ברוכים הבאים, אורח

רק בשבוע שעבר הגעתי לפה...
(0 צופה) 

נושא: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... 26598 צפיות

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 8 חודשים #140020

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חבר יקר.

מאפס שוב את ספירת המפוכחות בעקבות פנטזיות קשות בצהריים (בעקבות התכנים של אתמול). ב"ה שלא התפתח ליותר מזה...

יעזור ה'

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 8 חודשים #140023

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 03 נוב' 2021 22:16:

היום היה יום טוב ומפוקח, אבל מתחיל דגדוג של קריז. אני בבית של ההורים ויש מחשב שממש קל לפרוץ. לא רוצה לעשות את זה.

יעזור ה'.

קודם על אוהבים, תודה על הכנות שמתי לב שבבית של ההורים זה טריגר רציני תמיד... צריך למצוא לזה פתרון אחד ולתמיד, באמת יעזור ה'...

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 8 חודשים #140024

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 04 נוב' 2021 20:28:

תודה רבה חבר יקר.

מאפס שוב את ספירת המפוכחות בעקבות פנטזיות קשות בצהריים (בעקבות התכנים של אתמול). ב"ה שלא התפתח ליותר מזה...

יעזור ה'

אוהבים, תודה על הכנות והשיתוף מאחל לך שלא יתפתח יותר ותלמד מזה

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 8 חודשים #140026

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 548 ימים
  • דירוג פלטיניום

כולנו מכירים את זה, כואב מאד להפסיד רצף. 
בהחלט עכשיו יהיה יותר קשה לפתח ספירה, אבל אל תתייאש, אתה גדול, ונפלת הרבה פעמים ובכל זאת קמת. שבע יפול צדיק וקם, אומר ר' יצחק הוטנר, שוטים חושבים כי אעפ''כ קם, חכמים יודעים כי רק לכן קם. 
הקב''ה ברא אותנו עם נטייה מסויימת, נטייה להתמכרות, ונתן לנו תפקיד לעבוד על עצמינו, זה התפקיד שלנו. לא נכנע בעז''ה, הקב''ה אוהב את המאבק שלנו, את ההצלחה הוא נותן. 
מחכים לך. 

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 8 חודשים #140027

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום
אלי שומר כתב on 04 נוב' 2021 22:56:

בהחלט עכשיו יהיה יותר קשה לפתח ספירה, אבל אל תתייאש, אתה גדול, ונפלת הרבה פעמים ובכל זאת קמת. שבע יפול צדיק וקם, אומר ר' יצחק הוטנר, שוטים חושבים כי אעפ''כ קם, חכמים יודעים כי רק לכן קם. 
הקב''ה ברא אותנו עם נטייה מסויימת, נטייה להתמכרות, ונתן לנו תפקיד לעבוד על עצמינו, זה התפקיד שלנו. לא נכנע בעז''ה, הקב''ה אוהב את המאבק שלנו, את ההצלחה הוא נותן. 
מחכים לך.

נטייה להתמכרות - לא יודע מה זה ההגדרה הזאת, אבל בא נקרא לזה ככה...
זה לא בדיוק משנה, אנחנו מכורים = זה מתבטא בהרבה דברים, אנחנו מאד רגישים לתאווה, אנחנו לא יודעים להפסיק, אנחנו נוהגים באבססיה ועוד, זה יכול להתבטאות באלף ואחד דברים

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 8 חודשים #140028

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 548 ימים
  • דירוג פלטיניום
דייב 2 כתב on 04 נוב' 2021 23:01:

אלי שומר כתב on 04 נוב' 2021 22:56:

מחכים לך.

נטייה להתמכרות - לא יודע מה זה ההגדרה הזאת, אבל בא נקרא לזה ככה...
זה לא בדיוק משנה, אנחנו מכורים = זה מתבטא בהרבה דברים, אנחנו מאד רגישים לתאווה, אנחנו לא יודעים להפסיק, אנחנו נוהגים באבססיה ועוד, זה יכול להתבטאות באלף ואחד דברים

אסביר את עצמי. הקב''ה לא ברא אותנו מכורים, זה אנחנו עושים שהתמכרנו, אם היינו שומרים את עצמינו תמיד לא היינו מכורים. 
מה שכן, יש לנו נטייה להתמכרות יותר מלאחרים, זאת אומרת, יש הרבה שאם נפלו פעם פעמיים לא קרה כלום, ואצלינו זה שקשה לנו להפסיק, שאנחנו נשבעים להפסיק ואח''כ מגיע קריז, וכל השבועות וכל הנדרים הכל מותרים לנו. שאנחנו נופלים, ואז צריכים מהסם יותר. 
עדיין אם הקב''ה נתן לנו את הניסיון סימן שאנחנו יכולים לעמוד בו. אלא שאנחנו צריכים דרך אחרת, לא ספרי מוסר, אלא שיתופים ועוד כל מיני דברים יודעים לנו. 
סליחה מהמשתוקק שהתלבשנו על השיתוף שלו להתדיין. 

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 4 שבועות #140045

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים!

נכון דייב, בית ההורים זה מקום הנפילה העיקרי שלי בשנה וחצי האחרונה.

ב"ה נקי 40 יום ומפוכח 2 ימים. תודה לה' יתברך על שישי שבת מצויינים וטובים.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 3 שבועות #140067

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

ב"ה יום ה40 לנקיות, תודה לה' על פיכחון 3 ימים.

היה היום עמוס, מעייף ומיש, התמודדות עם דברים סזיפים, מתסכלים ולא מתוכננים.
ה' יעזור.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 3 שבועות #140090

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

גם היום מעייף ומתיש, קצת מתסכל בגלל דברים שהשקעתי בהם את הנשמה, אך הולכים בכיוון הפוך.
 אני ללא שמחה ומלא חלישות הדעת. מצפה לישועת ה'.

ב"ה נקי ומפוכח

נערך לאחרונה: לפני 7 חודשים, 3 שבועות על ידי המשתוקק.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 3 שבועות #140113

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

עייף ומתוסכל פי כמה.

ירחם ה'...

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 3 שבועות #140134

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

ממשיך להיות מתוסכל מאחד העובדים שלי שלא עושה את עבודתו נאמנה, ובגלל הידידות האישית שלנו אני לא מוצא את העוז לבקר אותו. הרשלנות שלו שוברת בכל יום שיאים חדשים ובפרט הערב.
אני חש תסכול עמוק, כאב, כעס ועוד...
מקווה להצליח בעז"ה.

היום 44 ימים לנקיות.

כעת אני בבית של ההורים. מקווה להיות מפוכח

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 3 שבועות #140159

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

ברבעי בלילה הייתי בבית של ההורים ופתאום החל חשק למעוד, התחלתי לשתף בקבוצות האנגאוסט וב"ה בזכות כמה חברים שעודדות וחיזקו בזמן אמת ובעיקר אלו שלא ויתרו לי וניג'זו שוב  ושוב - יהודי מתוק ועשר שמעון, צלחתי את אותו ערב בשלום. למחרת - באותו מקום - היו לי מעידות קשות במחשב של ההורים - כמה דקות פה וכמה דקות שם - שעה במצטבר.  בשישי שבת מעידות בפנטזיות ומעט ברחוב. כ"ז ביחד עם עומס בעבודה ותסכול עמוק.
ב"ה עדיין נקי מהוז"ל.
מרגיש חוסר מפוכחות משווע, עומד ליפול לגמרי, למעשה אני כבר בתוך נפילה...  הנקיות היא רק מהוז"ל

היום נקי ומפוכח לבנתיים, כנראה רק כי אין לי איפה למעוד ואין כ"כ זמן לזה.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 3 שבועות #140164

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על השיתוף אחי.
תמשיך קדימה, רק להיום, רק לעכשיו, תצמצם את הקושי וכובד המשקל של העומס לחלקים קטנים ואפשריים לנשיאה. פתח מעגל של שיתוף כל שעה או כל כמה שעות.
מבין אותך ומכיר את התחושה (שים לב שהרגש פה משחק תפקיד גדול מידי) שהנפילה עוד רגע פה
אבל תדע שאתה יכול לחזור למסלול בלי ליפול. יש לך בחירה.
תחזור ליסודות הפשוטים הבסיסים. לחזור על הראשונות.
תחזור להקדמה של המסילת ישרים...

שנית תשמח במה שיש. זה שלא נפלת ברביעי זה גם בזכות חברים וגם בזכות זה שהקשבת להם. תודה לד' יתברך שעוזר. תביט כמה טוב הוא מטיב איתך. זה נותן שמחה כוחות וממלא את הנפש ככה שפחות חסר לה ריגושים פסולים ובזויים.

וברמה הפרקטית - מעגלים, התמדה בדברים קטנים ולשמוח בהם. יותר שיתופים לתקופה הקרובה עד שבע"ה תחזור לשפיות. לשתף ולעכל מבחינה רגשית-נפשית את הלחצים והעומסים שיש לך בעבודה - עם אנשים שקרובים אליך. אשתך חברים וכו' לאו דוקא מהפורום. כמובן שנשמח גם כן להיות אוזן קשבת אבל בעיני זה פשוט ענין אנושי נורמלי וצריך להיות דבר שבשיגרה שאדם משתף מה עובר עליו עם אנשים שקרובים אליו.

אוהב ומאמין בך אח, משתדל להיות כאן לצדך מתי שצריך

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 2 שבועות #140190

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה.

אני בימים קשים מבחינת עבודה, לא פשוט לי בכלל, עומס עם חוסר סיפוק וחוסר הצלחה.
אני אמנם נקי ומפוקח משבת, אבל מרגיש שזה זמני, האובססיות רוקדות בקרבי, אני עלול ליפול ברגע שתיפתח בפני ההזדמנות. והיא תגיע ביום רבעי בלילה כשאהיה בבית הורי.
אצטרך שמירה מיוחדת מה' יתברך...

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 2 שבועות #140199

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחי היקר.
קשה לי עם מה שכתבת.
נשמע שחתמת את גזר דינך ליפול ברביעי.
אל תסמוך על הנס.
יש לך תכנית איך אתה עובר את רביעי? בין אם זה לא להגיע לבית של ההורים בין אם זה להגיע ולתכנן איך לא נופלים.
מדבר מאכפתיות. אוהב ומאמין בך.
בהצלחה

זמן ליצירת דף: 0.91 שניות

Are you sure?

כן