ברוכים הבאים, אורח

סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר
(0 צופה) 

נושא: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר 4626 צפיות

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שבועות, 2 ימים #127532

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך!!!

ניסיון לא פשוט ובכלל להתמודד מול זה לבד זה קשה עד בלתי אפשרי בשבילי.

בשבילי לסמוך על חסימה לבד לא היה מספיק בשביל לתת פיתרון, זה עוזר קצת למנוע היתקלויות אבל צריך פיתרון מעבר, משהו שעוזר לראש שלי להפסיק לחפש את זה כי אחרת כמו שאני אומר -אם אני מחפש בסוף אני אמצא.

הרבה בהצלחה ועזרה מאלוקים.

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שבועות, 2 ימים #127547

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 398 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים!

לזה בדיוק אני מתכוון כשאני ממשיך לטעון כל הזמן שעבורי חסימה היא הכרחית אך לא מספיקה..

ממליץ לך לגשת לקבוצות ולהתחיל תהליך החלמה ביחד עם לקיחת ספונסר והשתתפות בקבוצות חיות.

זה הדבר היחידי שעבד עבורי.

אוהבים

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שבועות, 2 ימים #127548

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה רבה בעז"ה.

חזק ואמץ!

אתה גיבור - כי אתה כל הזמן נופל וקם מיד - ולא מתייאש

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שבועות, 2 ימים #127580

תודה רבה חברים יקרים!
היום בבוקר קמתי על הפנים, נכנסתי שוב לדרייב ולצערי כל הסרטונים עבדו...
נפלתי שוב.
בשלב מסויים החלטתי להתאפס שוב וישר שלחתי לנטספארק הודעה בקשר לאתר שמוביל לקישורים, אני מקווה מאוד שיטפלו בזה במהירות כמו בפעם שעברה...
בנוסך כתבתי להם על הפרצה שגיליתי ושהם חייבים לחסום אותה, למרות שטהי לא באמת יודע איך הם יעשו את זה אבל בכל זאת ניסיתי.

בקשר לסרטונים פשוט נסיתי כל דרך למחוק אותם ולא הצלחתי, חשבתי אולי לשלוח קישורים לנטספארק אבל זה פשוט לא היה נתפס לי לשלוח להם קישור לסרט פורנו, ובטח שלא היה לי את האומץ...
לבסוף הדבר היחיד שמצאתי אופציה לעשות זה לדווח על כל סרטון לגוגל ולסמן שזה "תוכן עירום בילתי הולם"
זה לקח זמן, היה שם מעל 100 סרטונים, אני מקווה מאוד שזה באמת יעזור כי באמת שאין לי כבר פתרונות...

ב"ה בהמשך היום מצאתי תעסוקה ובערב יצאתי עם חברים...
אני הולך לישון עכשיו ישר בתקווה שלא אנסה להכנס למשהו שיוביל אותי לנפילה

לילה טוב

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שבועות, 1 יום #127587

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך אחי. מזדהה מאוד עם החוסר אונים הזה.. עם האובססיה.. עם החוסר יכולת לוותר והרצון העז הבלתי פוסק להשתמש ולנצל כל פיסה של פרצה של דרך להשיג תאווה...

מתפלל עבורך שדברים יסתדרו. שתעלה על דרך. שתצליח. שיחסמו את הקישורים האלה. 

אוהבים!

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 2 שבועות, 6 ימים #127624

שבוע טוב חברים!
ביום שישי נשארתי נקי וב"ה הכנסתי שבת בנקיות...
בשבת לצערי נפלתי (בלי פלאפון כמובן) ובמוצש ניצלתי את הסרטונים שהיו לי כדי ליפול שוב...

אבל יש חדשות טובות ב"ה!
דיווחתי לגוגל ביום שישי ובמוצ"ש על הסרטונים שיש שם וסימנתי אותם כ"תוכן מיני בוטה" וב"ה לאט לאט שמתי לב שבאמת מתחילים להעלם סרטונים כי גוגל באמת מסירה אותם...
אז אומנם עדיין יש את התקיות שאני לא מצליח למחוק אבל ב"ה התקיות מתרוקנות מהסרטונים, והיום בבוקר שבדקתי ראיתי שכמעט כל הסרטונים נמחקו ונשאר רק אחד אחרון - אז כמובן שדיווחתי עליו ואני מקווה בעז"ה שהוא יחסם בקרוב ואז תחסם לי לגמרי האופציה ליפול בסרטונים האלה, ואני כל כך שמח שהם נחסמו כי היה מדובר באיזור ה200 סרטונים ולא היה לי מושג איך להעיף אותם...
האמת שדיווחתי עליהם תמיד אחרי שנפלתי או כשהייתי ממש מפוכח, כי בזמנים אחרים אני אפילו "מצטער" שמחקתי את זה, ורק בזמנים האלה שהייתי בהרגשה של אחרי נפילה לא היה לי ספק שצריך להעיף אותם...

אז תודה לה' שמצאתי את הדרך להעיף את הסרטונים האלה, זה דבר שממש התפללתי עליו וב"ה אני מרגיש שזה עזר

שבוע מבורך

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 2 שבועות, 5 ימים #127656

לפעמים...אני צריך להבין אין מה לעשות, התאווה חזקה ממני אני כמו עלה קטן מול רוח חזקה שמאימת להעיף אותי...
אני לא יכול להלחם בזה, אני תמיד אהיה מופסד, מלחמה זו לא הדרך "כי הוא מאש ואני מבשר ודם"

אבל אני יכול להכנע, למנוע מעצמי דברים מתוך כניעה לא כי אני חלש- אלא כי אני לא יכול להתמודד עם זה לבד...

לכן אני משתף אותכם פה, שב"ה כל הסרטונים שדווחתי עליהם לגוגל הוסרו!
אבל התאווה מוצאת דרכים משלה וכל פעם שאני בטוח שחסמתי משהו אחד אני מגלה משהו אחר, ופתאום דברים שנטספארק חסם לי ביוטיוב לגמרי לפני שבועיים הוא לא חוסם עכשיו...
ושלחתי להם עוד מייל שיחסמו את האתר של הקישורים והם עונים לי שהאתר לא פעיל! אז איך אני מצליח להכנס אליו ריבונו של עולם?!?!

אני באמת שוקל לחסום הכל לעבור לפלאפון ישן אבל זה רק יגרום לי לנסות ליפול במחשב או לחפש איזה פלאפון ישן...

אני צריך לשנות אסטרטגיה

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 2 שבועות, 5 ימים #127668

• לשוב הביתה
  • רצף ניקיון נוכחי: 73 ימים
  • דירוג זהב

אולי אחי תנסה לעבור לפלאפון של נתיב? לא פשוט אבל שם אין דרך ליפול (לפחות לא שידוע לי)

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 2 שבועות, 4 ימים #127681

בוקר טוב!
היום בעז"ה אני מתפלל שאצליח להשאר נקי

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 2 שבועות, 4 ימים #127683

• לשוב הביתה
  • רצף ניקיון נוכחי: 73 ימים
  • דירוג זהב

אמן!! בע"ה נקיות וצמיחה:)

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 2 שבועות, 3 ימים #127733

צהרים טובים! אתמול קיבלתי מנטספרק מייל על זה שהם חסמו סוך סוף את האתר הזה, אני שמח שהתעקשתי איתם על זה כי בפעם שעברה הם טענו שהאתר לא קיים...

אתמול קיבלתי החלטה לנסוע לישיבה בערב למרות שהשבת חופשית, אמנם אני אחזור בשישי אבל זה שווה את זה ללכת קצת ללמוד וגם להשאר נקי בעז"ה

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 2 שבועות, 3 ימים #127735

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

זה סימן מאוד רע לסינון, אם זה המצב. (שבו אתה צריך לדאוג לזה)

בינה מלאכותית עאלק, יותר טמטום מלאכותי.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 2 שבועות, 2 ימים #127761

בוקר טוב!
עוד יום נקי ב"ה!
האמת שפעם שעברה שנפלתי זה היה בדף ביוטיוב שהיו בו סרטונים לא צנועים למרות ההגנה המתקדמת שהייתה לי, וזה ממש מתסכל להעלות עוד פעם את הרמה שאני יודע שמלא סרטונים לא קשורים יחסמו לי וכל התפעול יהיה לא נוח בכלל...
מצד שני אני גם לא יכול לבקש מחבר שלי לחסום את הדף הספציפי הזה, פאדיחה...
בסוף שלחתי לנטספארק מייל אנונימי שיחסמו את הדף הזה ואני מקווה שבאמת הם יעשו את זה בקרוב

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 2 שבועות, 2 ימים #127766

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

באיזה רמת סינון אתה משתמש אחי ?

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 2 שבועות, 2 ימים #127770

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
אוהב ימים כתב on 10 ספט' 2020 08:51:

בוקר טוב!
עוד יום נקי ב"ה!
האמת שפעם שעברה שנפלתי זה היה בדף ביוטיוב שהיו בו סרטונים לא צנועים למרות ההגנה המתקדמת שהייתה לי, וזה ממש מתסכל להעלות עוד פעם את הרמה שאני יודע שמלא סרטונים לא קשורים יחסמו לי וכל התפעול יהיה לא נוח בכלל...
מצד שני אני גם לא יכול לבקש מחבר שלי לחסום את הדף הספציפי הזה, פאדיחה...
בסוף שלחתי לנטספארק מייל אנונימי שיחסמו את הדף הזה ואני מקווה שבאמת הם יעשו את זה בקרוב

הוא חופר בחול וחופר, והחול ממלא את הבור כל יום מחדש.
אבל הוא ממשיך לחפור בחול.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

זמן ליצירת דף: 0.70 שניות

Are you sure?

כן