ברוכים הבאים, אורח

סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר
(0 צופה) 

נושא: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר 13153 צפיות

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119460

• אוהב ימים
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג זהב

וואו תודה רבה לך! 
כל הכבוד לך על ההתמודדות, לא פשוט בכלל לעצור ולהשאר מחובר לרצון האמיתי שלך!!
ולגבי הסיבוב, לא נורא, לך תדע אולי הסיבוב הזה היה יכול להוביל ח"ו לשוטטות...
בקיצור הכל לטובה, מחר בעז"ה יום חדש מאחל לכולם יום נקי ומפוכח!!

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119466

• aviyodea
  • דירוג זהב

אולי אתה לא אוהב לקבל ביקורת,
אבל את עצמך אה מבקר בצורה מושלמת!!

כל הכבוד על השיתוף הגלוי, גילית את הנקודה זה כבר חצי בעייה, עכשיו לעבודה
שיהיה מללללא הצלחה!!!

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119482

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

תודה רבה לך!!
המרחק בין מילים למעשים הוא ענק, לא פשוט בכלל לשנות הרגלים, אבל אני לא מתכוון לוותר, ואני אשמח אם תתנו לי עצות לתקן את פגמי האופי האלה.

לילה טוב ושוב תודה רבה!!

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119532

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

ערב טוב חברים! ב"ה 45 יום לנקיות,
היום יותר מאוחר אני אעלה קטע שכתבתי על תובנה נפלאה שעלתה לי בראש על היחס שלנו לכל תקופת ההתמודדות בחיים.
אשמח לתגובות בעניין...

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי אוהב ימים.

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119534

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהביםםם ברוך השם !

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119539

• אוהב ימים
  • דירוג זהב
תובנה נפלאה שהתגבשה בראשי בימים האחרונים והרגשתי צורך עז לשתף.
חשוב לי לציין, שאת רוב הדברים אני לוקח משעורים ששמעתי בישיבה ובכל מני מקומות שקראתי...
כתבתי את זה בלשון רבים כדי לגרום תחושת הזדהות ולא ח"ו בגלל גאווה. (תאמינו לי שאני רחוק מהאידאלים שכתבתי כאן) כל זה רק מתוך רצון לשתף ולקוות שזה יועיל ויעזור לכמה שיותר אנשים

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119540

• אוהב ימים
  • דירוג זהב
כבר מגיל קטן הרגלנו את עצמנו לצפות לעתיד למה שאני אהיה כש...
הגענו למצב של קביעת דפוס חוזר של משפטים כמו: "כשאגיע לכיתה ו' אהיה הכי גדול..."
"כשאגיע לתיכון/ישיבה אז יהיה יותר טוב"
"כשאגיע לכיתה י"ב אף אחד לא ידבר איתי בכלל, אהיה מלך העולם..."
הדפוס הזה חזר וחזר בצפייה תמיד לחכות שמשהו ישתנה, נותרנו תמיד במחשבות על חלומות וורודים בהם המציאות תהיה יותר טובה... אז אי שם בעתיד

כשאהיה בצבא כולם יעריכו אותי, אהיה מפקד, אהיה תותח וכו'
וכשאתה מגיע לצבא פתאום לא הכל וורוד, במקרה הטוב אפור...גם אז אתה מתחיל לחשוב על מה יקרה כשאני אהיה מפקד?! וגם שם הדפוס חוזר עד שאתה כבר מייחל להשתחרר...
כש... כש... כש...

למה אנחנו תמיד מחכים למה שיבוא? גם ביום יום כשאנחנו מחכים לסופ"ש, או מחכים לחופשה בקיץ וכו'?
מחכים לימים טובים שיבואו עלינו ונוחלים אינספור אכזבות כשמגיעים אליהם...?

אם נתבונן בעצמנו, באמת, לאט לאט נוכל להבין שזה גם שורש הנקודה לבריחה לתאווה שלנו, החוסר יכולת להתמודד עם חיי היום יום והקשיים העוברים עלינו, לכן אנחנו בורחים, חולמים, מדמיינים שאנחנו במקומות אחרים, וגם לצערינו...נופלים.

אז מה הסוד? איך משנים את נקודת המבט על החיים שלנו?

עין טובה...
על הסובבים אותי, על החברים, על המשפחה, על המציאות כולה!

ו-אמונה תמימה
לשורש אמונה (א.מ.נ) יש כל מני מילים שמתקשרות אחת בשניה, לדוגמא:
אמון, נאמן, מאמן, אמנה, אמן, וכו'
המשותף כמעט לכולם הוא "היכולת להוציא מהכח את הפועל"
נקח לדוגמא מאמן: התפקיד שלו הוא לקחת שחקן שיש בו יכולות מסוימות, ולהוציא ממנו את המקסימום יכולת!
הוא לא דורש ממנו משהו לא הגיוני, או משהו שלא מתאים לו... אלא הוא דורש ממנו את המקסימום שהוא יכול להוציא והוא מגלה בו את הכוחות שיש לו.
הוא מוציא מהכח אל הפועל.

"מודה אני לפניך מלך חי וקיים שהחזרת בי נשמתי בחמלה רבה אמונתיך"
מה הכוונה "אמונתיך"?
הקב"ה מאמין בי, הוא יודע על הכוחות שטמונים בי, הוא נותן התמודדיות שהוא יודע שאוכל לעמוד בהם, ונותן לי את הכוחות להוציא אותם מהכח אל הפועל!

...

אם רק נסתכל על המציאות כמו שהיא, לא נפחד ממנה, ננשום נשימות עמוקות לפני כל אתגר שעומד לפנינו, נסתכל בעין טובה על העולם, נאמין באמת שאלוקים איתנו, מאמין בנו!
נוכל למקד כל יום "רק להיום" לנסות לכעוס פחות, לוותר, לאהוב. נוכל לגשת להתמודדות מול התאווה בצורה בריאה יותר, להבין שאל לנו לחפש את מה יקרה כש... אלא נחייה את היום! רק להיום.

"מי האיש החפץ חיים אוהב ימים לראות טוב"
הסיבה שקראתי לעצמי "אוהב ימים" היא כי קראתי במקום מסויים על כך שאוהב ימים הוא אדם שאוהב את הימים הבאים עליו, ולא מחכה לימים אחרים שיבואו.
הוא מנצל כל רגע, כל שעה, כל יום... הוא מסתכל בעין טובה ובאמונה על כל הסובב אותו, הוא מוצא את נקודות האושר והשמחה שלו בהוה, ולא מחפש אותם בעתיד...

אני הקטן עדיין לא שם, אבל אני מאחל לעצמי להיות "אוהב ימים" כי אני באמת, בכל ליבי חפץ בחיים טובים של נקיות, של ניצול כל יום, של עין טובה של "לראות טוב"

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119641

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

ערב טוב,
היום בחסדי ה' מלאו לי 50 ימים לנקיות!
אני מרגיש שהנקיות הזאת שונה לגמרי ממה שעברתי עד כה, היא הייתה הרבה יותר מפוקחת, היא באה ממקום אמיתי, היא התבטאה בעיקר בכך שהשתדלתי כמה שיותר להמנע מלהכנס למקומות שאני אסתבך לצאת מהם, וב"ה אני מרגיש גם יותר טוב עם עצמי.
אבל אסור לי להוריד רגל מהגז! אני חייב להמשיך ולהתמיד בפעולות שאני עושה!

בתקווה להמשך מפוכח של עוד יום
לילה טוב

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119732

• aviyodea
  • דירוג זהב

יפה מאוד!!

התחברתי...

האידיאל הזה הוא באמת שלימות לא חסרון כלל!!

הלוואי על כולנו..

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119736

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

תודה רבה!!
כתבתי את הדברים האלה מנקודת מבט של אדם ששואף להגיע לשם, אבל אין ספק שהמרחק ביני לבין הדברים הנאמרים הוא ענק...
וצריך להתמיד ולהשקיע המון כדי להגיע לשם

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119737

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

טוב חברים, משתף שאת הסופ"ש האחרון העברתי בבית, ב"ה היו לי דברים לעשות ובאמת שהוא היה מלא, וכך גם היו פחות זמנים ריקים...
אתמול בלילה חיפשתי שיר ביוטיוב ובאחת מהתוצאות היתה תמונה לא צנועה (לא עד כדי כך רציני אבל בהחלט היה אמור להיחסם ע"י נטספארק) נכנסתי לשיר שחיפשתי ולא לסרטון הבעייתי, למרות שכבר התחלתי להרגיש שהתאווה רוצה לעבוד...אבל הרגשתי אח"כ נקיפות מצפון על כך שהייתי צריך לצאת מיוטיוב לגמרי ברגע שראיתי שזה מוביל לתוצאות כאלה ובכול זאת המשכתי לחפש את השיר.
בשיר עצמו לא היה שום בעיה של תאווה, אבל עדיין אני מבואס שלא יצאתי מההתחלה.
וואלה מתסכל כל העסק הזה 

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119738

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
אוהב ימים כתב on 23 דצמ' 2019 13:22:

טוב חברים, משתף שאת הסופ"ש האחרון העברתי בבית, ב"ה היו לי דברים לעשות ובאמת שהוא היה מלא, וכך גם היו פחות זמנים ריקים...
אתמול בלילה חיפשתי שיר ביוטיוב ובאחת מהתוצאות היתה תמונה לא צנועה (לא עד כדי כך רציני אבל בהחלט היה אמור להיחסם ע"י נטספארק) נכנסתי לשיר שחיפשתי ולא לסרטון הבעייתי, למרות שכבר התחלתי להרגיש שהתאווה רוצה לעבוד...אבל הרגשתי אח"כ נקיפות מצפון על כך שהייתי צריך לצאת מיוטיוב לגמרי ברגע שראיתי שזה מוביל לתוצאות כאלה ובכול זאת המשכתי לחפש את השיר.
בשיר עצמו לא היה שום בעיה של תאווה, אבל עדיין אני מבואס שלא יצאתי מההתחלה.
וואלה מתסכל כל העסק הזה

כן זה אחד הבעיות של נטספארק.
זה באמת תוכנה מופלאה ואני מריע לאנשים שיצרו אותה, אבל אם אתה נתקל נניח בתמונה חצי-בסדר כמו שאתה עשית, אתה לא יכול פשוט לבטל את הדף הזה מייד בלחיצת כפתור, אתה צריך לבקש ממישהו אחר שיעשה את זה בשבילך (שהרי אתה לא יודע את הסיסמא לנטספארק שלך), וגם המישהו האחר הזה צריך לעבור קצת דרך בהגדרות נטספארק שלך כדי להקליד בדיוק את השם של הדף שאתה רוצה לחסום.

בעיה נוספת היא שנטספארק לא מונע ממך לבזבז זמן - הוא רק מונע ממך לבזבז זמן על דברים לא צנועים.

ב pluckeye מצב שאתה מתאר לא יתקיים - אין יוטיוב כי יוטיוב חסום מווידיאו, ואם אתה נתקל בדף ספציפי לא בסדר, אתה לוחץ על הכפתור של פלוק, לוחץ "חסום", ובום - הדף חסום, מייד. בלי קשקושים. 2 שניות וגמרנו.

מצד שני, ב pluckeye אני לא ייחשף יותר לסרטונים מעניינים שלא חשבתי עליהם - וזה טיפה חבל.

כל אחד והיתרונות והחסרונות שלו.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119739

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

יש pluckeye לפלאפון? כי אני משתמש רק בפלאפון, וכרגע בכלל לא במחשב

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119742

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
אוהב ימים כתב on 23 דצמ' 2019 13:32:

יש pluckeye לפלאפון? כי אני משתמש רק בפלאפון, וכרגע בכלל לא במחשב

לא בדיוק. תקרא ותחכים

https://www.pluckeye.net/android.html

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119743

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהב ימים כתב on 11 דצמ' 2019 20:47:
כבר מגיל קטן הרגלנו את עצמנו לצפות לעתיד למה שאני אהיה כש...
הגענו למצב של קביעת דפוס חוזר של משפטים כמו: "כשאגיע לכיתה ו' אהיה הכי גדול..."
"כשאגיע לתיכון/ישיבה אז יהיה יותר טוב"
"כשאגיע לכיתה י"ב אף אחד לא ידבר איתי בכלל, אהיה מלך העולם..."
הדפוס הזה חזר וחזר בצפייה תמיד לחכות שמשהו ישתנה, נותרנו תמיד במחשבות על חלומות וורודים בהם המציאות תהיה יותר טובה... אז אי שם בעתיד

כשאהיה בצבא כולם יעריכו אותי, אהיה מפקד, אהיה תותח וכו'
וכשאתה מגיע לצבא פתאום לא הכל וורוד, במקרה הטוב אפור...גם אז אתה מתחיל לחשוב על מה יקרה כשאני אהיה מפקד?! וגם שם הדפוס חוזר עד שאתה כבר מייחל להשתחרר...
כש... כש... כש...

למה אנחנו תמיד מחכים למה שיבוא? גם ביום יום כשאנחנו מחכים לסופ"ש, או מחכים לחופשה בקיץ וכו'?
מחכים לימים טובים שיבואו עלינו ונוחלים אינספור אכזבות כשמגיעים אליהם...?

אם נתבונן בעצמנו, באמת, לאט לאט נוכל להבין שזה גם שורש הנקודה לבריחה לתאווה שלנו, החוסר יכולת להתמודד עם חיי היום יום והקשיים העוברים עלינו, לכן אנחנו בורחים, חולמים, מדמיינים שאנחנו במקומות אחרים, וגם לצערינו...נופלים.

אז מה הסוד? איך משנים את נקודת המבט על החיים שלנו?

עין טובה...
על הסובבים אותי, על החברים, על המשפחה, על המציאות כולה!

ו-אמונה תמימה
לשורש אמונה (א.מ.נ) יש כל מני מילים שמתקשרות אחת בשניה, לדוגמא:
אמון, נאמן, מאמן, אמנה, אמן, וכו'
המשותף כמעט לכולם הוא "היכולת להוציא מהכח את הפועל"
נקח לדוגמא מאמן: התפקיד שלו הוא לקחת שחקן שיש בו יכולות מסוימות, ולהוציא ממנו את המקסימום יכולת!
הוא לא דורש ממנו משהו לא הגיוני, או משהו שלא מתאים לו... אלא הוא דורש ממנו את המקסימום שהוא יכול להוציא והוא מגלה בו את הכוחות שיש לו.
הוא מוציא מהכח אל הפועל.

"מודה אני לפניך מלך חי וקיים שהחזרת בי נשמתי בחמלה רבה אמונתיך"
מה הכוונה "אמונתיך"?
הקב"ה מאמין בי, הוא יודע על הכוחות שטמונים בי, הוא נותן התמודדיות שהוא יודע שאוכל לעמוד בהם, ונותן לי את הכוחות להוציא אותם מהכח אל הפועל!

...

אם רק נסתכל על המציאות כמו שהיא, לא נפחד ממנה, ננשום נשימות עמוקות לפני כל אתגר שעומד לפנינו, נסתכל בעין טובה על העולם, נאמין באמת שאלוקים איתנו, מאמין בנו!
נוכל למקד כל יום "רק להיום" לנסות לכעוס פחות, לוותר, לאהוב. נוכל לגשת להתמודדות מול התאווה בצורה בריאה יותר, להבין שאל לנו לחפש את מה יקרה כש... אלא נחייה את היום! רק להיום.

"מי האיש החפץ חיים אוהב ימים לראות טוב"
הסיבה שקראתי לעצמי "אוהב ימים" היא כי קראתי במקום מסויים על כך שאוהב ימים הוא אדם שאוהב את הימים הבאים עליו, ולא מחכה לימים אחרים שיבואו.
הוא מנצל כל רגע, כל שעה, כל יום... הוא מסתכל בעין טובה ובאמונה על כל הסובב אותו, הוא מוצא את נקודות האושר והשמחה שלו בהוה, ולא מחפש אותם בעתיד...

אני הקטן עדיין לא שם, אבל אני מאחל לעצמי להיות "אוהב ימים" כי אני באמת, בכל ליבי חפץ בחיים טובים של נקיות, של ניצול כל יום, של עין טובה של "לראות טוב"

אהבתי מאוד!! כל כך נכון ואמיתי...

כתיבה מדהימה !

זה בדיוק הדבר שאני מתחיל ללמוד עכשיו באמצעות התכנית.. ללמוד להסתדר עם ההיום. ההווה. העכשיו. כמה שהוא קשה לי.. ולפעמים הוא ממש קשה... זה רצון אלוקים.. שב ותעבור את הקשה הזה דם אם לפעמים אין לך שום דבר שאתה יכול לעשות כדי לשנות.

אוהבים !

זמן ליצירת דף: 0.89 שניות

Are you sure?

כן