ברוכים הבאים, אורח

עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי
(0 צופה) 

נושא: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי 727 צפיות

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 4 שבועות, 1 יום #123507

ארבעים וחמישה ימים. חצי הכוס של המסע לתשעים יום מלאה. ואין יפה כחצי כוס מלאה. יודע מאין באת ולאן אתה הולך.
האתגרים ממשיכים לאתגר אותי וחשוב כל כך לא לשכוח להתפלל הרבה, ושזהו אתגר תמידי, טבעי, שאני כרגע בתהליך למידה כיצד לחיות איתו נכון. לנתב אותו נכון. לא להזניח לרגע.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 4 שבועות, 1 יום #123513

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 322 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהביםםםם! בהצלחה !!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 4 שבועות, 1 יום #123514

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 351 ימים
  • דירוג פלטיניום

מסכים מאד עם מה שכתבת. זה אתגר תמידי, צריך ללמוד איך לחיות איתו.
גם אני מפנים לאט לאט שיש לי פגמי אופי שדוחפים אותי כל הזמן לשימושים בתאווה.
אני לא אוכל להעלים אותם, אבל אולי אוכל ללמוד איך לחיות איתם טוב.
אני רואה חברי תוכנית שהגיעו למקומות חשוכים ונוראיים, והיום החיים שלהם שלוים ורגועים.
זה נותן לי הרבה תיקווה, יחד עם רצון חזק מאד לעבוד את הצעדים בתוכנית.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 4 שבועות, 1 יום #123519

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 21 ימים
  • דירוג פלטיניום
תן לי את היום הזה כתב on 03 יוני 2020 20:38:

אין יפה כחצי כוס מלאה. יודע מאין באת ולאן אתה הולך.

משפט שבתוכו טמון רעיון חזק!

בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 2 שבועות #124144

ישועת ה' כהרף עין!
חודשיים שלמים חלפו להם. חודשיים מלאים בהתקדמות ואמונה. חודשיים, יום אחר יום, אתגר אחר אתגר, במבט לאחור חלף מהר, וההמשך נראה רחוק. 
תודה ה'! קטנתי מכל החסדים ומכל האמת אשר עשית את עבדך. 
אני רוצה להמשיך לעבוד אותך ולעשות רצונך, אנא עזור לי לגעת במקומות הנכונים!
מחר יבוא אתגר חדש, לפחות מחר עזור לי ה'. למען שמך באהבה!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 שבוע, 5 ימים #124188

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד. אני מאוד שמח על ההישג שלך... 2 שליש מ90!
תמשיך להחזיק חזק בעז"ה

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 5 ימים, 11 שעות #124462

אולי כי החיים מלאים מדי בשביל להתעסק בזה. אולי סתם כי יש סייעתא דשמיא. אולי זוהי שליחותי בכל מקרה, כשאני כל כך משתדל שמעשי יהיו לשם שמים ודאי שתהיה לי ס"ד, ודאי שהחיים יהיו מלאים.
מחר יש לי מאבק חדש. תאמת שכבר הערב. אני ממשיך בכל הכוח. לגעת במהות החיים או לא לגעת זה לא משנה, אני יודע שיש כאן כוחות עוצמתיים שלמדתי את דרכי הפעולה הנכונים איתם. אשתדל להוסיף טוב ולעשות מה שביכולתי על מנת ששם ה' יופיע דרכי. על מנת שגם מחר יהיה יום עוצמתי רצוף וצרוף בקדושה וטהרה. אנא ה', למען שמך באהבה!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 5 ימים, 3 שעות #124474

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה רבה בכל העניינים בעז"ה ובכול המאבקים עד התוצאה הרצויה.

זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן