ברוכים הבאים, אורח

טירונות והכשרה, הנה אני בא..
(0 צופה) 

נושא: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. 13782 צפיות

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #124406

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאוד מאוד מזדהה עם זה... מאוד...

גם לי היה קורה בדיוק כך.

הייתי רואה במקרה או לא במקרה מושאת תאווה מאוד חזקה עבורי, במציאות או באינטרנט, וזהו.. ידעתי שאבוד לי.. שהאוננות עליה תגיע זה רק עניין של זמן כי זה לא עוזב את המחשבות..

למעשה הייתי חושב שאין לי ברירה אלא "לאונן אותה החוצה" מהראש שלי...
להסתכל במושאי תאווה אחרים בפורנו מפורש כדי לשכוח אותה... כי האובססיה לא תעזוב עד ש"אשיג אותה" לפחות בפנטזיות שלי...

שיטה אחת שמאוד עובדת עבורי זה לברך את מושא התאווה. לברך אותה מכל הלב ולאחל לה כל מה שאני מאחל לעצמי.
הסבירו לי שכשאני רואה מושא תאווה ומתגרה אני עסוק בלקיחה אני רוצה לקחת ממנה משהו.. כשאני מברך אותה אני עושה פעולה הפוכה של נתינה והרבה פעמים זה פשוט משחרר את האובססיה.

בנוסף הייתי מתקשר ל5 חברים לשתף את זה. לשתף שראיתי מה שראיתי ואת מה שכתבתי עכשיו מה שהראש שלי אומר לי לעשות.

במקרי חירום הייתי מוצא חבר שיכול לשמוע את הדברים בפירוט- בדיוק מה ראיתי, מה היא לבשה, מה אני רוצה לעשות בדיוק וכו'. ולהמשיך עם הדמיון המודרך הזה גם לשלב שאחרי הנפילה.. וגם לאחריו ולאחריו עד אותה נקודה כואבת שמגיעה בסוף שאני מבין שאני פשוט שוב חזרתי לאותה נקודת התחלה...

לפעמים גם הייתי יורד על הברכיים ומוסר חוסר אונים לקב"ה.
פשוט מדבר איתו.. שאני חסר אונים.. שהראש שלי לא מרפה מהמראות שראיתי ורוצה להשתמש עליהם. שאני לא יכול להשתחרר מהמראות האלה והדמיונות שמגיעים בעקבותם אלא אם כן אאונן.. אבל שהוא יכול לשחרר אותי מזה גם בלי.. שהיופי הזה והמשיכה שלי אליו הם שניהם ממנו.. ושהוא גם זה שיכול לשחרר אותי מזה. ולבקש זאת בענווה ובכניעה.

אלא הכלים שאני קיבלתי מהספונסר שלי ואני בטוח שיש עוד כלים.. חלק גם לא קופצים לי כרגע..

שיחה לספונסר או לחבר ותיק להתייעץ ולקבל עיצות היא בהחלט דבר שהייתי עושה כשזה היה קורה לי.

אוהבים!!

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124430

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאוד מזדהה עם התחושה,
מכיר את זה,
שלגמת קצת וזהו ...
אתה מרגיש שאי אפשר לחזור אחורה כבר ושהכל אבוד,
זה לא נכון,
מישהו פה כתב פעם שיש לנו בראש מחשבה שהתאווה היא כמו קפיץ, שאם לא נשתמש אז לאט לאט הקפיץ נמתח והקריז רק יגבר,
אבל זה לא נכון,
התאווה היא כמו גלים,
היא באה, ולפעמים היא אפילו גדולה מאוד,
אבל בסוף היא עוברת ואתה לא מבין על מה כל הרעש שהיה פה מקודם.. 
המון בהצלחה אח יקר,
אנחנו איתך

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124800

אז ב"ה, שבח לבורא, לא מובן מאליו בכלל, 30 יום של נקיות! תודה אבא!
מה אני מרגיש?ריקנות..חלל גדול שאני לא מצליח למלא כבר שבועות, ימים..בנוסף, להיות רווק בגיל 26 זה משהו לא פשוט בכלל...אני פשוט הולך לתפילה, חוזר לבית ולומד, עושה מבחן אבל כלום...ריק..האם זה מה שחזל אמרו "השרוי ללא אישה שרוי ללא שמחה", האם זה בעקבות הגעגוע לסם? 
בדרך כלל, אני מאוד אופטימי בעניין מציאת הזיווג וגם מראה את זה לחברים ולסובבים אותי. ה' חנן אותי ברוב חסדיו במראה נאה וכישורים למיניהם, אך הדרך קשה ומפותלת..אבל לאחרונה אני מרגיש שאני לא מצליח למלא את החלל? למה? עד עכשיו באמת שהצלחתי, 26 שנים של הדחקה עבדו יפה, למה עכשיו הזיווג כל כך קשה לי? כל זה כמובן לא סותר את האסירות תודה שלי לה' ולכך שמצאתי את האתר..ושיש אותכם. ה' נותן ויש לי מלא טוב מעבר לזיווג, אבל כרגע זה מצטייר לי משום מה מעל הכל וזה קשוח..
מהיכן הריקנות? אולי נשתמש בסם כדי להפוך את השעמום והריקנות הזאת לקצת "אקשן"..נפילה, תפילה על החטא ואז התנקות..קצת תזוזה לכל הריק הזה..
סתם משתף אותכם במחשבות..

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 9 חודשים על ידי לשוב הביתה.

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124803

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 21 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה איתך אחי גם אני חווה מדי פעם את תחושת הריקנות והבדידות הזאת מבחוץ הכל נראה סבבה יש משפחה יש חברים לומד טוב בישיבה אבל עמוק עמוק בפנים התחושות האלה נמצאות אכן לא טוב היות האדם לבדו...
 כיוון שאמרו חז"ל "אל תהי ברכת הדיוט קלה בעיניך" אני מברך אותך שתזכה עוד השנה להכיר את אשתך ולהקים בית של תורה וקדושה ותזכה להרבה אהבה ונחת...

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124811

תודה אחי על הברכות! מאחל מכל ליבי, כפל כפליים למברך;)

למדתי קצת גמרא, אבל עדיין הריק ממשיך..בעזרתו יתברך..תן לי לא ליפול, זה לא שווה את זה! זה לא ימלא אותך, הנאה שתחילתה מתוקה וסופה מר!
תיזכר בכל הטובות שה' נותן לך, איך אתה יכול לגמול לו רעה אחרי כל הטובות שעשה ועושה לך..אנא ה'..

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124833

נפלתי...מבואס...אני יודע שזה לא טוב, אבל קשה לי לדון את עצמי לכף זכות..מאוכזב מעצמי...מתחיל לאבד אמון בעצמי...
איך לא נמאס לו ממני..אני בוגד בו ובוגד בו ושוב בוגד בו..צער לשכינה, פוגע בעם ישראל כשאני חוטא...מרגיש מיותר, עושה מלא נזק...פגם כל כל הרסני עד שמרגיש לא ראוי לנשום את האוויר..
אני מודע לכך שאני אתעשת על עצמי, אל אלו מחשבות שכל פעם עולות לי לאחר חטא..איך מישה אמר ' לעלות לאוטובוס ולהתפוצץ'..יודע שאלו אמירות לא נכונות, אבל ככה אני מרגיש..מבואס

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 9 חודשים על ידי לשוב הביתה.

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124868

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אח יקר אוהבים.
אל תהיה קשה עם עצמך.
אנחנו בתהליך.
לפעמים כשבונים בית חדש צריך לשבור את הישן..
וזה יוצר המון לכלוך ,אלו החיים.
תתעודד ,אתה בכיוון טוב.
קורה שנופלים.
זה לא אומר שלא בנית כלום עד עכשו,
זה אומר שלא הכל מושלם עדין-
אבל אתה בטחובטח ראוי לנשום את האוויר,
וצער לשכינה?
על מה אתה מדבר?
תראה אותך!
תראה עם איזו התמודדות הקב"ה יצר אותך!
היית יכול להיות עכשו בכל מקום ועם כל אחד ובמקום זה אתה מתנגד לזה,לנטיה הזו,אתה חורק שיניים,סופר יום ביומו,עובר קריזים מטורפים וחושף צלקות העיקר להשאר נקי ודבוק לקב"ה!
זו מסירות נפש של ממש וזו מלחמה יומיומית וכל רגעית עבור להשאר מחובר לשכינה!
כמה אנשים אתה חושב שמסוגלים לאמר את זה על עצמם?
ביום מן הימים אנחנו נגיע למעלה,
ונתקבל כמו גיבורים.
כל אחד פה שבחר להלחם כדי להשאר קרוב.
תתעודד

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124872

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך.. ומאוד מזדהה.

אינספור פעמים שהייתי שם..
ואת האמת? הראש מספר לי שעוד אהיה שם שוב..
שהנה עוד רגע וגם אני קורס לתוך עצמי.. כמו מגדל קלפים..

שוטף באסלה כמעט שנה של מאבק עיקש..

בכל יום קם היצר הרע על האדם להורגו, ואם אין הקב"ה עוזרו - אינו יכול לו..

על אחת כמה וכמה בשבילי.. שקרוב ל30 שנה השתמשתי.. זה מה שאני מכיר ויודע.. העבירה נעשתה לי כהיתר.. כמה קשה לצאת מהמצב הזה זה רק אלוקים ואתם יודעים..

מתפלל לאלוקים לשפיות.. לעזור לי, ולך, ולכל החברים להישאר נקי רק להיום. לוותר רק להיום על כל הפעולות תאווה שהראש שלי אומר לי לעשות.

אוהבים אותך ותמשיך לבוא

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #125206

היי חברים!
תודה לכם מעומק הלב..בליבר, מתרפא ומשתוקק..חיממתם לי את הלב בצורה שקשה לתאר.
בימים האחרונים לא הייתי פה..פשוט שוב נפלתי ונפלתי..נשברתי!. המלחמה פשוט נתנה לי נוק אאוט והייתי גמור על הקרשים.. החייל שנשבר בטירונות, שמחליט שזהו, אני לא יכול יותר, כואבות לי הרגלים..די!! אני יורד!!
חשבתי על כך שנשברתי מולכם..אותו אחד שמנסה לתת לכם את הכוח מדי פעם בהודעות הקטנות שלי..איזה פאדיחות, לא מתאים לי כביכול..אבל במקום מסוים זה האני האמיתי..
בעולם שמחוץ לפורום, אני האחד שאף פעם לא נשבר. בחסדי ה' זכיתי להיות חלק מיחידה מובחרת, ששם למרות כל הקשיים לא נשברתי..אנשים היו מסתכלים עליי ואומרים לי איך אחי??(פשוט לי חסד ה') גם בישיבה, הייתי יושב ולומד למרות שקשה וחברים מדברים בחוץ ויושבים..הייתי מחזיק מעמד!גם בעולם הדייטים..מראה (ועדיין מראה) שלא נורא להיות רווק בגיל 26..בקטנה, יש מלא אור..לא נשבר..ובמקום אחר הבנתי שאני גם לא חושף את עצמי, תמיד שומר את המועקות והמחשבות בפנים. דיסקרטי!
גם כאן, יכולתי ליצור את אותה דמות חזקה שנלחמת, נופלת אך ממשיכה כאילו לא קרה כלום ומשדר לכם שאני אדם אופטימי עם חיוך נרחב על הפנים ששום דבר לא מזיז לי, כמו שאר הדברים במעגל החיים שלי..
אבל לא. העדפתי להיות איתכם פתוח. להיות כנה. להישבר מולכם. לשבור את האגו הזה..זה אולי טוב במסגרות אחרות של צבא ולימודים כדי לא לשבור את הרוח מסביב, אבל כאן כולנו גלויים אז גם אני..
תודה משתוקק על ההתעניינות בימים האחרונים, פשוט הייתי מנותק מהאתר ובעיקר מעצמי..הייתי צריך את הזמן לאסוף את עצמי.
משתדל שוב להיות שמח אבל באמת! מבפנים! לא כדי לשדר החוצה שום דבר שהוא לא פנימי ועמוק!
תודה רבה לכם חברים, מקווה להיות יותר איתן בתחילת המסע הנוכחי, ומבטיח לכם בע"ה כמובן, שאשתדל!

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #125220

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי !

מאוד מזדהה עם זה.. מאוד..

לא פעם אני נתקל בראש שלי שאומר לי מה עכשיו תמסור חוסר אונים פתאום.. תספר איך מעדת איך שוב בא לך להשתמש.. אחרי שרק אתמול שיתפת כמה אתה בהחלמה ומרגיש טוב .. לפעמים אפילו בבוקר של אותו יום..

זה בדיוק איפה שהעניין של הקבלה נכנס.. אני חייב לקבל את עצמי קודם כל. מה אחרים יגידו.. זה לא רלוונטי.. הפחד ממה אחרים יגידו שמר אותי מבודד עם עצמי במשך הרבה שנים ובתוך המחלה..

הדבר הראשון שקורה לי כשהמצברוח יורד זה חוסר חשק לשתף.. רצון להישאר עם עצמי לבד להתנתק מהעולם.. וזה הדבר הכי מסוכן לי...

כל הכבוד שאתה מודע ושלקחת החלטה שכן אתה לא מעמיד פנים..

אין כאן מקום לאגו, לגאווה, לכבוד, וגם לא לפחד מה יחשבו או שישפטו אותי.. כל אחד מהדברים האלה מוביל אותי חזרה לשימוש...

רק להיום אשים בצד את הגאווה שלי, אודה בחוסר אונים, אוריד את הראש בפני התאווה בכניעה גמורה ואתפלל לאלוקים שיעזור לי להישאר רק עוד יום אחד נקי.

אוהבים!

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #125223

המשתוקק כתב on 10 יולי 2020 14:51:

אחי היקר.

הולך להיות קשה בימים הראשונים - תקח בחשבון...
ותקח בחשבון גם שהנפילה הבאה תגיע כנראה מתי שהוא...
אז תגדיר לעצמך מה זו הצלחה בשבילך.

אכתוב מה זה הצלחה לדעתי, ולאור זה אני מתקדם במסע האישי שלי -
לענ"ד -  מכיוון שאנו לא מלאכים - ברור שניפול שוב מתי שהוא, לכן ההצלחה היא לצבור כמה שיותר ימים נקיים - לפני הנפילה הבאה... כמה שיותר ימים... ואז כשהנפילה באה - זה ממש שמחה... שהגענו לספירה ארוכה כזאת. שמחה כזאת שלא נותנת לך ליפול שוב - ואז מיד מתחילים את הספירה הבאה...
לאט לאט הזמן בין ספירה לספירה גודל ומתארך - עד שלאחר מסע ארוך שיש בו גם כמה נפילות (שיכול לקחת כמה שנים) - בסוף נשארים נקיים לתמיד...

לדעתי אחי, כדאי לך להתכונן לנפילה הבאה שתגיע. לצבור כמה שיותר ימים לפניה, לעשות הכל כדי לדחות אותה, ולתכנן - שגם כשהיא תגיע - שתהיה קטנה, מינורית, כזאת שמיד אחריה קמים שוב...

אין דבר העומד בפני הרצון. יש לך את הכוחות. אתה מדהים - והאכפתיות שלך לכל אחד מדהימה. אין ספק שיש לך כח רב וכפי שצלחת המון דברים בחייך כפי שכתבת.

אוהב ומעריך!
בהצלחה רבה בעז"ה

אני לא בא לחלוק על הנאמר, אלא אני בא להוסיף אופנים נוספים.
יש חבר שזכה להגיע לתוכנית בגיל מבוגר יחסית, ולצערו ולצער כולנו הוא חלה ונפטר בטרם עת, אבל הוא זכה להיקבר בקבר ישראל עם נקיון רצוף של 7 שנים, אז כנראה שלא מוכרחים לחכות לנפילה הבאה...

בהצלחה רבה
ואריכות ימים לכולם....

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #125233

אשריו ואשרי חלקו... 

אמנם אני חי פה בעולם הזה ב"ה... ולא חי באשליות שאני מלאך.

ברגע שאסיים להתמודד עם יצרי - יתכן שזה בגלל שהשלמתי את תפקידי בזה העולם.

לעצם העניין - גם להרבה חברי תכנית -  לקח זמן רב עד שהגיעו לנקיות הארוכה והרציפה, למרות שהתחילו את התכנית לפני כן, יש גם כאלה רבים שלא הצליחו בכלל - אז לדעתי זה קצת עוול להציג את המציאות בצורה כזו.

אבהיר את דבריי.

ראשית, גם אותו חבר ז"ל לא עלה על דרך מיד כשהגיע לתוכנית.

שנית, כתבתי שאני לא חולק על הדברים שכתבת, ולא היתה בכוונתי לומר בצורה ברורה שאפשר להגיע לתוכנית ולהיות נקיים כל החיים, ואוסיף, שאני גם לא יכול לומר על עצמי שאני אהיה נקי כל החיים, ואני בכלל לא מתמקד בזה, אני מתמקד ב"רק להיום".

לא באתי אלא לתת תקוה, שיתכן גם אחרת, לא רק תקופות קצרות יותר של נקיות שמבחינתי זה דבר נפלא עד מאד (שאני מעולם לא הצלחתי להחזיק בהם, והיתה רק פעם אחת ויחידה שהצלחתי להישאר נקי 11 יום) אלא אפשר גם לצבור תקופות ארוכות יותר. ושוב, אין כאן עניין של נצחון או גבורה או איזו גאווה שאפשר להיות נקיים תקופות ארוכות יותר, אלא הכל נאמר בשביל לתת תקוה, ובפרט שברור לכולנו שככל שנקיים יותר כך החיים משתנים יותר לבלי היכר. ואם זה נעשה ע"י התוכנית או דרך חיים מסויימת או כל פתרון אחר שנעשה בנפש, אז לא מדובר רק על רצף ארוך שגורם לחיים אחרים, אלא באמת שינוי מהותי בכל מהלך החיים ובגישה לחיים.

ודבר אחרון בהמשך למה שכתבתי, אין לי כלל מטרה להיות נקי מעכשיו עד סוף החיים, דהיינו, אני בודאי רוצה ואשמח שזה יקרה, אבל המטרה שלי היא להיות נקי היום ולחיות היום בדרך חיים רוחנית נכונה וראויה, בעז"ה גם מחר ארצה לחיות בדרך הזאת, אבל לא זו המטרה שלי.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 9 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #125386

בקיצור אני לא יודע מה קורה איתי..שוב נפלתי..עכשיו לא מבואס, מרגיש מוזר..
בע"ה אני חוזר לכתוב פשוט כמעט על בסיס יומי ביומן..גם אם זה נקי/לא נקי...עליי לפחות ראיתי שזה משפיע לטובה!
בע"ה:)

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #125449

המשתוקק כתב on 15 יולי 2020 16:57:

תחזור אחי...  גם אנחנו מתגעגעים.
אל תדאג - אתה לא לבד...

תוכל לשתף איך אתה נופל - ומתי?

בהצלחה רבה בעז"ה

בוודאי אפרט! תודה על ההתעניינות!
אז הנפילה שלי במשך השבוע אחרון היתה בעקבות מחשב פתוח לגמרי. למה אין סינון? לי יש מחשב ופלאפון שהם מסוננים ממש טוב. הבעיה שהמחשב הוא לא שלי. מצאתי את עצמי נבוך מול אמא שלי מנסה להסביר למה כדאי לה לשים סיסמא למחשב, והיא בתגובה אומרת שהיא לא טובה עם סיסמאות ושהיא רוצה מחשב ככה פתוח. רציתי להתקין פלאקי(ראיתי כמה שממליצים) אבל אני יכול גם למחוק את הפלאקי, ככה שזה לא באמת יהווה חסימה. להתקין על המחשב שלה רימון/נטספארק? א. היא לא תעוף על זה. ב. זה עוד מקור הוצאה שאני פחות יכול להרשות לעצמי כרגע.
מה שעשיתי ששונה מפעמים קודמות: כתבתי לעצמי בדף 23 סיבות שכליות ואמוניות מדוע לא כדאי ליפול. ובפעם הבאה שיקפות היצר, אצטרך לכתוב, ממש לכתוב את כל הסיבות והחסרונות לפני שאפול, בתקווה שיעזור לי להפעיל את השכל בשעת הטריגר.
בע"ה ה' יעזרני ולכולנו:)
ב"ה יום אחד של נקיות:)
חייב להגיד, שאני שמתי לב אליכם, לחברים פה מסביב ואתם צוברים מספרים יפים של נקיות! שימרו עליהם צדיקים:) מקווה גם להגיע לשם בע"ה!

תגובה: טירונות והכשרה, הנה אני בא.. לפני 3 שנים, 9 חודשים #125463

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 21 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה אחי!!!
אם אתה מוכן לשתף את הסיבות שכתבת אולי זה יעזור גם לנו.. תודה!!

זמן ליצירת דף: 0.93 שניות

Are you sure?

כן