ברוכים הבאים, אורח

נושא: התמודדות 1143 צפיות

תגובה: התמודדות לפני 3 חודשים, 1 שבוע #122313

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 62 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה רבה בעז"ה ומכאן ולהבא להווי חושבנא טבא

תגובה: התמודדות לפני 3 חודשים, 1 שבוע #122342

שלום אחים שלי!
תודה לאל האני נקי היום!!!!
עבר עליי יום מוצלח. מלא בעשייה והרגשה טובה.
אני רוצה לשתף במשהו שניסיתי היום בבוקר. קמתי בבוקר והדבר הראשון שעשיתי זה לשכב על הגב במיטה לעצום עיניים ופשוט להרים לעצמי במחשבות. כמה אני אלוף, מלך, כל מה שיבוא מולי אני אנצח, פשוט להחמיא, ולמנף את עצמי במשך חצי שעה! ובעצם לעבוד על הדעת שלי. תרגיל שחבר טוב מאוד, כמו אח, אמר לי לנסות.
וזה הוכיח את עצמו, קמתי בתחושה טובה, התאמנתי, למדתי, ניגנתי, הייתי עם המשפחה. וגם כשכמעט נכנסה מחשבה אולי להסתגר בחדר וללכת אל התאווה בעטתי אותה מהר מאוד!
כמה פעמים יצא לנו באמת להחמיא לעצמנו ופשוט לאהוב את עצמנו. אני יכול לדבר בשם עצמי, ואני מאמין שיש פה עוד כמוני, הרבה מהתאווה הזו נובעת מבדידות, דיכאון, שנאה עצמית, והתרגיל הזה מסייע לשנות את זה. כמובן שזה תהליך ארוך מאוד של קבלה עצמית והבנה של מקומי בעולם. אך בכל מקרה, אני מרגיש שהתרגיל הזה התחיל את היום בצורה מוצלחת וכך גם שמר עליו לאורכו.
מקווה לעוד ימים כאלה!
אוהב אתכם!
עם המון תקווה25

תגובה: התמודדות לפני 3 חודשים, 1 שבוע #122343

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 391 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על השיתוף

תגובה: התמודדות לפני 3 חודשים, 1 שבוע #122359

• beliver
  • דירוג זהב

אין עליך אחי!
המשך בכוחך זה

תגובה: התמודדות לפני 3 חודשים, 1 שבוע #122371

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

שמח לשמוע
אוהבים ומעריכים,
בהצלחה רבה, ה' יתן לך את הכוחות להמשך

תגובה: התמודדות לפני 3 חודשים #122548

שלום אחים שלי!
לא הייתי פה הרבה זמן , יחסית.
עבר עליי שבוע ארוך ועמוס. והכי חשוב שבוע נקי!
יכול להיות בגלל שהייתי כלכך עמוס אבל עדיין זה לקח לי את הדעת לשם ולא למקומות שאני לא רוצה להגיע אליהם.
מברך על זה!
אבל ביום יומיים האחרונים אני מרגיש קצת חלש, וחוזר לביקורת עצמית נוקבת וקשה! שאני מנסה לעבוד עליה עכשיו יותר מאי פעם. עכשיו כשאני נלחם בתאווה דרך שיפור עצמי ולא להילחם בה ישירות, כשאני בלי המריחואנה שמשבשבת לי את הראייה. 
חייב להודות שכאילו קיים בי פחד מהגל הבא, כאילו אני רואה אותו באופק, עוד לא מרגיש אותו, אבל רואה אותו מתקדם מרחוק ומתמלא בפחד. מנסה להכין את עצמי אליו אבל משקשק ממנו!
להיות חזקים ותמיד לקום על הרגליים לא משנה ממה והכי חשוב לדעת שלפעמים מותר להתפרק.
אני תמיד מסתכל על זה כגלישת גלים. כשאני גולש על גל ומתרסק ממנו אני ישר עולה חזרה על הגלשן כדי לשבור את הפחד מהגל הבא. וזה בדיוק מה שאני מנסה לעשות בחיי עכשיו.
אוהב אתכם ומחכה לתגובות ולחיזוקים שלכם.
שיהיה המשך שבוע טוב עם אור עצום ומלא תקווה25

תגובה: התמודדות לפני 3 חודשים #122645

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

כתוב על רבי עקיבא שהספינה שהוא היה בה טבעה בים והוא ניצל והגיע לחוף. שאלו אותו איך ניצל והוא ענה - תפסתי בקרש מהספינה - וכל גל שהגיע - נענעתי לו בראש (כלומר - פשוט הרכנתי את הראש מול כל גל ולא לחמתי איתו ישירות והייתי עם ראש מורכן עד שהגל עבר).
ה' יעזור לכולנו, חזק ואמץ! אוהבים אותך!

תגובה: התמודדות לפני 2 חודשים, 4 שבועות #122698

שלום אחים שלי!
האמת שעוברת עליי תקופה לא קלה.
ברוך השם אני נקי כבר 12 ימים וזה רצף שאני שמח בו מאוד!!
אבל הבדידות לא עוזבת אותי. לא משנה כמה אני מוקף באנשים שאוהבים אותי, וכמה אומרים לי שאוהבים אותי אני עדיין מרגיש את הבדידות הזאת! לא מרפה ממני.
אין לי חשק לכלום חוץ מלפרוק את מה שיושב לי בבטן. אבל גם את זה אני לא מצליח לעשות. אז אני פשוט תופס את הגיטרה ופורק דרכה.
אני מרגיש את הבטן כאילו תמיד מכווצת כזאת, מחנק בגרון שלא משחרר. פשוט מחכה לפרוק את כל מה שנדחק עמוק עמוק פנימה.
הלוואי שאמצא דרך להכיל ולקבל את עצמי. בלי שום חרטות ונטו אהבה עצמית!
שבת שלום לכולם! אוהב אתכם
תקווה 25

תגובה: התמודדות לפני 2 חודשים, 4 שבועות #122703

• ניסן
  • דירוג פלטיניום

היי
רוצה לשתף אותנו מה נדחק עמוק עמוק פנימה?
מנסיון, זה עוזר
שבת שלום

תגובה: התמודדות לפני 2 חודשים, 3 שבועות #122709

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
אנחנו כאן שתפרוק עלינו.
נקבל אותך!

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: התמודדות לפני 2 חודשים, 3 שבועות #122710

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 362 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה מתכוון לבדידות מבחינת זוגיות? 

בכל מקרה אני כאן אם צריך ובא לך לדבר בטלפון אחי אני אשמח מוזמן לפנות אליי בפרטי.

אוהבים אותך!

בגיל 21 אחרי צבא חבר מאוד טוב שלי נסע לטיול בדרום אמריקה לשנה שלמה, לבד.

נפעמתי... איך אפשר לטוס לחו"ל לשנה ועוד לבד??...

כשהוא חזר שאלתי אותו תגיד לא הרגשת שם בודד לפעמים?? 
והוא סיפר לי שהוא הכיר אנשים והצטרף אליהם וטייל איתם אבל היו גם מקרים שהוא עזב והמשיך לבד לאנשהו, והוא אמר לי משפט שאני בחיים לא אשכח - כשאתה לבד עם עצמך, אתה פתאום מבין שאתה בעצם אף פעם לא לבד. 

הוא התכוון כמובן שבורא עולם תמיד איתך.. ואימצתי את זה. גם כשהרגשתי בדידות.. גם כשהייתי במצבים הכי קשים בחיים שלי והרגשתי הכי בודד ולבד.. התמלאיתי פתאום באהבה ובשמחה מתוך הבנה שעכשיו זה בעצם רק אני ובורא עולם.

מקווה שזה יעזור לך גם להתמודד עם הבדידות הזאתי שאני כל כך מכיר...

אוהבים

תגובה: התמודדות לפני 2 חודשים, 3 שבועות #122711

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 643 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודב רבה על השיתופים ועל התובנות העמוקות !

תגובה: התמודדות לפני 2 חודשים, 3 שבועות #122715

• oozukimri
  • חבר ותיק

תמיד אתה כותב מרגש!
אני מתפלל בשבילך שתרגיש אהבה, כמו שנשמע שהסביבה מרגישה כלפיך.. אפילו כאן באתר אתה תופס את תשומת הלב..
בהצלחה!!

תגובה: התמודדות לפני 2 חודשים, 3 שבועות #122772

שלום אחים שלי!
קודם כל אני רוצה להודות לכם, התגובות שלכם וההתייחסות שלכם עוזרות להמשיך להתמודד מול הגילוי העצמי שאני עובר בזמן האחרון.
אני לא יודע מאיפה הבדידות הזו נובעת. אני באמת מנסה בכל הכוח להבין מאיפה אבל זה מרגיש כמו משימה לפסיכולוג. יש לכם עצות בשבילי איך לעשות זאת?
הבדידות היא גם מזוגיות וגם תחושה שלא משחררת ממני.
אני רואה את כולם מסביבי עם בנות או בני זוג, מאושרים, אפילו שיש קשיים (שגם אותם אני אשמח לקבל). גם צעירים ממני גם בני גילי וגם מבוגרים ממני.
ראבק אני בן 25! באלי לחוות משהו אמיתי וטהור משורש הלב.
יכול להיות שזו קנאה, אבל אני מרגיש שאני מפרגן לסובבים אותי ולא מקנא בקטע מגעיל, אלא בקטע שאני גם רוצה פשוט. הרי למה אנחנו פה בסופו של דבר אם לא לאהוב ושיאהבו אותנו.
אני כבר לא יודע מה לרשום כלכך... אשמח אם תוכלו לעזור לי להבין מאיפה זה נובע ואיך לעשות את זה.
אוהב אתכם!
אגב היום אני נקי כבר 15 ימים! המון זמן שלא הייתי נקי ככה מהתאווה. אני מרגיש משוחרר ומסוגל להתמודד מול האני שלי. ולהכיל את עצמי יותר אך לא יודע איך.
עשיתי דרך עצומה וסוף סוף אני יכול לטפוח לעצמי על השכם, דבר שאני לא מרבה אם כי בכלל לא עושה. מעכשיו אני מתחיל לטפח אהבה עצמית! אמיתית לא מזויפת, אלא יותר בכיוון של קבלה ותקווה.

תגובה: התמודדות לפני 2 חודשים, 3 שבועות #122777

• ניסן
  • דירוג פלטיניום

שלום רב
אתה תגלה בתהליך ההחלמה שדברים טובים קורים.
אני בטוח שיגיע הרגע בו תרגיש שאתה יכול ליצור קשר עם אישה, יווצרו לך קשרים עם חברים חדשים, היחסים עם המשפחה ישתפו ועוד ועוד.
זה מה שקורה לי במעלה הדרך

זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן