ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע מחדש ומשתף
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע מחדש ומשתף 2083 צפיות

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים, 1 שבוע #122154

• gidi
  • דירוג זהב

שוב מעדתי היום, מעידה/נפילה חזקה

לאחר שצברתי משהו כמו 5 ימים ללא פעולות על תאווה, פיתחתי התנהגות לא שפויה והיום פעלתי על תאווה

202 ימים ללא אוננות וללא פורנוגרפיה מפורשת
0 ימים ללא פעולות על תאווה

פיתחתי התנהגות לא שפויה בימים האחרונים לחפש תאווה מתוך סתם סקרנות שעמום או למתוח את הגבולות של עצמי לקצה.
נכנסתי מספר פעמים לחפש תוכן של תאווה מבלי לצרוך אותו, פשוט לעמוד מולו כשאני לא פותח את הסירטונים שעלו בתוצאות רק מסתכל. בשלב מסויים הייתי מבין כמה זה חסר שפיות, שאין לי באמת מה לחפש שם ויוצא.
הראש ניסה לספר לי סיפורים שזה ככה להביט לתאווה בעיניים ואולי מוציא ממני אובססיות ועוזר לי לראות את הדברים בצורה שפויה.
אבל האמת שיש גם ריגוש בחיפוש ושזה משחק על חבל דק במצב הכי מסוכן שבסוף מביא לנפילה.
אז הייתי מונע את עצמי ממדיה ליום או יותר ושוב חוזר מתוך שיגעון להתנהגות הזאת.

אני בבית בתקופה האחרונה, עוזרות לי מאוד פעולות נתינה הכנת אוכל, פעילות עם המשפחה וכו' אבל עדיין משהו חסר ולא מצליח להשתחרר מסוג של עצלנות שמונעת ממני לעשות משהו יותר בונה כמו להתחיל ללמוד נושא ולתרגל אותו ולבנות איזה פרוייקט- משהו שיתן לי עניין ומשיכה מעבר ולא אשאר בשיעמום.

אז היום היה שבריר שנייה שבו רציתי להרים טלפון ואז לרגע השתכנעתי ונכנסתי לחפש. איכשהו הגבול נפרץ והתחלתי גם לצפות בכל סירטוני התאווה, בהתחלה מאוד נדלקתי והתנהגתי בחוסר שפיות, נגעתי באיבר והייתי על סף נפילה ממש.
איכשהו אלוקים הכניס לי מידי פעם קצת שפיות תוך כדי, פתאום קלטתי שהצפייה+נגיעה בעצמי יוצרות אשליה מושלמת.
ברגע שאני מפסיק לגרות את עצמי(מפסיק לגעת ולגרום לגירוי פיזי) ורק צופה בסירטון פתאום מתגלה אליי החוסר שפיות בדבר שבו אני צופה, כמה זה ריק מתוכן וטיפשי.

ככה לסירוגין גיריתי את עצמי וצפיתי כשלבסוף הפסקתי לגרות את עצמי ורק להמשיך לחפש ולצפות. פתאום זה לא היה נראה מושך ולא גירה יותר, איכשהו בזכות אלוקים הצלחתי להביט לתאווה בעיניים ולהסתכל ממבט יותר שפוי.

הראש אמר שכבר מעדתי אז יאללה וקפצתי לחפש סירטון שהייתה לי אובססיה עליו הרבה מאוד זמן וזכור לי משימוש שהיה לי בו בעבר. הצלחתי לראות אותו בלי לגרות את עצמי תוך כדי שאני פשוט מביט וכמעט לא מתגרה, לא מבין מה חיפשתי שם וכל האשליה של השימוש החלומי מתנפץ לי מול העיניים.

עכשיו שוב נזכרתי והבנתי אפילו יותר כמה כל הדבר הזה משפיע עליי כמו סם, מכניס אותי להזיה לפנטזיות וכשהגירוי והאלרגיה פועלים יחד עם צפייה פתאום הראש מצליח להפוך משהו לא שפוי בכלל לפנטזיה חלומית.

כשהיה רגע בו ירד לי הגירוי פתאום הרגשתי כמה אני נשאב למצב "מקבל" שבו אני מחפש פשוט משהו חיצוני שיספק לי את הגירוי- מישהי ש"תאהב" אותי ותעשה לי טוב.

לכן אני מתפלל למצוא באלוקים את המילוי הטוב דרך פעולות נתינה, לא להיות לא לרצות ולא לנסות להיות בצד המקבל אלא לנסות להתמלא דרך פעולות בונות של נתינה ועשייה.
להתייצב, לעלות על דרך ולהמשיך לעבוד ולמצוא את אלוקים שאני כל הזמן מחפש ושלמעשה נמצא ממש סביבי בכל רגע.
מתפלל שנמשיך לראות את הטוב והחיובי, להתעודד ולהמשיך לעשות דברים חיוביים רצונו יעשה!

מנסה גם להשתמש בחתימה כדי לעשות סדר כמו אחרים 
מעניין אם זה יעבוד.
הפעם הראשונה שלי באתר
הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי
ההתלבטות שלי לגבי נישואים
יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #122274

• gidi
  • דירוג זהב
"יומני היקר שלום"

4 ימים ללא פעולות על תאווה
206 ימים ללא אוננות או פורנוגרפיה מפורשת

אמנם כן נחשפתי אתמול, לא במכוון, לסוג מראה של תאווה ואפילו קצת סקרתי אותה אבל אסירות תודה שזה לא הגיע לרמה בה ממש פעלתי על תאווה או חיפשתי במכוון.

עושה לי טוב לשתף פה, מרגיש לי פעולה מאוד חיובית שמחברת לכן אני ממשיך לפרט גם אם אני לא חושב שמישהו קורא(אולי גם בגלל שאני מאריך מידי).

אני בתקופה האחרונה נמצא ברכבת הרים. יום למעלה מחובר, יום למטה במעידות, יום עם תובנות ועשייה רוחנית ממלאת ויום עם אובססיות מחשבתיות שלא מרפות.

למעשה אני נוכח לבעייה שאני יוצר ברגע שאני מתחיל לשחק עם הגבולות, להרשות לעצמי יותר ולהיות יותר "חופשי" מול מדיה וכדומה.
כשהייתי בתחילת הדרך הספונסר שלי אילץ אותי לעשות סוג של וויתור גדול לפרק זמן מוגבל. חסמתי כל גישה לתאווה כשתוך כדי כך נאלצתי לוותר על הרבה דברים אחרים כמו תוכן לימודי ופנאי. אבל עשיתי את הוויתור והכניעה ויש לציין שזו הייתה אחת התקופות הכי טובות שלי מול התאווה.
כשאני מוותר ומתרחק יש לי יותר שקט ופחות אובססיה ופיתויים.
ועכשיו כשאני כבר לא לגמרי מצליח ומאפשר לעצמי יוטיוב ופייסבוק (בעיקר למטרה לימודית), בגלל שאני לא מאמין שאני יכול להמנע לגמרי מכל הדברים האלו וזה פוגע בי במציאת עבודה לימודים וכו, אני מתחיל למתוח גבולות, מגיע למעידות ובעצם נמצא במלחמות לא פוסקות ומצב לא פשוט בכלל ומשלם את המחיר הכבד.

הקושי הנוכחי שלי והכי חזק הוא בעצם אובססיה חזקה שיושבת לי תקופה ארוכה בראש ועכשיו מתחזקת:

אותה אובססיה של מחשבה שלוחשת בראש שהמטרה שלי היא לא להפסיק לגמרי אלא רק להתייצב, להוריד במינון ובתדירות, ושפעם ב.. זה לא כזה נורא לא יגרום הרבה נזק ואולי אפילו נצרך בשביל לחזור מחוזק ורענן שוב להחלמה.
האובססיה עכשיו אומרת לי שצברתי מספיק זמן נקיון, שהגיע הרגע בו אני צריך לפרוק, לתת לתאווה קצת לתפוס מקום, ליפול פעם אחת אחרי שאתן לתאווה את מה שהיא כל כך רוצה, ואז לשוב להחלמה בכוחות מחודשים ואז תראה שיהיה לך כוח אפילו לצבור תקופת ניקיון יותר ארוכה מהנוכחית!

אין לי תשובה מוחצת לאובססיה הזאת והיא מתחזקת, גם כשאני מנסה להגיד "רק להיום" זה לא באמת עובד עליה כי היא יודעת יפה מאוד לספור את הימים והשעות ולהגיד כמה זמן עבר וכמה אפשר למשוך, כל הכלים שניסיתי לא מעלימים אותה והיא בסוף חוזרת.

אז בעצת הספונסר המשימה שלי עכשיו היא לשתף. לשתף את המחשבה והאובססיה תוך כדי שאני מזכיר לעצמי כמה זאת מחשבה שאינה שפויה ולא נכונה. כמה השימוש בתאווה לא יגרום לירידה בתדירות אלא להיפך. שסביר מאוד להניח שבמשך הזמן אם אתן לתאווה את מה שהיא רוצה האלרגיה והאובססיה יתחזקו פי כמה עד שאמצא את עצמי מתאווה לדברים יותר קשים בתדירויות יותר גבוהות ומגיע לשפל חדש.

כי אני לא באמת רוצה ליפול, אני יודע שזה לא משהו שאלוקים אוהב או רוצה ממני בשום צורה, אני בטוח גם אתחרט על זה מול אלוקים בסוף.
אני מודע למה שכתוב "האומר אחטא ואשוב.. אחטא ויום הכיפורים מכפר אין מספיקים בידו לשוב"- כי יש לי מחשבות כאלה שאולי אתן לנפילה להתממש כי אין לי כוחות עליה ועל האובססיה ואז אני "אשוב" אחזק ואחזור חזרה רענן ומחודש כוחות להחלמה, אתפלל ואתחרט ואולי גם יום הכיפורים יעזור, אבל כנראה שאם אפעל כך במודעות האובססיה תתחזק ואז כבר "לא אספיק לשוב".

אוהב אתכם וצריך אתכם ושוב תודה על המקום לחלוק.
בברכת הצלחה בריאות אושר ומציאת החיבור המלא באלוקים לכולנו,
מתפלל שנרצה ונרוץ להתמלא דרך אלוקים ו"נתענג על ה' " לפחות כמו שאנחנו רוצים ומחפשים בתאווה והרבה יותר. 
אוהבים.

מעניין אם זה יעבוד.
הפעם הראשונה שלי באתר
הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי
יומן צעד ראשון

נערך לאחרונה: לפני 3 חודשים על ידי gidi.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #122276

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

אמן ואמן!!
יש לך קוראים אל תדאג אחי!!
המון הצלחה בעזרת ה'!!!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #122308

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • דירוג פלטיניום

קורא... ועוד איך.....
ה' יציל אותך ואותנו מיסורי וחיבוטי הנפש, לי הזר -  להתעסק בדברים מועילים ובפרט לימוד תורה קבוע - אפילו קצר - אבל שיהיה עם הספק מסויים.

יהיה טוב...  גם עם ישראל לא האמין שיצא ממצרים - והיו שם בחיבוטי נפש קשים - איך ומה לעשות ולהגיב...        
והעיקר לא לפחד כלל 

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #122350

• gidi
  • דירוג זהב

אמן, תודה רבה חברים!
אתמול עבר בצורה יותר שפויה אחרי ששיתפתי הרבה חברים וגם יצא לי לקרוא ולהתעסק הרבה באתר הזה.
האמת שכן יש לי לימוד קבוע בכל יום גם קצת בגמרא וגם בעצת הספונסר קצת מוסר וחיזוקים שעוזרים לי למילוי הרוחני וחיזוק הקשר עם אלוקים.
מצטער שקצת הפכתי להיות אובססיבי לתגובות ולראות שמישהו קורא ושאני לא לבד פה- זה לא נכון לתת לזה הרבה חשיבות וגם בכל מקרה כן יש הרבה כאלו שקוראים וגם מגיבים.
אכן אני צריך פחות להיות מודאג או מפוחד מהנפילה ויותר להפנים ולהבין שהכל מה' והוא הוציא אותי מזה עד עכשיו והוא יכול להוציא אותי מכל מצב הזוי כמה שיהיה אז פחות לדאוג כאילו הכל נופל עלי..
תודה רבה, אוהב אתכם!

מעניין אם זה יעבוד.
הפעם הראשונה שלי באתר
הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי
יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #122354

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב

ברור שקוראים ועוקבים.
תמשיך לנסות ולהתעלות אנחנו מתחזקים ממך ואתה נותן תקווה לכולנו.
ואם אתה מרגיש/חושב שהנפילה תרענן אותך ותתן לך כוחות חדשים להתעלות בהחלמה(בבחינת "אין שלם מלב שבור") אז למה שלא תנסה להתרענן והכל רק...
בלי הקטע של הנפילה?
תעשה לעצמך ריסטרארט לפעולת ההחלמה.
תתחיל מחדש.
תחשוב שאתמול נפלת.
אל תתן לעצמך להישחק.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #122356

• gidi
  • דירוג זהב

תודה רבה חבר יקר!
הצעה מאוד מעניינת, באמת צריך לחשוב על דרך כזאת להתרענן בהחלמה ואולי לחדש איזה משהו רוחני שיתן את הדחיפה להתחיל מחדש.

מעניין אם זה יעבוד.
הפעם הראשונה שלי באתר
הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי
יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #122370

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

בעז"ה יהיה טוב,
אוהבים ומעריכים אותך.

חזק ואמץ בעז"ה

נערך לאחרונה: לפני 3 חודשים על ידי המשתוקק.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #122379

• gidi
  • דירוג זהב

אמן, תודה חברים על החיזוקים!

5 ימים ללא פעולות על תאווה
207 ימים ללא אוננות ופורנוגרפיה מפורשת

היום התחיל טוב אבל שוב נקלעתי למצב שבו אני משחק עם הגבולות וזה לא בריא.
חיפשתי איזה קובץ בכונן שיש לי ואז נזכרתי שיש בו אוסף עצום של סרטים והתחלתי לשוטט שם- לא משהו שכדאי לי לעשות..
אז מהר מאוד הגעתי לסצנות מין וגם נחשפתי למראות חריפים של תאווה ונשים חשופות (חלק עליון), איכשהו הייתי שם וראיתי מה שראיתי בלי ממש לפעול על תאווה- הכוונה שזה בכלל לא גירה אותי ולא גם לי להתאוות לזה או לצפות בזה מתוך תאווה ולא השתהיתי שם יותר מידי.
אחר כך יצא שראיתי שאחי הצליח למצוא סרטים במחשב למרות ההגנה דרך פורמט מסויים וזה סיקרן אותי וגרם לי לנסות לבדוק אם אפשר להגיע גם לסרטונים של תאווה- לא מצאתי כלום וסתם התנהגתי בחוסר שפיות.
המקום הזה לא בריא לי כי זה מערער לי את התפישה של צעד 1- ההבנה שאני חסר אונים מול התאווה ולא יכול לשחק עם זה קצת. זה כאילו האובססיה מנסה לפעול עליי בדרך חדשה ולאט לאט לשאוב אותי חזרה.

אז אני רוצה לזכור שזה מקום לא טוב בשבילי, שאני חסר אונים מול התאווה מה שאומר שאני לא שולט על זה והתאווה יכולה לתקוף אותי בפתאומיות בלי שליטה ולגרום לי להתאוות ולהתחיל לפעול עליה בצורה לא שפויה.

מתפלל לוותר, לעשות את ה"כניעה" ולא לשחק באש.
רוצה להמשיך נקיות ומפוכחות איכותית.
שנמשיך בדרך אל אלוקים למצוא את החיבור האמיתי ולהתנקות מכל הרעשים והליכלוכים שהאובססיה מכניסה לנו לראש.

מעניין אם זה יעבוד.
הפעם הראשונה שלי באתר
הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי
יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #122381

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

שיהיה בהצלחה רבה, גם לי התחשק אתמול לבדוק את הגבולות של ההגנה....  ב"ה שירדתי מזה לפני שעשיתי צעד מעשי בעניין

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #122438

• gidi
  • דירוג זהב
7 ימים ללא פעולות על תאווה.

אסיר תודה שאני מצליח (לא בכוחי) לצבור כמה ימים יותר נקיים בלי פעולות ישירות על תאווה.
אתמול התחלתי לראות הרצאות שקשורות לחומר שלמדתי בעבר (לא משהו רוחני או דתי) ומצאתי את עצמי מרותק אליהם ופתאום מבין כמה אני צמא לאיזה מילוי ועניין (ובגלל זה בורח לתאווה), ובנוסף התחלתי לתרגל כל מיני נושאים ואני מאוד שמח שאני מצליח לחזור למקום הזה.

הייתי תקופה ארוכה בלי חשק ממש להתקדם או להתעניין בדברים חדשים וזה כנראה גם השפיע ותרם לשיעמום וכנראה גרם גם לאובססיה להתחזק. למרות שהספונסר שלי חושב להפך- שהמצב הרוחני הוא מה שהשפיע על החשק וההתקדמות בנושאים אחרים, שזה כנראה גם נכון.

עדיין יש אובססיות מידי פעם ומחשבות ותיכנונים ל"יום כיף וחוויות עם התאווה" כי הראש ממשיך לספר שהיום הזה עומד לבוא בגלל שלא נפלתי כבר הרבה זמן. אז מה שאני עושה כנגד זה, זה פשוט להמשיך לשתף חברים במחשבות החולות ולזכור כמה זה לא שפוי.
די מצחיק(או עצוב) שאדם בגילי שואף ומפנטז על"יום כיף" מהסוג הנמוך הזה- משהו שממש ריק מתוכן אמיתי וחולה ואני כל כך מפנטז עליו, אבל זה כנראה בגלל שאני חולה, חסר אונים מול התאווה והדברים שהיא גורמת לי לחשוב ולעשות בחוסר שפיות והיגיון כי פשוט אין לי שליטה עליה.

מאמין שאלוקים יכול להוציא אותנו מהמצבים הקשים ולטהר אותנו לגמרי, אחרי הכל הוא שמר אותי עד עכשיו נקי תקופה לא הגיונית של זמן שלפני שהגעתי לפה זה היה נשמע לי בכלל לא מציאותי.

שנצליח להתחבר לאלוקים ולקבל משם את המילוי, אוהבים

מעניין אם זה יעבוד.
הפעם הראשונה שלי באתר
הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי
יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #122443

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 358 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאוד מזדהה עם כל מה שכתבת. מאוד !

גם אני מוצא את עצמי במצב הזה.. מפנטז על "יום כיף" או תקופת "כיף"...

בימים האחרונים כל פעם שראיתי מושא תאווה ישר קפץ לי הכאב שהיה לי ביום שני שאיבדתי את זה לגמרי וכמעט נפלתי..

יודע שזה יעבור.. ואני אשכח..
כבר היום שכחתי.. ושוטטתי שוב..

מתפלל לאלוקים לשפיות. אוהבים אותך.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #122445

• gidi
  • דירוג זהב

אוהבים אותך מתרפא!
אתה צודק, כנראה שזאת הסיבה שאני צריך להמשיך להזכיר את זה לעצמי דרך שיתוף עם חברים ולהזכיר את הכאב וחוסר השפיות ולא לתת לזה לדגור לי במוח עד שאני אשכח ואשתכנע.

מעניין אם זה יעבוד.
הפעם הראשונה שלי באתר
הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי
יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #122449

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 358 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשמח לקבל תגובה גם על ההודעה הפרטית ששלחתי לך