ברוכים הבאים, אורח

סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר
(0 צופה) 

נושא: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר 13069 צפיות

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שנים, 12 חודשים #121517

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד אחי! לא יודע מה זה אומר מקום שקשה להגיע אליו אבל מציע לך להיות הכי כנה עם עצמך ולחשוב אם בהתקף חזק של תאווה לא תוכל להגיע אליו אל תתיחס למצב שלך שאין לך רצון לתאווה תחשוב מה יהיה כזה יבוא חזק.. אני אומר לך את זה כי זה פשוט מה שקרא לי ברצף נפילות האחרון שלי לפני שבוע וחצי גיליתי איזה פירצה בפלאפון ואחרי שנפלתי הפקדתי את הפלאפון אצל אחד מבני המשפחה ואמרתי שלא יביא לי אותו בשלושה ימים הקרובים ולאחר מכן רק לזמנים קצרים אבל זה לא עבד מתישהו הפלאפון חזר אלי ונפלתי שוב עד שחסמתי לגמרי את הפירצה הזאת... שוב יכול להיות שזה לא אותו דבר אבל תהיה הכי אמיתי עם עצמך ותבדוק שאתה מונע מעצמך להגיע לפלאפון הזה או שתשים עליו סינון.. זהו אחרי שעצרת את רצף הנפילות זה יהיה יותר קל ככה לי קורה עכשיו נפלתי כמה ימים ברצף ולא הבנתי איך אני עוצר את זה אבל אחרי שחסמתי את הפירצה בפלאפון והצלחתי יום אחד להישאר נקי הכל חזר לעצמו ונהיה יותר קל בחסדי שמיים מרובים מרובים!!! תצליח אחי חזק ואמץ!!!

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שנים, 11 חודשים #121623

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

אייכה?

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שנים, 11 חודשים #121644

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהב ימים כתב on 02 אפר' 2020 19:35:

טוב אז אחרי שנפלתי אתמול זרקתי את הפלאפון הזה לאיזה חור במחסן שממש קשה להגיע אליו...
היום ב"ה הייתי עסוק בנקיונות לפסח ככה שזה השכיח ממני כל רצון לתאווה אז נשארתי נקי!
מקווה בעז"ה להכנס לשבת בנקיות

כל עוד ה"בקבוק" הזה יהיה במקום שאתה יכול להגיע אליו רוב הסיכויים שאתה תגיע אליו..

ממליץ לך באמת בחום במיוחד בתקופה הקרובה לוותר על זה ולמסור אותו למישהו או אפילו לזרוק לפח..
או לשים חסימה שאי אפשר לעקוף.

אני אומר את זה גם לעצמי... גם אני צריך לעשות את זה עם כל הבקבוקים שיש לי בבית אחרת אני מגיע אליהם במוקדם או במאוחר..

אוהבים אותך!

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שנים, 11 חודשים #121690

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

סליחה שלא חזרתי אליכם...
ב"ה אני נקי כבר 3 ימים ובעז"ה רק להיום

אני שמח שהצלחתי להכנס לפסח מתוך נקיות ולא נפלתי מיום שני (למרות שבטעות עדכנתי את הטבלה לא נכון)

מאחל לכולם שבת שלום ומבורך ומועדים לשמחה

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שנים, 11 חודשים #121691

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

אגב, העלתי את רמת ההגנה בפלאפון

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שנים, 11 חודשים #121694

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

ברוך ה אחי היקר דאגנו לך.. אוהב!!

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שנים, 11 חודשים #121736

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

היום נפלתי שוב במוצש
כמעט החזקתי 5 ימים...

גם כשהעלתי את רמת ההגנה אני נובר בפלאפון עד שאני מוצא איזה בקושי קצה חוט ואני נופל...
זה כהר לא קשור לרמת הגנה שלי בפלאפון כשהייתי נקי חודשים לא חיפשתי את זה, זה לא עניין אותי, אז למה עכשיו אין לי כוח להתמודד באמת?! 
הרי אני מסוגל! כבר עשיתי את זה!

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שנים, 11 חודשים #121737

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי
כל הכבוד על האומץ והכנות לשתף.
לא מובן מאיליו.
תקופה מאד קשה עוברת על כולנו, מסוגרים בבתים. התאווה תוקפת ואומרת לנו שהיא יכולה להקל עלינו.
צריך לעשות פעולות - לשתף, לדבר, לכתוב, קבוצות טלפוניות, קריאה בספרות , ספונסר.
אני מזכיר לעצמי זאת כל יום מחדש

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שנים, 11 חודשים #121766

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

ערב טוב
אחרי שהבנתי שמהפלאפון שלי אני לא אמצא כבר "חומר" כדי ליפול בגלל שהעלתי רמה- חיפשתי היום את המכשיר שהחבאתי במחסן ופשוט לא הצלחתי למצוא אותו, הייתי מתוסכל...
אח"כ מצאתי מכשיר נוסף שהיה שייך לאחותי פעם ונסיתי כל היום לוותר על זה עד שלפני שעה לא יכלתי יותר נפלתי  

החלטתי שמחר אני אשים את הפלאפון בבית של אחותי (היא נשואה) כי בפעם הבאה שאנסה ליפול יהיה לי יותר קשה להגיע לשם ולחפש אותו...

אחרי שנפלתי פתחתי את הפלאפון וראיתי בחדשות שהרב בקשי דורון נפטר הערב מנגיף הקורונה, וזה רק גרם לי מועקה גדולה יותר...
איך דווקא עכשיו שמתרחשים דברים גדולים בעולם ואנחנו לקראת משהו גדול, דווקא עכשיו אני נופל?! אני מרגיש כאילו אני מסתכל רק על עצמי ולא על מה שסובב אותי...

אני מרגיש שזה נתן לי איזה סימן להתחזק יותר דווקא בתקופה הזאת ולקום מהנפילות האלה

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שנים, 11 חודשים #121770

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי
אחד התסמינים של ההתמכרות הוא הריכוז העצמי שלנו.
אני חושב כל הזמן שכל מה שקורה בעולם הוא בשליטתי, בגללי, באשמתי.
לפני חודש היה אירוע עולמי בו מחירי הנפט ירדו חזק מאד, וזה גרם להפסדים בעבודה שלי. הרגשתי אשם מאד והתחילו הפנטזיות כדי להקל על הרגשת האשמה.
ברור שאין לי קשר והשפעה על מחירי הנפט , כמו שאין קשר בין מותו של הרב לנפילה שלך.
אל תרגיש אשמה שאתה נופל ובחוץ יש מצוקות, זה לא קשור.
אתה צריך להתבונן פנימה אל הנפש שלך.
תמשיך לשתף בכתיבה זה מאד עוזר, גם אם אתה לא מבין זאת כרגע.
אל תתיאש, איתך בדרך להחלמה

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שנים, 11 חודשים #121773

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

תודה רבה לך!! חיזקת אותי

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שנים, 11 חודשים #121819

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

בוקר טוב חברים!!
מעדכן שהחג עבר ב"ה בצורה נפלאה!
היו כמה התמודדויות של דחפים של תאווה אבל ב"ה התגברתי עליהם ואני כרגעה ב 3 ימים לנקיות

בעז"ה מקווה להמשיך בדרך הזאת
רק להיום

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שנים, 11 חודשים #121827

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

יופי אחי!! ברוך ה'!!
1.אני ממליץ לך לשתף פה כל יום לפחות בשבועיים הקרובים לי זה מאד עזר לצאת מרצף נפילות של שבוע שלם אל תחשוב שזה חופר או משהו כזה אני מאד נהנה לקרוא את השיתופים של אחרים ומי שזה פחות מעניין אותו פשוט לא קורא...
2.בנוסף אני לקחתי על עצמי בעזרת ה' להיות נקי עד שבועות ולא דווקא תשעים יום שזה קצת הרבה וכל יום לספור לאחור מרגיש שזה עוזר לי מוזמן להצטרף אלי להיות נקי עד שבועות בעזרת ה'..
3.ספר לנו מה אתה עושה כדי להצליח דברים יומיומיים קריאה באתר, במדריך, תוכנית אופק,קריאה ושיתוף בפורום,כושר גופני,לימוד תורה,תפילות,שיחות לחברים,סינונים על הפלאפון/מחשב...
אוהב אותך אחי ומקווה שאני עוזר ולא סתם חופר או מעצבן...

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שנים, 11 חודשים #121839

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

תודה רבה אחי היקר!
אני העלתי את הסינון בפלאפון, יש לי שעות של דברים קבועים שאני עושה כדי ליצור שגרה בחוסר שגרה הזה, אני משתדל להתחיל לכתוב כל יום בפורום, וקורא את תוכנית אופק.

היום היו לי כמה רגעים שרציתי מאוד ליפול אבל עצרתי את עצמי... מקווה בעז"ה לעבור את היום הזה בשלום

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 3 שנים, 11 חודשים #121841

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

אמן אחי!!
מקווה שנצליח כולנו להתעלות בתקופה הזאת..
אני מרגיש שקשר עם חברים מהישיבה זה דבר חשוב מאד בזמן הזה הבדידות יכולה להפיל אותנו הרבה פעמים אני צריך להתחזק בזה לקבוע חברותא עם חבר לעשות שיחות וידיאו זה ממש חשוב..
בהצלחה רבה!!!

זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן