ברוכים הבאים, אורח

רק בשבוע שעבר הגעתי לפה...
(0 צופה) 

נושא: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... 33160 צפיות

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 4 שבועות #142156

וואו... גם אני נעדרתי לתקופה וכשפתחתי את האתר הגעתי ישר לכאן והתימה התפוצצה לי מבפנים "מה??" אשריך אשריך אשריך משתוקק שאתה קם. אני בטח גם הייתי קם בסוף אבל אצלי זה היה שובר ברמה מטורפת. הלוואי ובכלל אגיע למה שאתה עשית. תמשיך בכל עוז, 'חולים' עליך ;-)

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 4 שבועות #142169

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה!

ב"ה 13 ימים לנקיות בגי' אהבה וגי' אחד.

היום הייתי בגן חיות עם אשתי והילדים, נהננו ב"ה, אך היו כמה וכמה מעידות בהסתכלות על נשים לא צנועות.
מצד אחד לא נסחפתי יתר על המידה - לא "חיפשתי" תאוה ולא היה רצון לחפש (כפי שהייתי עושה לפני שנתיים, למשל ברכבת, עובר מקרון לקרון ללגום עוד ועוד תאווה וכן במקומות אחרים) וגם היו פעמים שהסתובבתי כדי לא להסתכל.
אבל כן הסתכלתי כמה פעמים בנשים לא צנועות שעברו לידי מתוך רצון להסתכל.

ה' יזכנו להתגבר!

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 3 שבועות #142182

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 709 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד, שלושה עשר, אתה יודע, ובזכות זה אחד אלוקינו.
תמשיך הלאה.

קטונתי לתת עצות לאלוף הפורום. אך בכל זאת אומר מה עוזר לי בנושא של שמירת העניים ברחוב. גם אני גר בישראל, ויש קיץ, וצריך לצאת ויוצא להיפגש. והאמת שהיצה''ר כזה מוצלח, שאפילו לא יודע לומר אם הוא מתקיל אותי יותר עם נשים לא צנועות מאשר עם צנועות. 
העצה שאני מצאתי, כל פעם שאני תופס את עצמי רוצה להסתכל, אני מוריד את העניים ומתחיל לדבר עם הקב''ה. מספר לו שבעצם אני רוצה להסתכל, ואני שומר על עצמי לכבוד שמו יתברך, ואני מבקש ממנו בזכות זה ... כל פעם אני מבקש מה שאני צריך, לאו דווקא שיעזור לי להיות מפוכח, אני יכול לבקש על פרנסה, על רכב שהתקלקל, על תורה שאני לומד שאבין, על העבודה, על נחת מהילדים. אני מדבר באריכות. - הדבר גורם לי שאני לא רוצה לפספס את הרגע, את הזכות של התפילה הזו.
כבר בתור בחור צעיר, ראיתי את הרעיון בספר חיי עולם, הוא מסברי שגדולי המוסר האריכו להסביר את חומר החטא, ולא האריכו להסביר את גדול הזכות בכל התגברות בפני עצמה. 
ובהמשך שמעתי הרחבה לרעיון זה מת''ח גדול שהביא את דברי רבינו יונה בשערי תשובה שע"א, בעיקר העשירי מעיקרי התשובה כתב להיטיב פעליו בדבר אשר זדה עליו. אם הסתכל בעריות יתנהג בשחות העינים, אם חטא בלשון הרע יעסוק בתורה, ובכל האברים אשר חטא ישתדל לקיים בהם המצוות וכו', רגלים ממהרות לרוץ לרעה יהיו רצות לדבר מצוה, לשון שקר אמת יהגה חכו ופיו יפתח בחכמה ותורת חסד על לשונו, ידים שופכות דם פתוח יפתח את ידו לאחיו לענייו, וכו'. עכ"ל. המתבונן ימצא שבכל אחד מהאיברים מצא רבינו יונה מה מצווה אפשר לעשות כנגד החטא, בלשון שדבר רע יעסוק בתורה, ברגלים שרץ לרע ירוץ למצווה, בידים ששפך דם יתן צדקה לעני. וא"כ קשה מה טעם בעניים שהסתכל בעריות אמר שינהג בשחות עניים, והיכן מצאנו מצווה של שחות עניים, והיה צריך לומר שיקדש אותם בקריאת דברי תורה.
וביאר שהרעיון של תשובה שחושך לא מגרשים במקלות, אלא בעשיית טוב, ולכן אפשר לעשות משמירת העניים רגע של עשה טוב, ולא רק סור מרע. 
תמשיך להצליח.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 3 שבועות #142210

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה אח יקר, זו עצה מוכרת כאן בפורום, אך מעולם לא עזרה לי לצערי. ההתמכרות שלי חזקה מזה.

ב"ה  18 ימים לנקיות!
ליל הסדר עבר בהתרוממות מיוחדת, אחד מלילות הסדר הכי טובים שהיו לי בחיים.
עם זאת, התפתחה אצלנו בעיית שלום בית בקשר לטיפול בילדים, ויכוחים שאני לא זוכר עם אשתי...  זה מאוד משפיע על שמחת החיים שלי.

היה לי היום מעידה קטנה ברשת במחשב של ההורים, דקה של תאווה ביוטיוב, וכן פנטזיות. אני חש תאווה גדולה, אך ללא יכולת ליפול ברשת כעת ב"ה, כי אשתי ישנה בחדר עם המחשב  :-)

תודה לך ה' יתברך על הכל! עזור לי גם הלאה שאשאר נקי!

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 3 שבועות #142218

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים.

היום היה לי יום קשה, קריז רציני.
למעשה הקריז התחיל אתמול כמו ששיתפתי. לאחר השיתוף אתמול הלכתי לישון ועלתה לי בראש מחשבה לא שפויה לפתוח פורנו במחשב למרות הסיכון - שאשתי ישנה בחדר! ב"ה הדפתי את המחשבה ובזכות "אשתו משמרתו" וכן לאחר שהתפללתי לה' שיציל אותי לא פתחתי את המחשב הבעייתי.

הבוקר בשחרית עיינתי באמצע התפילה בעלונים דתיים לאומיים על מנת לחפש תאווה! אח"כ ב"ה למדתי חברותא והייתה לי הפוגה קצת.
לפני הצהריים לגמתי תאווה ברשת במחשב הנ"ל = ב"ה לא פורנו או עירום, אבל תאווה גדולה - במשך כחצי שעה לפחות, ה' ירחם.
אח"כ חזרנו לבית ב"ה (כעת אין לי מחשב פתוח...) והלכתי לנוח ופינטזתי על תאווה מפורשת שעתיים בערך, הגעתי לגרוי ובנס לא הגעתי לגמירה.

המצב שלי כרגע בעייתי ואני בחוסר אונים.
מתפלל לה' שיצילני

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 3 שבועות #142228

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

ב"ה היום הכל התהפך לטובה. הקריז נגמר.
הייתי בטיול עם המשפחה בשמורת טבע בשומרון, היינו היחידים שם וזה עזר לי להתמקד רק במשפחה ובנוף ולא בפיתויים ומרעין בישין. נהנתי מאוד והרגשתי שאני מקבל כוחות רעננים חדשים.

תודה לך ה' יתברך! חג שמח לכולם!

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 2 שבועות #142236

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

ב"ה עברו עלי ימים טובים ונקיים, ללא זכר לימים הקשים שעברו.

כה יתן ה' וכה יוסיף!

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 2 שבועות #142262

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב

יישר כוח שעברת את זה.
נראה ניסיון לא קל בכלל!

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 2 שבועות #142268

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה!

ו"הכל חוזר אלי, מן המסע ממנו באתי אין שלום"....

מעדתי בפנטזיות.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 2 שבועות #142281

למשתוקק- נגעת לי בלב אמנם אני לא נשוי אבל הקושי שלך מובן לי ואני מזדהה איתך בכמה עיניינים אני מקווה בשבילך שאתה תמצא ישועה וגאולה

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 2 שבועות #142300

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

אתמול בלילה כשהלכתי לישון ג"כ מעדתי בפנטזיות וכך גם הערב כשנחתי (זה קורה לי כשאני עולה על מיטתי לנוח). האמת שהערב לפני שנחתי, ידעתי שזה יקרה.
אני צריך לחשוב על כך, מה אני עושה כדי לא למעוד בזה שוב.

יעזור ה'!

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 2 שבועות #142304

זמן החשיבה אפשרי בכל רגע... כנראה בעיקר שיש לך את הפנאי לקרוא את ההודעה הזו

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 2 שבועות #142326

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

יעזור ה' שאתגבר על הפנטזיות, אתמול הן היו בצורה מופחתת.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 2 שבועות #142338

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

היום היה לי ויכוח קשה עם רעייתי בעקבות קושי שלה עם אמא שלי. מרגיש שהשלום בית שלי עולה על שרטון בין היתר בעקבות תסבוכות משפחתיות.
השנה הראשונה לנישואין הייתה אצלי גיהנם (בעקבות מחלה מסויימת של אשתי), ואח"כ היו 5 שנים נפלאות ומיוחדות. אך בחצי שנה האחרונה השלום בית שלי סופג חבטות לא קלות.

כל זה מצטרף לקושי בירוקרטי רציני שאני חווה בימים האחרונים במסגרת פעילותי בעבודה שלי, דבר שגורם לי לעגמת נפש גדולה.
רציתי היום לפנות לבורא עולם, לשתף אותו ולדבר איתו, אך הרגשתי מחנק ומחסום...
מרוב עצבות הפרתי את ההקפדה שלי שלא לשמוע מוזיקה בעומר ואני שומע כעת במשרד שלי - לא שירים ממש, אלא מוזיקה קלאסית יצירות של באך ובטהובן, סתם כדי להירגע.

החלטתי לפנות לאלי היקר על גבי הכתב, אין ספק שהוא קורא... הפורום הזה בשבילי כמו בית מקדש, גילוי שכינה...
אנא אלי היקר הרואה בעניי, עזור לי, הן אתה כל יכול ושולט בכל, בוחן ליבות וכליות ואם לב מלכים ושרים בידך, ק"ו שגם ליבי שלי, לב אשתי שזיכית אותי בה ולבבות כולם.
תן בי ובאשתי כח להתמודד עם קשיי החיים, זכה אותנו בשלום בית אמיתי ושאהבתינו תבוא לידי ביטוי תמיד, שח"ו לא נצער אחד את השני ולא נדבר סרה אחד בשני ובסביבתו הקרובה של השני.
שאזכה להצלחה גדולה בכל מעשה ידי, ושהעניין שאני עסוק ומטפל בו כעת, שחשוב לי מאוד, יסתדר במהרה לטובה ולברכה, ללא תוחלת ממושכה וכאב לב, אלא ישועות גדולות, וטהר ליבנו לעבדך באמת ובלבב שלם, אכי"ר!

נערך לאחרונה: לפני 7 חודשים, 2 שבועות על ידי המשתוקק.

תגובה: רק בשבוע שעבר הגעתי לפה... לפני 7 חודשים, 2 שבועות #142344

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 709 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתפללים להצלחה שלך.
כל טייס בחייל האויר בהתחלה טס על פייפר, ולאט לאט מעלים בדרגה עד שמטיס מטוס קרב. - התמודדות המורכבת הזו, כדי לנסות אותך להיות נקי גם כאן.
ה' יקבל את תפילותיך. 

זמן ליצירת דף: 0.73 שניות

Are you sure?

כן