ברוכים הבאים, אורח

לא רואה את הסוף. צריך את עזרתכם.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא רואה את הסוף. צריך את עזרתכם. 491 צפיות

לא רואה את הסוף. צריך את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119037

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

שלום לכולם,
לאחר לא מעט זמן שאני מועד, אני פותח לראשונה את יומן המסע הזה בתקווה שאצליח להתגבר על תאוותיי ואצליח סוף כל סוף לחיות חיים נורמליים ולא אובססיביים ותלותיים בדבר.
לצערי, אני מועד בדבר כבר מגיל צעיר ורק בשנים האחרונות גיליתי כמה הרסני ומנטרל זה יכול להיות. אני שמח שאני מבין את המקור לבעיה הזו אך מאוד מתוסכל שאני לא מצליח לשלוט בזה.
לאחר מעידה, אני פשוט הופך לאדם מאוד קצר רוח, מנוכר, לא מרוכז, מדבר ללא מחשבה קודם לכן, מצוברח ועם ללא רצון להתחבר עם אף אדם לא משנה כמה הוא קרוב אליי.
לעומת זאת, לאחר מס' שבועות (בד"כ חודש) הכל מתהפך ואני לאט לאט מרגיש שאני חוזר לעצמי, זאת אומרת יותר עם מצב רוח, סבלני, מאופק, בקיצור ההרגשה מתחילה להיות יותר טובה.
הבעיה היא, שאני מחכה לרגע הזה בקוצר רוח ולאחר שמגיע לכך אני במרדף עצמי ומתסכל להחזיק מעמד ולא למעוד כאשר ברגע שזה קורה אני פשוט ממוטט ללא רצון לעשות שום פעולה וגם הכי פשוטה שיכולה להיות. פשוט אין לי כוח לכלום. המצב הזה מאוד מוציא אותי מדעתי. מרגיש ממש נואש.
אני מאוד רוצה להפסיק עם זה אך לא יודע כיצד.
מבקש את תמיכתכם ועצתכם הנבונה מתוך הניסיון האישי שלכם ומקווה ובטוח שבעזרת השם אוכל לצאת מתוך הבור ללא תחתית בו אני נמצא כעת.

תגובה: לא רואה את הסוף. צריך את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119038

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא לפורום הנפלא,
חבר יקר אתה מדבר קצת ברמזי מילים "מעידה" השאלה מה זה מעידה,
ממליץ לשתף קצת יותר פתוח, זה נראה משונה, כי לימדו אותנו לדבר הרמזים, אבל דבר ראשון, להחלים הינו לדבר בברור מה הנפילות שלנו,
ממליץ להתחלה, לשוטט בפורום לנסות ללמוד את השפה של החלמה, ומכאן בעז"ה תמצא את הדרך שלך בהחלמה.
באהבה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: לא רואה את הסוף. צריך את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119041

• משתמש1
  • דירוג זהב

תודה רבה על תגובתך אבי.
הסיבה לכך שאני כותב "מעידה" נובעת מחוסר נוחות לכתוב את המילים הללו. במקרה זה הכוונה היא לומר אוננות.
גם הרעיון לפתוח יומן מסע באתר לא היה כזה פשוט בשבילי.
בכל אופן, מהרגע שאני מתחיל בצפייה בתוכן מיני כלשהוא זה כבר מוביל אותי ובאופן בלתי נשלט לאותו מעשה מכוער שממש קשה לי להתנתק ממנו.
אני פשוט לא רואה ולא חושב על שום דבר אחר מלבד הרצון להגיע לאותה נקודת פורקן לאחר המעשה כאשר ידוע לי מראש ההשלכות לכך קשות ככל שיהיו.

תגובה: לא רואה את הסוף. צריך את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119043

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא משתמש! הגעת למקום הנכון...

אני חושב שאני יכול לדבר בלי חשש בשם כולם ולהגיד לך שכל אחד כאן יזדהה איתך ללא ספק...

תשוטט קצת בפורום, בעיקר בתתי הפורומים בדרך ל90 יום ויומני מסע, תראה מההתחלה ועד לסוף את המסע של אנשים מאיפה הם התחילו מה הרקע שלהם, את ההתקדמות הנפילות והקשיים שבדרך ובחלק גדול מהמקרים גם ההצלחות.

אני חושב שכל אחד כמעט שתסתכל על ההודעה הראשונה שלו היא דיי תיראה דומה לשלך.

אני אישית הגעתי לכאן אחרי שכבר הייתי שבועיים בחברותא שנקראית SA אז כשהגעתי לכאן כבר לא הייתה לי את הבושה אני חושב של לדבר על הפגמים שלי... אבל זה הכל בזכות העובדה שכשהגעתי כבר למפגש הראשון ישבו שם 4 חברים חוץ ממני וכל אחד דיבר ושיתף בלי מסכים ובלי מילים נרדפות מה שנקרא קרא לילד בשמו.. אז הבנתי שזה המקום לפתיחות ולכנות בניגוד לכל מה שעברתי עד אותו יום שאף אחד בעולם לא ידע את הדברים שרצים לי בראש כל היום ואת המעשים שלי בלילה.

אוהבים אותך וברוך הבא!

נ.ב, אם הבעיה שלך היא רק שאתה פתאום נתקל באינטרנט בתכנים מיניים ואז כבר זורם אחריהם אז תסתכל בפורום המרכזי יש לי שמה פוסט על תוסף למחשב שדיי פותר את הבעיה הזאת כמעט לחלוטין...

אם יש לך התקפי קריז שאתה בלי קשר ניגש למחשב ופותח פורנו אז הוא גם מסייע ברמה מסויימת אבל כמובן שהוא לא יספיק לבדו....

אוהבים!

תגובה: לא רואה את הסוף. צריך את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119044

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 223 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום משתמש יקר !

אני בהחלט מזדהה עם הדברים של מתרפא !

הגעת למקום נפלא, אם תתחיל את התכנית ואת הצעדים, רק תרוויח, תאנין לי !

איתך מכל הלב !

תגובה: לא רואה את הסוף. צריך את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119060

• משתמש1
  • דירוג זהב

תודה רבה על תגובתכם, מתרפא וקדושת.
מאוד מחמם את הלב לקבל מכם תגובות כאלו
בעצת מרפא, לאחר שוטטות מעט בפורום של בדרך ל- 90 יום נראה שזה יותר מתאים עבורי לפחות בהתחלה.
נתראה שם

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי משתמש1.

תגובה: לא רואה את הסוף. צריך את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119061

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום משתמש1
יכול להעיד על עצמי שתוכנית 12 הצעדים של SA עובדת.
הקבוצות החיות, הטלפונים לחברים מכורים כמוני, קריאה בספרות, ופעולת נוספות עובדות.
אצלי הייתה התמכרות קשה מאד לפורנו, ובעצת חבר ותיק שמתי חסימה מוחלטת לתכנים אלו. רק ככה ניגמלתי, בנוסף לפעולות רבות שהתוכנית מסבירה ומלמדת.
ממליץ לך בחום להצטרף לקבוצה חיה, לקחת ספונסר ולהתחיל לצעוד יחד איתנו
בהצלחה רבה

תגובה: לא רואה את הסוף. צריך את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119064

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
משתמש1 כתב on 18 נוב' 2019 11:14:

שלום לכולם,
לאחר לא מעט זמן שאני מועד, אני פותח לראשונה את יומן המסע הזה בתקווה שאצליח להתגבר על תאוותיי ואצליח סוף כל סוף לחיות חיים נורמליים ולא אובססיביים ותלותיים בדבר.
לצערי, אני מועד בדבר כבר מגיל צעיר ורק בשנים האחרונות גיליתי כמה הרסני ומנטרל זה יכול להיות. אני שמח שאני מבין את המקור לבעיה הזו אך מאוד מתוסכל שאני לא מצליח לשלוט בזה.
לאחר מעידה, אני פשוט הופך לאדם מאוד קצר רוח, מנוכר, לא מרוכז, מדבר ללא מחשבה קודם לכן, מצוברח ועם ללא רצון להתחבר עם אף אדם לא משנה כמה הוא קרוב אליי.
לעומת זאת, לאחר מס' שבועות (בד"כ חודש) הכל מתהפך ואני לאט לאט מרגיש שאני חוזר לעצמי, זאת אומרת יותר עם מצב רוח, סבלני, מאופק, בקיצור ההרגשה מתחילה להיות יותר טובה.
הבעיה היא, שאני מחכה לרגע הזה בקוצר רוח ולאחר שמגיע לכך אני במרדף עצמי ומתסכל להחזיק מעמד ולא למעוד כאשר ברגע שזה קורה אני פשוט ממוטט ללא רצון לעשות שום פעולה וגם הכי פשוטה שיכולה להיות. פשוט אין לי כוח לכלום. המצב הזה מאוד מוציא אותי מדעתי. מרגיש ממש נואש.
אני מאוד רוצה להפסיק עם זה אך לא יודע כיצד.
מבקש את תמיכתכם ועצתכם הנבונה מתוך הניסיון האישי שלכם ומקווה ובטוח שבעזרת השם אוכל לצאת מתוך הבור ללא תחתית בו אני נמצא כעת.

לאחרונה אני שם לב שיש הצטרפות גדולה של חברים חדשים בפורום של שמור עיניך, אין לי הסבר למה.
בכל מקרה, ברוך הבא.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: לא רואה את הסוף. צריך את עזרתכם. לפני 4 שנים, 2 חודשים #120203

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש תקווה. 

יום שפוי ונקי. לכולנו.

תגובה: לא רואה את הסוף. צריך את עזרתכם. לפני 3 שנים, 12 חודשים #121503

• משתמש1
  • דירוג זהב
שלום המשתוקק. תודה על ההתעניינות.
אכן לא שיתפתי לא מעט זמן באתר אך עדיין כאן וקורא את הפוסטים של החברים באתר.
ברוך השם מרגיש טוב. מתארגנים לקראת החג.
עובדים על מידת הסבלנות במיוחד בתקופה זו בה כל המשפחה יחד במשך כל היום
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן