ברוכים הבאים, אורח

מסעו של היהודי המתוק
(0 צופה) 

נושא: מסעו של היהודי המתוק 9047 צפיות

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 12 חודשים #121521

תודה ריבונו של עולם על עוד יום נקי כמעט בלי מחשבות והרהורים...
היום 57 יום לחג השבועות... האמת שאין לי מושג למה אני סופר ספירת העומר כבר מעכשיו פשוט נכנס לי איזה גוק לראש שאני הולך להיות נקי עד שבועות בעזרת ה וגם אהבתי את הספירה לאחור זה כאילו מרגיש יותר קל שמספר הימים למטרה פוחת והולך.. אחרי שהחלטתי להישאר נקי בעזרת ה עד שבועות ראיתי שזה בדיוק יום אחד יותר מהרצף הכי ארוך שלי שהיה 65 ימים ובעזרתו יתברך אני אגיע בשבועות ל66 ימים..
טוב קצת חפרתי לילה טוב עולם!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #121564

יפה אהבתי את הגימטריא נראה לי כתבת לי אותה כבר פעם אלא שאז בדיוק נפלתי..
ברוך ה אני נקי.. השבת עברה טוב הקדוש ברוך שומר עלי ימים די פשוטים בלי תאווה.. צריך להתכונן ליום שההתקפה שלה תחזור והיא תחזור זה ברור..
היום 55 יום לשבועות...
"הכל עוד אפשרי אם רק תבחר להשיב את עצמך ממצולות הים.." (שיר יפה של עקיבא תורגמן)
שבוע טוב לכולכם חברים יקרים!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #121602

תודה גדולה לריבונו של עולם על עוד יום נקי בלי מחשבות והרהורים...
משום מה לא כל כך הקפדתי להגיד ברכת המפיל לפני השינה וקיבלתי על עצמי להתחזק בזה בקריאה מתוך הסידור ולא בעל פה.. זה מדהים איך המילים שם מתאימות כל כך להתמודדות שלנו(לפחות בחלק מהנוסחים) "אל תביאני לידי ניסיון ולא לידי בזיון וישלוט בי יצר טוב ואל ישלוט בי יצר הרע.."
54 יום לשבועות..
לילה טוב!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #121634

"הודו לה כי טוב" עוד יום נקי בסייעתא דשמייא.. סוגר היום שבועיים נקיים בבית בלי לצאת כמעט איזה שפע של חסד ואור תודה לך ריבונו של עולם..
"בניסן נגאלו ובניסן עתידין להיגאל"
כל הישועות!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #121653

משתוקק אחי תודה על כל החיזוקים! אין עליך!
ברוך ה עוד יום נקי..
"ברוך אתה ה אלוקינו מלך העולם על ביעור חמץ" לכאורה מדוע מברכים על ביעור חמץ ולא על בדיקת חמץ הרי אנחנו רק מחפשים את החמץ וודאי שעדיין לא מבערים אותו אומר לנו רבי נחמן הבדיקה היא התחלת הביעור ברגע שיהודי מתחיל לעשות חשבון נפש ולבדוק את החמץ שבקרבו זה כבר התחלת הביעור...
אשרינו כל חברי האתר שגם אם עדיין לא ביערנו לגמרי את החמץ עצם מציאותינו כאן מוכיחה את בדיקתנו..
שנזכה לחזור בתשובה שלימה ולצאת בפסח לחירות עולם... אוהב אתכם וצריך אתכם איתי!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #121662

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על השיתוף, עוזר לי מאד להבין את הצורך שלי בבדיקה פנימית.

שיהיה חג שמח

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #121696

חחח בדרך כלל זה הפוך כי אני בדיכאון מהנפילה.. ברוך ה עבר בסדר גמור!!
האמת יש לי התמודדות לא פשוטה בקשר שלי עם אבא שלי הרבה כעס כלפיו על כל מיני דברים מההווה ומהעבר וזה מתחזק במיוחד בתקופה הזאת כשאני כל היום בבית.. במנחה בערב החג התפללתי להקדוש ברוך הוא שישחרר אותי מכל הרגשות האלה לפחות בזמן הסדר ובאמת היה סדר נפלא אבל היום שוב התמלאתי ברגשות שליליים כלפיו זה נמצא בתוכי הוא לא ממש יודע מה אני חש כלפיו...
צריך יותר להתפלל על זה... חוץ מזה ברוך ה ימים בלי הרבה מחשבות ממשיך בספירה לקראת שבועות עוד 49 יום.. שבת שלום!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #121711

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 223 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך אחי !

מה שיכול לעזור לפי התכנית זה לעשות צעד 4 ולהתפלל הרבה על אבא שלך, וגם להתפלל שה' יעזור לך לראות אותו בסובלנות וכאדם שיש לו גם פגמים ולא כאדם רע.

בהצלחה אחי וכל הכבוד על הפעולות !!

אוהב אותך !

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #121720

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

יהודי מתוק שלום
כעסים הם חלק מהשיטות של התאווה לגרום לנו לחזור ולהשתמש.
היא מספרת לנו סיפור על הורים שהזניחו אותנו, התעללו בנו נפשית ועוד דברים שלא כולם נכונים, בלשון המעטה.
מניסיון הרבה מהכעסים שלנו לא עומדים במבחן האמת של מה שקרה ביחסים עם אבא ואמא.
לי קרה משהו דומה עם 2 אחיי.
אזרתי אומץ, נפגשתי איתם ושיתפתי אותם במצוקות שלי.
זה עבד. הכעסים ירדו משמעותית.
תחשוב על זה וכשתהיה מוכן לשיחה עם אבא שלך, זה יקל עליך מאד.
תחשוב תמיד איפה אתה היית ביחסים עם אבא, כלומר מה אתה תרמת לקשר לחיוב ולשלילה.
תגלה שלא הכל נגרם עי אבא שלך.
זה כואב, קשה אבל יעזור לך
בהצלחה

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #121730

תודה רבה חברים!!
רק רוצה להבהיר שיש לי הורים נפלאים מעולם לא פגעו בי ואין בינינו קרע מסויים רק אכזבה על טיב הקשר כשאני מדמיין את הקשר שיהיה לי עם הילדים שיהיו לי בעזרת ה אני מקווה ושואף שהוא יהיה אחרת..
אין ספק שחלק מזה זה באשמתי ואני מאמין שגם לאבא שלי זה אולי קצת מפריע כרגע לא רואה את עצמי יושב ומדבר איתו על כל מה שאני מרגיש וחושב על זה אולי ביום מן הימים..
לגבי מה שכתבת שהתאווה מספרת לנו את הסיפורים האלה אני לא ממש מסכים איתך חלק מהדברים הרגשתי וחשבתי עוד לפני שהייתי בהתמודדות הזאת ובכללי אני לא מאמין שכל דבר שדורש תיקון בחיים חייבים לקשר אותו לעניין הזה...
חוץ מזה ברוך ה השבת עברה טוב אני עדיין נקי בעזרתו..
חשבתי על זה היום עוד 12 ימים נקיים ואני מצליח בפעם הראשונה מאז תחילת ההתמודדות לפני כמעט שבע שנים להיות 30 יום נקי בבית,הצלחתי כבר להיות נקי הרבה יותר זמן אבל זה היה כשהייתי בישיבה או בצבא עברתי שתי חופשים גדולים ועוד איזה עשר פעמים בין הזמנים ובאף אחד מהם לא הצלחתי להישאר נקי..יש תקווה.. דווקא מתוך הקורונה ההזויה הזאת אולי יצמח אצלי משהו טוב..
48 יום לשבועות...
שבוע טוב!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #121761

נקי ברוך ה' הקדוש ברוך הוא שומר עלי.. פשוט מתנת חינם חסד ועוד חסד..
עוד 11 ימים ואני 30 יום נקי בבית דבר שמעולם לא הצלחתי תמיד לפני כל בין הזמנים הייתי מנסה לתכנן לעצמי כמה שיותר דברים כדי שלא ישאר לי יותר מדי זמן פנוי ושעמום אבל למרות הכל הייתי נופל ודווקא עכשיו שאני תקוע חודש בבית בלי שום עבודות טיולים ואפילו לא לימוד בבית כנסת הקדוש ברוך הוא מסייע להישאר נקי...נסתרות דרכי האל.. מה שנקרא אי אפשר לדעת מאיפה תצמח הישועה.. מתפלל לעוד יום נקי ומנוצל!!
אוהב אתכם!!
דרך אגב התחלתי לקרוא כל יום קטע מתוכנית אופק ולבדוק כלים נוספים... 

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #121795

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

המון בהצלחה יהודי מתוק! עוקב אחרייך בדריכות.. נהנה מאוד מהכתיבה.

שנשתמע בשורות טובות !!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #121806

תודה רבה מתרפא!!!
תודה גם לך משתוקק אכן השהייה הממושכת בבית מעלה את מה שלא מרגישים בשגרה הרגילה ברוך ה' קצת יותר טוב עכשיו..
בחסד ה' אני נקי שלושה שבועות בבית.. בעזרת ה' ביום חמישי שבוע הבא אחגוג לראשונה בחיי מאז תחילת ההתמודדות 30 ימים נקיים בבית ולא בישיבה/צבא..
(איך נראה לכם כדאי לחגוג את זה?)
התאווה די רדומה אבל זה ברור שהגל יגיע בימים הקרובים פעם שעברה נפלתי אחרי 22 ימים מתפלל לאלוקים שיעזור לי לעבור את זה כשזה יגיע "בכל יום יצרו של אדם מתגבר עליו ואלמלא הקדוש ברוך הוא עוזרו נופל בידו"..
חג שמח יהודים יקרים!!!
וכמעט ששכחתי לספור את הספירה שלי לשבועות-
45 יום....

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #121849

בתודה גדולה להקדוש ברוך הוא שמח לבשר שאני עדיין נקי..
"בכל יום יצרו של אדם מתגבר עליו ואלמלא הקב"ה עוזרו נופל בידו" כל כך רוצה להפנים שכל ההצלחה הנקיות והכוח שיש לי זה רק מריבונו של עולם לא ליפול לתחושת הניצחון שלי על התאווה כל יום של נקיות זה חסד מיוחד של ה'.. 
למי הקב"ה עוזר? אצל מי הוא נמצא קרוב?על מי הוא שומר?
אני אומר את זה כל יום שלוש פעמים:"קרוב ה' לכל קוראיו לכל אשר יקראהו באמת רצון יראיו יעשה ואת שוועתם ישמע ויושיעם שומר ה' את כל אוהביו.."  להתחזק בקריאה אל ה' ביראה ובאהבה.
האמת היומיים האחרונים היו קצת יותר קשים אבל ברוך ה' אני נכנס כל יום לאתר קורא ומגיב ומנסה לחזק את עצמי ואת אחרים,כנראה שלא חוזרים לישיבות בקרוב והניסיון הזה ממשיך אבל זו הזדמנות מיוחדת לעבור שינוי אמיתי בעזרת ה'..
עוד שש ימים לחודש נקי..
עוד 42 יום לשבועות..
צריך את העצות והחיזוקים שלכם, אוהב!!!
שבת שלום לכולכם!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #121883

יום קשה עבר עלי השתגעתי מהסגר הזה הייתי משועמם הרגשתי ריקנות וכמיהה לריגוש ברוך ה' לא התדרדרתי לנפילה בערב כבר היה יותר טוב יצאתי לריצה בחוץ וקראתי הרבה בספר..
4 ימים לחודש נקי..
40 יום לשבועות..
לילה טוב! 

זמן ליצירת דף: 0.68 שניות

Are you sure?

כן