ברוכים הבאים, אורח

עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי
(0 צופה) 

נושא: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי 726 צפיות

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 2 חודשים #122123

תודה גדולה אחים יקרים!
זה לא מובן מאליו!
שנזכה להמשיך להתקדש

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 חודש, 4 שבועות #122316

לא יכול להצביע בדיוק על מקור האושר. על מקור החיות. מה שברור, כבר חלפו יותר משבועיים מחג השחרור הקטן שלי. אני שמח שאני משוחרר. אני שמח שהחגיגה מקבלת מימוש יומיומי, וזה לא קל.

אולי זו השינה הטובה שיש לי בימים אלה.
אולי אלו התפילות.
אולי ההצטרפות לעבודה בפורטיפיי.
אולי לימוד התורה.
ואולי ס"ד.
כנראה שכולם יחד.

אנא ה' תן לי את היום הזה, רק אותו, להמשיך ולצעוד בעבודתיך! למען שמך באהבה!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 חודש, 4 שבועות #122318

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 21 ימים
  • דירוג פלטיניום

איזה יופי....
כל הכבוד, ושבח לאל.
שיהיה עוד הרבה סיעתא דשמייא לך ולכולנו

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 חודש, 3 שבועות #122481

לומדים את המלאכה. בחסדי שמים מרובים אני מלא בכוחות חיים עכשיו וזה דווקא אחרי תקופנ נקיה ולא אחרי קימה עוצמתית.

אנא ה' תן לי את הכוח להמשיך!

זה נפלא שיש חברים, יש עידוד, יש חברה מקיפה ומשתתפת.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 חודש, 3 שבועות #122523

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

שמח לשמוע! 
לך בכוחך זה....
ה' יעזור גם הלאה

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 חודש, 2 שבועות #122628

איך שומרים על שגרה בריאה?
זה מדהים. היכולת להמשיך יום אחרי יום בלי לדעת מה יהיה מחר אבל עם בטחון גדול שיהיה טוב. 
הימים עוברים. אני מתקדם. הימים מתקדמים. מקווה להמשיך להתעצם כל יום. מקוה להמשיך לעשות טוב. להיות טוב. לעשות את רצון הבורא.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 חודש, 2 שבועות #122630

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

נכון, באמת מדהים.
שנזכה בעז"ה...

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 חודש, 2 שבועות #122811

אני עוד יום סוגר חודש. זה לא ברור ולא מובן מאליו. הדיבור על זמנים ארוכי טווח הם אותם שמחזירים את הזמנים הקודמים כבר הבנתי שנכון לא להתעסק בזה. לכן זה לא העיסוק וזה לא הסיפור היום. סך הכל מה שאני רוצה זה להזכיר לעצמי את היסודות להזכיר לעצמי שיש כאן אתגר לא פשוט בכלל בשום צורה. זה משהו שאני נאבק איתו יום יום. והרגשתי דברים ביומיים האחרונים. כיון שזה לא קל אני עובד קשה להכין את עצמי. אני מתרחק מראש.
אני זוכר את היסוד שהקב"ה נתן לי את הכוח לשלוט במעשי במחשבותי וברגשותי. לכן זה מה שאני מנסה לעשות. אני למדתי שזה נתון לבחירתי ובחרתי מראש לתעדף את הבחירה הזו בכל מצב אפשרי. ככל שאוכל.
אני זוכר את כללי ההרחקה. באמת משתדל לא לעבור עליהם לגמרי. גם במקום צורך גדול למרות שלא נראלי יכול להיות זה כל כך קל ונוח. אלו המראות שלי. אני לא רוצה להתקע בעצמי אז אני לא מתקרב כל כך. ככל שאתקרב כך אראה יותר פרטים לא חשובים. לפעמים צריך להתקרב אבל תמיד יותר יפה לעמוד מרחוק ולראות תמונה הרבה יותר גדולה. אבל דרך המראה לא עוברים.
עוד הרבה עבודה לפני. אני באתי לעבוד קשה. בלי דמיונות.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 חודש #123306

לא מאמין שזה הגיע כל כך מהר, ארבעים יום נקיים חלפו כהרף עין והסתיימו בחג מתן תורה. גוואלד.
לא שכמות הימים זו המטרה, אבל בהחלט יש להם השפעה רצינית. שזה לא יפסק! שיהיה לי כוח גם היום וגם מחר!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 חודש #123309

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג זהב

אשרייך!
ממש משמח לקרוא.
אוהבים אותך

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 חודש #123317

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 322 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים תודה רבה על השיתוף!! שמח לשמוע שאתה מצליח בזמן האחרון להימנע מההרגל.

מאחל ומתפלל עבורך שתזכה להמשיך בזו הדרך כל יום ויום רק להיום. אמן.

אוהבים

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 חודש #123322

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

אשריך ואשרי חלקך....
ב"ה שאתה מצליח...
הצעה שלי - ביחד עם המאמץ להמשיך בכל הכח  ולא ליפול, תחשוב על זה שאם ח"ו תבוא נפילה - במקרה שזה יהיה בקריז קשה ובחוסר אונים- זה לא דבר רע ומצער כ"כ - כי דווקא הולך לך טוב ואנו לא מלאכים.

אבל כעת - צריך לצבור כמה שיותר ימים נקיים.

בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 חודש #123416

לא יודע למה זה מגיע כל כך קשה. הצלחתי לשמור ולהתקדם למשך ארבעים יום, ולמחרת התחילו הרהורים קשים, נסיגות אחת אחרי השניה. לא יודע איך סוג של החזקתי מעמד. כי נפגשתי עם תמונות קשות, טייחתי מראות כדרך אגב והייתי כל כך קרוב לנפילה המוכרת. 
הקב"ה שומר עלי. כן. הוא שומר עלי ממש. זה לא מורגש, אבל אין הסבר הגיוני לזה שנעצרתי כל כך קרוב לתהום.

בסוף השיטות הפשוטות הן הכי יעילות. להתרחק. כמה שאפשר. להרחיק. לנצח.

מאמין שהתשוקה הפנימית הזו תתן כוחותיה ואותותיה במקומות הראויים לה. 

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 1 חודש #123430

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

יופי יופי...
העיקר שנשארת נקי והצלחת ב"ה!
43 בגימטריא - "גם" - כלומר שיהיה גם עוד יום...
אז בהצלחה רבה - והעיקר לא להפוך את תהליך ההלמה למשהו שיגרתי, אלא - להתחדש כל הזמן ביצירתיות.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 4 שבועות #123506

דברים נפלאים, תודה רבה!

זמן ליצירת דף: 0.59 שניות

Are you sure?

כן