ברוכים הבאים, אורח

רק בשבוע שעבר הגעתי לפה...
(0 צופה) 

נושא: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... 15987 צפיות

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 1 שבוע, 5 ימים #139189

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 64 ימים
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב ומבורך!!!!  ב"ה נקי ומפוקח ביום ה53.  משתף שהיום שמתי לב שאין לי סינון על הויפי מאז הנפילה הקודמת, משום מה היה לי בראש שטיפלתי בזה. ה' יעזור.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 1 שבוע, 5 ימים #139194

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 270 ימים
  • דירוג זהב

אשריך.
תמשיך, אין ימים מוגנים, לא יום כיפור ולא שום דבר, הייצר תמיד נושף.
מחכים לחגוג איתך את סיום בין הזמנים הקרוב נוצץ

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 1 שבוע, 3 ימים #139220

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
מה עם הסינון?
אגב (בהומור), על אותו משקל, חסר לך בהחלמה של ה55 יום, כי למפרע התברר שהיה לך בקבוקים...
נשמח שתשתף אותנו בחוויה שאתה עובר...

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 1 שבוע, 2 ימים #139222

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

יש לי רק אינטרנט נטפרי... אין לי שום גישה לאינטרנט אחר. צריך להתקין כעת את החסימה על הואיפאי למנוע איזו תוכנית מורכבת כל שהיא להשגת אינטרנט... אין לי שום בקבוקים

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 1 שבוע, 2 ימים #139224

כל הכבוד אחי תמשיך לתת פייט בסוף אתה תתגבר בעזרת ה' כל מה שאמרת מאד נגע בלב

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 1 שבוע #139241

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך משתוקק יקר
אשרך

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 4 ימים, 18 שעות #139280

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 26 יולי 2021 22:28:

מאז הכניסה לפורום, אני מחדש משהו רציני אחרי כל נפילה. אחרי הנפילה הראשונה התחלתי בקשר בהנגאוסט עם מתרפא פעם ראשונה. אחרי השניה - דיברתי איתו בטלפון פעם ראשונה והתקנתי פלאקי. אח"כ התחלתי להוסיף עוד חברים שאני מדבר איתם בטלפון. כיום אני בקשר טלפוני עם 5 חברים, אחרי הנפילה הקודמת התחלתי בספירה משנית.

השלב הבא מבחינתי הוא לשתף יותר מה שעובר עלי ברמה הנפשית וכן - לעדכן את הגישה שלי שלענ"ד היתה נכונה לשעתה. כשבאתי לפורום הייתי במצב של 3 נפילות ביום - ולכן בנוגע להחלמה הייתי בגישה כלפי עצמי - שטבעי ומובן שאפול שוב והעיקר זה לשמור על שגרת נקיות רצינית של כמה עשרות רבות של ימים בין נפילה נפילה. עכשיו לענ"ד עברתי את השלב הזה בהצלחה ואם אמשיך לדשדש באותו מקום - זו כבר לא תהיה הצלחה. כעת עלי להפסיק עם הנפילות, כמובן לא בכח ההחלטה אלא בכח הפעולה... אם תהיה איזו נפילה לא נורא... העיקר שיהיו רצפים ארוכים מאוד.

אני מלא בכאב בכל נפילה. אבל כשאני מסתכל על זה בשכל, לפי מה שאני חושב שצריך להיות תהליך ההחלמה במצבי, זו הדרך הארוכה והקשה, אך המתבקשת, לנקיות מוחלטת שתגיע בסוף בעז"ה - אני סבור שזה השלב שמתאים לי. עד עתה זה היה נפילה פעם בכמה עשרות ימים, פעמיים עברתי את ה100 ימים נקיים. כעת אני רוצה להתקדם לשלב של רצפי נקיות יותר גדולים בהרבה

אני מלא בסבלנות והכלה כלפי עצמי. זה מה שעוזר לי ועזר לי להשתפר.

ה' יעזרנו על דבר כבוד שמו

מזכיר לעצמי שוב את מה שכתבתי לפני 61 ימים. זה האתגר שלי בעז"ה. כמו כן, אני צריך להתחזק בשיחות טלפון.

נערך לאחרונה: לפני 4 ימים, 18 שעות על ידי המשתוקק.
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן