץ לך לחכות עם השידוכים עד שתעשה את העבודה הרוחנית שהתכנית מלמדת אותנו.

להיכנס תחת עול הנישואין ולנסות לתקן את עצמך משם כשאתה במחוייבות של אישה בית וילדים זה הרבה יותר קשה ומורכב מלעשות את זה כשאתה אדון לעצמך..

זו רק דעתי

אוהבים

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 6 חודשים #137098

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

קרעת לי ת'לב...
מתפלל באמת שה' ייתן כוח ויאיר לך את הדרך... 
אני חושב שאתה צריך להגדיר לעצמך יעד מה כן? 

לחכות כי אתה נופל זה פעולה שאתה עושה מתוך רגש,
שאגב פעולה הגיונית לגמרי.. מי רוצה להכנס למערכת יחסים בצורה כזו..

מצד שני אני הייתי במקום שלך.. גם כשהתארסתי ורציתי ועשיתי את כל ההכנות הרוחניות לחתונה.. מצאתי את עצמי צופה בפורנו ונופל.. 

אוקיי... ומה אם הייתי מחכה עד שאחלים  לגמרי.... 
כנראה שלא הייתי נשוי עד היום.. (נשוי באושר 7 שנים) 

אני לא חושב שאתה צריך למנוע מעצמך נישואים.. זה לא יפתור או יגדיל לך את הבעיה... 

אז מה כן? להתחתן מיד.. 
גם לא בטוח, אם אתה נמצא עמוק ממש בתוך זה.. 
לכן אני כן ממליץ להציב יעד מסוים שאתה באמת חושב שאתה יכול לעמוד בו.. וכן להתחיל... 
דייב היקר זה לכל החיים גם אם תחלים תקופה ממשוכת שתיתן לך נוח להרגיש להתחיל שידוכים זה לא נותן לך תעודת, ביטוח שלא תיפול אחרי הנישואים. 
עצתי היא כן להתחיל אבל כמובן להכנס ברצינות למסע עם תהליכי עומק... לשמור על המעשים העיניים ובעיקר המחשבה.. 

בהצלחה.. 
דף חדש.. 

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

זמן ליצירת דף: 1.06 שניות

Are you sure?

כן