ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע מחדש ומשתף
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע מחדש ומשתף 13621 צפיות

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #128668

• gidi
  • דירוג פלטיניום
אמן! תודה רבה חברים יקרים!!!
תודה על התגובות החיזוקים והברכות מאוד מחזק ומחמם.
ב"ה את שאר ימי החג הצלחתי להשלים בשינה בסוכה.
בע"ה שכל הברכות יחזרו עליכם בכפל כפליים, הרבה ברכה והצלחה.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #128793

• gidi
  • דירוג פלטיניום

זמן שמתאים עכשיו לנצל לשיתוף יותר ממשהו אחר.

102 ימים אסירות תודה שאלוקים שמר אותי בהם מפעולות על תאווה (או לפחות פעולות שגם הפעילו תאווה בהתאם תמקרה האחרון..)
עוד בונוס של 155 ימים ללא שז"ל (למרות שקרי ממשיך לתקוף אבל זה לא נחשב) ושנה ו3+ חודשים ללא פורנ' מפורש.
אסיר תודה לבורא עולם!

אז עבר הרבה בתקופה האחרונה..
ב"ה על חג שעבר מאוד טוב למרות המצב, תפילות במניין לימוד שינה ואוכל בסוכה ברוך ה'!

ראינו איזה סרט משפחתי בחג שחיזק את הצד של "העצמה נשית" או פמניסטי קצת שגרם לאחותי שוב לעוף על עצמה קצת, להשוות את עצמה לדמות- כמה שהיא מוצלחת וטובה מכולם ותמיד במקום הראשון (וכן גם מבנים בסיטואציות שהיא הייתה) וזה בדרך כלל מעלה לי קינאה ותגובה נגדית לנסות להקטין ולהפריך אבל ב"ה שמח שפחות הגעתי לשם הפעם ושחיררתי.

חבר קצת הפכפך שניסיתי לעזור לו ויצא בסוף שהוא שאל אם אני יכול להיות ספונסר שלו, והסכמתי כי לא מזמן הספונסר שלי הדריך אותי להתחיל לחזור לזה, קצת בחששות ממנו אבל מאמץ את העיקרון "היד שלנו תמיד צריכה להיות מושטת לעזרה", כחלק מההיכרות איתו הצעתי לו שיחת היכרות בה סיפרנו אחד לשני את הרקע שלנו וההתמכרות (הספונסר שלי אישית לא עשה את זה איתי אבל הרגשתי שזה נחמד ככה להכיר ולהזדהות אז אני מציע את זה לחברים שרוצים) ואז מה שקרה שבסיפור שלו הוא תיאר כמה שימושים שהיו לו (יותר קיצוניים עבורי) שהצליחו להדליק אותי ולהכניס לי קצת תאווה, שסיימתי שיתפתי עם חברים התפללתי ובירכתי וכו' כדי להשתחרר מהמחשבות.
הספונסר שלי אמר פעם שספונסר צריך לדעת לקבל מפורט ואם זה מעלה לו תאווה הוא צריך לעשות על זה את הפעולות הנצרכות כדי להשתחרר.. מקווה שהעסק יעבוד טוב ושאני עושה נכון..

אני מתקדם עכשיו עם כל מיני חברות בתהליכים שאני בכלל לא בטוח שאני רוצה, כל מיני הכשרות שמחייבות למסלול אינטנסיבי שאחת מהם כולה באנגלית לא בטוח אם וכמה תעזור לי למצוא עבודה(שזאת המטרה הראשית שלי) ויש מצב שעולה סכום לא מבוטל של כסף. מתפלל לעשות את הדבר הנכון ולקבל את האומץ מאלוקים ולא להתנהג מפיגמי אופי ולשאול מה שצריך ולא סתם לגרור..

היה קצת בלאגן בבית לאחרונה, אחי הנשוי היה אצל חמתו שהייתה חולה אך לא רצו להיבדק.
כשחזרו לא אירחנו אותם לחג לפני שיבדקו כדי למנוע סיכונים.
אבא שלי הלך לעזור להם לבנות סוכה.
התברר שאישתו יצאה חיובית, אז זה הכניס את כולנו לבילבול, מי צריך בידוד? עכשיו כולנו בחשש?

מזה יחד עם המצב בחוץ יצא שעשינו את ליל הושענה רבה לבד בסוכה, אני אבא ואחי, חילקנו בינינו קטעים ואז אחי פרש לישון נשארנו במצב מוזר, אני ואבא כל אחד קורא בקול כמה פירקי תהילים וכשמישהו יוצא רגע, לשירותים או משהו, האחר נשאר במצב מוזר חח
ככה גם הפסדנו קצת את הקטע של הקדישים והמניין. אבל האמת גם על זה אסיר תודה, אמנם רחוק משנים עברו אבל עדיין עשינו את התיקון מלא ויפה, לימוד כל הלילה בסוכה ובסוף תפילה במניין בנץ ב"ה!

בחג נהיה קצת יותר באלגן, אחותי שלקחה איתה גם את אמא החליטו שהם רוצים להרחיק את אבא בגלל המצב.
יצא כנראה קצת שגם הגישה שלהם כלפיו הייתה מעליבה מה שיצר כעס ומריבות וצרחות בינהם ממש מערב שבת לפני הקידוש וכל החג מה שהעכיר את האווירה.
אבא שלי ואחותי מתווכחים הרבה אני משתדל לא להתערב אבל לאחרונה קשה לי לראות אותו יוצא מהכלים כשהוא בגיל מבוגר והכעס הזה נראה מאוד מזיק...
הוא היה ב"כניעה" נתן לי לעשות את הקידוש כשהוא בצד.
הרגשתי לא נעים ולאחר הפעם הראשונה ניסיתי לפצות על זה בכך שהכנסתי לפני הברכות "ברשות... וברשות מו"ר אבי בעל הבית וכו'" חח לפחות אולי קצת נתן לו קצת שלווה.
*בסוף החג הוא קיבל תשובה שהוא שלילי ב"ה מה שהרגיש דיי צפוי בגלל שעבר זמן וזה גם מה שגרם לכעס שמנסים להחמיר איתו סתם.

השבוע עומד מול 2 ראיונות- אחד מקצועי של יצא לי להתכונן והשני מול החברה באנגלית, רוצה למסור את החששות ולזכור שגם ככה אני ממש לא תולה את תקותיי בהם אלא בריבונו של עולם לכן אנסה לעשות את חלקי בשלווה ובצורה נכונה ולא להתרגש מהתוצאות או ההשלכות.

זהו לא מובן מאליו שהצלחתי להשלים את כל הפערים הרגשתי שהיה מלא.

שבוע טוב ומבורך, בשורות טובות ושנזכה לקחת את השפע והאורות וכל הברכות של החגים והתקופה האחרונה לשנה מוצלחת מבורכת ומחוברת לאלוקים שיהיה איתנו ונינצל מכל ניסיון וביזיון בע"ה.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 6 חודשים על ידי gidi.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #128840

• gidi
  • דירוג פלטיניום

ואוו נכנסתי עכשיו לסוג של קריז, לא פשוט..
הרבה לחץ וניהול כושל של היום יחד עם רעל שבדיעבד אני קולט שנכנס לי בימים האחרונים ופתאום בא לי לטשטש הכל ולשחרר על ידי שימוש.

אשתדל בהמשך לשתף יותר כרגע עושה פעולות ומנסה להשתחרר.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #128845

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אוהבים גידי. גם אצלי מתחיל משהו. אני קצת בהכחשה, אבל האובססיה הרימה ראש בימים האחרונים מעבר למקובל במחוזותינו בחודשים האחרונים, והאמת שגם פעולות ההחלמה הורידו ראש. כשזה קם זה נופל וד"ל.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #128862

גידי אחי היקר!

מקווה שהמשך היום הסתיים בצורה טובה יותר.
יחד איתך אחי ברגעים אלה.
תמשיך לעדכן אותנו.

בהצלחה בהמשך הדרך!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #128876

אח יקר אתה יכול ואתה חזק!!
שה' יתן לך סייעתא דשמיא לצלוח את הקריז בעזרתו יתברך.
תשתף אותנו אחינו...
מחכים..
המון הצלחה בע"ה!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #128899

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה חברים! אוהב אתכם!
חוזר אליכם לשתף.

אז נתחיל מההתחלה..

חיכיתי לו שיגיע.. זאת אותה תקופה של השנה בה נפלתי בשנה שעברה וגם בעבר, זה אותו פרק זמן בערך של ניקיון, והוא לא איכזב, הקריז הגיע.

הייתי אתמול במצב של לחץ לקראת 2 ראיונוץ אחד שהיה היום ואחד מחר באנגלית, שניהם מסלולי הכשרה אינטנסיביים שלא בהכרח תולה בהם תקוות אבל בגלל שזה צאנס נוסף שנתנו לי אחרי ש"נכשלתי" הייתי לחוץ להיות מוכן פרפקט לכל סיטואציה. ולא לא הצלחתי ללמוד כמעט בכלל..

קמתי מאוחר והגעתי לתפילה אחרי שכבר פיספסתי מניין, הפסדתי ולא הצלחתי להשלים את לימוד התורה היומי, עם הספונסר אני לאחרונה מתקשר רק בהקלטות והודעות מחוסר זמינות, הייתי מאוד עייף אז ניסיתי לנוח, לא יודע אם נרדמתי אבל קמתי עוד יותר עייף! רציתי גם לעשות כושר, להשלים את הלימוד וגם להתכונן לראיון ואז מצאתי את עצמי מתפרק ונכנס לתוך קריז עצבני, כמו שכתבתי, רצון פיזי וריגשי חזק להשתמש לשחרר ולטשטש הכל באמצעות פעולות מפורשות על תאווה.

בדיעבד קלטתי שהכנסתי לעצמי רעל בימים האחרונים שכנראה הוסיף אש למדורה.
הספונסי החדש שיתף משהו מפורט שאצלי היה בגדר פנטזיה והדליק את התאווה (למרות שעשיתי על זה פעולות ושיתופים).
ופתאום הבנתי שבימים האחרונים אני בעצם פועל על תאווה. החלון בחדר שלי יחד עם החלון במטבח ובסלון ובעצם כמעט כל הבית משקיף למגרש כדורסל שלאחרונה הרבה מתאמנים באים להתאמן עם מאמן אישי באיגרוף, דבר שמעניין אותי ואני מסתכל ומסתקרן, אבל הקטע שמתלווה למאמן בחורה מסויימת שאני מתחיל גם לבחון ולהתרגל שהיא שם ולהתחיל בעצם פעולה של הצצות.
בכלל לא ברור לי אם היא בחורה או ילדה, וגם זה לא משהו יותר מידי לא צנוע למרות שהיא עם מכנס וחולצה גבוליים.. אבל בעצם התחלתי פה איזה פעולה חולה של מציצנות.
באותו יום גם באה להתאמן בחורה יותר חשופה עליה קצת השקפתי, הבנתי שהיא ילדה או בעצם בכלל לא מושא תאווה ואיבדתי עניין.

אחרי ששיתפתי הספונסר חיזק את העניין שזאת פעולה על תאווה "אם זה נראה כמו ברווז ונשמע כמו ברווז כנראה שזה ברווז" לכן כנראה לא חשוב הגיל, הוא ניסה לחזק שגם לפי התורה בחורה כבר נחשבת לאישה לעניינים האלו מגיל יותר מוקדם ולא דווקא מהגיל ה"חוקי".

התחלתי לשתף חברים בקריז במרץ, אסירות תודה! ב"ה שלאחרונה אני מתרגל התקשרות להרבה טלפונים "תירגול קריאה לעזרה" ולכן היה לי יותר קל ברגע האמת להשיג חברים ולנסות לקבל את העזרה עד שזה יחלוף.

בסוף בחרתי לקבל דברים בפרופורציה כפי שה' היה רוצה, ושיחררתי לימוד לראיון, במקום זה השלמתי לימוד תורה עשיתי כושר ולמדתי את המינימום.

היום משום מה קמתי רגיש בצורה קיצונית. כל בחורה שעברה נדמתה לי כמושא תאווה.
כל אישה מבוגרת או לא, כל חלק מהנעל ועד לראש ישר הקפיץ את הרגישות לתאווה, לא יודע מאיפה זה בא וגם נשמע קצת לא הגיוני..

אז היום היה את הראיון=מבחן, ב"ה עצרו אותי באמצע אחרי כמה שעות עבודה ואמרו שמוכנים לקבל אותי, אפילו חתמתי על חוזה-
אני מתחייב להתחיל מסלול מאוד אינטנסיבי של לימוד והכשרה במהלכו לא תהיה לי עבודה או משכורת ובסוף דרכם בע"ה אוכל להשתלב למקום טוב בהגבלת שכר למשך שנתיים.
קצת מפחיד ההתחייבות והאינטנסיביות- לא רוצה שיפגע לי בסדר היום הרוחני ולימוד התורה אבל עדיין יש סיכוי שזה יצליח ואני נותן לזה ניסיון- רצון ה' יעשה!
מחר עוד הראיון באנגלית ונראה מה יגידו שם ומה יצא..

הספונסי גם התקשר, ולמרות שהוא קצת משחק על הגבול הדק ונפגש עם בחורה לפני ששאל עדיין מקווה שזה יצליח ואני שמח שהוא מתקשר והתחלנו לעבוד ולקרוא ובע"ה שאוכל לתת לו את העזרה להגיע להחלמה טובה ויציבה, אם יפנים שזה מה שהוא צריך ומחפש, שזה העיקר יש בהחלט סיכוי לא רע להגיע רחוק.

זהו ב"ה שדברים מסתדרים לפי רצונו, בע"ה נעשה ונצליח, אוהבים.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 6 חודשים על ידי gidi.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #129152

• gidi
  • דירוג פלטיניום

חוזר קצת לשתף.
107 ימים נקי ומפוקח מפעולות על תאווה.
בנוסף 160 ימים ללא שז"ל שנה 3+חודשים ללא פורנ' מפורש- לא בכוחי הכל מה'.
אסיר תודה על זה וצריך להיות אסיר תודה!

קצת עדכונים
התקבלתי ל2 מסלולי הכשרה מאוד אינטנסיבים ובסוף בחרתי אחד מהם אותו אתחיל בעוד שבוע וחצי בערך (על ההוא באנגלית ויתרתי).
השתתפתי באיזו תוכנית היכרויות דרך האינטרנט שהספונסר המליץ ותמך, בהתאם למצב נראה שזה גם הכי הרבה שיכולתי לעשות לכיוון.

הייתה קצת ירידת מתח.
בעקבות זאת שאף אחת משם לא נראתה לי והרגשתי יאוש וחוסר התאמה, יום אחרי חוויתי שוב קושי על אותה נקודה.
הרגשה שהרכבת ממשיכה ליסוע ואני עומד ומנסה להחזיק אותה בכל הכח שתעצור אבל זה לא בכוחי..
השאיפה שלי מאז ומתמיד -מאז שהגעתי לפה ולפני, הייתה להקים בית.
אני לא מצליח לעצור את רכבת החיים שלי שעכשיו דוהרת לגיל 30 וחסר שליטה על זה שאלוקים עדיין לא זימן לי את האחת.
קצת עולה יאוש ותיסכול, אכזבה והרגשה שאני מגיע למקום שאני לא רוצה להיות בו..
מתפלל לזכור שזה לא בכוחי ואלוקים דואג לי רק לטוב.

נקי אבל לא ממש מרגיש נקי בימים האחרונים.
האובססיה תוקפת אותי, אני מרגיש רגיש מידי, ממש בהגזמה לכל דבר.
התאווה פתאום מופיעה במקומות הזויים, אם זה ילדות או סבתות, איזורים שוליים בגוף או בלבוש, דברים שמובן שהם לא מושאי תאווה והמראה לא באמת מגרה אבל עדיין כל חשיפה למשהו והראש ישר מקשר למחשבות או כל מיני התנהגויות חולות של תאווה.
אפילו מחשבות מעורפלות ולא ממוקדות על שימושי עבר או סתם גירוי שמתחיל בגוף בלי מחשבה מינית.
תקופה מוזרה וקשה לתאווה, חוסר אונים..

האמת שאולי גם קצת נחשף לתאווה בצורה אגבית במדיה, לא בדיוק מדיה של תאווה אבל בחורות שעוברות ברקע וכאלה מרגיש לי קצת כמו מבטים משוטטות..

אולי זה בגלל שלאחרונה הקשר עם הספונסר מצליח רק בהקלטות והפסקנו להתקדם בצעדים כבר תקופה? לא יודע, אף פעם לא קישרתי את ההחלמה להתקדמות בצעדים..

עוד אובססיה שרציתי לשתף בכנות.
מאז הנפילה האחרונה שהייתה לאחר 210 ימים אני מרגיש שהזמן בנקיות לא זזזז..
כאילו אני לא באמת בודק כל יום וגם לא בטוח שאני מנסה להוכיח משהו לאחרים. אבל עדיין, כל פעם שאני מסתכל על המספר אני מצפה ליותר, כאילו מחכה בבום שזה יקפוץ לשנה או משהו, מנסה להוכיח לעצמי שאני בהחלמה ואם לא שברתי את השיא הקודם אני כנראה לא מתקדם או אפילו בנסיגה. כאילו זה אומר שזהו התוכנית לא עובדת, הצלחתי פעם יותר לבד אז עזוב ותנסה לבד- מחשבות חולות..

מתפלל להשתחרר מהאובססיות, לזכור שהשליטה על המחלה והאובססיות לא אצלי אבל על הפעולות כן ואותם צריך לעשות.
למסור את השליטה על החיים לאלוקים שעליו אני סומך שרוצה רק את הטוב בשבילי בעיתו ובזמנו..
להתמקד ביום הנוכחי ובמפוקחות שלו- זה מה שחשוב, שהיום הזה יהיה בהחלמה כמה שיותר איכותית.

תודה על המקום לשתף.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #129168

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

גידי שלום
הלחצים בחיים גורמים לנו לחרדות בלתי נסבלות. 
הלחץ להתחתן, למצוא עבודה, להצליח בעבודה וכו...
אני מצאתי שמדיטציה עוזרת.
יש המון מדיטציות ביו טיוב לחרדות.
אולי יעזור גם לך

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #129170

• הרוצה בחיים
  • רצף ניקיון נוכחי: 112 ימים
  • דירוג כסף

וואו גידי היקר 
לא יודע איך להסביר את זה אבל כל פעם שאני קורא את השיתופים שלך אני מתמלא הערכה.
אולי זאת הכנות...

המון הצלחה בדרכך החדשה

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #129196

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שוב, סיטואציה לא פשוטה.
מושא תאווה מול העיניים, סקרנות גדולה.
נגישות פשוט להטות את המבט ולהתבונן וללגום.

מלא טלפונים ופעולות, ממשיך ומתכוון עכשיו אחרי עיצה של חבר פשוט לנסות להתפלל ולדבר עם אלוקים מתוך המקום הזה.

אעדכן בהמשך בע"ה..

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #129206

• gidi
  • דירוג פלטיניום
אכן אני בסוג של קריז או גל, גם הספונסר שלי העיר לי שגלים כאלו עדיין יכולים להגיע..
פשוט היה לי פיתוי מול הפרצוף במשך הרבה זמן היום ולא יכלתי להמנע, בע"ה אשוב לעדכן שאמצא יותר זמן.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #129217

• gidi
  • דירוג פלטיניום

חוזר לשתף ולהשלים פערים..
אסיר תודה לאלוקים ששמר אותי נקי 109 ימים מפעולות על תאווה (לפחות אקטיבית)
162 ללא שז"ל שנה ו3+ מפורנ' מפורש.

תכלס שיתוף שמתאים יותר ליומן צעד 1 אבל בכל זאת משתף פה כחלק מיומן המסע..

בתקופה האחרונה מרגיש את הרוח מתחזקת והגלים עולים.
הסיפור הזה מתחיל שבחסות הקורנה התחילו לפני תקופה מסויימת להופיע מול הבית שלי במגרש הכדורסל מתאמנים באיגרוף, כל פעם מישהו ביחד עם אותו מאמן פרטי.
זה סוג ספורט שמושך ומעניין אותי וגם עסקי במשהו קרוב אליו עד שהופיעה הקורונה ומאז זה נעצר.

החלון שלי משקיף ישירות לשם, יחד עם המרפסת, חלון השירותים המטבח הסלון ו.. תכלס כל הבית!
הייתי קצת משקיף ואז התחילה להתלוות למאמן בחורה מסויימת שלאט לאט גיליתי שמתפתחת אצלי תופעת מציצנות כזאת שאני ממש לא רוצה..
בכל מקרה זה הלך וחזר בגלים כשמידי פעם הופיעה בחורה מידי פעם מתאמנת יותר חשופה אבל רוב הזמן גברים שגם על זה עניין אותי להשקיף, לא מתוך תאווה.
חבר ותיק מסויים הסביר לי את הבעייה בריגוש של הצצה מתוך מקום מסתור כזה "גם אם היא לא מושא תאווה, עדיין יש משהו חולה בפעולה של הריגוש שהינה אני עושה משהו אסור, רואים אותי/ לא רואים, אתה רוצה לראות, תרד תעודד תיתן מים, אל תשקיף מבין החרכים.." מאוד הזדהתי כיוון שבאמת הנשים שם נראה לי בכלל ילדות ולא דווקא בדיוק מושא התאווה, כמובן שלא שייך שארד אליהם אבל הרעיון נכון..

בקיצור (מילת סימן לכך שאני בכל זאת ממשיך לחפור) יום שישי הגיע גל שפשוט חירפן אותי.
רציתי לעשות את היום הזה הפעם נקי לגמרי בגלל שהספונסר רמז שגלים כאלה מגיעים לפעמים אם ממשיכים להזין את התאווה.
אז כשהגיעו מתאמנים שיתפתי חבר ולמרות שהם גברים ניסיתי להימנע מלהציץ עליהם ולהתמקד בשלל הפעולות החיוביות של היום.

פתחתי חלון התחלתי כהרגלי בניקוי החדר שאז הגיעה בחורה בלבוש מינימאלי, התחלתי להיסתקרן ולקלוט שאני לא מצליח לשלוט.
אמרתי שלמרות שנחשפתי אעשה הפעם את הפעולה הנכונה ושיתפתי חבר ועשיתי פעולות.
זה לא נגמר, שמתי לב שעוד אישה שעברה ברחוב הסתכלה לשם, מה לעשות זה מסקרן.. הם מדברים מצטלמים עושים ספורט ולא יודע מה..
בקיצור זה ממש עמד לי מול העיניים עם מלא סקרנותותוך כדי שיתוף אחר שיתוף (כולל הספונסר) פתאום הבחורה הפכה למתאמנת, ועוד הפכה את הלבוש לעוד יותר מינימאלי (לא אפרט אבל טכנית המינימום האפשרי..) זה שיגע אותי.
אני משתף ותוך כדי עוד פעם נחשף, זז מצד לצד בחדר ושוב נתקל.. כבר לא ידעתי מה לעשות, בין שיתוף לשיתוף הראש משכנע שהינה עשית את שלך עכשיו אתה יכול ואז אני לוקח חצי הצצה ונסוג חזרה.
שיתפתי, ברכתי, התפללתי, יחד עם חבר כרעתי ברך ועשינו תפילת צעד 3 וזה ממשיך.

השטן מרקד לי מול העיניים, כפשוטו, האובססיה מחרפנת ואני מתפתה להסתכל על ההופעה.
מוזר, יש מצב שהיא בכלל לא מושא תאווה, לא נראית הכי טוב, עדיין יש שם בחורה חשופה, פעולת מציצנות וזה רעל שאני לא רוצה להכניס אבל לא מצליח להילחם- חוסר אונים..

אז אני ממשיך פעולות שעושות טוב באותו רגע אבל שניה אחר כך חוזר לשם, מוציא חצי גוף מהחלון ומביט לצד השני, מנקה את המרפסת כשהגב שלי מופנה לשם.
ואני שומע ברקע את צלילי החבטות של האיגרוף, כאילו השטן עומד אחרי הדלת ודופק להיכנס, מנסה למשוך ולקבל תשומת לב וזה באמת מסקרן..
חבר המליץ לשים איזו דרשה או מוזיקה, לא הייתי מרוכז לדרשה שמתי אוזניות עם מוזיקה.
המליצו להתפלל ולפנות לאלוקים, גם את זה עשיתי, קצת בחוסר ריכוז ותוך כדי תנועה בבית.

אבל זה לא נגמר, כמה כושר יש לה? כמה עקשן אותו זקן! נראה שזה כבר כמה שעות מסרב להיגמר, הם מידי פעם לוקחים הפסקות מדברים או יושבים על הריצפה וממשיכים..

לא יודע מה הקטע, ממש מוזר. חשבתי לעצמי. היא לא ניראת ואוו אולי בכלל ילדה ולא מושאת תאווה ורק היום שיתפתי שיש לי גישה ישירה לפורנ' ועדיין אלוקים שומר עליי מאובססיה שמה אז מה עובר עליי עכשיו? זה איזה משחק פסיכולוגי בגלל שזה פשוט קופץ לי מול העיניים? בגלל שאני מנסה להילחם?

סוף דבר נסחפתי לעוד שיחה, אחת ארוכה עם חבר. הוא שיתף לאט ובאריכות משעממת על מצבו הקשה ואני תוך כדי התחלתי יותר להתמקד בניקיון עד שפיתאום הרמתי את הראש וזהו הם לא היו שם.
ואוו זה היה ארוך, כמה זמן הם התאמנו.. מאוד הוקל לי סוף סוף.

שבת עברה טוב, אבל עם עוד קרי לא נעים כמו שקורה הרבה לאחרונה והפעם כבר הייתי מוכן.

מוצאי שבת עוד קטע מוזר שהתפללנו עמידה מחוץ לבית כנסת כשאני סמוך לגדר ופתאום דווקא בעמידה יצאה בחורה והתחילה שיחת טלפון בקול עם חברה שלה לספר לה במפורט על חלום של איך חבר שלה בוגד בה עם כל מיני תיאורים לא בריאים.. נגמר עמידה והיא נעלמה..

חסר אונים מול תאווה מתפלל שאלוקים יקח ממני את הפיתויים האלה, יאללה שיביא לנו גשם בלי הפסקה לא בא לי לראות אותם עוד פעם מגיעים למגרש חח.
אסיר תודה שבסוף נגמר. וגם אני סיימתי לחפור חח. אסיר תודה שהינה עברתי את חודש תשרי המאתגר נקי בע"ה. 

שיהיה לנו שבוע טוב ומבורך חודש טוב ומבורך עם הרבה חיבור רוחני והחלמה, שלא יביאונו לא לידי ניסיון ולא לידי ביזיון.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #129218

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על השיתוף!
מזגהה מאוד, 
אהבתי את מה שחבר שלך אמר על 'הגדרת המציצנות', 
נקודה למחשבה... 

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #129323

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום