ברוכים הבאים, אורח

הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה
(0 צופה) 

נושא: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה 3309 צפיות

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122850

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

מכיר את זה. קורה לי הרבה בתשרי, ובעצם כל פעם שאני חושב כמה עוד אני צריך לשמור כדי להגיע נקי ליעד X.

אוהבים
הלוואי ותמשיך איתנו , אפילו רק לנסות

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122941

עוד שבוע לשבועות. מנסה כמה שיותר לעשות את רצון ה'! לא רק בענין התאווה אלא לחפש מה תפרידי העכשווי. החיפוש אחאי המטרה היומיומית, אחרי המעשים השגרתיים נוסכים בי רוגע וקישור למציאות. ויותר מהכל נותנים בי כח להיות אני והמשיך הלאה. 

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122953

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אוהבים

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122987

תפילתי לשבוע הקרוב, שאצליח להישאר נקי. אולי חוררתי את ימי ספירת העומר אך השבוע הקרוב אני הולך לנצח בעז"ה

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122989

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתפלל ביחד איתך.
יום ביומו

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 11 חודשים #123042

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

איתך
אמן
רק להיום

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #124182

חודש שלם לא הייתי פה. אומר דוגרי. הבטחתי לעצמי שלא אבקר פה שוב. אמרתי, אגיע הזמן להשתלט על זה באמת. בלי אתרים וספירות ימים. הגיע הזמן להילחם ולא לשים רק פלסטרים.
והתבדתי. אוהה איך שאני התבדתי. בחיים לא הייתי ככה. 2 לילות שלמים שלא ישנתי ואני רק מול המחשב. וכמובן החטאים גדולים ומתחת למקלחת אני אומר לעצמי זהו. אני גמור. אין סיכוי שהוא רוצה אותי במצב שלי. אני אפילו לא מעז להתחרט על מה שעשיתי. עבור מה ובשביל מה? כדי שאפול שוב עוד שבוע. כדי שסופש יבוא ואכשל שוב. 
אומר תאמת אני באחד היאושים הכי גדולים שלי. אין בי כבר כלום חוץ מרוע טהור. 
נכנסתי לפה רק כי כבר לא אכפת לי. אדיש למה שקורה איתי. אחרי לילה שלם של חטאים, אין בי עוד תקווה. וואלה שחשבתי לעשות דברים רעים לעצמי. הרי כל הדלתות כבר נסגרו. 
אח. נמאס לי. 
קיצור אחים יקרים. לא באתי לייאש אתכם ח"ו. אשמח רק לדעת שיש פה אנשי אמת שמצליחים. אנשים שעומדים במילה שלהם ולא מזלזלים בעצמם כמוני. 
לא יכול אפילו להירדם מיאוש.  

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #124183

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי
אצלי זה עובד, אבל אני לא יכול לבד.
ניסיתי הרבה מאד שנים להחלים מההתמכרות לבד ללא הצלחה.
הדרך קשה מאד, אני מגלה על עצמי דברים מפחידים, אבל זה עובד.
השימוש בתאווה הוא פתרון למצוקות שלך, זה מרגיע, משכיח את הצרות, אבל פתרון רע מאד.
רק כשכתבתי בפירוט את קורות חיי עם השימושים, ראיתי איך הרסתי במו ידיי את חיי.
מציע לך להיכנס לתוכנית 12 הצעדים של sa, ולהשקיע בזה זמן ומאמץ.
בהצלחה

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #124184

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך אח יקר. אוהב אותך אהבת אמת.

מבין ויודע בדיוק איך זה מרגיש.. כי הייתי שם מאות.פעמים.. מאות.

אני לא הצלחתי לבד לא משנה כמה הבטחתי וניסיתי ולא משנה מה עשיתי..

הדבר הטוב הוא שלא משנה כמה תיפול אלוקים תמיד יקבל אותך חזרה ותמיד יקבל את התשובה שלך. תמיד.

אם אתה תצליח לצאת מהמעגל הזה, לא משנה כמה פעמים נפלת בעבר אתה תהיה גאה על כל יום ויום שעובר ואתה נמנע ומצליח. ואתה תרגיש על בשרך במיוחד עם הקושי, שאתה באמת מכפר על הכל.

כדי להגיע לשם אני הייתי צריך יותר ממה שבכוחות שלי.. כי לבד לא יכלתי..
הלכתי לקבוצות והכרתי חברים כמוני שמתמודדים ומתקשים, והתחברתי למחלימים אחרים ותיקים ולספונסר וינקתי מהם את כל מה שאני יכול שיעזור לי בהתמודדות הכל כך קשה הזאת גם היום אחרי 300 ימים..

נצרכתי להפוך את החיים שלי מקצה לקצה, להכניס המון פעולות החלמה לחיים ולהפוך את ההחלמה לעיקר החיים שלי ולעדיפות הראשונה מעל הכל כדי שזה יקרה..
ועדיין זה לא הלך חלק.. אבל זה הלך הרבה יותר ממה שהלך לפני כן..

אוהב אותך ומאחל לך שבאמת תנצל את הריסוק הזה והייאוש הזה שאני מכיר כל כך טוב כדי לבוא ולהתמסר להחלמה ולפעולות שלה.

לבד אני לא יכול.. ביחד אנחנו יכולים.

אוהבים אותך ותמשיך לבוא ולשתף! מוזמן לדבר איתי בפרטי אם אתה צריך. בכל עת.

אוהבים

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #124239

מאז שהתחלתי ליפול לפני שנה, אני נוהג למשש את עצמי בבוקר. לראות אם באמת התעוררתי. אם אני באמת חי אז זה אומר שרבש"ע רוצה אותי כאן. למרות הנפילה שהיתה כמה שעות קודם. ואז תפילת מודה אני מקבלת משמעות אחרת. 
אחרי ליל הסיוטים והנפילות הלכתי לישון לאיזה שעה וחצי עד לתפילה. וכשקמתי הייתי קצת יותר מעודד. אם כי כל היום הייתי במצב רוח רע. מדוכדך עם עצמי. אומר שב"ה הצלחתי ללמוד שזה עצמו הישג. אך בפנים זה רע. 
מקווה שמחר יבואו ימים טובים יותר בעז"ה. תודה לכולם. אשתדל לתת צאנס אמיתי לשיתוף כאן באתר. ובעז"ה נעשה ונצליח. לילה טוב

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #124242

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי.

מאוד מזדהה עם הייאוש.. אשרייך שבכלל הצלחת ללכת לתפילה אני לא הצלחתי..

תתעודד. זה הכל חלק מתהליך ארוך שאין לנו מושג בו כלל...

אם אני יושב כאן וכותב לך ומתנוסס לי 300+ ימים ללא נפילה....... שזה נס ברמה של קריעת ים סוף עבורי... אז גם לך זה יכול לקרות. ויקרה.

תמשיך לבוא ולשתף. דברים טובים יקרו.

אוהבים

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #124243

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

תנסה לחשוב אם הרדיפה העצמית הקשה לא גורמת לך להשתבלל בתוך הנפילות. ממליץ על הספר "אשיב ממצולות" של הרב יהושע שפירא, שבדיוק הקפיצו איזה פוסט לגביו.

לא אשכח איך באחד הכנסים השנתיים של שמור עיניך, המנחה הודה לרב יהושע שפירא על הספר, ואמר לו משהו כמו: "זה לא עזר לי להפסיק, אבל זה עזר לי להפסיק לשנוא את עצמי בצורה כל כך עמוקה".

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #124257

הספר הזה מגהים. הוא מה שעוזר לי לקום אחרי כל נפילה. רק בזכות הדברים שהרב כתב שם אני מסכים עוד להילחם.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 10 חודשים על ידי לשוב ממצולות.

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #124315

עלה לי רעיון בראש וחשבתי לשאול לדעתכם. אני קורא כאן המון, וגם מנסיון אישי שההצלחה תגיע אחרי המון נפילות. ולכן אסור לצפות ולחשוב שהנה אני נקי לעולמי עד אלא לומר אני נקי להיום. 
התפיסה הזו קשה עלי מאוד. מבחינה פרקטית. אני אדם שברגעי קושי מסתכל על התמונה הגדולה ורואה חור שחור. הסתכלות על היום הספציפי קשה עלי במיוחד עד לא אפשרית. וודאי שזה חלק מהתהליך אך חשבתי אולי להוסיף פרט קטן. פעם שמעתי ממישהו שרוצח שרגיל לרצוח 100 פעמים ביום לא יורידו אותו ל0 פעמים אלא יעשו את זה בהדרגה. כששמעתי את זה התפחלצתי. זה בעצם אומר להתיר לו לרצוח?! גם רצח בהדרגה זה רצח. אז הוא ענה שבמובן מסויים כן, כי גם ככה הוא רוצח. הרעיון הוא לשלוט בזה. לתת לו את הפורקן אך לאט לאט, עם עבודה אישית, להצליח להוריד את המינון. 
חשבתי אולי לנסות עת זה אצלי. בדכ הנפילות שלי קורות פעם בשבוע. איפשהו בסופש. אז היאוש מתחיל להצטבר והמלחמה מתחילה. חשבתי אולי להגדיר לעצמי להתפרק רק עוד שבוע וחצי. לדלג על השבוע הקרוב. ואם יבואו יצרים אז לנסות כמה שיותר לדחות אותם לשבוע הבא. כשיש תאריך שאוכל ליפול בו אולי אצליח לשלוט בזה יותר. וכשאצליח בזה אתחיל להרחיק יותר את השבועות. כמו אתגר ה90 יום רק הפוך. 
זה נשמע אולי מוזר במבט ראשון. איך אני יכול להגדיר תאריך לנפילה. אבל זה כמו אדם שעושה דיאטה. הוא לא מפסיק לגמרי אבל מקציב בשעות. כך אקבל את הפורקן אך בצורה שאני שולט בה. 
כמובן שבמקביל אמשיך בתהליך עם עצמי לדחות כל רצון לנפילה ובנסיון להפנים שכל זה רק הורס אותי. אבל עד שהתהליך הארוך והמייגע יצליח. אולי אוכל להשיג שליטה על גובה הלהבות. 
מה דעתכם?

תגובה: הייתי במצולות, אך כעת בדרכי למעלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #124324

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי
מנסיוני האישי, הבטחות ויעדים לא עובדים לאורך זמן בהתמודדות מול התאווה.
הדבר היחיד שעבד לי זה תוכנית 12 הצעדים.
ממליץ מאד

זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן