ברוכים הבאים, אורח

רק בשבוע שעבר הגעתי לפה...
(0 צופה) 

נושא: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... 6188 צפיות

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 5 חודשים, 2 שבועות #123898

• KOBIWWD
  • חבר קבוע

משתוקק יקר..

כתבת שקצת התביישת לעדכן יום אחד..
אז הנה אני..
עדכנתי כעת יום אחד.

עבורי,
עצם הספירה, עצם המודעות
היא "ה"דבר..

וזה הרבה בזכותך.

תודה רבה!!

יומטוב.
הכי טוב!!

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 5 חודשים, 2 שבועות #123902

• aviyodea
  • רצף ניקיון נוכחי: 204 ימים
  • דירוג זהב

משתוקק יקר

השלמתי קריאה של כמה ימים, והצטערתי לשמוע על הנפילה שלך..

אבל בד בבד שמחתי לראות את הרצון והשאיפה שוב שלא ליפול, והכי הרבה שמחתי לראות שאתה לא חוזר לשם למרות שהכל זמין.

אשתף אותך שלי בתחילת הדרך הייתה גם נפילה ביום ה19 אבל בשונה ממך ניצלתי את ההזמנות ליפול עד יום המחרת ורק למחרת עצרתי את עצמי. ולאחר מכן נפלתי אחרי יותר ימים, אבל תמיד ראיתי את הצד הטוב, את ההתקדמות, וגם אתה כך!! אתה רואה את הטוב שקיבלת שהנפילות מעטות ביחס לעבר, ואת הנקודות אור שאתה נחוש להגיע אליהם..

בטוחני שתגיע, חז"ל אמרו 'הבא להיטהר מסייעים בידו' אז בטוח מסייעים בעדך, חז"ל לא אמרו שזה דרך רק של עליה, כי הרבה פעמים הסיוע הגדול והכח הגדול להתעלות ולהמשיך נובע מתוך ההסתכלות על הנפילה, ואם הנפילה הייתה לאחר שניסית לצבור רצף והתקדמת היא נותנת הרבה כוחות ומחזקת את ה"צעד הראשון" ונותנת יציבות לדרך היפה בהמשך..

הצלחה וכל טוב!!

נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים, 2 שבועות על ידי aviyodea.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 5 חודשים, 2 שבועות #123909

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכולכם - אחת שאלתי,  קוביד, ואבי יודע....

היום היום החמישי
ה' יעזרו ויסייענו גם הלאה

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 5 חודשים, 2 שבועות #123945

• לשוב הביתה
  • רצף ניקיון נוכחי: 125 ימים
  • דירוג פלטיניום

מדהים אח!
עלה והצלח, מאחוריך!

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 5 חודשים, 1 שבוע #123973

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

תודה לך לשוב הביתה היקר

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 5 חודשים, 1 שבוע #123994

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
יום השישי...  בסיעתא דשמייא.

אני רוצה לערוך "מאזן" וחשבון נפש (לא במקרה הר"ת של חשבון נפש הוא הר"ת של חטאת נעורים...)
היכן הייתי בעבר והיכן אני היום ובעיקר לאן פני מועדות.

אז עד לפני כ"ו טבת השנה - הייתי במקום מאוד לא טוב... מצב שהלך והידרדר...  במשך 8 שנים מאונן - לפעמים 3 פעמים ביום ולפעמים פעם בשבועיים...   מחפש לראות מראות אסורות....  ופורנוגרפיה כבדה... השוטטות שלי באתרי תאוה הלכה וגדלה...  בחדשים האחרונים - מאז התחלתי לעבוד במקום שיש לי בו אינטרנט זמין - זה נהיה כל יום (בבית אין לי אינטרנט ב"ה).
ובכן בכ"ו טבת גיליתי את האתר במקרה...   אין מקרה בעולם....   בורא עולם החליט לפתוח לי פתח...
התחלתי לשתף... לקרוא... ובעיקר להגיב המון...  עשיתי ספירות...
ומאז אני נקי עם 3 נפילות בלבד (ב140 יום בערך...) שזה ממש הזוי מבחינתי... המעידות גם הן התמעטו מאוד ב"ה. היום - בשונה מבעבר -  לא כל מעידה שלי מובילה לנפילה.

מצד שני אני עדין מכור.... שקוע עמוק בתאווה. מתמודד עם יצר לא פשוט בכלל... זה לא קל...  נופל מידי פעם... לא נקי יותר מ85 יום ברצף...

