ברוכים הבאים, אורח

רק בשבוע שעבר הגעתי לפה...
(0 צופה) 

נושא: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... 7988 צפיות

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 3 שבועות, 3 ימים #130985

אשריך ר' משתוקק הגיבור!

שמח יחד איתך אחי על הצלחתך ב"ה.
תודה על השיתוף, על הדרך ועל הגבורה שלך.
מתחזק מאוד מדרכך.

תמשיך להצליח בעז"ה אחי היקר!
אוהב ומעריך

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 3 שבועות, 2 ימים #131004

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 104 ימים
  • דירוג פלטיניום
עמיחי147 כתב on 28 דצמ' 2020 21:39:

מה שאתה מספר נשמע דומה לסיפור שלי. אני גם הייתי מכור מאז שאני זוכר את עצמי לדבר הזה שלא ידעתי מהו בכלל, רק ידעתי שמדי פעם מתעורר בי רצון לעשות את זה ושאני לא יכול להפסיק, לא משנה כמה זמן אני אנסה.
רציתי להגיד לך ש: א. תגיד תודה לבורא שלא נכנסת לפורנו יותר מדי ושאתה משתמש ''רק'' בדמיון, כי הפורנו עושה הכול לגרוע יותר.
ב. יכולה להיות שאתה מכור ואז כדי לנסות לטפל בזה עם האתר פה ואם זה לא יעבוד אז ללכת לאיזה משהו מקצועי.

אני יכול להבין את הניסיונות החוזרים להפסיק ואת הנפילות שבאות ורגשות הבושה, השנאה העצמית ועוד ועוד.
אני רוצה להגיד לך להיות חזק!! יכול להיות שלא תאמין לי אבל אנשים הצליחו לצאת מזה, אני מבקש ממך שלא תאבד את התקווה ואם איבדת אז תקבל את עצמך ככה, קבלה עצמית מאוד עוזרת.
אני מאוד מבין אותך וכותב מדם ליבי עליך, יהי רצון שתצליח להשתקם וכשזה יקרה אתה תביא אור ענק לעולם ואשתך תבין כמה היא זכתה בך.

אמן! תודה רבה לך על הדברים. 

חזק ואמץ! ריגשת אותי.

תודה לכם גם אחת שאלתי והכרת תודה היקרים.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 2 שבועות, 4 ימים #131223

• לשוב הביתה
  • רצף ניקיון נוכחי: 186 ימים
  • דירוג פלטיניום

בע"ה עוד ארבעה ימים שמפניה ;-)

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 2 שבועות, 2 ימים #131374

ר' משתוקק היקר הכל כבר מאורגן, אני מתחיל להוציא את הכיבוד אחי.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 2 שבועות, 1 יום #131404

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג פלטיניום

משתוקק משתוקקים לחגוג אתך...

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 2 שבועות, 1 יום #131472

• לשוב הביתה
  • דירוג פלטיניום

המשתוקק מודד חליפות לאירוע;)

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 2 שבועות, 1 יום #131474

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • דירוג זהב
אני מקווה שאני מוזמן , תזרוק לי חבל אחרי שאתה תהיה עולה לקומה ה90 (: .

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 2 שבועות, 1 יום #131490

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

חחח

תודה חברים יקרים.

כרגע צופה בתוצאות המדגמים עם חברי המטה, מיד נכנס לתת את נאום הניצחון...

:-)

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 2 שבועות #131499

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים!

כעת אני חוגג ב"ה חגיגה כפולה -
90 יום לנקיות - ושנה שלמה מכניסתי לפורום - תחילת המסע הממושך.
אולם אני חש - שחגיגת ה90 יום - מינורית לעומת רגשי ההודיה לבורא עולם שמציפים את ליבי - על שנה שלמה של מסע ממושך פה בפורום המיוחד הזה.

ב8 השנים שקדמו לשנה האחרונה - האוננות הייתה אצלי מעשים שבכל יום... מ4 פעמים ביום עד פעם בשבועיים במקרה הטוב. הייתי מחפש תמונות תאווה בעיתונים ובכל מקום אפשרי...  לא הייתה לי אפשרות אינטרנטית ב"ה, הפורנו הגיע רק לפני כשנתיים, ומשך אותי בקסמו. הרגשתי לבד... חוסר שליטה...  למחשבה על ה"חוסר אונים" הגעתי לבד...  לא הייתי צריך ספרות כל שהיא בשביל זה, חייתי את זה. הייתי בטלן גדול...  מגיע לכולל - "ומשום מה" מבלה כמה פעמים ביום - זמן רב בשירותים...  את שאר הזמן בפינת קפה... שכן בין אוננות לאוננות אין חשק ללמוד...
בזבזתי את הזמן ואת כשרונותי - לא מרוע אלה מאובדן שליטה. וכ"כ רציתי ללמוד...  כ"כ רציתי, לכן הייתי מנסה שוב ושוב...  מתחיל מלא מסכתות, מלא ספרים... ונופל ונופל ונופל...  הגעתי למצב שבאמת לא הבנתי מה אני צריך לעשות עכשיו.

הלב שלי אכל את עצמו, חשתי כמאבד את 2 העולמות...  כפשוטו. היו לילות של בכיה...  איזה לילות...  זעקתי לה'... הייתי אומר לו - שנינו השיא של העולם...  זה לעומת זה... אני ריקבונו של עולם ואתה ריבונו של עולם...  הייתי בייאוש... הייתי אומר לה' - אני לא מבקש שתקח את נפשי - רק כי זה לא הוגן כלפי האישה... כדי לא לצער את ההורים...  

אמנם לדאבוני שוב ושוב- עבר קציר, כלה קיץ - ואני לא נושעתי.

עד שיפוח היום ונסו הצללים - לפני שנה - ביום הבהיר - כ"ד טבת (יום הילולת כ"ק אדמו"ר בעל התניא מחב"ד זיע"א) שוטטתי באינטרנט במטרה לחפש תאווה ונתקלתי בכתבה ישנה שמטרתה לצחוק על הפורום הזה, סיפרו בלעג איך אנשים מבועתים מהאוננות ועל המשחק מילים של הדתיים - "שז"ל"...  "התאווה"... וכדומה.
כשקראתי את זה - קפצתי לרגע ממקומי,  הן זה בדיוק מה שאני צריך! מצאתי את שאהבה נפשי!
מיד נכנסתי לפורום - שהוכיח את עצמו מיד!  אחזתיו ולא ארפנו!

מאז כניסתי לפורום - כל רצפי הנקיות היו מעל שבועיים - וב"ה אני מגיע כעת ל90 יום בפעם השניה. 
באופן טבעי - כי אני בן אדם מכור ולא מלאך - היו גם נפילות, הבנתי שזה דבר שצפוי לקרות ולכן לא נסגתי מזה אחור,  מיד אחר הנפילה הרגשתי רע עם עצמי - אבל השתדלתי להתאושש כמה שעות אחרי זה ולהיות בשמחה - מתוך הבנה שאני ב"ה בתהליך החלמה - שלא נפסק בגלל אותה נפילה... - ההיפך - היו לי השנה רק 6 נפילות!  לעומת כמה מאות נפילות אשתקד.

כמובן - לא החלמתי. אני עדיין מכור - אך ב"ה בתהליך החלמה. מרגיש שיפור, שינוי והתקדמות גדולה בכל תחומי החיים.
לענ"ד מה שעזר לי - זה שיתוף תמידי בפורום, כתיבה והעלאת דיונים, קריאה רבה וכתיבת תגובות ודברי חיזוק לחברים יקרים. שיתופים וכתיבה בקבוצות האנגאוסט. - קשר טלפוני עם 2 מחברי הפורום, וחסימה הרמטית!

וב"ה אני רואה תוצאות טובות. תודה לקב"ה שכיוון אותי לפורום ועזר לי עד כה,  כה יתן וכה יוסיף!

תודה לכם חברים יקרים על העידוד והכוחות שאתם נוסכים בי! מה הייתי עושה בלעדכם?  תודה רבה לכם!!!  שלי - שלכם הוא!  שתהיה הצלחה רבה בתהליך הנקיות לכולנו בזרת ה' ובישועתו - בקרוב ממש! אכי"ר.

נערך לאחרונה: לפני 2 שבועות על ידי המשתוקק.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 2 שבועות #131500

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • דירוג פלטיניום
שיתוף מרגש !!
מזדהה מאוד עם הכאב של העבר, שמח ריתך בשמחת ההווה, ומתפלל איתך בתקווה על העתיד!
חזק ואמץ ה' עמך גיבור החיל!!
כה לחי!

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 2 שבועות #131502

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה ר' עשר שמעון האהוב על התגובה והחיזוק.

בהצלחה רבה בעז"ה,  בקרוב אצלך - ג"כ בפעם השניה

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 2 שבועות #131509

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 25 ימים
  • חבר קבוע

תודה לך, גם אנו במסלול, מקווים להגיע לתשעים יום, ולשלוש מאות שישים וחמש יום, וכן הלאה. והכל מהיום בלבד. 
בעזרת ה' ליל שבת הזה, כשאעשה קידוש יהיה כבר הליל שבת השני שאני עושה קידוש, אחרי שטבלתי ביום שישי, להוסיף טהרה, ולא בשביל להוריד טומאה. 
אני מציע לכולם להיכנס לכאן מה שיותר. ובפרט ברגעים שמרגישים גרוע ולא מנוצל. 

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 2 שבועות #131511

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 525 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים!!

* מחיאות כפיים סוערות *

* ועוד *
* ועוד *
* ועוד!! *

כל הכבוד על הדרך המדהימה שעשית! על הנקיות הארוכה על ההתמדה על הקימה אחרי נפילות במקום לשקוע! על ההסתכלות על החיובי במקום על השלישי בכל רגע! על האופטימיות ועל האמונה בדרך שלך !

כל הכבוד על 90 ימים נקיים ! זה לא מובן מאליו בכלל! אסירות תודה לבורא עולם על הסיעתא דשמיא האדירה ששלח לך!

מאחל לך ומתפלל עבורך שתמשיך בדרך הזאתי ותזכה לנקיות מתמשכת מעתה ועד ביאת משיח צדקינו, אמן ואמן! 

אוהבים

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 2 שבועות #131512

אח יקר וגיבור!!
שמח בשמחתך ומאחל לך הרבה הצלחה בהמשך הן בהחלמה שלך והן בעזרה לאחרים.
חזק ואמץ!!!
שבת שלום!!!

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 2 שבועות #131527

• לשוב הביתה
  • דירוג פלטיניום

אלוף!! לגמרי אירוע חגיגי!
אשריך המשתוקק היקר! תמשיך לחזק אותנו באתר.. בין המיוחדים באתר!

אוהב ומעריך מאוד אחי! המון הצלחה! לעוד ימים נקיים בע"ה!

זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן