ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע מחדש ומשתף
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע מחדש ומשתף 6155 צפיות

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 2 חודשים #138401

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום

אהלן אח יקר, כיף מאוד לקרוא את השיתוף שלך - תודה !

מאוד מאוד התחברתי והזדהיתי...

במיוחד עם החלק של העבודה, ממש ממש מזדהה, חווה את אותו תהליך.
בעבודה הקודמת, בדיוק כמוך, ניסיתי לקדם את זה וזה התהפך עליי, הבנתי שהראש צוות שלי לא מסוגל לקבל ביקורת (רוב החוסר מעש היה בגללו ובגלל החוסר זמינות שלו) ולכן הוא ישר בחר להאשים דווקא אותי ...

האמת שזה דיי ככה בתחום הזה....

אתה עושה שיחה על משהו ואתה ישר נהפך להיות זה שאחראי על לסדר את אותו המשהו, ואם זה תלונה אז אתה נעשה מוקד הבעיה בעצמך... 
אוהבים מאוד הזדהיתי..

אצלי מאז שאני בעבודה עם מחשב ללא חסימה, החלטתי שאני לא נכנס לשום אתר שאינו עבודה או החלמה, אסירות תודה שזה עובד בינתיים בחודשיים האחרונים..
אבל אני כן מוצא את ההתמודדות הזאתי אל מול מבטים על נשים ברחוב.
אני לא מדבר על שוטטויות או מעקבים או פעולה אקטיבית של לצרוך תאווה, אבל מבטים תוך כדי נסיעה או הליכה... לא מצליח לוותר על מבטים *מספיק...
גם אצלי בדיוק כמוך, יש ספירת מפוכחות שמוגדרת כמבט מעל 3 שניות על מישהי, והממוצע הוא גם כן 8 ימים עד שאני נופל שם...
ממשיך לעשות את עבודת הצעדים ומה שאני יכול כלפי המבטים, ומוסר את התוצאות לאלוקים.

מודה לו על כל רגע שזו הפכה להיות ההתמודדות שלי כיום... מתפלל שזה יימשך ככה...

אותי הקטע הדתי (למה זה לא מפריע לי מבחינה דתית) לא כ"כ הטריד... כי עוד לפני הקטע הדתי שזה אסור וכו', זה מרסק לי את החיים וגורם לי לסבל...

הייתי מצפה שהסבל והכאב יגרמו לי לא לרצות את זה הרבה יותר חזק מהאיסור ההלכתי... וכשהבנתי שהסבל והכאב לא עושים את זה, אז מה הפלא שהאיסור ההלכתי לא משחק שם תפקיד...

אני חולה... לא חוטא.. יש לי מחלה... המחלה שלי מתפרצת כשאני רואה מישהי חשופה או קטע לא צנוע איפשהו.. ומשם זה משתלט עליי לגמרי.. וגם כן אחרי שנים על גבי שנים של בריחה לשימוש, זה הפך להיות טבע שלי, המוח שלי הוטבע לעבוד ולחשוב בצורה כזאת... אז אמנם חזרתי בתשובה לפני 7 שנים... אז המוח מבחינת הטבע שלו והחומריות לא חזר בתשובה וממשיך לעבוד באותה צורה שהוא רגיל לעבוד בה שנים... שזה לרצות תאווה...

אסירות תודה שמרגיש שזה לאט לאט משתחרר..

אוהבים אותך אחי והמון הצלחה בדרך !!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 2 חודשים #138409

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה אחי על התגובה, על השיתוף וההזדהות!
אוהב אותך.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 2 שבועות, 5 ימים #139146

• gidi
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים יקרים! הרבה זמן לא כתבתי פה.
שמתי לעצמי יעד שלפחות לפני היום הולדת או ראש השנה אכתוב איזה סיכום שנה- יום ההולדת עבר אבל לפחות עכשיו אני עושה את זה.

אנסה לשתף אתכם בעידכונים ממה שעברתי בגדול בתקופה האחרונה, גם לעשות איזה סיכום וחשבון נפש וקצת להשלים פערים, מקווה שלא יחפור מידי.

הפעילות שלי בפורום:
אז דבר ראשון אכן קצת נעלמתי מפה והורדתי את הקצב.
בכנות, אני מרגיש שהכניסה שלי לאתר הזה כל פעם היא בעיקר כדי לחפש יחס וצפיות. כן יש בזה גם משהו מחבר, מן חשבון נפש וצעידה עם אחרים אבל האמת שהרגשתי שעיקר מה שקורה איתי פה זה בעיקר חיפוש יחס ותגובות של חברים, שזה לעצמו לא הכי בריא וטהור ומצד שני גם לא הרגשתי שקיבלתי את זה כמו שחיפשתי (תכלס את מי אמור לעניין חפירות על בן אדם שלא מכיר ובא לספר אכלתי ושתיתי... ונראה לי שלא הייתי חסר פה בכלל).
היו לי מחשבות בעבר לשתף כל מיני תובנות על צעדים ודרכי החלמה אבל גם זה דעך בעקבות הדברים, לא יודע אולי בעתיד.
אני כמובן עדיין מידי פעם מציץ או מגיב. 

מבחינה אישית:
החודש עברתי את גיל 30, קצת כאפה..
האמת שדיי פיספסתי אותו, בדרך כלל אני עושה איזה חשבון נפש או התבודדות אבל הפעם שמתי לב רק ביום למחרת ככה שזה קצת התפספס- מבאס מצד אחד במיוחד בגיל משמעותי כזה ומצד שני יש בזה דבר חיובי בגלל שמחשבות מרובות שם יכולות להוביל אותי להרגשה של דיכאון ובדידות במיוחד בפתיחת מספר כזה וזה שלא תקדמתי בזוגיות וכו'.. 
כן חגגו לי ממש בקטנה, קנו קצת מתנות ואני אסיר תודה לאלוקים.
ממשיך בעבודה מהבית עם עליות וירידות אבל בגדול אסיר תודה על המקום הלא מובן מאליו הזה ועל כל התמיכה שאני מקבל שם מחברים.

חיפוש הזוגיות בעליות וירידות. קצת מעייף, מקום לא פשוט שדורש הרבה אמונה, כח ותקווה, אני חווה הרבה הרבה בילבול (מה הוא רוצה ממני? למה הוא עושה לי את זה? ...) אבל משתדל ומקווה ומתפלל לטוב לפי רצון ה'.

מחינה רוחנית:
אחח חודש אלול! החודש הזה הוא אחד התקופות היפות בחיים שלי, תמיד היה.
יש בו משהו רוחני, גם היום הולדת שלי, גם כל אווירת הסליחות- כל השנה אני קם על הקסקס לתפילה ובחודש הזה כמו פנתר כל יום ב4 הולך לסליחות (האמת עם הרבה חוסרי שינה אבל איכשהו מסתדר עם זה בלי בעיות) מאוד מאוד מתחבר, גם לאחרונה תמיד מעלים אותי חזן חח
חיבור מדהים עם לימוד תורה ותפילה בנץ שאסירות תודה מאוד מחוברת לאלוקים ופותחת לי בוקר נפלא. אני חוזר לבית מוקדם עושה כושר וארוחת בוקר ועוד מתחיל יום עבודה בערך בשעה מוקדם מהרגיל! מדהים. לא מובן מאליו בכלל- כל זה בכלל בגדר התגשמות חלום אצלי ואני ממש אסיר תודה שזה קורה ושאיכשהו השנה אפילו יום לא פיספסתי ומתפלל שזה ימשיך. (למרות שאחרי בד"כ חוזרים לשיגרה)

מבחינת החלמה:
אסיר תודה לבורא עולם.
אני מרגיש התקדמות ב"ה, וכמובן תמיד יש על מה לעבוד.

אם הזכרתי את גיל 30 אז תכלס זה הגיל היחיד בחיים שאני זוכר את עצמי נקי שנה שלימה מאוננות (לפחות מגיל שזה היה קיים), סוגר שנה - מראש השנה לראש השנה בלי שימושים של אוננות וצפייה וכו', ומתפלל שהעשור הזה יהיה חדש ומחובר לאלוקים ללא תאווה בצורה שאוכל לנקות את הקודמים.

לאחרונה אני אפילו חווה רמה חדשה במפוקחות במקרים שלא הכרתי בעבר- קורה לי שאני נתקל בלא מתכוון במושאת תאווה לכל הדיעות, כל הנתונים והפרטים שנחשפים מולי שללא ספק חושפים מולי את המראה ה"אידיאלי" לתאווה עבורי שבעבר היה ישר מטיס אותי לדמיונות, הרגשות ומנת סימום חזקה ישר לווריד- והיום, לא תמיד כמובן ובכלל בכלל לא בשליטתי, יצא שנתקלתי בכמה סיטואציות כאלו שפשוט זה לא עשה לי כלום, במקום לראות אובייקט תאווה ראיתי בת אדם, במקום לעוף לפנטזיות ולקבל מנת סימום ראיתי פשוט אברי גוף של בת אדם, אמא של מישהו, ילדה של מישהו... אסיר תודה לבורא עולם, זה בכלל לא בשליטתי אבל אני רואה פה בחוש איך התפילות בסוף פועלות ואיך הכלים שלימדו אותי להתפלל נכון ("פעולות") אכן הובילו למטרה.

היום בעיקר אני סובל ממדיה (לא תאווה אלא צריכה מיותרת), גם מתאווה כמובן לא חסין אבל עיקר הקושי מול מדיה.
היום איפסתי אחרי 12 ימים- אני כן מרגיש שאני בהתקדמות שם על פי עצת הספונסר והאידיאל שבניתי שם ובע"ה מקווה שאני עושה שם דרך- הספונסר הדריך בזה להמשיך ולמרות הנפילות לא להתייאש.
אז היום הרגשתי שחציתי את גבולות צריכת המדיה שהגדרתי לעצמי- קצת נבע מעייפות שיעמום וחוסר עמידה על המשמר, זה גם דבר מסוכן לי מאוד, אני חסר שליטה עליו כמו כל החיים ומוסר לאלוקים, איבוד ראש במדיה מוביל אותי לניתוק רוחני וכמובן במהירות גם סוטה יותר ויותר לעבר תאווה ולכן משתדל לתת שם את הכחות, להתפלל ולמסור לאלוקים.

אז אסכם את הצהרת הניקיון שלי עד הפעם הבאה שמי יודע מתי תהיה:
מכור לתאווה, איבדתי שליטה על החיים! לא שולט על מדיה או תאווה וחסר אונים מולם,
אלוקים עזר לי להישאר נקי לא בכוחי רק להיום
שעתיים מפוקח ממדיה,
חודשיים ו13 ימים מפוקח מפעולות אקטיביות או חיפוש תאווה,
למעשה מפוקח ממדיה חזותית של תאווה וצריכה שלה 432 ימים,
נקי מאוננות 485 ימים,
נקי פצריכת פורנ' מפורשת שנתיים חודשיים ו13,
ומתפלל ומתחנן לעוד יום אחד נקחי, מפוקח ומחובר אליו!

בהזדמנות זו רוצה לאחל לכל חברי הפורום היקרים שנה טובה ומתוקה! כתיבה וחתימה טובה לשנה מחוברת לאלוקים ומנותקת מתאווה, שנזכה לחיות לפי רצונו, לעשות רצונו ולהיות לתועלת בעולמו, שנזכה (רווקים ונשואים) לזוגיות מאושרת מלאת אהבה ומציאת חן ביחד עם אלוקים.
אני מתנצל אם איי פעם פגעתי כאן באחד החברים, אני יודע שיש לי נטייה חולה לפעמים להגיד את עמדתי בתקיפות או לנסות לקחת שליטה ואני משתדל לעבוד על עצמי ולהוריד פיגמי אופי כאלה של שליטה וגאווה.

אוהב אתכם.
נערך לאחרונה: לפני 2 שבועות, 5 ימים על ידי gidi.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 2 שבועות, 5 ימים #139147

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 64 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים, נתגעגע...

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 2 שבועות, 4 ימים #139153

• זעיר אנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 29 ימים
  • דירוג זהב

בס''ד 

תודה! חיברת אותי!! 
בהחלט מתגעגע.