ברוכים הבאים, אורח

סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר
(0 צופה) 

נושא: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר 13198 צפיות

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119745

• אוהב ימים
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג זהב

תודה רבה לך מתרפא!
שמח שהתחברת לזה, מאחל לכולנו להתמיד ולממש את האידאל הזה

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119808

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

שבוב טוב!! מחר חוזר לישיבה אחרי כמה ימים של חופש בבית, ובאסירות תודה נקי!!
קצת מבואס שבשבוע האחרון די הזנחתי פעולות שהייתי צריך לבצע, אבל לפחות נשארתי נקי ובעז"ה התכנון לחזור לפעולות האלה מחר

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119869

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

שלום חברים יקרים,
בדרך כלל חנוכה זאת תקופה שתמיד הייתה זכורה לי מלווה בנפילות...יש חופש של כמה ימים, אין יותר מדי מה לחפש בחוץ כי קר, בקיצור תמיד זכרתי את עצמי מגיע כל שנה לחנוכה בתחושת דיכאון על הנפילות האלה, תוך כדי שאני מסתכל על הנרות ורוצה לשרוף עם האש שלהם את כל מה שראיתי, כל מה שבראש שלי...

השנה זו שנה ראשונה מזה כמה שנים שבה זכיתי לחגוג את חנוכה בנקיות, לא היו לי תחושות אשמה, החג היה משמעותי עבורי! כל זה בזכות אבא שבשמיים שאוהב אותי ומאמין בי!
תוגה לה' על ההזדמנות הנהגרת הזאת לבוא לחג בצורה נקייה!
ותודה לכם!!

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119873

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

ממש כיף לשמוע !! מאוד מזדהה עם מה שכתבת! גם עבורי חנוכה תמיד עבר ככה וזה החנוכה הראשון שאני עובר בנקיות

אוהבים ותודה על השיתוף! 

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119883

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

בוקר טוב,
אמנם חנוכה עבר ללא נפילות ב"ה, אבל אני מרגיש שבזמן האחרון אני כאילו על טייס אוטומטי, אמנם אני כן נכנס לאתר כל יום ומשתדל לכתוב בפורום, אבל אני לאט לאט מפסיק לעשות פעולות שהייתי עושה בקביעות כמו כתיבה לעצמי וכו'
בנוסף, לאחרונה התפתח אצלי מנהג של להסתכל בפרופילים בפייסבוק סתם מתוך שעמום, לא פרופילים בעייתים, בנות דתיות לרוב...(אני חושב שזה נובע מרצון שלי להכיר משהי) העניין הוא שמדי פעם שאני נכנס לפרופיל ובפנים יש משהי שלבושה חשוף אז אני ישר תופס את עצמי ויוצא מהפרופיל...אבל וואלה זה מתסכל, סתם מבאס אותי להכנס לסיטואציות שגם ככה אני מפחד שלא אצליח לצאת מהם...

אני שוקל ברצינות להעלות את רמת ההגנה בפייסבוק או אפילו לחסום אותו, אבל אני כל הזמן דוחה את זה כי אני משתמש בפייסבוק המון...

מבואס...

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 3 חודשים על ידי אוהב ימים.

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119892

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

שלום עליכם אוהב ימים!
נראה שאתה צריך קצת חיזוק מ-חברים. אתה יוצר קשר לפעמים עם אנשים מהתוכנית?
בעניין הפייסבוק, זה באמת בעייתי מאוד מכיוון שזה מתחיל בתמונה לא צנועה, ובעוד אחת, ובהמשך כפי שאתה כותב לתמונות קצת יותר חושפניות. בימים האחרונים אתה אולי חסין, אך כל זה יכול להשתנות ברגע אחד. במקרה שלי זה היה מבזבז לי המון זמן במהלך היום ומן סוג של בריחה מעשייה של דברים חשובים אחרים שעליי לעשות. תדבר קצת עם אנשים. זה יחזק אותך מאוד ויתן לך מוטיבציה להתעסק בדברים יותר חשובים.

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 3 חודשים על ידי משתמש1.

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119894

• aviyodea
  • דירוג זהב

אני מצעי לך להעלות את הרמה, אל תדאג, אתה תחזיק מעמד.

יהיה חסר לך שבוע-שבועיים ואז זה יעבור..

בכל אופן הרבה הצלחה!

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119899

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהביםםם אחי !!

אישית אני חושב שאינסטגרם זה אתר פורנוגרפיה רכה לכל דבר ועניין ולצערי פייסבוק היום מאוד מתקרב לזה..

אסירות תודה שאני בלי פייסבוק כבר כמה שנים טובות.. לא הייתה מציאות שאני נשאר נקי אם אני מסתובב שם

מאחל לך לעשות את הדבר הנכון עבורך ואם זה לוותר על פייסבוק אז שתהיה לך נכונות ושתצליח לוותר.

אוהבים!

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119903

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר !

אני אישית גם מאד ממליץ לצאת לגמרי מהפייס בוק !

שמעתי המון סיפורים שנגמרו ממש לא טוב בגלל זה !

בהצלחה אחי היקר !

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119907

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

קראתי עכשיו חלק מהיומן מסע ומצאתי כל כך הרבה דברים דומים למסע שלי החל בגיל שבו התחילו הנפילות ממשיך להחלטה להפסיק עם זה בישיבה ללא הצלחה דווקא כשחוזרים הביתה ממשיך בשירות בשחרור לפני חודש במחשבות על חתונה בחנוכה האחרון שהיה נקי בהתלבטות אם יש צורך בתוכנית שנים עשר הצעדים.. סתם זה היה לי הזוי לקרוא את זה הרגשתי שמישהו כותב לי יומן מסע חחח. אשריך אוהב ימים אוהבים מאד!!

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119908

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

וואו אחים יקרים תודה רבה על התגובות והאכפתיות!!
מעריך כל אחד ואחד מכם!

אני בעז"ה מחר אעלה את רמת ההגנה, ואם אני אראה שגם זה לא עוזר אני אמצא דרך יצירתית כמו הגבלת זמן בפייסבוק דרך נטספארק, או חסימה...

ב"ה עבר עוד יום נקי שאומנם התחיל בקימה מאוחרת, מה שגרם למצב רוח לא משהו בבוקר, אבל תפסתי את עצמי ושאר היום הייתי במשמעת עצמית דיי גבוהה...

לילה טוב חברים יקרים!!

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119912

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי !

פעולות זה שם המשחק 

ואני אומר זאת גם לעצמי.

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119924

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב ימים האלוף!!! 
רק רציתי להגיד לך תודה גדולה על כל מה שלמדתי ממך קראתי עכשיו את כל היומן מסע שלך מההתחלה ועד הסוף יש בינינו המון נק' דמיון כמו שכבר כתבתי ולכן הדרך שלך כל כך מרשימה ומרגשת אותי, אני פשוט רואה איך תמיד השעמום וחוסר מעש זה מה שמפיל אותי ואני מבין כמה בניית לו"ז היא כל כך חשובה אפילו לכל יום בבית כמו שאתה מקפיד לעשות  בנוסף חידדת אצלי את הנקודה של הבריחה מההתמודדות העכשווית אל התאווה במקום להתמודד איתה באמת ובכנות.. שוב תודה רבה!! אוהב ומעריך מאד את הדרך שלך ואת הכנות שאיתה אתה מספר עליה!!! אוהב!!

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119931

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אני חייב להזדהות עם זה גם כן, קראתי היום את היומן האישי של יהודי מתוק וחשבתי שאתה החלפת כינוי וכתבת שוב פעם ... חחחח

ממש סיפור מאוד מאוד דומה 

נשמע שאתם מצאתם אחד את השני במקום הנכון בזמן הנכון, אין מי שיכול לעזור לאחר כמו מי שמבין אותו הכי טוב בעולם ודומה לו... מציע לכם להחליף טלפונים ולהתחיל לעזור אחד לשני במהלך היום יום. זה מה שהכי עוזר לי בכל אופן..

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119942

• אוהב ימים
  • דירוג זהב
יהודי מתוק כתב on 01 ינו' 2020 12:19:

אוהב ימים האלוף!!! 
רק רציתי להגיד לך תודה גדולה על כל מה שלמדתי ממך קראתי עכשיו את כל היומן מסע שלך מההתחלה ועד הסוף יש בינינו המון נק' דמיון כמו שכבר כתבתי ולכן הדרך שלך כל כך מרשימה ומרגשת אותי, אני פשוט רואה איך תמיד השעמום וחוסר מעש זה מה שמפיל אותי ואני מבין כמה בניית לו"ז היא כל כך חשובה אפילו לכל יום בבית כמו שאתה מקפיד לעשות  בנוסף חידדת אצלי את הנקודה של הבריחה מההתמודדות העכשווית אל התאווה במקום להתמודד איתה באמת ובכנות.. שוב תודה רבה!! אוהב ומעריך מאד את הדרך שלך ואת הכנות שאיתה אתה מספר עליה!!! אוהב!!

תודה רבה לך!! מעריך את זה מאוד!
קראתי את הסיפור שלך היום ובאמת אני רואה קוי דמיון והתמודדויות משותפות לשנינו.

ככלל, לנו המכורים יש המון במשותף בדברים שגורמים לנו ליפול ובתחושות, 
אני חושב שכמו שמתרפא כתב, כדי לצור קשר כדי לחזק את ההתמודדות.

זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן