ברוכים הבאים, אורח

רק בשבוע שעבר הגעתי לפה...
(0 צופה) 

נושא: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... 11991 צפיות

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 4 ימים, 23 שעות #135817

• זעיר אנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 98 ימים
  • חבר ותיק

בס"ד

משתוקק יקר,

מצטער מאוד לשמוע. אוהב ממש. אתה בדרך, אתה במסע, שולח לך כוחות להמשיך ולצעוד.
תמיד קדימה בהשתוקקות תמידית...

בהצלחה

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 4 ימים, 20 שעות #135824

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 58 ימים
  • דירוג פלטיניום

המשתוקק היקר,
האיש והפורום,
שמחזק שמעודד שמלמד שמחכים,
תהיה חזק אנחנו איתך יחד במסע,
כי נפלתי קמתי.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 4 ימים, 12 שעות #135839

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 73 ימים
  • דירוג זהב

משתוקק היקר , מתגעגעים !.

עמדת לפני נסיון קשה מאוד אני בטוח , בע"ה אני מאחל לך חזרה מהירה למסלול הנקיות. לא הייתי מתרגש ועושה מזה עניין גדול. תמשיך בדרך הנפלאה שאתה עעושה.

לגבי הפירצה שם אולי כדי למצוא איזה פתרון, גם אם הוא לא משולם אבל לפחות שלא יהיה פרוץ בדרגה של פורנו מפורש.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 4 ימים, 11 שעות #135840

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך חבר יקר!(וזה בהחלט ניכר)

מאחל לך שתמצא את הדרך הטובה והשלווה להחלמה איכותית.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 3 ימים, 10 שעות #135870

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים יקרים על ההזדהות והאהדה. עודדתם אותי מאוד.
ב"ה נקי מאז הנפילה שלשום.
בעז"ה אכתוב בקרוב פוסט ארוך על מצבי ההווה ובמה התקדמתי ובמה לא, ומה אעשה בעתיד. אני חש שאני חייב לכתוב דבר כזה - בשביל עצמי.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 1 יום, 10 שעות #135930

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

אני חש שהתקדמתי בהרבה בשנה ו4 חדשים האחרונים, אך יש דברים מסויימים בהם אני תקוע כרגע.
ההתקדמות שלי מתבטאת בזה שבעבר הנפילות והתאווה היו חלק בלתי נפרד מסדר היום שלי, כמעט כל יום שעות של פנטזיות (כביכול הולך לנוח צהריים או לישון מוקדם ואז מפנטז זמן רב), תמונות תאווה במחשב (פורנו ראיתי פעמים ספורות) ואוננות בין 3 פעמים ביום לפעם בשבוע. הייתי מגיע למצבים של חוסר שפיות (כמו לחרוש את הרכבת לאורכה ולרחבה כל הנסיעה כדי לא לפספס שום תאווה) פעמים רבות וללא התמודדות רצינית מצידי.
אולם כעת ב"ה השיגרה היומיומית שלי היא כמעט ללא תאווה, הפנטזיות נעלמו כמעט לחלוטין, החסימה שלי מונעת ממני לעשות שום חיפוש של תאווה, כך שאני אפילו לא מנסה. אני מגיע למצבים של חוסר שפיות במבטים ברחוב רק לעיתים  רחוקות ולאחר נסיון ארוך שבחלקו הראשון אני מצליח לעמוד.

אולם אני תקוע ולא מתקדם - בזמני קריזים, טרם הצלחתי לעבור קריז בצורה מפוקחת ורצינית, גם כשהיו לי יותר מ100 ימי נקיות בשנה האחרונה - היה זה בזכות החסימה, כי לא הצלחתי להגיע לתאווה. אך כאשר אני נמצא במקום בו יש אפשרות להגיע לתאווה באינטרנט (לעיתים רחוקות... בין פעם בחודש לפעם בארבעה חדשים) אני נופל בקלות אם אני במצב של קריז.
בכלל, במצבי קריז אני עושה השתדלות מועטת ביותר, עושה טלפון לאחד או שני חברים מהפורום שיש לי קשר טלפוני איתם, כותב איזה שיתוף בהאנגאוסט או בפורום שקשה לי - וזהו... יוצא ידי חובה...  זה דבר גדול ועוזר במידה מסויימת, אבל לא מספיק בכלל, בוודאי אם הקריז גדול וחזק.

ב"ה בשנה ו4 חדשים הנפילות שלי שהיו כאמור בין 3 פעמים ביום לפעם בשבועיים צומצמו מאוד, הגעתי לרצפים של יותר מ30 יום בדרך כלל ופעמיים לרצף של יותר מ100 יום. זו התקדמות גדולה, אבל בשלב הזה עלי לחשוב קדימה ולמצוא את הדרך שבעז"ה תקדם אותי עוד יותר.

בנוגע לחיים שלי - ב"ה אין לי בעיות בזוגיות, לא ביחסי אישות (האמת שבעניין זה הייתי מרגיש לא מסופק בעבר, אבל ב"ה מאז תחילת ההתמודדות דרך האתר - ושקיבלתי על עצמי לא ליזום יותר מפעם בשבועיים - זה השתפר מאוד מאוד וההרגשה הקודמת חלפה לה כמעט) ולא בויכוחים כל שהם עם האישה ולרוב אנו תמימי דעים חוץ מויכוחים רגילים פה ושם שלא מגיעים לטונים גבוהים.
ב"ה אין לי בעיה כלכלית, אני לא עשיר בכלל, אבל יש לי לחם לאכול ובגד ללבוש ולא רע לי.
מה שכן אני בעבודה מאוד לחוצה ומלחיצה, ב"ה עושה אותה טוב, אבל היא מאוד תובענית, לפעמים בשעות לא שעות ועם אחריות לגייס עשרות אלפי שקלים בחודש לפרוייקט, מה שכולל פגישות ונסיעות ועוד בלאגן, חוץ מהתביעה של העבודה עצמה. יתכן שזה גורם לי לרצות לברוח, אך בזמן שהייתי אברך - התאווה הייתה הרבה יותר שולטת בי, כך שאני מרגיש שהעומס של העבודה והאחריות הרבה שעל הכתפיים משכיח ממני ומרגיע במקצת את התאווה.

כל זה - מצבי ההווה. לאור זאת - עלי להמשיך לחשוב מה אני משנה, מה עלי לעשות. מאמין בה' יתברך - שכשם שהמציא לי את הפורום הזה שקידם אותי כ"כ הרבה - כך יעזור לי למצוא את הדרך שתקדם אותי הלאה. בכל מקרה עלי לכתוב בקרוב פוסט ארוך על איך אני ממשיך להתמודד ומה אני מוסיף.

ה' יעזרנו על דבר כבוד שמו

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 1 יום #135939

• lamedmoti
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג כסף

אני לא יודע אם אני במקום של לתת עצות.

אבל מה אתה חושב על לגשת לעזרה מקצועית? או להשתתף בקבוצות חיות?

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 18 שעות, 41 דקות #135946

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 58 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני גם לא במקום של לתת עצות.
כי כולנו באותה סירה ומה שאנחנו חושבים היום לפעמים משתנה מחר,
אבל מה שנראה לי רק להיום,
זה שתמשיך לעבוד על לא להילחץ ממרוץ החיים,
כן לעשייה,
כי בטלה מביאה לידי חטא,
וכמו שאמרת שהיום הרבה יותר קל לך,
אבל מצד שני לא לקחת אחריות נפשית,
על התוצאה,
בקיצר,
כמו שאומרים בתוכנית (אפילו שאיני מצועדיה),
תמסור את החיים לקב"ה,
אוהבים,
תמשיך להשקיע בהחלמה,
חשוב שנזכור,
ההחלמה היא תהליך.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 18 שעות, 20 דקות #135947

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך מאד המשתוקק היקר
באמת היא שאתה עושה דרך מדהימה והשירות והעידוד שאתה נותן - זה ממש נפלא, אשרך ואני מאד מעריך ומזדהה אתך, אבל דבר אחד אני חושב שזה ברור להישאר נקי לגמרי - זה בידיים של בוראי מהרגע שאני מוסר לו את זה ומבין שאני לא יכול לבד, אם אני עדיין מנסה לשלוט ולנהל ולגייס... אז אני יצליח לשרוד - להיות נקי תקופה אבל זה פתאום יפול... 
מאחל לך לכתוב פוסט ארוך שיסביר לנו מה קורה באמת יותר עמוק...
בסופו של יום אנחנו בני אדם ולא הכל הולך לפי מה שאנחנו רוצים...

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 17 שעות, 21 דקות #135952

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 12 ימים
  • דירוג זהב

המשתוקק היקר לליבי לא ידעתי ממה שעובר עליך כי כל השבוע הייתי חולה...
מחכה לפוסט שלך ומאוד התחברתי לדברים שלך.
מחד ההודיה על ההתקדמות ומאידך החיפוש אחר הקומה הבאה.
מתפלל להצלחתך ומעריך אותך המון.
שבת שלום בהצלחה

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 17 שעות, 15 דקות #135953

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 165 ימים
  • דירוג פלטיניום

גם אני לא נותן עצות וכו' וכו' ואידך זיל גמור... 
רק אומר שאני אצל עצמי רואה שבכל פעם שיש לי 2 אופציות ופעולות בהחלמה אחת אני רוצה לעשות ומרגיש נוח איתה, והשניה שלא בא לי ואני ממש לא רוצה לעשות... 
בכל פעם האופציה הנכונה בשבילי היא זאת שאני 'לא רוצה' ... כי כשזה מגיע למחלה אני לא יכול להיות הרופא של עצמי בשום פנים ואופן, אני בהחלט יכול להיות התליין.... 
אין חבוש מתיר עצמו. 

זמן ליצירת דף: 0.60 שניות

Are you sure?

כן