ברוכים הבאים, אורח

המסע הפסטורלי של דייב 2
(0 צופה) 

נושא: המסע הפסטורלי של דייב 2 40540 צפיות

תגובה: המסע הפסטורלי של דייב 2 לפני 2 שנים, 5 חודשים #139824

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

דייב סקסוהוליסט

אסירות תודה על יום מחובר אתמול

הייתי אצל הפסיכולוג אתמול והיה מדהים

אחד הדברים שהתבארו לי במחיצת הפסיכולוג, שיש אצלי קטע של צִפִּיָּה מינית מהעולם הנשי, שהם יפתרו לי את הצורך שלי במין - באופן המותר והאמיתי, וכמובן אם זה לא קורה אז אני מאוכזב, מגיב בצורה לא טובה, בורח מהמציאות,  (ואגב, זה לא קרה אז אני לא יודע להתנהג מאבד עשתונות, ולא מוכן לסלוח).

מקרה א'. בזכות אמא שלי - ראיתי סרטים אמריקאים [עם סצנות של עירום] ואוננתי עליהם [עוד אספר על זה בנפרד ובארוכה]... וכן אירע פעם שאימא שלי תפסה אותי מאונן במקלחת [שכחתי לסגור את הדלת] והעירה לי ואמרה לי אבא דיבר אתך... [זה היה בדיוק בתקופה שאבא אמר לי שאסור לאונן...], מה שייצר אצלי אינסטינקט רע כלפיה, שאני עד היום לא יכול לקבל ממנה חום ואהבה, ואני לא יכול לתקשר איתה נורמלי עד היום הזה...

מקרה ב'. וכן הקשר עם הבחורה - שהייתי ממש לפני חתונה (ובזכות זה כנראה נקי), וכבר חלמתי שזהו אני אוכל עוד קצת זמן לקיים יחסים באופן המותר,  היא תפתור לי את היצרים שלי ושזה לא קרה, התפתח אצלי מנגנון שנשים הם לא הפתרון שלי למין, וזה האמת, הם לא הפתרון שלי, אולי בתור מכור הם הבעיה/הטריגר...

מקרה ג'. זה מעניין מאד, שבתור ילד קטן ניסתי לשדל את אחותי (שהייתה בת 6)  לקיים מגע וכו', ובזכות זה - עד היום יש לי איתה איזה בעיה בתקשורת, למרות שאנחנו אוהבים ודואגים אחד לשני ומשוחחים הרבה. גם לפני שנה וחודשיים שעשיתי איתה צעד 9 – וביקשתי ממנה סליחה בשביל להשתחרר מכל אשמה הנוראית שהייתה לי. והיא אמרה שהיא "סולחת והכל בסדר לא קרה כלום – היינו ילדים", אבל מה שאני רואה במקרה הזה, שאני רציתי לנצל את זה שיש לה גוף של אשה [למרות שהיא הייתה ילדה שעדיין לא הביאה סימני נערות, זה המחלה...] בשביל לספק את הצרכים המינים, ומה שזה לא קרה ולא יצאתי משם עם כלום (כמובן באסירות תודה), אז ייצר אצלי מנגנון - הפוך... ושנאה עד כדי צעקה כלפיה באיזה תקופה... והיום בחוסר קשר נורמלי וחסר פחד...

זה סוג של 3 צעדי 4 שאני צריך לעשות. שלושה מקרים - לא הכי פשוטים - שיש להם מכנה ושורש משותף; איבוד שליטה על החיים – צעד ראשון - הצורך שלי לספק את התשוקה למין - בצורה שפגעה בי, בקשרים וביחסים שלי עם אנשים.

אני שם לב, שכנראה מי שעזבה אותי פשוט הפריעה שאני לא מתייחס אליה כאשה לא עסוק בה, מאשר שאנו עסוק בעצמי ומחכה רק להיום של המגע התשוקה... ואהבה לא מתבטאת רק במגע, אלא בדיבור בהתייחסות, בחשיבה וכו'....

מקרה רביעי כהמשך למקרה הראשון - המריבה של ההורים שלי - לפני כ10 שנים, אחרי תקופה של אוננות ושגרמתי לעצמי לחשוב שפגעתי בעצמי פיזית (באותו  מקום – מה שהתברר לאחר 3 שנים לדבר לא נכון)... גרמתי להורים שלי לריב – פשוט התחלתי למחות על זה - שאמא שלי צופה בסרטים לא כשרים... והיא שאלה איך אתה יודע... וכאילו טענתי - שזה מטמא את הבית... ואני מרגיש  בלי לראות (כמובן שראיתי ולא סתם ראיתי את גל הסצנות בלופ מטורף..., ובמקום לומר בכנות – זה היה ככה) שבזכותה אני ראיתי... המתח והמחלוקת שנוצרה בבית - בין ההורים שלי, מה גם שאחותי הצטרפה לאמא שלי, ואחי - אלי ואל אבא שלי, כאוס שייצר דילמה קשה בשלום בית וביציבות המשפחתית במשך תקופה (שבוע עד חודש)...

אסירות תודה:

על ארוחת ערב טעימה, על תה קמומיל עם דבש של דבורים שינקו מפרחי אבוקדו, על עוד יום נפלא, על קימה יחסית מוקדם, על ארוחת בוקר, על כתיבת הגיגים ומחשבות בכ"י - על בוקרו של יום, על תפילה קצרה עם מעט כוונה.

פחדים:

מהתאווה, מהנפילה, מחיפוש ברשת אחר תאוה עם בגדים...

משידוכים – מכמה סיטואציות - התחלתי להבין שעזיבת שידוך במגזר – זה באמת לא סוג א'...

כסף – יש לי מה שאני צריך, אבל אני מפחד שהסתיים, ולא יהיה לי...

לשמוע את השיר לחץ - אלקנה אלפסי –חסר ביסודות

הבנין הזה נופל עליי

חסר ביסודות

העטיפה של המשלוח

מכסה את כל הסודות

המים הם עכורים

בתוך קנקן מיהלומים

הקליפה של הפרי - זה חשוב

אבל בפנים - הכל רקוב

מנגינה חסרת תווים

משקפת את החיים

מציאות מדומה מכשולים

עולם של בילבולים

ואיך את האמת

אמשיך לסחוב

שהרע נראה כמו טוב

והטוב כבר לא קרוב

ואיך פתאום אתחיל להשתנות

בלי להבין ת׳טעויות

לבחור להיות או להיות עם עצמי

אוהבות לבקר אותי

מחשבות על העתיד

כמו ת׳שירים אותם נועל במגירה

כי תאמת זה קצת מפחיד

ובלילות רודפים אחרי

זכרונות מן העבר

שהבטחתי שעוד לא אפול

אבל שוב ליבי נשבר

לגשת או לסגת

בוחר להתאפק

תחליט ולא בערך

תפסיק להתחמק

ואיך את האמת

אמשיך לסחוב

שהרע נראה כמו טוב

והטוב כבר לא קרוב

ואיך פתאום אתחיל להשתנות

בלי להבין ת׳טעויות

לבחור להיות או להיות עם עצמי

תגובה: המסע הפסטורלי של דייב 2 לפני 2 שנים, 5 חודשים #139841

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

דייב סקסוהוליסט

מצהיר על ניקיון מליל חמישי הקודם

מתפלל לזכור שאני חולה ואני לא יכול לבד

ימים טובים שקטים ונחמדים, הבעיה שטוב לי אני גם משתמש...

חסר אונים מול התאוה, מול הנגיעה בעצמי, מול הצפייה מזוגיות ומיחסי מין

אסירות תודה

על אוכל, כסף, מסר טוב, שיעור בחסידות מדהים, לימוד, פגישות טובות. על גבינות טעימות עם בייגל שומשום מיוחד.  

פחדים

אהבה – שאוהבים אותי; קירבה – מגע, חיבוק, מעסקים – לא אוהב להתעסק עם כלום - רק שקט, ממחויבות, מעבודה, משידוכים.

תגובה: המסע הפסטורלי של דייב 2 לפני 2 שנים, 5 חודשים #139871

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

דייב סקסוהוליסט

באסירות תודה סוגר שבוע של נקיות

לא מובן מאליו בכלל, חסד של אלוהים אוהב.

חסר אונים מול אוכל = אוכל בבליעה, לא לועס, כאבי בטן, יש לי כוויות...

אסירות תודה

על אוכל טעים, כסף, עבודה, פרויקט, אירוע, שמחה, נסיעות, קבוצה, שיחות טובות עם חברי תוכנית.

פחדים

מתאוה, מנפילה, משידוכים, מזוגיות, מזה שייגמר לי הכסף – כי אני מבזבז כל הזמן.

מקרה

אני רוצה לחשוף ולהצהיר שהיום הייתי בספרייה וחיפשתי כל מיני סוגיות במין וכו'. והייתה שם אשה קצת מבוגרת שהחליטה שאני לא תואם לספרייה הציבורית – כי אני חרדי, אז היא אמרה לי: אל תעשה בושות לעצמך, מה אתה יושב כאן, תלך הבייתה, יודעים בשביל מה אתה מגיע לכאן, ככה היא אומרת בקול רם מול עוד אנשים – שלא הבינו מה הקטע, ואז שמתי לב שיש מולי איזה ספר על מין שהשאיר איזה בן אדם שהיה לפני על השולחן ולכן היא נכנסה לאטרף, כי הרי אני לא קורא דבר בעייתי... ואז כבר מרוב בושה התחלתי לקום וללכת, אז היא אמרה בקול: יש כאן ספרים ארוטיים... עד כאן תוכן דברי קודשה...

תגובה: המסע הפסטורלי של דייב 2 לפני 2 שנים, 5 חודשים #139884

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

דייב סקסוהוליסט

מצהיר על שבוע + של ניקיון

רוצה לזכור את מה שאני שוכח שאני חולה, מכור וחסר אונים מול התאוה והחיים

ההתמכרות שלי הביאה למקום – שאני מורגל בבריחה גם שטוב לי, שקט לי, ישנתי ואכלתי טוב, מחפש תמיד איך לברוח ולא להישאר במקום ולהנות מההווה, קשה לי לקבל את זה, מבקש רק להיום – להנות ממה שיש לי.

חסר אונים

מול התאוהמגע בעצמי, מבטים, פנטזיות.

מול פנטזיות, מול רצון לנקום, להראות שאני גבר.

רוצה להשתחרר, ולזכור שאני לא צריך להראות לאף אחד שאני גבר.

אסירות תודה

שאני יודע להנות מהכסף שאלוהים זימן לי, שמחה, שיתופים, חברים, לימודים, חברותות, תוכנית, צעדים, פעולות, טלפונים, קריאת ספרים ורכישת ידע, פוסט 21 - על אהבה נכזבת.

פחדים

שידוכים – שיהיה לי בחורה מתאימה...

תאוה – שאני לא אפול בתאוה ופחד נורא משימוש חי...

כסף – שיגמר לי הכסף מרוב שאני מבזבז...

ניסים בלאק - Higher גבוה יותר (סרטון רשמי)

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 5 חודשים על ידי דייב 2.

תגובה: המסע הפסטורלי של דייב 2 לפני 2 שנים, 5 חודשים #139907

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

דייב סקסוהוליסט

אסירות תודה נקי גם היום, על אוכל, ארוחת ערב - פיצה טעימה וחמה ישר מהטאבון, על ישיבת חצות עם חבר תוכנית באיזה גינה ליד הישיבה, על מים בטעמים מינרלים, על טבילה בים ושהייה נחמדה בחוף פסטורלי.

חסר אונים: מול פנטזיות, מחשבות, ניהול החיים, מול פגמי אופי כמו תלות, ריצוי.

פחדים: מנפילה, מפעולות על התאוה, מיצירת קשר שיפול, שיעזבו אותי שוב, שלא יהיה לי עשירות כמו שאני רוצה.

תגובה: המסע הפסטורלי של דייב 2 לפני 2 שנים, 4 חודשים #139921

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב

דייב סקסוהוליסט

אז תאמת שלא בא לי לכתוב

זה פעולה – שלא בא לי, אבל זה פעולה...

היה לי שבת נפלאה, נהנתי מכל רגע, ארוחות גורמה, פינוקים, הנאות גשמיות וכמובן רוחניות וגם דתיות, הכל בכל מכל כל, נכד אמיתי של אברהם אבינו...

אבל אני חסר אונים מול המגע, מול התחושה ופשוט זה הביא אותי לשימוש, אצלי המחלה גם שטוב לי...

חסר אונים מול התאוה – רוצה להירדם נקי, בלי מחשבות ופנטזיות.

מול החיים – רוצה ללמוד, להחכים וללמד ולא בדיוק הולך...

אני שם לב מיום ליום – שלכאורה - חתונה זה לא פתרון עבורי [עבור אנשים אחרים - אולי כן...], אם אני לא יבוא מוכן, זה פשוט הרס וחורבן אישי נפשי ומשפחתי...

פחדים:

אני מפחד מעונש על השימוש, מפחד מזה שלא תרצה אותי בחורה טובה שמחה חכמה ויפה...

מפחד כלכלי – מהצלחה בביזנס, שיש לי הרבה הוצאות שיגברו על ההכנסות...

"כל תפילותיי": אלי הרצליך בקליפ מרגש

"כל תפילותיי", כשמו כן-הוא. שיר תפילה עוצמתי שכתב והלחין אלי לאופר, הפורט על נימי הרגש ומתחבר לנקודה הפרטית של כל אחד ואחת מאיתנו והצורך בתפילה אישית פשוטה היוצאת מעמקי הלב, כאשר השיר מגולל את קשייו של בחור המפלס את דרכו בדרך לשידוך תוך רצף האכזבות המנקרות בדרכו.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 4 חודשים על ידי דייב 2.

תגובה: המסע הפסטורלי של דייב 2 לפני 2 שנים, 4 חודשים #139932

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

דייב סקסוהוליסט

אסירות תודה:

על אוכל, כסף, שתיה, חורף, גשם, חולצה

פחדים:

כלכלי, דתי, משידוכים, מקשר, מחברים, מעבודה, מסליחה [שאני יבקש מאחרים ואחרים יבקשו ממני]

תגובה: המסע הפסטורלי של דייב 2 לפני 2 שנים, 4 חודשים #139953

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

יום שני 01 נובמבר 2021

דייב סקסוהוליסט

חסר אונים:

מול התאוה – נגיעה בעצמי, הסתכלות על עצמי...

מול החיים – מול חברים – אני בורח מחיי חברה, מול לימודים [תורני, פסיכולוגיה]

מול ההורים – שאני צריך לשקר ולהגיד שהכל בסדר.

פחדים:

מהתאוה - נפילה, שימוש חי, פורנו.

מכסף – שלא יהיה לי, כי אני מבזבז הרבה.

מהטיפול הפסיכולוגי – שאני רק מציף דברים ולא באמת פותר אותם.

מאיזה לקוח – שאולי מקפיד עלי.

מהבוס שלי – שהעליתי משהו שלא בסדר מבחינתו – שיפסיק לסמוך עלי.

Hans Zimmer - Time

תגובה: המסע הפסטורלי של דייב 2 לפני 2 שנים, 4 חודשים #139971

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

יוםשלישי 02 נובמבר 2021

דייב סקסוהוליסט

חסר אונים - מול המזג אויר המחורבן הזה, אני גם מצונן, גם מרגיש שאין אויר וחמצן למוח, גם חם, גם מזיע, גם כאבי גב.

חסר אונים - מול התאוה, מול השימושים האחרונים, מול התופעות לוואי הנפשיים, הפיזיים והרוחניים.

חסר אונים - מול אנשים, חברים, עבודה.

עד כאן התלונות, הקשקושים, והטינות על אלוהים ועל כל מה שקורה סביבי.

אסירות תודה:

על אוכל, על שינה טובה, על בגדים איכותיים, על חלוצה שאני אוהב, על עט, על כתיבת בוקר של התוכנית ושל החיים... על סיום פרויקט קטן שקרע לי את הגב.

פחדים:

כלכלים, מפעולה שעשיתי מה תהיה התגובה של החבר, שביקשתי ממנו לשדך לי איזה תורם לדבר תורני. פחדים מסליחה, מעוונות, מזה שאני לא מתפלל ולא פונה לאלוהים שייצר אותי...

תגובה: המסע הפסטורלי של דייב 2 לפני 2 שנים, 4 חודשים #139974

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אני נולדתי מחדש: המתנה שלי מאלוהים - שהכרתי את התוכנית

הפוסט הבא - נכתב בהשארת הביצוע של שולי רנד לשיר של עמיר בניון 'גיליתי מחדש' - 2 בנוב׳ 2021

אולי זה ישמע מגוחך להקדיש שיר אהבה לתוכנית [כן, לתוכנית בכבודה ובעצמה, אני לא יודע אם זה בכלל הגדר הזה, כי אסירות תודה - לא שמעתי 'שירי אהבה' – פשוט לא מתחבר לסגנון הזה, כי חלק מהמחלה לי שאני לא יודע איך לאהוב] אבל כן, זה קורה עכשיו.

אז הנה הופ טרלללה - גדלתי בשנה, אבל לא סתם 'שנה' – שנה של הרפתקאות, נקיות, נפילות, אהבה נכזבת, שינוי בחיים. עברה לה שנה - מאז שהכרתי את תוכנית 12 צעדים. בתוכנית - גילתי והתחלתי ללמוד הרבה על החיים, על עצמי, על התאוה. התחלתי להכיר את עצמי, את ימי ושנותיי, את הימים של החושך ואת הימים של האור. ומה ההבדל ביניהם.

למרות שלצערי בתקופה זו איני מוגדר [על פי הגדרות A.S.] כנקי, אבל אסירות תודה בזכות התוכנית - אני כמעט שנה לא רואה פורנו [ואין לי כמעט גישה לתכנים ברשת, לפני זה - הייתי מכור ברמה מסוכנת לרשת ולתכניה, מוריד, רואה, מאונן, בוכה וסובל בלופ מאד כואב]. כן, לא רואה - את מה שעושה לי רע ומחרבן לי את החיים. וכמו כן יכול להיות מאד שלולי התוכנית - הייתי מגיע לשימוש חי ולדברים כואבים - שאני לא מאחל לאף אחד.

שאני מדבר על ה'תוכנית' - זה כולל הכל; קבוצות, חברים, ספרות, כנסים, ערבים, וכל המסתעף.

התוכנית - נותנת לי כלים איך להתמודד בחיים, איך לעשות מה שנכון עבורי, מה שנקרא 'לבחור ולחיות נכון', זה לא קל זה מחייב כניעה, ענווה, קבלה ועוד. אבל זה עובד אם אני עושה את מה שנכון על פי כללי התוכנית.

התחלתי ללמוד את עצמי, את הרגשות שלי, את התחושות שלי, את החוסר אונים שלי, בד בבד - נפתחתי ללכת לטיפול פסיכולוגי [אצל פסיכולוג קליני (שרציתי דווקא ככה)] - שבלי התוכנית - זה לא היה קורה - מכמה סיבות. בזכות הטיפול (למעלה מחודשיים) – אני מתחיל לחוות את החיים, לגלות כמה דברים שהדחקתי, שברחתי, שנעלמתי - כדי לא לחוש, התאוה – פשוט הייתה הסם שלי.

אני בתקופה שאני חווה את החוסר אונים מול החיים, מול התאוה, שאני לא יכול לבד, שרק אלוהים יוכל לעזור לי.

צעדים 1-3, יותר 1ו2 ומתפלל לנכונות לצעד 3 ולעשות כמו שצריך את הצעדים האלה שהכל יתבסס טוב וכמו שצריך, שיהיה לשאר הצעדים על מה לשבת, אני יודע שצעד 4 הוא לא פשוט [עשיתי כמה כאלה].   

זהו, יש לי הרבה מה לכתוב, אבל הגיע הזמן לסיים, חייב להמשיך בעבודה [זה היה הפסקה בעקבות השיר החדש שעלה ליוטיוב].

תודה לך

תוכנית יקרה על הכל

חברים יקרים על הדאגה, על האזנה, על אכפתיות, על הפירגון, על החכמה, על הדרך שאתם עושים ומשתפים אותי בדרך הזו.

תודה מיוחדת לספונסר הקודם שלי [שכעת אנחנו חברים] על ההשקעה, על הזמן, על זה שבזכותך אני נכנסתי לתוכנית ונשארתי בה.

חורף בריא

שולי רנד - גיליתי מחדש ('שולי' - שר 'בניון')

פִּתְאוֹם גִּלִּיתִי מֵחָדָשׁ אֶת אַהֲבָתִי אֵלַיִךְ,

כְּמוֹ פַּעַם אַתְּ נֶחְשֶׁקֶת, שׁוֹתֶה אֶת מִלּוֹתַיִךְ,

כְּמוֹ הֵלֶךְ בַּמִּדְבָּר בְּאֶמְצַע קַיִץ חַם,

פִּתְאוֹם קוֹלֵךְ עָרֵב, פִּתְאוֹם מַרְאֵךְ נָאוֶה,

פִּתְאוֹם אֵין שׁוּעָלִים, הֵם כְּבָר לֹא מְשׁוֹטְטִים בִּכְרָמַיִךְ הַיָּפִים,

פִּתְאוֹם גִּלִּיתִי מֵחָדָשׁ.

פִּתְאוֹם נַפְשִׁי הִטַּהֲרָה וּמוֹחִי צָלוּל כַּמַּיִם,

עַל יָדִי אֱמֶת קְשׁוּרָה וְיֵשׁ לִי אוֹר בֵּין הָעֵינַיִם,

לָהֶם וְלֹא יֵרָאוּ, אֲבָל אֲנִי רוֹאֶה אוֹתָךְ,

יָפָה כַּלְּבָנָה, כְּמוֹ שֶׁמֶשׁ חֲמִימָה,

כְּמוֹ כַּלָּה בְּחֻפָּתָהּ, בְּיוֹם שִׂמְחַת לִבָּה,

אֲנִי גִּלִּיתִי מֵחָדָשׁ.

לְכָל דָּבָר יֵשׁ עֵת, לֹא סְתָם חִכִּיתִי,

הַהַכָּרָה אָז נֶחְשְׂפָה, וַאֲנִי בָּכִיתִי,

הַהַכָּרָה אָז נִפְרְצָה וַאֲנִי בָּכִיתִי,

פִּתְאוֹם גִּלִּיתִי מֵחָדָשׁ..

פִּתְאוֹם אֲנִי כְּמוֹ תִּינוֹק שֶׁרַק עַכְשׇׁיו נוֹלַד,

אֶת צְעָדַי הָרִאשׁוֹנִים עֹשֶׂה יָשָׁר לְתוֹךְ יָדַיִךְ,

עַל רֹאשִׁי, כְּמוֹ מְבָרְכוֹת אוֹתִי,

בְּיוֹם בּוֹאִי אֵלַיִךְ, בְּיוֹם הִוָּלְדִי, בְּיוֹם שִׂמְחָתִי,

בַּיּוֹם שֶׁהָאֵל שׁוּב עָמַד לְצִדִּי,

אֲנִי נוֹלַדְתִּי מֵחָדָשׁ..

הַהַכָּרָה אָז נֶחְשְׂפָה, וַאֲנִי בָּכִיתִי,

הַהַכָּרָה אָז נִפְרְצָה וַאֲנִי בָּכִיתִי,

אֲנִי נוֹלַדְתִּי מֵחָדָשׁ..

תגובה: המסע הפסטורלי של דייב 2 לפני 2 שנים, 4 חודשים #139982

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

יוםרביעי 03 נובמבר 2021

דייב סקסוהוליסט

אסירות תודה על יום אחד נקי ומפוכח.

אסירות תודה הלכתי אתמול קצת לנוח ולהשתחרר וזה היה בצורה טובה נקייה ומפוכחת.

אסירות תודה על אוכל טוב, על מקלחת טובה, על ממתקים, על מיץ תפוחים טבעי, על טרמפ חזור עד הישיבה, על הרפייה, שיחרור ושמחה.

פחדים:

משידוכים, מהתאווה, מנפילה, מזה שאני מעביר את הזמן ולא מצליח ללמוד ולהתקדם, מההורים, ממה יאמרו עלי.

תגובה: המסע הפסטורלי של דייב 2 לפני 2 שנים, 4 חודשים #140030

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

‏ליל שישי 05 נובמבר 2021

הרבה אחר חצות

זה מדהים, זה מיוחד, הדרך היא מדהימה, היא עושה פירות, היה לי שיחה עם חבר תוכנית שהוא נקי סובל (אתם ודאי מכירים את שמו בפורום).

איזה חיבור, איזה אהבה [שאינה תלויה באף דבר], איזה דאגה, איזה אכפתיות – מדהים.

רק להיום בחסד אבא אוהב אני נקי שלושה יממות, לא מובן מאליו בכלל.

התחיל לי השבוע – באופן נורא - אחרי השימוש בצהרי השבת, אבל אסירות תודה מיום שלישי - הכל היה טוב, אין מילים, שבח לבורא עולם.

על הערב עם חברים אכתוב באופן נפרד, אסירות תודה, דברים טובים קורים, אני אסיר תודה שאני רווק וגאה בזה, כי זה רצון אלוהים כעת.

אסיר תודה על כסף, על נתינה, על שירות, על שמחה, על שיעור, על כתיבה [בכל מיני תחומים], על אהבה, על חברים בתוכנית ומחוץ לתוכנית, על רב, על קהילה.

פחדים:

מה חושבים עלי, מי תרצה אותי, מה יהיה עם רווחים [יש הרבה הוצאות ביחסית להכנסות], שאני לא יהיה קמצן, שאני לא אפול, שאני לא ישתמש עם מכשירים או חי...

מתפלל לנכונות להיות בקשר עם הספונסר להמשיך בפעולות, ולהביא עוד יום נקי רק להיום...

תגובה: המסע הפסטורלי של דייב 2 לפני 2 שנים, 4 חודשים #140032

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • דירוג פלטיניום

דייב כל הכבוד לך. 
אין ספק נסיונות קשים, אבל התמודדות בגבורה. 
בסוף יתקיים בך הזורעים בדמעה ברינה יקצורו. 

תגובה: המסע הפסטורלי של דייב 2 לפני 2 שנים, 4 חודשים #140037

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים

דייב סקסוהוליסט

חסר אונים מול התאוה, מחפש ריגוש, מחפש איזה משהו לראות להתפרק, להשתחרר, מצד אחד – זה עושה לי טוב שלא ראיתי פורנו 11 חודשים, מצד שני – זה חסר לי... לא יודע למה.

אני חסר אונים

מול הרצון להשתמש, רק קצת, רק חצי, רק לגעת, רק שמן, רק ורק, סיפורים של מחלה.

פחדים:

אני מפחד ליפול, מפחד להיות חלש, מפחד לא להצליח בעסקים, לימודים, עבודה, קריירה, בקהילה, בחברה.

אסירות תודה

על ארוחת ערב טובה אתמול, על כסף, על אוכל, עוגה, תה קמומיל טוב ומהביל, על חביתת בוקר, על תוכנית על חברים. שבת שלום

תגובה: המסע הפסטורלי של דייב 2 לפני 2 שנים, 4 חודשים #140052

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

‏יוםראשון 07 נובמבר 2021

דייב סקסוהוליסט

נקי גם היום באסירות תודה

היה שבת נפלאה נפגשנו בצהרי השבת חמשה חברי תוכנית והיה מדהים...

למה אני רדום בעמידה כלשון אמא שלי, ולמה אני בריכוז עצמי – כלשון חבר תוכניתץ

אלו שאלות שאני שואל את עצמי.

חסר אונים:

מול עבודה, מול אחריות, מול להודות בטעות, מול התנצלות, מול שלווה, שקט, להעמיד גבולות בריאים, מול עייפות או יותר נכון התשה.

אסירות תודה:

על שבת נפלאה, על שיעורי תורה והלכה, על מפגש עם חברים, על אוכל טוב וטעים, על חלות קריספיות וחמות, על הליכה עם אחותי, על הליכה עם אחי, על תפילות במרחב הפתוח – איזה אוויר.

פחדים:

מהטיפול הפסיכולוגי, שיהיה כסף בשפע, מהוצאות שוטפות, משידוכים, מאהבה נכזבת, מרכב מסוג מסויים...

שירים חדשים

זמן ליצירת דף: 1.80 שניות

Are you sure?

כן