אבל ב"ה שמח, רגוע...   עם תקווה להצליח ולהשתנות.

אבל אנחנו בני אדם ולא מלאכים... אז אני חייב לזוז כל הזמן קדימה... לעשות עוד מהלכים שיקדמו אותי יותר.

לפני שהגעתי לאתר היקר הזה - מעולם לא שיתפתי אף אחד בנפילות שלי.  התכנסתי בתוך עצמי, עם הכאב שלי... אף אחד לא ידע... אף אחד לא חדר פנימה.
הכניסה שלי לאתר הביאה עימה שינוי גדול ותפנית בשיטת ההתמודדות. התחלתי לשתף... להתכתב עם חברים. לקבל עידוד ולהחזיר חזרה.
אין עלכם חברים יקרים - קיבלתי ממכם המון.
אמנם כל זה - עוזר לי מאוד...  אבל אסור לי לעצור בשלב הזה... עלי ללטש יותר את ההחלמה.
ב"ה אתמול היה לי האומץ ועשיתי שינוי נוסף... דבר שאף פעם לא העזתי ואף פעם לא חשבתי שאני אעשה... - הזדהתי ודיברתי בטלפון במשך זמן ארוך עם אחד החברים המחלימים פה - מתרפא היקר,  השיחה זרמה והייתה טובה (לפחות בשבילי).

אני מקווה שאמשיך בדרך הטובה ועל המסלול הנכון עד להחלמה מלאה בעזרת ה' יתברך  

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 5 חודשים, 1 שבוע #124000

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • דירוג זהב
המשתוקק כתב on 16 יוני 2020 14:16:
יום השישי...  בסיעתא דשמייא.

אני רוצה לערוך "מאזן" וחשבון נפש (לא במקרה הר"ת של חשבון נפש הוא הר"ת של חטאת נעורים...)
היכן הייתי בעבר והיכן אני היום ובעיקר לאן פני מועדות.

אז עד לפני כ"ו טבת השנה - הייתי במקום מאוד לא טוב... מצב שהלך והידרדר...  במשך 8 שנים מאונן - לפעמים 3 פעמים ביום ולפעמים פעם בשבועיים...   מחפש לראות מראות אסורות....  ופורנוגרפיה כבדה... השוטטות שלי באתרי תאוה הלכה וגדלה...  בחדשים האחרונים - מאז התחלתי לעבוד במקום שיש לי בו אינטרנט זמין - זה נהיה כל יום (בבית אין לי אינטרנט ב"ה).
ובכן בכ"ו טבת גיליתי את האתר במקרה...   אין מקרה בעולם....   בורא עולם החליט לפתוח לי פתח...
התחלתי לשתף... לקרוא... ובעיקר להגיב המון...  עשיתי ספירות...
ומאז אני נקי עם 3 נפילות בלבד (ב140 יום בערך...) שזה ממש הזוי מבחינתי... המעידות גם הן התמעטו מאוד ב"ה. היום - בשונה מבעבר -  לא כל מעידה שלי מובילה לנפילה.

מצד שני אני עדין מכור.... שקוע עמוק בתאווה. מתמודד עם יצר לא פשוט בכלל... זה לא קל...  נופל מידי פעם... לא נקי יותר מ85 יום ברצף...

אבל ב"ה שמח, רגוע...   עם תקווה להצליח ולהשתנות.

אבל אנחנו בני אדם ולא מלאכים... אז אני חייב לזוז כל הזמן קדימה... לעשות עוד מהלכים שיקדמו אותי יותר.

לפני שהגעתי לאתר היקר הזה - מעולם לא שיתפתי אף אחד בנפילות שלי.  התכנסתי בתוך עצמי, עם הכאב שלי... אף אחד לא ידע... אף אחד לא חדר פנימה.
הכניסה שלי לאתר הביאה עימה שינוי גדול ותפנית בשיטת ההתמודדות. התחלתי לשתף... להתכתב עם חברים. לקבל עידוד ולהחזיר חזרה.
אין עלכם חברים יקרים - קיבלתי ממכם המון.
אמנם כל זה - עוזר לי מאוד...  אבל אסור לי לעצור בשלב הזה... עלי ללטש יותר את ההחלמה.
ב"ה אתמול היה לי האומץ ועשיתי שינוי נוסף... דבר שאף פעם לא העזתי ואף פעם לא חשבתי שאני אעשה... - הזדהתי ודיברתי בטלפון במשך זמן ארוך עם אחד החברים המחלימים פה - מתרפא היקר,  השיחה זרמה והייתה טובה (לפחות בשבילי).

אני מקווה שאמשיך בדרך הטובה ועל המסלול הנכון עד להחלמה מלאה בעזרת ה' יתברך  

וואו ! איך התמונה נראת שונה שעושים זום אוט .
זה רק מראה כמה היצר הרע שקרן שרוצה לגמד כל הישג של עמל .
אם נבדוק באחוזים - עשית שינוי של מאות אחוזים לשיפור,זה הישג ענק ![spoiler][/spoiler]נתת לי הרבה תקווה להמשך הדרך . עלה והצלח ! שה' יהיה בערך תמיד .

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 5 חודשים, 1 שבוע #124018

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2129 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

אשריך המשתוקק היקר שאתה ממשיך ומנסה ומצליח להתקדם
בחוויה של ההחלמה שלי, כל יום שהצלחתי לעבור נקי בחודשים הראשונים של תחילת הדרך היו שווים זהב טהור, הם היו הרבה יותר קשים ולכן גם הרימו אותי הרבה לאין ערוך מאשר בהמשך הדרך שאני כבר לצערי שוכח הרבה פעמים עד כמה זה לא מובן מאליו בשבילי להישאר עוד יום נקי, רק להיום.
מתפלל שהשם ימשיך לעוזרנו להתקדם בדרך העולה אליו
באהבה
'פנימה'

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 5 חודשים, 1 שבוע #124027

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג זהב

אח יקר.
מקום ראשון בתגובות וחיזוקים.
כל כך הרבה טוב יש בך

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 5 חודשים, 1 שבוע #124057

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

תודה לכם אחי ורעי - חיזקתם אותי!

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 5 חודשים, 1 שבוע #124086

• Onhorseback
  • דירוג כסף

חבר אהוב .
לא שמתי לב שיש לך יומן משלך , אחרי היותי נטוע בפורום של ה-90 יום.

תודה שאתה ממשיך ומחזק בעקביות שאין כמותה .ה' יהיה בעזרת תמיד ויאיר עליך שפע של אור וטוב.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 5 חודשים, 1 שבוע #124121

• לשוב הביתה
  • דירוג פלטיניום
Onhorseback כתב on 17 יוני 2020 21:50:

חבר אהוב .
לא שמתי לב שיש לך יומן משלך , אחרי היותי נטוע בפורום של ה-90 יום.

תודה שאתה ממשיך ומחזק בעקביות שאין כמותה .ה' יהיה בעזרת תמיד ויאיר עליך שפע של אור וטוב.

אמן!! מילה במילה..מצטרף לברכה:)

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 5 חודשים, 1 שבוע #124123

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכם חברים על התמיכה.

בימים האחרונים אין לי נסיונות מיוחדים, ובעיקבות חוסר הנסיונות עולה במוחי תובנה על עצמי - 
כשאני רציני בתהליך ההחלמה - קורה שיש כמה ימים ללא כריז... אם כך למה לפני תחילת תהליך ההחלמה - הנפילות היו כמעט כל יום??
כנראה שזה היה "תחילתו באונס וסופו בפשיעה"...  אכן בזמן קריז - הייתי סוג של אנוס, אבל בסתם ימים - פשוט הבאתי את זה על עצמי - בלי שום קריז - רק כי לא היה לי חשק להיזהר, וגם ממיילא הייתי מיואש, אז למה לא להנות?

רק כעת אני יכול להעריך נכונה את הכוחות שה' נתן לי ואת האפשרויות שלי להתגבר.

ה' יעזור לכולנו

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 5 חודשים, 1 שבוע #124214

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

בלילה האחרון היו לי חלומות של תאווה... גם במהלך הבוקר קפצו במוחי - תמונות גסות מסרטי הפורנו שפיטמתי בהם את מוחי רק לפני 11 יום..
גם בשלום בית - היה פחות רגוע (לא משהו קשה ח"ו, אבל לא חלק).
ה' יעזור לי להצליח להישאר בנקיות... אני לא רוצה ליפול יותר

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 5 חודשים, 1 שבוע #124219

• לשוב הביתה
  • דירוג פלטיניום

וואי כל כך מכיר את זה..לפעמים אני קם בבהלה שנפלתי ואני צריך להתחיל מחדש, אבל שמח לגלות שזה חלום..
אתה בע"ה גם לא תיפול! זה גל שיעבור! קטן, שמנסה לעבוד עלינו!
אנחנו כאן..אם הוא ממש מנסה להתגבר שתף אותנו לפני..
אוהב אח יקר!!

זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן