ברוכים הבאים, אורח

עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי
(0 צופה) 

נושא: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי 1643 צפיות

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 חודש, 3 שבועות #128653

אני חוגג מחדש. יום שחרור חדש. יום מיוחד שכל כולו חיבור אל עצמי. אל מי שאני. לאיש הרגיל והפשוט שנשכח בתוך כל החוץ.
מקבל עלי באהבה את הדין, את הייסורין שהיו לי מעצם החטא, וכן רוצה לשוב בתשובה שלימה על החטאים עצמם.

אושפיזין דיוסף, תיקון היסוד. לא מבין יותר מדי, אבל אולי ההארה של היום הזה יעשו את זה.

אני נוקט בכמה פעולות שיעזרו לי להשתחרר, שיעזרו לי לשוב חזרה אלי. אל הלב הישן שלי שנשכח. הלוואי ופעולות אלה יעלו נכונה.

זה מה שנשאר. תינוק ערום כביום היוולדו. נקי זך וטהור. לא רואה ולא מבין את שסביבו. 
האתגר הוא לפתח את זה יותר ויותר. 
אנא ה' הושיעה נא! אנא ה' הצליחה נא!
אומר בכל בוקר מודה אני לפניך מלך חי וקיים שהחזרת בי נשמתי בחמלה רבה אמונתך.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 חודש, 3 שבועות #128655

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

אמן.
שמח בשבילך.
העיקר הפעולות הנכונות. ימים שמחים ומאירים נגמרים בסוף. חובה עלינו להשאיר מהם רשמים מעשיים לימים העמומים....

מאמין בך!

בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 חודש #129598

שוב נפלתי במדיה ואוננות. ואני כבר לא ילד. 
ואני סחוט מעייפות
יש לי יום עמוס מחר.
אני לא הולך לישון בלי שיהיה לי ברור שאני ממשך הלאה. שאני נעמד וממשיך לרוץ קדימה.
בעזרת ה'!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 חודש #129599

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג זהב

אוהבים אחי.
אילו פעולות אתה הולך לנקוט כדי לא להגיע לאותו המקום שוב?
תנסה להפיק

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 2 שבועות, 2 ימים #130085

אני דיי חייב לעשות עם זה משהו.
הגעתי להשלמה מדהימה עם עצמי ותהיה לי עוד כברת דרך. ואני חי חי חי. זה מדהים ומטורף. למרות ההשלמה ולמרות שהמחיר של נפילה אינו דומה למחיר בעבר. דוקא עכשיו אני הכי רוצה שזה לא יקרה שוב. לכן אני צריך הרבה גנות עצמית למצוא את נקודות התורפה. לחדד את ההתנהלות. להרבות באהבה עצמית. למלא את החיים בתוכן שאני מחובר אליו. וכן על זה הדרך. אבל לא להרפות ולזלזל ח"ו.
אני פתוח ובטוח. בטוח בדרך ופתוח לקום שוב. מקוה שהבטחון בדרך יתן לי מספיק כוחות כך שלא אצטרך לקום שוב. הלוואי ואצליח. בס"ד!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 2 שבועות, 2 ימים #130092

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 469 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אח יקר! אנחנו איתך בדרך!!

בהצלחה ידידי!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 שבוע, 5 ימים #130153

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
תן לי את היום הזה כתב on 11 נוב' 2020 23:12:

אני פתוח ובטוח. בטוח בדרך ופתוח לקום שוב. מקוה שהבטחון בדרך יתן לי מספיק כוחות כך שלא אצטרך לקום שוב. הלוואי ואצליח. בס"ד!

מה היא הדרך?

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 שבוע, 5 ימים #130158

1. אני לא רוצה בזה. באופן טוטאלי. זה לא משחק של כן ולא. זה לא מאבק. זה לא חלק ממני.
2. להזכיר לעצמי בכל יום שיש לי כוח לשלוט בתשוקותי.
3. למלא את החיים בתוכן. לאהוב את עצמי. לשמוח במקום שלי.
4. לשים הגנה. לשים גבולות. להרגיש מרחוק אם יש נקודת תורפה.
5. להתפלל ולזכור שאני סך הכל בן אדם שמנסה. אבל מנסה את הכי טוב שלו. לומד כל הזמן איך להיות טוב יותר.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 שבוע, 2 ימים #130217

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

במה זה שונה מההתמודדויות הקודמות שלך?

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 שבוע, 1 יום #130251

קודם כל תודה על ההתעניינות והעידוד זה מוסיף לי הרבה!
אני לא חושב שיש משהו שונה דרסטית. פשוט לצערי יש לי הרבה נסיון ואני מרגיש שהמציאות עכשיו תאפשר לי להתגבר.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 6 ימים, 9 שעות #130278

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
תן לי את היום הזה כתב on 20 נוב' 2020 01:41:

אני לא חושב שיש משהו שונה דרסטית. פשוט לצערי יש לי הרבה נסיון ואני מרגיש שהמציאות עכשיו תאפשר לי להתגבר.

אחינו היקר!
תוכל להסביר בבקשה למה לדעתך - המציאות כעת תאפשר לך להתגבר?

בהצלחה רבה בעז"ה,  חזק ואמץ!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 5 ימים, 22 שעות #130296

תאמת שאני לא יודע. 
ואתה כל כך צודק, באמת למה שעכשיו יראה אחרת אם שום דבר לא אחרת.
אולי כדאי להעלות את רמת ההגנה בטלפון.
אבל יש משהו שמאוד התברר לי שזה להיות מאוד רגיש למצב, להבחין אם יש משהו שטיפה מזיז אותי ימינה ושמאלה ומיד לשים גבולות.
להזהר ממקומות וזמנים מועדים לפורענות

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 4 ימים, 22 שעות #130314

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
אשריך יקירי!

תמשיך לשתף אותנו,  תחזיק חזק בכל הכח, הוכחת בעבר שכשאתה הולך על זה בכל כחך - אתה מצליח לשמור רצפי נקיות ארוכים מאוד.

עכשיו נותר לך להוסיף כמה נקודות זכות חשובות לתועלת ולשיפור המסע שלך - כגון - שיתוף יותר תמידי - גם כשמגיעים לעשרות ימי נקיות, חסימה טובה יותר ועוד.

אוהב ומעריך!

בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 4 ימים, 4 שעות #130324

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • דירוג זהב

אוהבים אחי היקר ! 

יש בך את הכוח להצליח , יש לך נשמה טהורה ! 
אבל כדי לממש את הרצונות אנחנו צריכים סביבה תומכת , כמו שמשתוקק רשם .
סינון חזק - רק אתה יודע איך אתה נופל , תחסום את הגישה גם במידה וזה גובה מחיר של נוחות .
להיות מחובר -  לחברי הפורום ולשתף לשתף לשתף .

אוהבים !

זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן