ברוכים הבאים, אורח

טירונות והכשרה, הנה אני בא..
(0 צופה) 

נושא: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. 13589 צפיות

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #123483

• אוהב ימים
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג זהב

אח יקר!
את הנפילה הרצינית שלי חוויתי אחרי 139 ימי נקיות, ואני אומר לך מנסיון שהרגע הזה קריטי איך אתה קם וממשיך בדרך ולא נשאר במקום הזה של הנפילה, כי לי זה קרה... וזה הוביל לעוד נפילה ועוד והייתי צריך הרבה כוחות נפש כדי להתעלות ולהשתחרר מהכבלים האלה שמושכים אותי למטה.
אשריך על הגישה החיובית!! תתרכז בחמלה עצמית ולא בהלקאה עצמית כי היא לא מועילה והיא רק מביאה יאוש, ואילו החמלה עצמית תביא לך תקווה.

מאחל לך למצוא פה את הדרך!!

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 9 חודשים על ידי אוהב ימים.

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #123504

אוהב ימים תודה על השיתוף! אתה ממש צודק אם איך לקבל את הנפילה. לכן השתדלתי ומשתדל לקום ולקבל אותה בפן יותר מכיל ומקבל..תודה!

אז בחסדי ה' היום יום 1 שאני נקי ב"ה. מתחילים בכל הכוח בע"ה.

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #123510

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

מעולה אחי!!
עכשיו זה השלב שבו אתה צריך לשבת עם עצמיך ולראות מה גרם לנפילה ואיך אתה מצליח להתגבר על הנקודת תורפה הזאת...
בהצלחה

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #123551

יום שני של נקיות ב"ה!
מחשבות ניסו לקפוץ אך נעלמו להם מהר ב"ה.
תודה ה'!

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #123584

4 ימים של נקיות! ב"ה תודה רבה לך אבא!

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #123813

ב"ה 10 ימים!! תודה לך ה' מקרב ליבי!
בימים האחורנים לא שיתפתי..הייתי באתר אבל לא היה לי כח לשתף..משהו בי נהיה מאוד אפתי. הראבק צנח לריצפה ואני פשוט 9 ימים נקי בגלל ש...בגלל שסתם, כדאי. התחלתי לשבת עם עצמי לנסות להבין למה ואני חושב שזה בגלל הלחץ שאני נמצא בו. התקופה כעת היא בפתחה של תקופת מבחנים, מה שמשאיר ללחץ לפעול בשני מישורים: או שאני פועל מתוך הלחץ או שאני אדיש אליו. אני לא אדיש לתקופה בצורה אבסולוטית, אני כן לומד אבל כן נכנסה בי מין אדישות מסוימת. בע'ה לוקח על עצמי להתעורר מהאדישות.
אתמול, היה לי ניסיון. המחשב שלי מסונן, אבל ראיתי אתמול כתבה תמימה על פניו ביוטיוב ופתאום באמצע הכתבה בלי שום קשר לחיים, העלו תמונה של מפורסמת...ה' ישמור. ובבת אחת גל עצום ניסה לשטוף אותי. מייד נזכרתי בהתחייבות שלי אליכם בתחילת המסע הנוכחי. כתבתי שאני מתחייב בלי נדר לתת לכם מסע של 90 יום. אמרתי לעצמי זהו, תשתדל! אתה לא שובר את המילה שלך לחבר'ה!! זה עזר אבל שוב התחיל לכרסם בי. ובחסדי ה', פתאום נזכרתי בצער העצום שהנפילה שלי תגרום לה'. חשבתי 'הוא נותן לי בריאות ב"ה, הצלחה בלימודים, חברים שאוהבים אותי..כל כך מלא דברים ואני אבוא..וכמו ששמעתי באחד השיעוריך כביכול חס ושלום יסתור לשכינה?! איזו כפיות טובה?! לא אבא, תן לי כוח, בבקשה!' וב"ה הלכתי לישון מהר, ובבוקר כל כך שמח שלא נפלתי. הגל פשוט חלף.
אני בכלל לא צדיק שמקריב את אהבת ה' על התאוות שלי..ממש רחוק לצערי, ויש לי מלא נפילות שהמחשבות האלו לא עוזרות לי, אבל פעם בכמה שנים שה' נותן לי יכולת להתמודד מול ניסיון ממקום של אהבה כלפיו אני שמח ואמרתי נשתף אתכם.
אוהב חברים ובהצלחה לכולנו!

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #123944

משתוקק, יאח תודה!

היום ב"ה 13 ימים שאני נקי!
תודה אבא! אני יודע שזה קצת גדול לחשוב ככה אבל, בע"ה 90 יום זה אפשרי..

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124009

המשתוקק כתב on 16 יוני 2020 07:33:

בטח אפשרי............
צריך רק את העז   (נשאר לך עז ימים...)

ה' עז לעמו יתן...

חח אהבתי.. תודה!

היום ב"ה 14 ימים לנקיות!
תודה רבה אבא!

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124021

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

שמח לשמוע !

כל הכבוד !

אוהבים אותך !

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124133

16 יום לנקיות!! תודה רבה אבא! לא מובן מאליו!
אשתף שרק לפני שלושה חודשים בערך הכרתי את האתר. לאט לאט אני מתחיל לעבור מ'חבר חדש' ל'חבר קבוע/ותיק...' פתאום אני מתחיל יותר לעכל איפה אני נמצא..התארים באתר צוברים ותק, ואני עדיין מאפס את הימים שוב ושוב..
אבל מאידך גיסא שמח! שמח שאני עובר את תקופת ההחלמה באתר..שמח שזה עם אנשים מדהימים כמוכם! אחד אחד!
אשתף בעוד משהו...יש מישהי שאני מעוניין לצאת איתה כבר מלא זמן אך אני נמנע..
אני נמנע בין היתר ובעיקר כי היום קראתי על מה האישה של אדם מכור עוברת ואני לא רוצה שהיא תעבור את זה איתי..
הנושא הזה מעלה בי כל כך מלא חששות..ואם אפשר לומר חרדות..
מדי פעם אני מעודד את עצמי שעם אישתי אהיה מסופק ולא אצטרך את זה, ושזה נטו בגלל שזה טבעי..אבל הבנתי שטובים ממני חשבו כך וראו אחרת...
בכל אופן, אשמח להבין למי שזה בסדר מבחינתו וזה בסדר לשאול, למה אני לא אהיה מסופק כאשר יהיה לי אישה? הרי את התסכול/חוסר מרגוע אפשר למצוא כאשר אדם נמצא בקדושה עם אשתו? קצת לא מובן לי...

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124135

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש כמה סיבות......

קודם כל עם אישתך רוב הסיכויים שלא תעשה את מה שאתה רואה בסרטי הפורנו...
איך היו אומרים אצלנו שהייתי ילד- החיים זה לא סרט פורנו חחחח

דבר שני, אישתך היא פת בסלך.. ברגע שהיא שלך היצר הרע מפסיק ליצור משיכה אליה. הוא לא מפסיק ליצור משיכה לנשים שאסורות עלייך.. על אחת כמה וכמה שאתה נשוי.. וכמה שהן יותר אסורות עלייך ככה היצר יצור תאווה אליהן יותר..

דבר שלישי גם בלי קשר ליצר, לאישה אתה מתרגל..
וזה לא משנה אם אישתך היא מלכת היופי של אנגליה ושיא השלמות היופי שלה הופך להיות רגיל בעינייך אחרי זמן מה.. ושוב כמו בסעיף הקודם היופי של נשים אחרות אף פעם לא הופך להיות רגיל...

דבר רביעי - אישתך רוב הסיכויים לא תהיה מלכת היופי של אנגליה

דבר חמישי כפי שבוודאי תגלה כשתתחתן.. ולא ארחיב על הנושא אבל רק אציין שלהיות עם אישתך במיטה זה דבר שונה בתכלית מלאונן... אתה צריך להתחשב גם בה.. ובוא נגיד שלפחות עבורי זה ממש דבר שדורש השקעה ומאמץ.. שלפעמים בא לך סיפוק מיני אבל לא בא לך להשקיע אלא פשוט להקליק לגעת לגמור וזהו..

דבר שישי המחלה של ההתמכרות היא לאו דווקא כלפי מין... אלא דווקא בפרט לפורנו ולאוננות ולבריחה ולהסתרה ולמה שאסור וכו'.. זה לא תמיד מגיע ממקום של צורך מיני..

דבר שביעי ואחרון (ואני בטוח שיש עוד רבים שלא חשבתי עליהם) יש רגעים שאישתך לא זמינה לך..... בהתחלה בזמני נידה ו7 נקיים שזה בערך חצי מהחודש.. ואח"כ כשיש ילדים זה בכלל נהיה קשה למצוא זמן ששניכם פנויים ולבד ולא גמורים מעייפות וכו'...

לכן דרושה עבודה עצמית ללא קשר למצב המשפחתי שלך.. לבוא מוכן כבר ולדעת להימנע מזה עוד לפני שאתה נכנס למערכת נישואים..
מה גם שרוב הסיכויים שבמצב הנוכחי בגלל שאתה חם, ולהוט וגם רוצה להפסיק ותולה באישתך את התקווה אתה תבחר אישה ממקום של תאווה ולא ממקום של התאמה אליה..
וזה מתכון לצרות...

אני יודע שהרבה פעמים בדת הרבנים ממליצים להתחתן מוקדם ע"מ באמת להימנע מהנפילות וכו'.. אני מניח שהדבר אכן נכון עבור מי שאינו מכור... ויש לו יצר מיני וחשקים לאישה אך הוא שולט בהם ולא נופל.. אך ייתכן שסובל או עובר נסיונות כל יום.. ייתכן ואני מאמין שבאמת עבורו להתחתן מוקדם יהיה אחלה פיתרון.

אבל עבור מכור זה לא יהיה פיתרון והוא עדיין יצטרך לעבוד על עצמו כדי לא להגיע שוב למקומות האלה גם אחרי החתונה..

אוהבים ומקווה שעזרתי !

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124136

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

לסעיף השביעי תוסיף גם כמובן שלפעמים גם כשהכל מסתדר, והיא לא בנידה, והילדים ישנים, ולא צריך לקום מוקדם, ואתם לא עיפיים.. אז היצר הרע גם יודע לבוא ולחרחר ריבים ואז הלך הערב... או שסתם אין לה חשק פתאום כי לא החמאת לה מספיק היום וכו'

ואז על אחת כמה וכמה..... כשאתה בוער כתנור ואישתך בכלל לא בקטע או עיצבנה אותך ורבתם... זה מתכון לעוף ישר לפורנו.. וזה לפעמים לפחות לי היה יותר קשה מאשר הייתי רווק כי הייתי בעצם נמצא ליד אישתי עם תאווה אליה ובלי יכולת לפעול על זה איתה אז....... עשיתי לבד בעצמי...

אוהבים

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124141

מתרפא היקר! תודה רבה על השיתוף!
אני קורא את מה שכתבת ותוך כדי אומר לעצמי כמה אתה מדויק ומרחיב לי את ההסתכלות.
אחד הדברים שאמרת ותפסו אותי זה כשכתבת שאני יכול לבחור אישה ממקום של תאווה ולא ממקום של התאמה - וואו זה תפס אותי! כל כך נכון ומדויק!
תודה ענקית על השיתוף ובאמת פתרת לי את חוסר ההבנה שהיית לי עד היום עם האמירה 'פתו בסלו'...ניפצת לי את האשליה שאחרי החתונה אני אסתדר כי התאווה תדעך כי...מודה לך מאוד! תודה!

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124143

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

אחי ממליץ לך להתייעץ על הנושא עם רב קרוב אליך או אדם אחר שמכיר אותך ואתה סומך על חוכמתו..
לדעתי הקטנה זה מורכב ואינדבדואלי ולא חד משמעי..
מאחל לך למצוא את אשתך בזמן הנכון.. כל טוב!! 

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124159

יהודי מתוק כתב on 18 יוני 2020 22:03:

אחי ממליץ לך להתייעץ על הנושא עם רב קרוב אליך או אדם אחר שמכיר אותך ואתה סומך על חוכמתו..
לדעתי הקטנה זה מורכב ואינדבדואלי ולא חד משמעי..
מאחל לך למצוא את אשתך בזמן הנכון.. כל טוב!!

תודה יהודי מתוק! אני מסכים איתך לגבי הייעוץ אם לצאת או לא..פשוט רציתי לקבל תשובה במה הבעיה לצאת ככה, ואיך הקשיים לא נפטרים בחיי הנישואים..תמיד זה היה נשמע לי רחוק ממני, ודווקא התשובה של מתרפא קירבה אותי למציאות..

זמן ליצירת דף: 0.86 שניות

Are you sure?

כן