ברוכים הבאים, אורח

רק בשבוע שעבר הגעתי לפה...
(0 צופה) 

נושא: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... 30250 צפיות

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 6 חודשים, 2 שבועות #141747

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזל טוב על ה90 יום.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 6 חודשים, 2 שבועות #141759

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 42 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה לאל, אני ביום ה93, כ"כ שמח ומאושר.

צום קל ופורים שמח לכולם!

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 6 חודשים, 1 שבוע #141778

וואווווו תותח עללל!!!!!
כל כך שמח עבורך:)

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 6 חודשים, 1 שבוע #141788

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה!

פורים עבר ב"ה באורות.

בליל שבת החל קריז קשה של פנטזיות שאו שוב ושוב וב"ה לא שקעתי בהם.
בבוקר הפנטזיות המשיכו, וכדי להשיח את דעתי בהם קראתי ספר מרתק - "מסע ההצלה של האדמו"ר מגור בשואה", הספר אכן הסיח את דעתי, אך בצהריים כשסיימתי לקראו הפנטזיות המשיכו. 
עם צאת השבת, כבר לא היה לי זמן לפנטזיות כי היה עלי לארגן בדחיפות כמה עניינים לקראת ההלוויה של גדול הדור מחר.

בסעודה שלישית חשבתי לעצמי, היה ברור שיגיע קריז, וברור שהוא אמור להיות קשה, אין מה להצטער על עצם הקריז, השאלה היא רק איך להתמודד איתו. 

יעזור ה'.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 6 חודשים, 1 שבוע #141793

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

היום הייתי בהלוויה של ר' חיים קנייבסקי זיע"א.

ב"ה לבנתיים הקריז נרגע. נראה מה יהיה ההמשך

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 6 חודשים, 1 שבוע #141840

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

ב"ה חוגג 100 ימים לנקיות

ב"ה יש לי שקט, אבל אני מאוד בצער על עניינים מסויימים. יעזור ה'.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 6 חודשים, 1 שבוע #141847

• משתמש1
  • דירוג זהב

כל הכבוד על ההישג! יישר כוח!
שתזכה לעוד הרבה ימים ושנים טובים ונקיים.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 6 חודשים, 1 שבוע #141853

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה!

101 ימים לנקיות, כמניין מיכאל (שר ואפוטרופוס על ישראל).

אחי ורעי, אני מחזיק כרגע בנקיות, אבל הלב מתחיל להסתחרר מבין הזמנים המתקרב, יש משהו בלב שלי שמתקתק ורוצה ליפול בבין הזמנים. 

קיבלתי על עצמי להשתדל מאוד להיות בנתינה בימים שלפני פסח ולעזור מאוד בנקיונות בבית בנוסף ללימוד אינטנסיבי של הלכות פסח. בפסח עצמו יכול להיות יותר קל בעז"ה כי נהיה אורחים. עיקר הטריגר יהיה בשבוע שאחרי פסח, אז הפוטנציאל ליפול יהיה ענק (למרות שיש סיכוי שזה יקרה גם קודם...), מקווה שאצליח לשמור עד אז - ואז יתקיימו בי דברי מרן הב"י שכיוון שיצא רוב החודש בקדושה, יהיה כולו בקדושה.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 6 חודשים #141875

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

ב"ה 104 ימים לנקיות. ללא מעידות בשבוע האחרון.

מרגיש ביתר שאת וביתר עוז את הקושי הגדול שהולך להיות לי בבין הזמנים. קולות רבים לוחשים לי - בבין הזמנים תיפול. כביכול לקנות סים "טרף", להתנתק מההגנה של נטפרי למספר ימים ולשקוע בתהומות.

ה' יעזור וישמור.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 6 חודשים #141877

• משתמש1
  • דירוג זהב

שבוע טוב המשתוקק.
יש עוד מעט זמן לבין הזמנים כך שאין צורך להיות עסוק בזה.
בהצלחה רבה!

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 6 חודשים #141898

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • דירוג פלטיניום
.

מרגיש ביתר שאת וביתר עוז את הקושי הגדול שהולך להיות לי בבין הזמנים. קולות רבים לוחשים לי - בבין הזמנים תיפול. כביכול לקנות סים "טרף", להתנתק מההגנה של נטפרי למספר ימים ולשקוע בתהומות.

ה' יעזור וישמור.

מזדהה מאוד תודה שחלקת! 

אם אני יכול לשתף מהנסיון שלי...

בקייץ האחרון הייתי עם 250 יום נקיות (שיא לא נורמלי בשבילי) ואז אשתי והילדים נסעו לחו"ל לשבועיים ואני נשארתי בארץ, 

כמה שבועות לפני הנסיעה שלהם כבר התחלתי 'לפחד'  שאני אפול ולתכנן כל מיני תכנונים על מה אני אעשה ואיך.. 

כאשר שיתפתי חברים הם אמרו לי 'תתמקד בהחלמה של היום ותמשיך לשתף את מה שהראש מציע' 'תמשיך להיות מעורב ופעיל ותתמקד בעיקר בהחלמה של היום!'

אני לא ממש שמעתי להם,הזנחתי את הפעולות שהיו טובות לי,וידעתי שהם עוזרות לי,
כל הזמן דיברתי על איך אני מפחד ליפול עוד שבוע כשהם יסעו, 

התוצאה הייתה...ביום שאשתי נסעה הייתי בלי חיבור אמיתי, בגלל ההזנחה, כל כך דיברתי על מה שיהיה במקום להתמקד בהיום, והחיבור שלי לחברים ואלוקים היה לא ממש חזק, 

כמובן שהנפילה הגיעה מיידי והיא הייתה כואבת מאוד מאוד, 
ליפול אחרי תקופת נקיון זה קשה וגם מסוכן. בכל פעם שאני נופל אחרי תקופת נקיון אני מגדיל את הסיכון שלא ארצה לחזור לכאן.. 

מה שאני למדתי ומקווה לזכור זה מצד אחד לא להחביא ולשתף את כל התכנונים שהראש שלי מציע (כמו שאתה עושה בצורה כנה כל כך) 
אבל מצד שני דווקא להשקיע בהחלמה היומית של היום במקום להתמקד בנסיון של עוד שבוע, 
כך שהנסיון הזה יגיע אני אבוא אליו מתוך מצב של חיבור ולא ניתוק, 

תודה על השיתוף, 
זה חשוב לי! כי תמיד יש לי תכנונים ורעיונות מה לעשות 'עוד שבוע' מתפלל לעבוד על ההחלמה של היום! 

אוהב אותך! 

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 6 חודשים #141899

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3144 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

מזל טוב על אלף הודעות ביומן המסע!

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 6 חודשים #141903

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 29 מרץ 2022 07:26:

מזל טוב על אלף הודעות ביומן המסע!

תודה רבה! :-)

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 6 חודשים #141904

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
עשר שמעון כתב on 29 מרץ 2022 06:33:

.

ה' יעזור וישמור.

מזדהה מאוד תודה שחלקת! 

אם אני יכול לשתף מהנסיון שלי...

בקייץ האחרון הייתי עם 250 יום נקיות (שיא לא נורמלי בשבילי) ואז אשתי והילדים נסעו לחו"ל לשבועיים ואני נשארתי בארץ, 

כמה שבועות לפני הנסיעה שלהם כבר התחלתי 'לפחד'  שאני אפול ולתכנן כל מיני תכנונים על מה אני אעשה ואיך.. 

כאשר שיתפתי חברים הם אמרו לי 'תתמקד בהחלמה של היום ותמשיך לשתף את מה שהראש מציע' 'תמשיך להיות מעורב ופעיל ותתמקד בעיקר בהחלמה של היום!'

אני לא ממש שמעתי להם,הזנחתי את הפעולות שהיו טובות לי,וידעתי שהם עוזרות לי,
כל הזמן דיברתי על איך אני מפחד ליפול עוד שבוע כשהם יסעו, 

התוצאה הייתה...ביום שאשתי נסעה הייתי בלי חיבור אמיתי, בגלל ההזנחה, כל כך דיברתי על מה שיהיה במקום להתמקד בהיום, והחיבור שלי לחברים ואלוקים היה לא ממש חזק, 

כמובן שהנפילה הגיעה מיידי והיא הייתה כואבת מאוד מאוד, 
ליפול אחרי תקופת נקיון זה קשה וגם מסוכן. בכל פעם שאני נופל אחרי תקופת נקיון אני מגדיל את הסיכון שלא ארצה לחזור לכאן.. 

מה שאני למדתי ומקווה לזכור זה מצד אחד לא להחביא ולשתף את כל התכנונים שהראש שלי מציע (כמו שאתה עושה בצורה כנה כל כך) 
אבל מצד שני דווקא להשקיע בהחלמה היומית של היום במקום להתמקד בנסיון של עוד שבוע, 
כך שהנסיון הזה יגיע אני אבוא אליו מתוך מצב של חיבור ולא ניתוק, 

תודה על השיתוף, 
זה חשוב לי! כי תמיד יש לי תכנונים ורעיונות מה לעשות 'עוד שבוע' מתפלל לעבוד על ההחלמה של היום! 

אוהב אותך!

תודה רבה על התגובה!
אני מסכים איתך.
העניין שב"ה אני נקי ומצליח להיות נקי. אני מפחד שההצלחה בנקיות של הימים האחרונים היא מצד ההתמכרות, כדי "לשמור את עצמי" לקראת ההתרסקות בבין הזמנים. הראש שלי כבר מדבר איתי על הימים הראשונים של בין הזמנים, והוא אומר לי לא לחשוש - כי בטוח אחזור לאתר... ככל הנראה, טרם קרה שלא חזרתי כי נפלתי.

כמו כן, לפי דרכי, אני כן אמור ליפול מתי שהוא, והיעד (של השלב הזה) שקבעתי לעצמי לפני כחצי שנה הוא שתקופות הנקיות בין נפילה לנפילה יעלו על 90 יום (כפי שכתבתי כאן ביומן).
וזו בדיוק הבעיה שלי. אני לא רוצה ליפול במודע, אלא רק בקריז שבו לא תהיה לי ברירה. ופה אני מרגיש שזה במודע.
אני חייב להתגבר על הקריז הזה. אני ממש מרגיש בקריז (שקשה לחשוב בהיגיון ויש רק תשוקה) - רק שהוא עם פתיל שהייה של כמה ימים. 
ופה אני ממש במצוקה.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 6 חודשים #141916

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

בעז"ה החלטתי לוותר על שימוש בבין הזמנים.

לא יודע איך אעשה זאת, אבל מוותר מראש, ה' הוא זה שנותן ושיתן את הכוחות לעמוד בזה.

זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן