ברוכים הבאים, אורח

נושא: התמודדות 752 צפיות

תגובה: התמודדות לפני 1 חודש #123320

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 21 ימים
  • דירוג פלטיניום

תקווה היקר,
אשריך שזכית להיות נקי 25 יום,
ובפרט שאתה כותב שהפיתוי ליפול התחיל כמה ימים לפני הנפילה - זאת אומרת - שלא נפלת מיד כשבא הפיתוי, אלא נלחמת בשיניים ו"משכת" עוד כמה ימי נקיות גם תוך כדי הכריז.
זה מראה שאתה בדרך הנכונה - ועמוק בתוך תהליך ההחלמה.
אם תתבונן בזה, תבין שזה סיבה לשמחה ולא לעצבות...
כי בשלב הראשוני של תהליך ההחלמה - לדעתי, השאיפה אינה "לא ליפול", כי הנפילה בוודאי תגיע,
אלא המטרה היא - להחזיק כמה שיתר ימים בנקיות לפני הנפילה....
כלומר - ההצלחה אינה תלויה בנפילה - אלא בכמה ימים היית נקי לפניה.

תהיה שמח ומבסוט!
בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: התמודדות לפני 1 חודש #123362

שלום אחים שלי!
נפלתי. ממש לפני רגע. אחרי 4 ימים מהנפילה הקודמת. האמת שפעמים קודמות הנפילות באו לי בצרורות - איך שהייתה נפילה אחת. באה ישר אחת אחריה ויום למחרת עוד ככה יכול להימשך לימים. היום הנפילה הגיעה לאחר 4 ימים! שמבחנתי זה הישג קליל. אני אנסה לקום מפה. להמשיך הלאה מבחינתי אני נקי כבר 28 ימים ו2 נפילות. והלוואי והשם יחזיק אותי רק ליום הקרוב. החלק הכי קשה אחרי נפילה זה לעלות ישר אחריה ולהמשיך לעמוד. ואני מרגיש שאני משתפר בזה. לאט לאט אבל משתפר. 
בנוסף, עכשיו אני יודע להגיד בוודאות שהפייסבוק הוא מה שגרר אותי לזה... גרר אותי לשוטט כל הלילה בתוכו למרות שאני חולה ועייף. ולהגיע למצב של נפילה. ישר מחקתי אותו מהפלאפון. הפלאפון שלי בעיקרון מסונן אבל הפייסבוק הזה איכשהו תמיד אני מצליח לעבור את הגדר שלו. יש לכם עצות איך להתמודד עם זה?
אוהב אתכם שבוע טוב ומלא תקווה! 

תגובה: התמודדות לפני 1 חודש #123374

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

נכון אחי, זה החלק הכי קשה בנפילה.
יאללה תאזור כוחות ותעלה למעלה... תתעסק הים בדברים שמועילים מבחינתך למרות שאתה חולה ועייף.... רפואה שלמה.
מאחל לך מעומק הלב בהצלחה רבה, ה' עוזר ויעזור

תגובה: התמודדות לפני 3 שבועות, 4 ימים #123673

שלום אחים שלי, 
עבר זמן מאז שעדכנתי בפעם האחרונה. אני נקי כבר יותר מחודש עם 2 נפילות תוך כדי. מרגיש טוב עם עצמי, מרגיש שאני מתפתח ומכיר את עצמי לאט לאט טוב יותר מאשר פעם.
היום הייתה לי מעידה. 
עבדתי על המחשב ופתאום זה תקף אותי. התחלתי לשוטט אבל לאחר מספר דקות יצאתי מיד.
מאושר שאני מצליח לשים מחסום. אבל בנוסף מפחד מהגל הבא שיבוא.
שיהיה המשך שבוע טוב אחים שלי עם תקווה.

תגובה: התמודדות לפני 3 שבועות, 4 ימים #123675

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
בהצלחה רבה אחינו.

תשתדל להחזיק חזק. תתאמץ ותצליח בעז"ה.

כל הכבוד על ההישג.

תמשיך להגיב ולשתף

תגובה: התמודדות לפני 3 שבועות, 3 ימים #123676

כל הכבוד אחי ! זה השיג יפה מאוד !
תמשיך לעדכן אותנו .
אוהבים

תגובה: התמודדות לפני 3 שבועות, 3 ימים #123685

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג זהב

אוהבים אותך.
תמשיך לשתף

תגובה: התמודדות לפני 3 שבועות, 3 ימים #123710

אייי אחים שלי!

הגל הגיע מוקדם מהצפוי... מ00 בלילה עד עכשיו (השעה כבר 5 בבוקר) אני יושב ומשוטט, ומתכתב עם השם ישמור... הכל התחיל בהתסכלות קטנה בפייסבוק והגיע למקומות אפלים.

אני רוצה לשתף אתכם במשהו שבחיים לא הוצאתי מהלב - אפילו לא במקלדת.

בשנים האחרונות, על מי אני עובד כבר תקופה ארוכה - בסביבות משהו כמו 8 שנים, אני משלם לנשים באינטרנט. אני פשוט משלם להם על כלום, וכאילו נהנה מהסבל, אבל אחרי זה בוכה לבורא עולם דמעות כמו נהר אחרי החורף. כל התקופה הזאת ביזבתי עשרות אם לא מאות אלפי שקלים, הרס עצמי שטפח וטפח. אני לא יודע מה לעשות עם זה. 

כל השעות האלה היום, ביזבתי וישר ביטלתי את ה״קנייה״. ניסיתי לא לגעת באיבר בכדי שלא תהייה שום שפיכה. 5 שעות רק שוטטות והרס עצמי, נותן להם להשפיל אותי כמו לא יודע מה.

הכל התחיל מקטנה בפייסבוק!!

עכשיו אני גמור מעייפות, מאוכזב עצוב כמה עודדדדד?!

אולי לא ביצעתי שפיכה, אבל אחר כך ראיתי שכאילו האיבר ביצע שפיכה לבד ללא שום מגע. יש הסבר לזה? נחשב זרע לבטלה?

קשה לי אחים שלי הגל זה הדף אותי ממש. אני מרגיש שהצלחתי לעמוד בו, אמנם נשאבתי לתוך משהו לא נורמאלי של 5 שעות אבל לא סיצעתי את האקט עצמו של אוננות, שזה איכשהו עוד מספק אותי. אני מקווה שמחר הדחף ירגע ואחזור לשפיות

קשה לי אחים שלי. אני צריך אתכם ואת העצות שלכם

תגובה: התמודדות לפני 3 שבועות, 3 ימים #123712

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 322 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו..
אוהבים אחי!

אוהבים..

כל הכבוד ששיתפת והוצאת. 

תמיד זה מתחיל ממבט אחד קטן.. במקום הלא נכון בזמן הלא נכון ונשאבים פנימה כמו סופת טורנדו..
ופתאום 5 בבוקר ולא ישנת...

מדהים שהצלחת לא לגעת בעצמך.. מזכיר לי את הרגעים הכי קשים שלי במהלך החודשים האחרונים שגם כן הגעתי למקומות כאלה.. שנכנסתי לפורנו או לאתרים של משחקי מין אבל לא נגעתי בעצמי.. גם לי יצא קצת מעצמו.. מההתרגשות..

התייעצתי עם הספונסר והוא הנחה אותי לא לאפס על זה בשלב הזה.. 
אם יש לך ספונסר הייתי מתייעץ איתו או עם חבר ותיק אחר..

בסוף כל אחד יש לו מטרה שלפעמים קצת שונה מהשני.. וכמובן שיש את הגדרת הנקיות הרשמית של SA ולפיה אני חושב שזה לא נקרא נפילה.. לא חושב שזה נקרא קיום יחסי מין עם עצמך ..

אבל הקושי.. הקושי..
אנחנו בטוחים לפעמים שנגיעה קטנה בסם ברעל תרגיע אותנו.. ולעיתים אף נראה שזה נכון! זה פתאום באמת מרגיע את האובססיה לכמה ימים.. אבל זה מתפרץ שוב בהמשך..

מתפלל עבורך שתצליח להתגבר, שתצליח לעשות פעולות נכונות ולוותר על זה רק להיום..

אני לא יכול לבד.. אין לי סיכוי.. כשאני עם חברים אני יכול וגם זה בקושי..

אוהבים!

תגובה: התמודדות לפני 3 שבועות, 3 ימים #123713

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

ועצה אחת שאני כן חושב שאני יכול לתת לך ממקומי הקטן.. אותה עיצה שנתתי אתמול לספונסיי שלי שסיפר לו שיש לו בפלאפון אפליקציית tikTok למי שמכיר, וקשה לו מאוד שמה.. 

אין מציאות שאני אצליח להישאר נקי כשיש לי גישה לסם..
אין מציאות שאני אהיה עם פייסבוק / אינסטגרם / יוטיוב / תיקתוק או כל אחת מהאפליקציות שהיא כביכול תמימה אבל יש בה טונות של תאווה ואני אישאר נקי.. אין מציאות כזו..
אם תהיה לי את האפשרות להשיג את זה בכמה לחיצות כפתור- האובססיה תשגע אותי על זה ובסופו של דבר היא תנצח ואני איכנס...
לפחות בשלב הראשוני של הגמילה..

יכול להיות שבעתיד כשאהיה במקום יותר יציב מבחינת החלמה אני כן אוכל לחיות איתם בשלום מבלי להגיע לתאווה שבהם..
אבל כרגע אין לי סיכוי..

אז דבר ראשון שהייתי עושה - מעיף את הפלאפון הזה לפח ולוקח טלפון עם חסימה יותר טובה שלא תאפשר לי בכלל את האפשרות להגיע למקומות האלה.

אני אישית עם סמארטפון כשר של נתיב ולא יכול לעקוף אותו בשום צורה.. לא יכול להגיע לתאווה דרך הפלאפון - נקודה.

ברגע שאתה עושה צעד שכזה, אתה הורדת ליצר הרע כלי שלם שדרכו הוא נלחם בך..

הוא מפסיק לשגע אותך בראש לפתוח פייסבוק כל רגע כי הוא יודע שאין לך איך..

הוא כן מתחיל לשגע אותך לדברים אחרים.. בוא לא נטעה.. אבל לי בכל אופן פחות קשה להתמודד עם דברים אחרים שדורשים קצת יותר השקעה מלחיצת כפתור ואתה שם..

אז המלצה שלי אלייך - ובכלל לכל מי שמחפש נקיות - פלאפונים כאלה עם אינטרנט פתוח פרוץ או כל דבר שיש בו תאווה - לפח..
לא לארון... לא להפריד בטריה.. לפח.

אוהבים!!

תגובה: התמודדות לפני 3 שבועות #123807

שלום אחים שלי
נפלתי
ממש מקודם. הרגשתי כאילו אני חייב נגיעה מהסם הזה. כאילו אני חייב אתזה לגוף שלי ל"בהמה" שבי. לא יכולתי להתנגד אפילו. זה היה במכוון. יש לי מחנק בגרון וכיווץ בבטן שקשה לשחרר. כואב לי בכל מובן בחיים. זה לא רק בכלל ההתמודדות עם התאווה. כי אני מצליח להתמודד גם עם הנפילות. אמנם נפלתי כרגע אבל למדתי להתסכל על זה כ- אני נקי 39 ימים עם 3 נפילות. כואב לי בחיים מבחינה של אמונה בבורא ובעצמי. אני לא בטוח בעצמי, אני תופס את עצמי כחלש וחסר יכולת להתמודד עם דברים מסוג כזה. אפילו שאני מצליח!! מצליח להתנקות לאט לאט מהתאווה, להתנקות מסיגריות כבר 5 חודשים! להתקנות מקנאביס כבר 3 חודשים! אלו תהליכים לא קלים אבל אני לא טופח לעצמי על השכם!
אני צריך להעצים את עצמי!!
אז אני לוקח לעצמי החלטה טובה לשבוע הקרוב. כל בוקר אני יושב בין 10 דקות ל30 דקות ופשוט מחמיא לעצמי, נותן לעצמי כוח להאמין בעצמי! מרים!
בנוסף גיליתי שכשאני בעבודה אני מוצא את עצמי נופל לתאווה כל פעם מחדש. אני החלטתי לחפש עבודה חדשה ובעזרת השם להתפטר בקרוב.
איזה החלטה טובה אתם לוקחים לשבוע הקרוב?
אוהב אתכם, צריך אתכם איתי בתהליך.

תגובה: התמודדות לפני 3 שבועות #123808

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 351 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על האופטימיות והתיקווה.
יש בך המון צדדים חיוביים, נראה שאתה אדם חזק שיודע להתמודד.
בהצלחה

תגובה: התמודדות לפני 3 שבועות #123812

תקווה אתה נמצא עכשיו במלחמה קשה אך אפשרית בו זמנית. אני אני קורא על ההתמודדויות שלך ואני אומר לעצמי שאתה גיבור. נפילה זה לא טוב נכון, אבל ההסתכלות שלך אחרי הנפילה שאתה לא מתייאש ושוב קם להילחם אחרי הנוק אאוט כביכול שההתמכרות נותנת לנו, זה כשלעצמו ראוי להערצה.
אוהבים אחי!

תגובה: התמודדות לפני 3 שבועות #123816

אחי הגיבור , תראה בכמה מערכות אתה נלחם  - כמו צבא שלם של איש אחד.  אני לא מצליח להלחם גם בקנביס וגם בתאווה ... אם החזקת 3 חודשים כך סימן שיש בך כוחות גדולים מאוד !.

המשך בדרך אל תפחד מעצות היצר הרע . כל ירידה היא לצורך עליה ,החובה שלנו היא לעשות תשובה לברר עם עצמנו מה גרם לזה ומה אני יכול לעשות כדי שזה לא יקרה . עוד חסימות עוד גדרות אין מה לעשות... גם אני מפנים שכרגע
לא מגיעה לי כל הפריבלגיה הזאת של האינטרנט הפתוח עם תמונות וכל האתרים. אני שוקל לסגור את יוטוב לגמרי עם כל הקושי שיש בזה.
. עלה והצלח ותמשיך לעדכן לעיתים יותר דחופות רוצים לשמוע ממך יותר !

תגובה: התמודדות לפני 2 שבועות, 6 ימים #123820

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי אוהבים!! כואב לשמוע.. אבל זה בהחלט חלק מהדרך.. הארוכה התלולה ולעיתים הלא נעימה שעלינו לעבור..

זה מאוד הזכיר לי את עצמי.. הפעולה הזו שלקחת.. של להגיג מחמאות לעצמך 10 דקות כל יום..
זה מזכיר לי שגם אני עשיתי את זה בעבר..

זה מזכיר לי שניסיתי כל מיני דרכים ושיטות.. וכתבתי לעצמי פתקים ושתלתי בכל מיני מקומות והייתי קורא אותם כל יום ועבדתי על האדרה עצמית ושתילת מחשבות בתת מודע ומדיטציות .. באמת במהלך התקופה של ה5 שנים שניסיתי להפסיק ניסיתי כל מיני דברים ושיטות וזה לא צלח לי..

כשהגעתי לתכנית ראיתי בעיניים שלי בחדר אחד מולי כמה וכמה אנשים שהיו במקום שלי בדיוק ונקיים תקופה ארוכה וגם אז החלטתי שאני עושה את מה שהם עשו את מה שהם ינחו אותי לעשות והפעם היה בזה טאץ' שונה משאר הדברים כי האמנתי שאם אעשה את הדברים אז זה יכול לעבוד גם עבורי.. כי הייתה לי דוגמא חיה מול העיניים..

ובאסירות תודה ובנס גמור זה באמת עבד.. כל יום ויום במשך 302 ימים זה המשיך לעבוד כל עוד המשכתי לעשות את זה..

מתפלל עבורך שתמצא את הדבר עבורך שיעזור לך להצליח לוותר ברגעים הקשים ולהישאר בשפיות ולהצליח לא להשתמש.. זה כל כך קשה..

אוהבים אותך והכי חשוב שתמשיך לבוא ולשתף!

זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן