ברוכים הבאים, אורח

עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי
(0 צופה) 

נושא: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי 5399 צפיות

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #123309

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשרייך!
ממש משמח לקרוא.
אוהבים אותך

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #123317

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים תודה רבה על השיתוף!! שמח לשמוע שאתה מצליח בזמן האחרון להימנע מההרגל.

מאחל ומתפלל עבורך שתזכה להמשיך בזו הדרך כל יום ויום רק להיום. אמן.

אוהבים

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #123416

לא יודע למה זה מגיע כל כך קשה. הצלחתי לשמור ולהתקדם למשך ארבעים יום, ולמחרת התחילו הרהורים קשים, נסיגות אחת אחרי השניה. לא יודע איך סוג של החזקתי מעמד. כי נפגשתי עם תמונות קשות, טייחתי מראות כדרך אגב והייתי כל כך קרוב לנפילה המוכרת. 
הקב"ה שומר עלי. כן. הוא שומר עלי ממש. זה לא מורגש, אבל אין הסבר הגיוני לזה שנעצרתי כל כך קרוב לתהום.

בסוף השיטות הפשוטות הן הכי יעילות. להתרחק. כמה שאפשר. להרחיק. לנצח.

מאמין שהתשוקה הפנימית הזו תתן כוחותיה ואותותיה במקומות הראויים לה. 

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 9 חודשים #123506

דברים נפלאים, תודה רבה!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 9 חודשים #123507

ארבעים וחמישה ימים. חצי הכוס של המסע לתשעים יום מלאה. ואין יפה כחצי כוס מלאה. יודע מאין באת ולאן אתה הולך.
האתגרים ממשיכים לאתגר אותי וחשוב כל כך לא לשכוח להתפלל הרבה, ושזהו אתגר תמידי, טבעי, שאני כרגע בתהליך למידה כיצד לחיות איתו נכון. לנתב אותו נכון. לא להזניח לרגע.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 9 חודשים #123513

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהביםםםם! בהצלחה !!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 9 חודשים #123514

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

מסכים מאד עם מה שכתבת. זה אתגר תמידי, צריך ללמוד איך לחיות איתו.
גם אני מפנים לאט לאט שיש לי פגמי אופי שדוחפים אותי כל הזמן לשימושים בתאווה.
אני לא אוכל להעלים אותם, אבל אולי אוכל ללמוד איך לחיות איתם טוב.
אני רואה חברי תוכנית שהגיעו למקומות חשוכים ונוראיים, והיום החיים שלהם שלוים ורגועים.
זה נותן לי הרבה תיקווה, יחד עם רצון חזק מאד לעבוד את הצעדים בתוכנית.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 9 חודשים #124144

ישועת ה' כהרף עין!
חודשיים שלמים חלפו להם. חודשיים מלאים בהתקדמות ואמונה. חודשיים, יום אחר יום, אתגר אחר אתגר, במבט לאחור חלף מהר, וההמשך נראה רחוק. 
תודה ה'! קטנתי מכל החסדים ומכל האמת אשר עשית את עבדך. 
אני רוצה להמשיך לעבוד אותך ולעשות רצונך, אנא עזור לי לגעת במקומות הנכונים!
מחר יבוא אתגר חדש, לפחות מחר עזור לי ה'. למען שמך באהבה!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 9 חודשים #124462

אולי כי החיים מלאים מדי בשביל להתעסק בזה. אולי סתם כי יש סייעתא דשמיא. אולי זוהי שליחותי בכל מקרה, כשאני כל כך משתדל שמעשי יהיו לשם שמים ודאי שתהיה לי ס"ד, ודאי שהחיים יהיו מלאים.
מחר יש לי מאבק חדש. תאמת שכבר הערב. אני ממשיך בכל הכוח. לגעת במהות החיים או לא לגעת זה לא משנה, אני יודע שיש כאן כוחות עוצמתיים שלמדתי את דרכי הפעולה הנכונים איתם. אשתדל להוסיף טוב ולעשות מה שביכולתי על מנת ששם ה' יופיע דרכי. על מנת שגם מחר יהיה יום עוצמתי רצוף וצרוף בקדושה וטהרה. אנא ה', למען שמך באהבה!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 8 חודשים #124869

מה כבר יכול להיות? שבועיים וסיימת. מה זה שבועיים ליד חודשיים וחצי?
יצר הרע. 
זה לא משחק של ימים.
זה לא משחק שסופרים.
זה משחק על החיים.
היום הוא אתגר.
לא פחות מאתמול
ולא פחות ממחר.
היון אעשה את הצעדים הנכונים כדי להתגבר.
מחר אשתמש אף בכלים של היום.

לא ידעתי שזה עובר כל כך מהר. לא ידעתי שזה דיי בקלות, מה שבטוח צריך להזהר מרפיסות. היצר עומד אחר כתלנו ועלי להשגיח מן החלונות ולהציץ מן החרכים.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 7 חודשים #126751

ההישג הוא אדיר ולא הלך לי לשום מקום. אז בניתי כאן בנין מפואר במשך תקופה ארוכה מאוד. והייתה כאן נפילה. עכשיו אצטרך לעלות חזרה עד למעלה. אבל טוב שהבנין כבר קיים. אולי אשפץ קצת בדרך. אבל מיד אני מתחיל שוב לעלות. גם אם זה כרוך בליפול ממנו שוב.
בתחילה לא היה לי אומץ לשתף שנפלתי, אבל נפלתי. ואני רוצה כוח, אני רוצה להמשיך, רוצה להתחזק. 
אנא ה' תן לי כוחות. להיום. רק להיום. מה שאני צריך כדי להדבק בך.. 
קצת חי בסרט. אבל יש בזה יתרונות...

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 7 חודשים #126757

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך יקירי!!

זה לא בושה ליפול... זה בושה להצטרך להסתיר את זה.

תמשיך לבוא ולשתף! אנחנו איתך אח יקר

אוהבים!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 7 חודשים #126830

זה דיי סוחט. מרגיש לי שעברתי תגיל. אין לי כוח להמשיך להתעסק בזה. להמשיך לשתף ולקום להתגבר ולהאבק. יש לי חיים יש לי מה לעשות. חלאס עם זה. זה גומר אותי. אני נגמר מזה וזה כל כל מיותר.
אז הנה התחיל לו גל של נפילות. חשבתי שזה יסתיים במכה אבל לא. גם הערב נפלתי שוב אחרי שבוע שעבר שהיו שם כמה נפילות  זה ממשיך וממשיך ולא בא לי. לא רוצה לחשוב על זה. לא רוצה להתעסק בזה. אני מסיין עם זה. יש לי כל כל הרבה תכניות. יש לי כל כך הרבה דרכים שלמדתי אני רק צריך לממש. 

אני כן חושב שעיקר החיים הם לא בנפילות גם אם הן קיימות. המשימה עכשיו היא לצאת מהבוץ הנקודתי ואחר כך לחזור לשגקה תוך שימת לב כל הזמן שלא ליפול. אבל להמשיך לבנות ולהתקדם.
בעזרת ה' מקווה להתחיל לזוז.
עד סוף שבוע אני לא נופל. נקודה. אחרי זה נדבר. ביי

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 7 חודשים #126839

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי! מאוד מאוד מזדהה...

כמה פעמים בחיים הייתי בנקודה הזאתי בדיוק... אי אפשר לספור..

וגם היום יש רגעים שאני אומר נמאס לי לחלוטין.. אפילו שאני נקי.. נמאס לי לגמרי מההתמודדות ואין לי כוחות יותר לכלום.

הטעות אצלי נובעת מזה שאני חושב שלפני כן היו לי כוחות..
אני צריך להבין שהיכולת לוותר על זה היא אך ורק מבורא עולם.. ולהתפלל שייתן לי את הנכונות והכוח והיכולת לעשות את הפעולות ולהתמודד כי לי אין אותם מלכתחילה.

אוהבים אותך מאוד! סה"כ עוד שורה של נפילות בדרך.. כולנו היינו שם מאות פעמים.. אלפי פעמים.. בסוף כשאלוקים מחליט מגיע הרגע שאנחנו עולים על דרך קצת יותר ארוכה של נקיות..
וגם אחריה אפשר ליפול.. אחרי הרבה זמן.. וחוזר חלילה.. אלה החיים עבורינו. מתפלל שאלוקים ייתן לי ולך להיות בקבלה עצמית. באהבה עצמית. בהערכה עצמית של כל האנרגיות שאנחנו משקיעים בשביל עוד יום אחד נקי.. לפעמים בשביל עוד שעה.. עוד רגע..

אוהבים!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 7 חודשים #126932

רק יום 1 נותר להגיע לרמה 1 ככה כותבים לי.. זה עצוב?
אולי מצחיק?
אולי שניהם יחד
למה לא? שילכו יחדיו
הנפש זועקת. הנשמה כבר כבויה.
וכמעט ולא נשאר לי רוח במפרשים
אין לי מילים
רק לעשות סדר בחיים
להגן ממזיקים
להתפלל
ולקוות

"ההבדל בין מי שיש לו קצת תקווה לבין מי שיש לו תקוה שלמה זה ההצלחה"

זמן ליצירת דף: 0.63 שניות