ברוכים הבאים, אורח

סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר
(0 צופה) 

נושא: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר 13073 צפיות

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119317

• אוהב ימים
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג זהב

תודה רבה לכם אתם מחזקים אותי!!
היום ב"ה עבר חלק בלי בעיות, אני נשאר השבת בישיבה ככה שהזמן שלי מנוצל טוב.
היום בערב התחילה לי בעיה, הנטספארק שלי עשה לי בעיות טכניות, ישבתי עם חבר שלי האחראי הוא ניסה לסדר והוא לא הצליח וזה הגיע למצב שהתוכנה לא עובדת עכשיו על המכשיר! 
כבר התחילו להתעורר אצלי צל של מחשבות על זה שיש לי הזדמנות וכו', מקווה להחזיק את עצמי ולא להגיע למצבים של שעמום ושוטטות בפייסבוק יוטיוב וכו', לכן אמרתי לעצמי שאני אכנס לשתף בפורום ואלך לישון.
אני אסיר תודה על כך שאני בישיבה ולא בבית, כי בבית אני בטוח שהיה לי יותר קשה להחזיק את עצמי.
מתפלל לקב"ה שהבעיה תסתדר עד מחר בבוקר.

לילה טוב ונקי לכולם

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119319

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
אוהב ימים כתב on 28 נוב' 2019 22:58:

תודה רבה לכם אתם מחזקים אותי!!
היום ב"ה עבר חלק בלי בעיות, אני נשאר השבת בישיבה ככה שהזמן שלי מנוצל טוב.
היום בערב התחילה לי בעיה, הנטספארק שלי עשה לי בעיות טכניות, ישבתי עם חבר שלי האחראי הוא ניסה לסדר והוא לא הצליח וזה הגיע למצב שהתוכנה לא עובדת עכשיו על המכשיר! 
כבר התחילו להתעורר אצלי צל של מחשבות על זה שיש לי הזדמנות וכו', מקווה להחזיק את עצמי ולא להגיע למצבים של שעמום ושוטטות בפייסבוק יוטיוב וכו', לכן אמרתי לעצמי שאני אכנס לשתף בפורום ואלך לישון.
אני אסיר תודה על כך שאני בישיבה ולא בבית, כי בבית אני בטוח שהיה לי יותר קשה להחזיק את עצמי.
מתפלל לקב"ה שהבעיה תסתדר עד מחר בבוקר.

לילה טוב ונקי לכולם

גם נטספארק אצלי עושה בעיות טכניות שגורמות לו לא לסנן.
אז אני משתמש בגיבוי שלי - pluckeye , בינתיים.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119337

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

צהרים טובים חברים יקרים!! 
קיבלתי עוד בלת"ם היום שאין לי דרך למנוע אותו, ואני נאלץ לנסוע היום שוב לבית ולחזור מחר.
מה שכן, קבעתי לעצמי שעד שאני לא מסדר את הבעיה בנטספארק אני לא יוצא לבית,
וב"ה היום סידרתי את הבעיה ואני כרגע בראש שקט לגבי נטספארק.
אני עובד על לוז להיום בבית ולמחר, בעז"ה מקווה לעמוד בו ולהצמד אליו כמה שיותר

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119371

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

טוב, אז היום הגעתי לישיבה באיזור הצהריים, בחסדי ה' עמדתי לגמרי בלו"ז שהכנתי, גם לגבי אתמול והיום יצאת בבוקר לישיבה.
ב"ה עבר יום מעולה עם הספקים ובלי בזבוז זמן.

אני עוד צריך להתכונן לקראת הסופ"ש הקרוב כי הוא בבית, בעז"ה ובהשתדלותי אני מקווה לצאת ממנו נקי
לילה טוב 

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119374

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד ידידי עלה והצלח!

מי שייתן שתמצא לו"ז קפדני ומהנה לכל השבת ושתיצמד אליו ושתינצל מבריחה לתאווה- אמן!

אוהבים אותך

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119375

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

תודה רבה לך 

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119376

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

אחד הדברים ששמתי לב אליהם שגורמים לי להכנס לדאון, הוא כאשר אני מאוכזב מעצמי ממשהו שלא עשיתי /או לא עשיתי כמו שצריך...
השלב של לשים לב מתי אני נכנס לנק' הזאת הוא קריטי, והוא יכול ממש להשפיע לי על האם אני מתדרדר לתהום שסופה כמעט תמיד נפילה, או שאני עוצר כאן לפני שאני מתחיל את הדירדור...

היום בבוקר קמתי מאוחר, תכלס יכלתי לקום מוקדם אבל וויתרתי לעצמי, כשהתעוררתי הייתה לי את התחושה הזאת, המבאסת של ויתור עצמי, עצלנות וכו'
דבר ראשון שעשיתי היה לקחת את הפלאפון ולהכנס לפייסבוק, סתם לשוטט, ואז לצאת ממנו, ושוב להכנס וחוזר חלילה (ממש כמו לפתוח דלת של מקרר כל 5 דק' חחח)

בשלב מסויים הייתה בפייסבוק תמונה, לא משהו גרוע, ממש בקטנה, אבל מספיק בשביל הטריגר ההתחלתי...
פה תפסתי את עצמי וקלטתי באיזה נקודה אני ממוקם במעגל ההתמכרות!
נזכרתי בכל הפעמים שנפלתי בהם בדיוק בגלל הנקודה הזאת, אפילו באותם סיטואציות של לקום בבוקר מאוחר שהובילו לנפילות,

סגרתי את הפלאפון.
הנחתי אתו, וקבעתי לעצמי לוז לשעה הקרובה,

תפילה, התארגנות, כתיבה בפורום,

בחסדי ה' זה נגמר, יצאתי נקי, אבל אני לאט לאט מתחיל להבין את דפוסי החשיבה שלי. מה גורם לי ליפול, באיזה נקודה אני נמצא בכל רגע...

בוקר טוב ובתקווה להמשך יום נקי

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119377

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

יפה מאוד !!

גם אני לאחרונה רק למדתי על מעגל ההתמכרות, ואני באמת מתחיל למצוא את הפעמים שאני בכניסה אליו

המודעות הזאת עוזרת לי להבין שזה הזמן לעשות את הפעולה הקשה של ויתור אחרת אני אהיה כבר בתוך המעגל ושם הרבה יותר קשה לוותר...

ממש מוזר היה לי חלום הלילה ובחלום אני מתדרדר ומתדרדר בניגוד לרצוני ממש אבל מגיע לסיטואציה שאני בהתחלה של אקט מיני עם מישהי...
ובחלום אני אומר לעצמי רבאק אני הולך לאפס עכשיו... ואני מתחיל לחשוב אני נזכר שיש נקודת יציאה גם ממש לקראת סוף המעגל לקראת השימוש עצמו גם שם אפשר לצאת..

זוכר שאני בחלום חושב לעצמי רגע אני עוד לפני הנקודה הזאת או אחרי?? מבין שאני עדיין לפניה, קם מיד עוזב אותה ורץ למחשב לעדכן על מעידה ושברחתי ממנה רגע לפני והחלטתי לצאת מהמעגל בפעולה של ויתור....

הזוי מאוד שזה מגיע לחלומות שלי כל התובנות האלה..
כבר כמה זמן שאפילו בחלום אני לא נותן לעצמי להוציא שז"ל על אף שאם להיות כנים אני מבחינתי מאוד הייתי רוצה את זה כי זה חלום ולא קשור אליי לכאורה אני אנוס....

מדהים לראות איך התכנית חודרת כל כך לעומק... ממש לעומק התת מודע..

מתפלל לאלוקים לעוד יום נקי עבורך ועבורי

אוהבים

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 3 חודשים על ידי מתרפא.

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119389

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

מדהים! לרוב, החלומות שלנו מורכבים מהמחשבות שלנו/ העיסוק שלנו ביום...

כאשר אתה מגיע לנקודה שאתה חולם על התוכנית, ועל דרכי פעולה ויציאה ממעגל ההתמכרות, זה רק מראה עד כמה אתה נעול על תהליך הריפוי הזה וכמה אתה נחוש לדבוק בו!!

מאחל לך מכל הלב שלא תגיע בכלל למצב של נסיון, ואם ח"ו תגיע, שתמיד תדע לעצור בשלב הראשון

לילה טוב ונקי

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119393

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

אוהב אותך אוהב ימים !

אני גם מתחיל לעבוד קשה ולמסור חוסר אונים על קימה בבוקר כי כמו שאתה מתאר כשקמים מאוחר כל היום לא טוב !

מזדהה עם הדברים שלכם על חלומות, גם אצלי בהחלמה החלומות תמיד מלווים בתכנית ופחד מליפול ולא להצליח לוותר.

בהצלחה רבה !

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119396

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

תודה רבה!! בהצלחה לך

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119403

• aviyodea
  • דירוג זהב

שלום אוהב ימים!!

קראתי את כל השרשור הזה.

חשוב שתדע שלמדתי ממך המון!!!

אתה נחוש מאוד ללכת על זה בכל כוח, ואתה רואה את הדברים עוד מההתחלה, שזה ייתרון ענק!!

תמשיך בדרך הזאת, אתה מחזק אותי ביחד איתך

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119420

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

וואו, מעריך את זה מאוד! תודה רבה לך

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119457

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

שבוע טוב לכולם!!
אני רוצה לשתף אותכם בסופש האחרון.
יצאתי מהישיבה בחמישי אחה"צ והכנתי את הלו"ז בנסיעה בדרך, חמישי בערב סך הכול עבר בסדר, בשישי שמתי לב שאני קצת יותר מזגזג עם הלוז אז עשיתי אחד יותר מפורט וב"ה באמת עברתי את יום שישי בשלום.
שבת ב"ה עברה בסדר גמור...
אבל
עכשיו במוצש היה לי סוג של ויכוח עם אבא שלי, לא משהו רציני, אבל שמתי לב לפגם אופי נוסף שיש לי,
קשה לי לקבל ביקורת
וכשאני מגלה שטעיתי והביקורת מוצדקת, עוד יותר קשה לי, ואני מחפש סיבות להצדיק את עצמי, ואז אני סתם מתוכח כמו עקשן...
אבל באמת בפנים אני יודע שטעיתי.

עד עכשיו יש לי הרגשה לא טובה בעקבות הויכוח למרות שהוא היה קטן, לכן אני משתף כי אני יודע לאן זה יכול להוביל אותי ואני לא רוצה שההרגשה הזאת תגרום לי להתדרדר למעגל ההתמכרות.

מצד שני אני מתעודד מהעובדה שהקב"ה נתן לי את האפשרות להבחין, לשים לב באיזה שלב אני, שאני לפחות יודע שיש לי פגם אופי בתחום הזה ואני צריך לעבוד עליו, ללמוד לקבל ביקורות גם אם זה לא הכי נעים לאוזן, לדעת לוותר ולא להגיב על כל דבר, לדעת להגיד "טעיתי".

תודה לה' שנתן לי להיות מפוכח ולהעלות את הרגשות שלי על הכתב, במקום לברוח לסיפוקים רגשיים ש"יעלימו" כביכול את ההרגשה הרעה.

עכשיו אני יודע שיש לי משהו חדש לעבוד עליו, ובעקבות פוסט של מתרפא שחידש לי על מה אני צריך להתפלל, לא על התאווה שתסתלק ממני, אלא על פגמי האופי
הדברים שגורמים לתאווה לבוא

ותודה לכם על התגובות המחזקות! בעז"ה אני אמשיך לשתף.

אוהב אותכם שבוע טוב! 

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119459

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

וואו אחי ! פשוט וואו!!
מדהים הכנות והאומץ והשיתוף והלו"ז כל הפעולות שעשית כל הכבוד זה בדיוק הדרך להינצל מליפול שוב!

שמחתי מאוד שהצלחתי לעזור ולו במשהו הכי קטן כמו מה צריך להתפלל לפחות מה שאני הבנתי עבורי ושמח לראות שגם אחרים מאמצים את זה ומזדהים !

אני אשתף שגם לי המוצ"ש הזה לא היה קל המון ויכוחים עם האישה ועצבים מהילדים שסירבו ללכת לישון אבל באסירות תודה לא ברחתי לתאווה והצלחתי להישאר מחובר לרצונות האמיתיים שלי.

רציתי לצאת לסיבוב בחוץ להתאוורר והתעצבנתי שזה לא הולך לי כי הילדים כל רגע קמים ובסוף פשוט ויתרתי על לצאת לסיבוב

אסירות תודה לקב"ה שעזר לי היום לקבל החלטות נכונות רק להיום.

אוהבים אותך אחי!

זמן ליצירת דף: 0.69 שניות

Are you sure?

כן