ברוכים הבאים, אורח

טירונות והכשרה, הנה אני בא..
(0 צופה) 

נושא: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. 13796 צפיות

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 11 חודשים #122950

תודה רבה מתרפא ובליבר! ממש עזר לי להתמודד...
בסייעתא דשמייא, לא מובן מאליו בכלל סוגר 30 יום של נקיות!!!
תודה רבה לך אבא שבשמיים!! ותודה לכם אנשי פורום מדהימים!
עדיין נאבק עם מחשבות ותאוות ליפול אבל מקווה מאוד שלא אכנע להם בע"ה!
שבת שלום אנשים יקרים מאוד

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 11 חודשים #122986

31 יום של נקיות!
בע"ה אבא תעזור לי להמשיך...ותודה על הכל עד עכשיו..

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 11 חודשים #123043

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

שליש עברת, 
ורק להיום השקעת... על תחשוב כמה עוד נשאר לך בדרך, תחשוב על איזו יפה הדרך

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 11 חודשים #123053

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני איתך

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 11 חודשים #123152

תודה לכולם חברים! אתם מרגשים אותי ונותנים לי כוחות להמשיך! תודה לכל אחד באופן אישי! 

שוב תודה אבא על המתנה של היום! 34 יום של נקיות!! תודה!!

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 11 חודשים על ידי לשוב הביתה.

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 11 חודשים #123154

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אוהבים. אל תרפה מלשתף ולהשתתף

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 11 חודשים #123278

מי היה מאמין! 36 יום של נקיות! 
אשתף אותכם במחשבה שעוברת לי בראש לפעמים..אני נכנסתי למוד שקצת מתחיל לבסס את עצמו ולהגיד 'זהו, זה בכיס שלי' - שאני עצמי סולד מאמירות כאלו כי זה מרגיש לי לא נכון ושהמקור הוא מגאווה מסויימת שמייחסת הכל אליי ושוכחת את כל אלו שמסביבי ובעיקר את בורא עולם שעוזר לי לשמור עוד יום נקי ועוד יום. פשוט לי שיום אחד ואבא לא איתי, יום אחד שאתם לא הייתם עוזרים ככה לאנשים באתר הייתי נתקע בלופ שאין לו מוצא. איך אני כבר שוכח את הימים בהם הייתי כל כך חסר אונים ולא יכול להחזיק יומיים בלי ליפול, ופתאום שהתפילות מהמצולות מתקיימות אני מצליח ברוב אוולתי לשכוח, 'צור ילדך תשי ותשכח א-ל מחוללך'. אז אחרי כל זה תודה אבא מעומק הלב על 36 ימים. על כל יום, כל שעה וכל דקה. אין לי את הגדלות עדיין ברגש להודות לך ולהיות אסיר תודה אמיתי, אבל בשכל אני יודע ששם אני רוצה להיות אז תודה!!!
וכמובן גם לכם אנשים מדהימים, כל תגובה, מילה אחת 'בהצלחה', לייק להודעה אני מאוד מעריך. ממש תודה!

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 11 חודשים על ידי לשוב הביתה.

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 11 חודשים #123285

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על הענווה
בהצלחה רבה בהמשך

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123292

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

איזה שמחה! פשוט שמח איתך!

הלווואי ונשמח ככה כל יום מחדש, רק להיום נבין את הערך של כל יום בנפרד מחבירו.......

אוהבים

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123300

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על הכנות.

אני גם המון פעמים חסר אונים במקום הזה להודות מעומק הלב לה' על כל הטובות שהוא עושה איתי ושבשכל אני מבין שזה טובות עצומות.

התכנית תשחרר אותנו גם מזה בעזרת השם... אבל צריך סבלנות והתמדה.

בהצלחה אחי !! 

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123355

תודה חברים!
ברוך השם 39 ימים!
כל כך רוצה ליפול לתאווה אבל לא באמת רוצה את זה. גם האחריות שאני משתף כאן בפורום את המסע גורמת לי לשקול כמה וכמה פעמיים אם ליפול או לא..
בע"ה משתדל שלא לאכזב.

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123399

איזה אח אתה משתוקק!! היום הזה, היום ה 40 כולו שלך! ההודעה שלך החזיקה אותי כל היום תודה!
תודה אבא על 40 יום של נקיות אבל קשה קשה קשה...

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123408

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשריך וממש כל הכבוד על ה40 ימים הנקיים האלה שהם ממש מתנה מהקב"ה.

אל תדאג אם לפעמים אתה מרגיש שזה לא לשמה שאתה נקי כי מתוך שלא לשמה בא ללשמה.

הרבה חברים משתפים שבהתחלה בזמן הקריז מה שמחזיק אותם זה הרצון לא לאכזב או לא להגיע לקבוצה ולומר "אני לא נקי" וכדו' אבל עם הזמן נהייה הרבה יותר לשמה והרבה יותר בקלות.

אוהב אותך אחי וממש חזק וברוך על הכנות !!!

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123444

הבה נבנה מגדל שראושו מגיע השמימה...המגדל נבנה אריח על גבי לבנה. מלחמות אבל עם נצחונות..לרגע, כשהמגדל מתחיל להראות יציב, אחד השומרים על אתר הבנייה יוצא להפסקה אך מיד מתגנב לו אחד שמפרק את הבניין...הבניין שהתחיל להתבסס ולקבל תקווה שזהו, הפעם נגיע השמיימה ונתחבר עם קודשא בריך הוא התמוטט כי כנראה הדרך שבה בניתי אותה הייתה שגויה..אולי הגאווה שניצנצה בי במהלך הדרך גרמה לכך שה' הזכיר לי לעשות את המסע ממקום יותר טהור ולזכור אותו לאורך כל הדרך בצורה ברורה יותר...
לא מתחרט לרגע על ה40 יום שהיו. הם היו לי משמעותיים ואני רואה אותם כחלק מהמסע שבנוסף עזרו לי להכיר את האנשים פה באתר. כן בהרגשה אני מרגיש שבור וקצת מיואש אבל יודע שזו עצת היצר. תודה לכל אלו שתמכו בי במסע הזה, ה40 יום זה חלק שלכם והם לא הלכו לאיבוד. כל כך מצטער מכל אלו שהמסע היה להם כמקור השראה למלחמה שכשלה, אבל לא. תדעו לכם שהנפילה הייתה שטותית. בוודאי היה אפשרי עם זהירות להנצל, לא להתייאש בבקשה! תמשיכו תמיד להיות על המשמר, להתחזק כל יום בלימוד כנגד היצר וזה יעבר בע"ה!  ובע"ה אני מתחייב בלי נדר, שהפעם, המסע הזה שאני מתחיל, יהיה לכם חלק מ90 יום! ההתחייבות בפניכם היא בכוונה תחילה! אז מכל מי שהפכתי להיות מאחוריו אתם כעת ההשראה שלי ואני מאחוריכם, הפיקוד עובר אליכם!
תודה חברים על ההקשבה וברוב צער מסמן בטבלה את מה שממנו פחדתי מכל 'לצערי נפלתי'...

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123447

המשתוקק כתב on 02 יוני 2020 13:52:

אחינו היקר והאהוב!
יישר כח על ה40 יום שהחזקת נקי, (אני בספירה הראשונה נפלתי ביום ה33, ובשניה ביום ה85).
כואב לשמוע על הנפילה, 
אבל דע לך - שזו הנפילה של הספירה, אין זו נפילה שלך
כי כעת אתה ב"ה בתהליך החלמה מסודר ומפוכח באתר הקדוש הזה עם שיתופים וחיזוקים שאתה גם מקבל וגם מעניק. אתה עצמך - בתהליך עליה - ונפילה זו היא בעצמה חלק מתהליך העליה.
להתחבר לקודשא בריך הוא אפשר גם מקומה ראשונה, שלישית וחמישית ואפילו מבחוץ וגם אם הבניין התפרק, אבל פה הוא לא התפרק, אפילו לא התערער!  רק ירדת קומה...  תעלה בחזרה.
אל תהיה חצוי ברגשות שלך לגבי הנפילה - מצד אחד אתה מרגיש שזה התנפץ לך ומצד שני השכל אומר לך ש40 הימים נשארו...
דע לך שאתה יכול להוות השראה לכולם - גם בזמן הנפילה עצמה - כיצד אתה מקבל אותה.
במשך 40 הימים הלא פשוטים - גילית תעצומות נפש, כתבת על תשוקותיך הרוחניות, על רצונך לצאת מן הסבך וגם על הנסיונות וגם היו כמה ימים שקטים...
אז עכשיו באה נפילה (באופן טבעי כי אנו לא מלאכים), סבבה, עכשיו קמים... ממשיכים בתהליך.
היה איזה משפיע חב"די בשם ר' מנדעל פוטרפעס ע"ה, ששאל את מושפעיו "מה עושים אם באמצע שמסובבים מעל הראש את התרנגול בערב יום כיפור - התרנגול עושה לך על הראש אי אי אי" הם לא ידעו תשובה והוא המשיך "לא עושים כלום, פשוט מנקים וממשיכים הלאה בכפרות"...
המסר הוא שמנקים וממשיכים הלאה.
מותר להצטער על הנפילה, טבעי להצטער, אבל ביחד עם הצער - צריך שתהיה איזו שמינית של גאווה על המהלך של עכשיו 40 יום! ב"ה. איזו שמחה על עצם התהליך.
אתה גיבור גדול - בפוסט הראשון שלך כתבת שהצלחת להתגבר תקופות ארוכות - 4 חדשים, 5 חדשים..., יש לך כוחות גדולים, יש בך נשמה קדושה שלא רוצה לשאת כתם ורבב, אשריך! באותם הכוחות תמשיך הלאה!  הם קיימים! הספירה התאפסה, הכוחות שלך לא התאפסו!
אנחנו לא מלאכים, יתכן מאוד שגם הנפילה השניה והשלישית יגיעו מתי שהוא... העיקר התהליך, להשתדל לצבור כמה שיותר ימי נקיות לפניהן. השמחה, הרצון, החשק והערנות.
יתן ה' יתברך שתצליח בכל אשר נשמתך משתוקקת אליו, ונזכה כולנו לנקיות אמן כן יהי רצון.

בהערכה עצומה!

וואו.. תודה מכל הלב אחי. אתה לא מבין כמה המילים שכתבת נכנסו עמוק! תודה רבה.

זמן ליצירת דף: 0.70 שניות

Are you sure?

כן