ברוכים הבאים, אורח

התמודדות
(0 צופה) 

נושא: התמודדות 5903 צפיות

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 10 חודשים #122359

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אין עליך אחי!
המשך בכוחך זה

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 10 חודשים #122548

• תקווה25
  • דירוג זהב

שלום אחים שלי!
לא הייתי פה הרבה זמן , יחסית.
עבר עליי שבוע ארוך ועמוס. והכי חשוב שבוע נקי!
יכול להיות בגלל שהייתי כלכך עמוס אבל עדיין זה לקח לי את הדעת לשם ולא למקומות שאני לא רוצה להגיע אליהם.
מברך על זה!
אבל ביום יומיים האחרונים אני מרגיש קצת חלש, וחוזר לביקורת עצמית נוקבת וקשה! שאני מנסה לעבוד עליה עכשיו יותר מאי פעם. עכשיו כשאני נלחם בתאווה דרך שיפור עצמי ולא להילחם בה ישירות, כשאני בלי המריחואנה שמשבשבת לי את הראייה. 
חייב להודות שכאילו קיים בי פחד מהגל הבא, כאילו אני רואה אותו באופק, עוד לא מרגיש אותו, אבל רואה אותו מתקדם מרחוק ומתמלא בפחד. מנסה להכין את עצמי אליו אבל משקשק ממנו!
להיות חזקים ותמיד לקום על הרגליים לא משנה ממה והכי חשוב לדעת שלפעמים מותר להתפרק.
אני תמיד מסתכל על זה כגלישת גלים. כשאני גולש על גל ומתרסק ממנו אני ישר עולה חזרה על הגלשן כדי לשבור את הפחד מהגל הבא. וזה בדיוק מה שאני מנסה לעשות בחיי עכשיו.
אוהב אתכם ומחכה לתגובות ולחיזוקים שלכם.
שיהיה המשך שבוע טוב עם אור עצום ומלא תקווה25

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 10 חודשים #122698

• תקווה25
  • דירוג זהב

שלום אחים שלי!
האמת שעוברת עליי תקופה לא קלה.
ברוך השם אני נקי כבר 12 ימים וזה רצף שאני שמח בו מאוד!!
אבל הבדידות לא עוזבת אותי. לא משנה כמה אני מוקף באנשים שאוהבים אותי, וכמה אומרים לי שאוהבים אותי אני עדיין מרגיש את הבדידות הזאת! לא מרפה ממני.
אין לי חשק לכלום חוץ מלפרוק את מה שיושב לי בבטן. אבל גם את זה אני לא מצליח לעשות. אז אני פשוט תופס את הגיטרה ופורק דרכה.
אני מרגיש את הבטן כאילו תמיד מכווצת כזאת, מחנק בגרון שלא משחרר. פשוט מחכה לפרוק את כל מה שנדחק עמוק עמוק פנימה.
הלוואי שאמצא דרך להכיל ולקבל את עצמי. בלי שום חרטות ונטו אהבה עצמית!
שבת שלום לכולם! אוהב אתכם
תקווה 25

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 10 חודשים #122703

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי
רוצה לשתף אותנו מה נדחק עמוק עמוק פנימה?
מנסיון, זה עוזר
שבת שלום

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 10 חודשים #122709

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
אנחנו כאן שתפרוק עלינו.
נקבל אותך!

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 10 חודשים #122710

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה מתכוון לבדידות מבחינת זוגיות? 

בכל מקרה אני כאן אם צריך ובא לך לדבר בטלפון אחי אני אשמח מוזמן לפנות אליי בפרטי.

אוהבים אותך!

בגיל 21 אחרי צבא חבר מאוד טוב שלי נסע לטיול בדרום אמריקה לשנה שלמה, לבד.

נפעמתי... איך אפשר לטוס לחו"ל לשנה ועוד לבד??...

כשהוא חזר שאלתי אותו תגיד לא הרגשת שם בודד לפעמים?? 
והוא סיפר לי שהוא הכיר אנשים והצטרף אליהם וטייל איתם אבל היו גם מקרים שהוא עזב והמשיך לבד לאנשהו, והוא אמר לי משפט שאני בחיים לא אשכח - כשאתה לבד עם עצמך, אתה פתאום מבין שאתה בעצם אף פעם לא לבד. 

הוא התכוון כמובן שבורא עולם תמיד איתך.. ואימצתי את זה. גם כשהרגשתי בדידות.. גם כשהייתי במצבים הכי קשים בחיים שלי והרגשתי הכי בודד ולבד.. התמלאיתי פתאום באהבה ובשמחה מתוך הבנה שעכשיו זה בעצם רק אני ובורא עולם.

מקווה שזה יעזור לך גם להתמודד עם הבדידות הזאתי שאני כל כך מכיר...

אוהבים

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 10 חודשים #122711

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 223 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודב רבה על השיתופים ועל התובנות העמוקות !

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 10 חודשים #122715

• oozukimri
  • חבר ותיק

תמיד אתה כותב מרגש!
אני מתפלל בשבילך שתרגיש אהבה, כמו שנשמע שהסביבה מרגישה כלפיך.. אפילו כאן באתר אתה תופס את תשומת הלב..
בהצלחה!!

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 10 חודשים #122772

• תקווה25
  • דירוג זהב

שלום אחים שלי!
קודם כל אני רוצה להודות לכם, התגובות שלכם וההתייחסות שלכם עוזרות להמשיך להתמודד מול הגילוי העצמי שאני עובר בזמן האחרון.
אני לא יודע מאיפה הבדידות הזו נובעת. אני באמת מנסה בכל הכוח להבין מאיפה אבל זה מרגיש כמו משימה לפסיכולוג. יש לכם עצות בשבילי איך לעשות זאת?
הבדידות היא גם מזוגיות וגם תחושה שלא משחררת ממני.
אני רואה את כולם מסביבי עם בנות או בני זוג, מאושרים, אפילו שיש קשיים (שגם אותם אני אשמח לקבל). גם צעירים ממני גם בני גילי וגם מבוגרים ממני.
ראבק אני בן 25! באלי לחוות משהו אמיתי וטהור משורש הלב.
יכול להיות שזו קנאה, אבל אני מרגיש שאני מפרגן לסובבים אותי ולא מקנא בקטע מגעיל, אלא בקטע שאני גם רוצה פשוט. הרי למה אנחנו פה בסופו של דבר אם לא לאהוב ושיאהבו אותנו.
אני כבר לא יודע מה לרשום כלכך... אשמח אם תוכלו לעזור לי להבין מאיפה זה נובע ואיך לעשות את זה.
אוהב אתכם!
אגב היום אני נקי כבר 15 ימים! המון זמן שלא הייתי נקי ככה מהתאווה. אני מרגיש משוחרר ומסוגל להתמודד מול האני שלי. ולהכיל את עצמי יותר אך לא יודע איך.
עשיתי דרך עצומה וסוף סוף אני יכול לטפוח לעצמי על השכם, דבר שאני לא מרבה אם כי בכלל לא עושה. מעכשיו אני מתחיל לטפח אהבה עצמית! אמיתית לא מזויפת, אלא יותר בכיוון של קבלה ותקווה.

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 10 חודשים #122777

• ניסן
  • דירוג פלטיניום

שלום רב
אתה תגלה בתהליך ההחלמה שדברים טובים קורים.
אני בטוח שיגיע הרגע בו תרגיש שאתה יכול ליצור קשר עם אישה, יווצרו לך קשרים עם חברים חדשים, היחסים עם המשפחה ישתפו ועוד ועוד.
זה מה שקורה לי במעלה הדרך

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 10 חודשים #122783

איך אמרו חכמים מי שאין לו אישה שרוי בלא שמחה..
זה ממש טבעי והגיוני גם אני מרגיש ככה לפעמים..
חוץ מלהתחתן כדאי לנסות לחזק קשרים עם חברים ומשפחה להנות ביחד וכמובן שלהתקרב להקדוש ברוך הוא יכול לעזור למרות שזה כנראה לא כזה פשוט להרגיש באמת שאתה לא בודד כי ה' עמך..

המון בהצלחה חבר יקר!!

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 10 חודשים #122838

• oozukimri
  • חבר ותיק

מבין אותך אחי לגבי האשה...
מתפלל בשבילך ובשבילי שיום אחד זה יקרה.

"יום אחד זה יקרה בלי שנרגיש משהו ישתנה, משהו ירגע בנו, משהו יגע בנו, ולא יהיה ממה לחשוש... וזה יבוא, כמו קוו חרוט על כף יד זה יבוא, בטוח בעצמו כאילו היה שם תמיד וחיכה שנבחין בו. וזה יבוא אתה תראה הידיים הקפוצות יתארכו והלב השומר לא להפגע יפעם בקצב רגיל, זה יבוא כמו שהטבע רגיל, להיות שלם עם עצמו..

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 10 חודשים #122851

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

כל כך מזדהה איתך.
ואצלי זה היה מגיע חזק ברגעים שהתת מודע שידר לי שכל עוד אני לא נקי אני לא אוכל להתחתן.
ואז נוצרה לי תחושה של בדידות לנצח.

נסה לשחרר את זה, אתה תפגוש אישה בזמן שה' יחליט שיהיה טוב שתיפגשו.
בטח ובטח אם אתה עובד על עצמך, ה' לא ישאיר אותך ריק.
אתה תתמלא בחיים ואושר וגם תמצא זוגיות.

בנתיים תתרכז בחיים המלאים שיש לך.

אוהבים
בהצלחה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 10 חודשים #122992

• תקווה25
  • דירוג זהב

אחים שלי! שבוע טוב לכולם!
איך אתם יודעים תמיד מה לכתוב. מבינים אותי לגמרי!
היום אני נקי כבר 21 יום! והשבוע בקושי יצא לי לכתוב פה. עברתי שבוע קשה מלא בעבודה ולימודים. היו כמה נסיונות שהצלחתי להדוף אותם. אבל גיליתי בעיה - אני לא מעריך את עצמי הדפתי כמה ניסיונות קשים, שאם נסתכל על עצמי לפני חודש,חודשיים, הייתי מזמן נופל! ואני לא מסוגל להגיד לעצמי מילה טובה. אלא רק מזלזל בעצמי. 
היה לי שבוע של הצלחה מבחינה של שמירת הברית, אבל ירידה רוחנית... קשה לי, הבדידות, החוסר שלמות, אני מרגיש שאני לא חווה הצלחות, או שמה אני חווה אותן אבל לא יכול להסתכל עליהן ולזקוף אותן לזכותי. 
יש ימים שפשוט נמאס לי.. באלי להיעלם פשוט. 
מברך שמצאתי את המקום הזה לבוא לכתוב ולשפוך את כל מה שיושב לי בבטן ובלב.
אוהב אתכם שיהיה שבוע מבורך!

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 10 חודשים #122999

• ניסן
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב
מבין אותך היטב, גם אני סובל מערך עצמי נמוך.
תנסה לפרגן לעצמך, גם אם זה מלאכותי.
גם אני מנסה יחד איתך
בהצלחה

זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן