ברוכים הבאים, אורח

המסע הפסטורלי של דייב 2
(0 צופה) 

נושא: המסע הפסטורלי של דייב 2 41329 צפיות

תגובה: בטוח שאני יצליח? לפני 3 שנים, 3 חודשים #130910

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

משתף שיר חדש של דוד שפירא "עידן חדש"

ראיתי אור של דמדומים
ורוח עצובה נשבה
בתוך השקט המשמים
לחשה בי מחשבה
שמתוך ההריסות
של חלום ישן
שמת אני יכול כאן לגלות
מהי האמת
מעכשיו 
אני שב אליך בכל ליבי
מעכשיו
אני שב אליך ואל עצמי
מעכשיו ולא מחר
רוצה להיות מחובר

מעכשיו
שוב לא אהיה אותו דבר
איך יכול האלוקים בשקט
להפוך עולם בלי קולות ,
בלי ברקים להכניע ת'האדם
ואם היינו כחולמים
אתעורר מתרדמה
כי אבי הטוב קורא
לתשובה שלמה
תשובה שלמה  
הנה עידן חדש
אני אדם חדש 
תוך עולם חדש 

תגובה: בטוח שאני יצליח? לפני 3 שנים, 3 חודשים #130986

דייב אחי היקר,

אשריך על שבוע של נקיות ב"ה.
כל הכבוד על הרצינות ועל ההתמדה.

מאחל הרבה הצלחה בהמשך המסע.
מאמין בך ומקווה להצלחתך.

תגובה: בטוח שאני יצליח? לפני 3 שנים, 3 חודשים #130992

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

זה היום עשה ה' נגילה ונשמחה בו 
שלחתי היום את "החיבור היומי" באימייל 
מוזמנים כולם להצטרף 

הנה הדוגמא 

חברים יקרים ברוכים הבאיםאסירות תודה לאלוקים אוהב אנחנו מתחילים עם 12 חברים [מקווים שיקויים בנו "וכן ירבה וכן יפרוץ" - מי שרוצה להוסיף חבר שיפנה אלי בפרטי [email]mwty6651@gmail.com[/email]]כל אחד מהמקום שלו עם ההתמודדות שלו - כולנו באותה סירההיום אני שולח סיפור ועל צעד 0

"שלא יהיה לך קשה"  

כאשר הילדה שלי ראתה אותי מזיע ומתאמץ על המכשיר ריצה, היא פנתה אליי ואמרה לי "אבא, תוריד את המהירות של המכשיר". שאלתי אותה למה שאעשה את זה, והיא ענתה "שלא יהיה לך קשה". עניתי לה שאם לא הייתי רוצה שיהיה לי קשה - לא הייתי עולה על המכשיר ריצה בכלל, שהרי הרבה יותר קל לשבת מול המחשב, לנשנש ג'אנק פוד ולא לעשות כלום, מאשר לעלות על המכשיר ריצה.

אז למה באמת אנשים עולים על מכשיר ריצה? לא מדובר (רק) על מזוכיזם, ורוב האנשים שעוסקים בספורט הם לא אנשים שאוהבים להכאיב לעצמם, ובכל זאת הם חוזרים פעם אחר פעם לעשות דברים שקשים להם, ולא רק זה אלא שהם כל הזמן מציבים לעצמם אתגרים קשים יותר ומפרכים יותר. הסיבה הפשוטה לכך היא שכדי לגדול צריך לעבור קושי וכאב, ככה אלוקים ברא את העולם שלנו. דברים טובים באים בקשיים. אם אנחנו יושבים כל היום בבית ולא עושים כלום, השרירים שלנו מתנוונים, ולעומת זאת אם אנחנו עושים פעילות ומתאמצים ועוברים את הקושי, השרירים נפגעים מכך, אבל בזמן המנוחה הם נבנים מחדש ואז הם נבנים חזק יותר ובריא יותר ממה שהם היו לפני כן.

יש כאן פרדוקס לא פשוט. מצד אחד אנחנו מתוכנתים לחפש את הדרך הקלה ביותר שמוציאה הכי פחות אנרגיה, ולכן בני אדם המציאו מכוניות כדי לא ללכת, מעליות כדי לא לעלות במדרגות, משאיות כדי לא לסחוב דברים וכן הלאה. אבל מצד שני, כאשר כביכול הגענו אל המנוחה ואל הנחלה והכל נהיה קל, הסתבר שבלי קשיים אנחנו מתנוונים ונהרסים, אז המציאו מכשיר ריצה כדי לחזור ללכת, משקולות כדי שנוכל לסחוב משהו וכן הלאה וכן הלאה. אנחנו מאוד רוצים חיים קלים, אבל כשאנחנו מקבלים את זה, מסתבר לנו שזה לא באמת מה שאנחנו מחפשים.

אז כן, אף אחד לא אומר שכדאי לבטל את המכוניות וכל הדברים שהקלו על החיים שלנו, אבל מצד שני אנחנו כן יודעים שאם אנחנו רוצים חיים טובים אנחנו צריכים גם אתגרים, וזה שהאתגרים האלו הם קשים זה לא אומר שהם רעים. בריצה על המכשיר, ככל שאנחנו מתאמצים יותר וקשה לנו כך אנחנו נהנים יותר, וזה נכון באותה מידה לגבי הקשיים בחיים שלנו. קושי זה אתגר, והאינסטינקט שלנו הוא לברוח ממנו ולחפש פתרון קל, ואם אנחנו לא מצליחים אז אנחנו מרגישים סבל, אבל אולי במקום זה אנחנו יכולים לראות בכל אתגר ובכל קושי הזדמנות לגדול.

כשהייתי מתקשר לספונסר שלי בזמנים קשים הוא היה שואל אותי: אתה רוצה לסבול או לגדול? ובחריקת שיניים הייתי עונה "לגדול". אין לנו אפשרות להגיע למצב שלא יהיו לנו קשיים בחיים, אבל אנחנו יכולים להחליט האם לראות בכך אתגר שעלינו להתמודד בו ולגדול ממנו, או משהו נוראי שיגרום לנו רק סבל. הבחירה בידיים שלנו.

חברי sa משתפים - צעד 0

למה אתה כאן? אם התשובה היא: "אני לא יכול להמשיך כך ואני מוכן לעשות הכל - לא משנה מה - כדי להפסיק את זה", אז המשך לקרוא.
הרגשתי כל כך מוכן לפיכחון. למעשה, בכיתי פעמים רבות בתחילת השבוע הזה - אבל בפעם הזאת זה היה כתוצאה מהקלה. הוותיקים אמרו לי לוודא שבאמת הייתי מוכן - התחלות חלשות בתכנית sa לא ממש מצליחות. "אם אתה לא בטוח, צא החוצה ונסה עוד קצת כאב", הם אמרו. הם שאלו אותי אם אני מרגיש שיש לי אפשרות אחרת חוץ מלהפסיק לחלוטין. היה עלי לומר: "לא".
אנו הסקסהוליסטים. היה עלינו לעבור דרך הגיהינום האישי שלנו בכדי להגיע להחלמה. ישנה דרך החוצה. כתבנו את הספר הזה בכדי לשתף אותך בניסיון שלנו. רובינו הגענו לסקסהוליסטים אנונימיים מובלים לייאוש על ידי ההתנהגות המינית ההרסנית שלנו. הגענו בחיים שלנו לרמה של כאב שלא יכולנו לסבול יותר. ייתכן שנוכחנו לראות בפעם הראשונה להיכן ההתנהגות שלנו מובילה, והפחד הניע אותנו לחפש עזרה לפני שדברים יהיו גרועים יותר. בכנות, או במקרה, ניסינו להפסיק באופנים רבים. לרבים מאיתנו זה לקח שנים לפני שהגענו לנקודה בה שאלנו מה היה לא בסדר.

(צעד קדימה לפעולה) 

אשמח לכל תגובה הערה / הארה / רעיון / חומר וכל דבר שהוא
אוהב את כולכם

תגובה: בטוח שאני יצליח? לפני 3 שנים, 3 חודשים #131013

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אז ככה להגיד שאני מוותר - זה רק להיום, לפעמים רק לאותו דאגה, כי באמת אם אני חושב אפילו על מחר קשה לי לוותר, זה הסם שהרגיע אותי וכביכול קיבל אותי מתי שברחתי...
עכשיו אני מפנים את הענין של "היום אם בקולו תשמעו"
אוהב, מעריך, מוקיר ותודה שאתם איתי בדרך להחלמה

תגובה: בטוח שאני יצליח? לפני 3 שנים, 3 חודשים #131030

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

הייתי עייף ולא הצלחתי לנוח צהריים 
התחלתי ליגוע בעצמי
אסירות תודה שנשארתי נקי...
מתחנן מאלוקים שייקח ממני את הזכות להתאוות

תגובה: בטוח שאני יצליח? לפני 3 שנים, 3 חודשים #131033

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

דייב,
אשריך שאתה נקי,
מעריכים ומוקירים,
תודה על המייל היומי,
וכל הכבוד על ההשקעה בעניין,
אוהבים.

תגובה: בטוח שאני יצליח? לפני 3 שנים, 3 חודשים #131128

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים אסירות תודה עשיתי מה שחבר אמר לי להשים אוזניות עם שירים / ניגונים במנוחת הצהריים - ככה גם לא מפריעים לי [שזה גם היה מבריח אותי לתאווה]...
וגם משום מה לא פנטזתי...
ממש אסירות תודה לאלוקים ושלוחיו החברים שליט"א

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 3 שנים, 3 חודשים #131224

מדהים אחי!
כיף לשמוע:)
עלה והצלח אח יקר!

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 3 שנים, 3 חודשים #131288

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותכם
חברים לדרך אחת 
לחיות חיים רוחניים
ולהישאר נקיים
ביום ה16 הנקי
מתפלל לאלוקים ליסוע באוטבוס ולא לתור אחרי העיניים...

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 3 שנים, 3 חודשים #131313

התפילה לא הולכת ריקם!
בהצלחה רבה אח יקר!

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 3 שנים, 3 חודשים #131316

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב
אז ככה אני "סקסוהוליסט - למדן"...
אני מרגיש צורך למין, למרות המצב הרוחני שאני שרוי בו
אני לומד, כותב, מחדש, מוציא לאור ספרי קודש וכו'
ועוד ועוד
אני מתפלל, אוהב ללמוד מוסר ולהתחזק בעבודה ה', אבל בכל זאת על התאוה אני לא מוכן לוותר...
זה חלק ממני זה לא עוזב אותי
אתמול בלילה היה לי קשה להירדם ואמרתי אולי לאונן זה הפתרון...
אסירות תודה שנשארתי נקי

אתמול בנסיעה היה הרבה את מי לברך...
פתאום עלתה לי טינה למה לכל מיני עבריינים ובחורים פושטקים יש להם בחורות - חברות, ואני בודד בעולמי, אין לי מין...

שיתפתי את זה אחרי זה עם חבר, והוא שאל אותי באמת למה אלוקים לא חיתן אותך...
אז עניתי לו כי פשוט עכשיו זה לא טוב לי...
אני אסבול והבחורה הזאת תסבול במצב הקיים...
מה אתם אומרים חברים יקרים...? 

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 3 שנים, 3 חודשים #131325

• mitmoded
  • דירוג זהב

מאוד מזדהה עם הקינאה בחבר'ה הפושטקים שרואים פורנו ויש להם בנות וכו

מזכיר לעצמי שאני חולה ואין לי את האפשרות
ובנוסף מזכיר לעצמי שברוב המקרים גם הם חולים ..

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 3 שנים, 3 חודשים #131327

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום
mitmoded כתב on 06 ינו' 2021 10:54:

מאוד מזדהה עם הקינאה בחבר'ה הפושטקים שרואים פורנו ויש להם בנות וכו

מזכיר לעצמי שאני חולה ואין לי את האפשרות
ובנוסף מזכיר לעצמי שברוב המקרים גם הם חולים ..

אל תשכח שבחלק גדול מן המקרים  אצל החילוניים הפושטקים זה לא נגמר רק ב"חולים".
זה נגמר בסמים, בבגידות, בגירושין, בכלא, בעבריינות, ברצח, בעולם תחתון, ולפעמים גם בעולם עליון למנוחת עולמים

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 3 שנים, 3 חודשים #131328

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

הזכרתם לי שאתמול בלילה חזרתי מחבר תוכנית, ונכנסתי דרך החנייה של הבניין ולפתע אני רואה בחור שמסתתר לו עם איפון בידו... וידו השניה אוחזת... וברגע שראיתי אותו הוא נבהל וידיו רעדו...
זה הזכיר לי איפוה הייתי ולאיפוה הייתי יכול להגיע יותר רחוק
אסירות תודה כבר למעלה מחודש וחצי שלא רואה פורנו...

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 3 שנים, 3 חודשים #131332

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש לי קרוב משפחה שגדול ממני בכמה שנים שכל שנות הילדות שלי והנערות היינו מאוד קרובים ובילינו יחד מלא.

הוא היה אנטי תזה שלי לחלוטין, אני הייתי ביישן ומופנם והוא היה מלא בטחון עצמי כריזמטי ושתלטן. הוא היה טוב בכל תחומי החיים- יותר מטוב, הוא היה מצויין.

בספורט, בלימודים, בכל תחום שהוא היה נוגע בו הוא היה שואף להיות הכי טוב ואף מצליח.

הוא גם נראה טוב מאוד והיה לו בטחון עצמי גבוה ואישיות כובשת... מיותר לציין שמבחינת בחורות חייו היו מאוד ענפים בתחום הזה..
הוא היה משיג כמעט כל בחורה שרצה.. והרבה בנות העריצו אותו ורצו בו..

כך היה מאז שאני זוכר שאצלי התחילה התעניינות בבנות.. בערך מגיל 12.
כל החיים קינאתי בו. קינאה שורפת לבבות וחודרת עצמות. קינאתי ביכולת שלו להיכנס לחדר מלא באנשים זרים ותוך דקות ספורות להיות הדמות הנערצת שם על כולם. (ובפרט על כולן...) 

הייתי נמנע מלצאת איתו למסיבות וכדומה מהסיבה הפשוטה שאני לא הייתי מסוגל להתחיל עם מישהי והוא כבר כעבור כמה דקות היה מתחיל את ה"ציד" והיה נעלם לי ברגע שהיה מוצא ומשאיר אותי לבד..

המון סיטואציות בחיים כאלה קרו כשהייתי קטן כשהמשפחות שלנו יצאו יחד לטיולים, בחו"ל בארץ וכו'... ותמיד סבלתי סבל אדיר מהנוכחות והשהייה לידו שכן הוא היה מקבל את כל אור הזרקורים ואני הייתי נוכח לדעת בקיצוניות של פגמי האופי שלי ושל התכונות בהן לא ניחנתי במיוחד כשאני על ידו.

שנים שהקנאה הזאת שרפה אותי מבפנים עד שבגיל מאוחר יותר התחלתי להתרחק ממנו. כמה שיותר רחוק.

הוא תמיד היה לבד. מעולם לא הצליח להחזיק קשר עם בת זוג יותר מחודשיים. 

לפני כ-6 שנים בערך התחילה להתפרץ אצלו מחלת נפש. זה הלך והחריף עם הזמן עד שזה הגיע למצב שלפני שלוש שנים בערך הוא הפך להיות משוגע לחלוטין. הולך ברחוב ומדבר לעצמו. בלי הפסקה. איבד לגמרי את השפיות ואת החיבור למציאות. ניסו לטפל אבל הוא סירב לקבל טיפול והתחיל להיות אלים כלפי אלו שניסו לעזור לו. השיא היה כשהוא הוציא את איבר המין שלו בפני עובדים באיזה חנות שהוא נקלע אליה במקרה וצעק להם דברים על האיבר שלו..

באותו יום הוא נעצר והכניסו אותו לאישפוז בכפייה באברבנל.

מאז השגרת חיים שלו היא לקיחת כדורים והפיכה למאובן. עד שבאיזשהו שלב הוא מפסיק לקחת את הכדורים ושוב מאבד את השפיות ויוצא לרחובות וחוזר לאברבנל לתקופה. וחוזר חלילה.

זה בנאדם שכל החיים קינאתי בו... ולא רק אני.. הרבה קינאו בו... 
הוא גנב הרבה חברות לאנשים, כשזה היה מגיע לתאווה הוא לא היה רואה בעיניים..

אני לא חושב שמישהו היה רוצה להתחלף איתו היום.

אף פעם אנחנו לא יודעים את סוף הסרט...

אל תקנא באף אדם.. כי אתה לא יודע מה מתחולל בקירבו. ובפרט אתה לא יודע מה צופן לו המחר. מה שמוכן לפנייך זה ההכי טוב עבורך ומוכן בדיוק של פרטי פרטים בהשגחה פרטית. אני מתפלל רק להיום לזכור זאת. בעיקר כשדברים לא קורים כמו שאני רוצה.

אוהבים!

זמן ליצירת דף: 0.77 שניות

Are you sure?

כן