ברוכים הבאים, אורח

סיפור מסע חיי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סיפור מסע חיי 304 צפיות

סיפור מסע חיי לפני 3 שנים, 11 חודשים #122162

אמרו לי שטוב לשתף אז אני משתף בכל המסע שלי..
אני חושב שהפעם הראשונה שנחשפתי לתכנים לא צנועים זה היה בגיל 14 בהתחלה זה התחיל ברמה נמוכה ולא תכנים קשים אלא סתם סרטים לא צנועים ואם הזמן זה הלך והחמיר ממש כל התיכון התמודדתי עם האתגר הזה של הפורנו פשוט ימים ושבועות של ניסיונות וכישלונות בלתי נגמרים ייאוש ושוב רצון לקום ולנסות להתעלות באיזה שלב החלטתי לשתף מישהו ושיתפתי את הרב שלי הוא ממש רצה לעזור לי אבל מאז ששיתפתי אותו לא רציתי לדבר איתו והתרחקתי ממנו כי זה לא נעים לדבר על הנפילות שלך שאתה מאוכזב מעצמך למישהו..
אחרי סיום התיכון החלטתי ללכת לישיבה והבנתי שאין שום מצב שאני נופל ולומד תורה אז החלטתי פשוט להפסיק ושבוע לפני תחילת הזמן פשוט הפסקתי לגמרי!! ממש במשך שנה וחצי פשוט זה נעלם בצורה מטורפת פשוט עזב אותי! הייתי מאושר ברמות שסוף סוף זה מאחוריי!
ואז באיזה בין הזמנים באיזה רגע של שיעמום נפלתי נפילה ממש קטנה אבל באותו רגע ידעתי שאם אני נפלתי ואני ממשיך ללמוד תורה זה יהיה לגיטימי בעיני או לפחות אלמד לחיות עם הנפילות גם בזמן הישיבה ופחדתי מזה ברמות ובאמת צדקתי לצערי והתחלתי להתדרדר וחזרתי לראות פורנו לצערי!
עכשיו תקופת הקורונה היא עוד יותר לא פשוטה אבל החלטתי שלא משנה מה אני יוצא לתהליך ואני רוצה לעבוד על זה אז הצטרפתי לאתר..
הפחד הכי גדול שלי זה שזה ייכנס לי לנישואים אז בעזה אני רוצה עכשיו לעבוד על זה ולהגיע מוכן לנישואים לרות שברור לי שגם שם תהיה לי התמודדות לא פשוטה..
אני בה שבוע נקי ובעזה בהשתדלותי אני יוצא לתהליך של עבודה!!

תגובה: סיפור מסע חיי לפני 3 שנים, 11 חודשים #122163

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר יקר!!!
פה אין לך מה להרגיש לא נעים ולהתבייש, כולנו באותה בעיה ופחות או יותר עם אותו סיפור אז תרגיש בנוח ותמשיך לשתף אותנו..
חייב לציין שהרשים אותי מאוד שהצלחת ככה ביום אחד פשוט להפסיק למשך שנה וחצי.. זה מטורף!!!
מראה שיש לך כוח רצון גדול..
באמת חשוב לעשות את השינוי הזה לפני החתונה ועל זה גם אני עובד כי לפי מה שהחבר'ה הנשואים פה אומרים החתונה לא פותרת את הבעיה..
מאחל לך המון הצלחה בעזרת ה', ממליץ לך להתחיל לקרוא את המדריך לאט לאט ולנסות ליישם את הכלים שמופיעים בו וכמובן להמשיך לשתף אותנו...
כל הישועות צדיק!!!

תגובה: סיפור מסע חיי לפני 3 שנים, 11 חודשים #122165

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים וברוך הבא !!

נהניתי מאוד לקרוא. מדהים בעיניי שהצלחת לבד להפסיק למשך שנה וחצי.. לבד כך..
אני מאז גיל 13 לא עברו עליי בממוצע יותר מכמה ימים בלי, כשהמקסימום זה 29 ימים עד לרצף הניקיון הנוכחי שהוא נטו בזכות הקבוצות והתכנית..

לא שינה כלום אם הייתה לי חברה או כשהתחתנתי או שחזרתי בתשובה או שנולדו לי ילדים...

שום דבר לא גרם לי להצליח להתנתק מההרגל..

שמעתי מקרים של אנשים שהצליחו לתקופה ארוכה להפסיק וחזרו לזה.. אני מניח שאני בעצמי כרגע בתקופה כזו.. אבל אם אין תכנית ופעולות ועבודה נפשית ורוחנית אם אני מכור אז אני אחזור לזה בסופו של דבר.. 

אוהבים ותמשיך לבוא ולשתף!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן